Alliance
ZONE 1 (Includes Arthur, Banner, Box Butte, Chase, Cherry, Cheyenne, Dawes, Deuel, Dundy, Frontier, Garden, Grant, Hayes, Hitchcock, Hooker, Keith, Kimball, Lincoln, Logan, McPherson, Morrill, Perkins, Red Willow, Scotts Bluff, Sheridan, Sioux & Thomas counties)
Hometown Student Class Major College
Alliance Bryan Benzel Sophomore Construction Management Eng
Alliance Erin Ann Benzel Senior Elementary Ed EHS
Alliance Christopher Thomas Cummings* Junior Biological Sciences A&S
Alliance Danita Jeane Curtiss* Junior Biological Sciences A&S
Alliance Danita Jeane Curtiss* Junior Biochemistry CASNR
Alliance Kasey Richard Farritor Sophomore Sociology A&S
Alliance Dustin Jay Harris Freshman Broadcasting/News JMC
Alliance Emily Kathleen Head* Junior Economics CBA
Alliance Johnna Marie Hjersman Freshman News JMC
Alliance Sara Audrey McCue* Freshman Communication Studies A&S
Alliance Stephen Stewart Sophomore Computer Engineering Eng
Alliance Andrew James Thompson* Freshman Business Administration CBA
Alliance Katrina Noelle Young* Junior Pre-Middle Grades Ed EHS
Bayard Kayla Diane Buchmeier* Senior Psychology A&S
Benkelman Joshua D. Parker Junior Finance CBA
Benkelman Kori Suzanne Underwood Sophomore Psychology A&S
Big Springs Peter Carlson Senior Computer Engineering Eng
Big Springs Peter Carlson Senior Electrical Engineering Eng
Brady Katie Marie Litzenberger Sophomore Music FPA
Bridgeport Nicholas Anthony Krauter Senior English A&S
Broadwater Joshua Michal Dean* Junior Biological Sciences A&S
Broadwater Kirk Michael Fellhoelter* Junior Advertising JMC
Brule Eric James Sestak Freshman Biological Sciences A&S
Chadron Amber Nicole Horse Junior Business Administration CBA
Chadron Zachary Overstreet Freshman Civil Engineering Eng
Chadron Jeanette Renae Reitz Senior Restaurant & Food Service Admin EHS
Chadron Elizabeth Anne Stetson* Senior Elementary Ed EHS
Chadron Michael Stetson Senior Civil Engineering Eng
Chadron Peter Alden Swanke Freshman Theatre Arts FPA
Chappell Lars Carl Anderson Sophomore Fisheries & Wildlife/Range Ecosys CASNR
Culbertson Curtis Roy Brown* Senior Biological Sciences A&S
Culbertson Sharlene A. Hock* Senior Biological Sciences A&S
Curtis Paige Anne Bek* Freshman Agribusiness CASNR
Curtis Isaac Mortensen Senior Agricultural Engineering Eng
Curtis Isaac Ivan Mortensen Senior Agribusiness CASNR
Elsie Nicole Marie Sis* Junior Psychology A&S
Gering Joshua Timothy Alvarez Junior Anthropology A&S
Gering Melanie D. Cofer Freshman Animal Science CASNR
Gering Adam Joseph Kocer Senior Business Administration CBA
Gering Megan Kristine Nochi* Senior Theatre Arts FPA
Gering Jenna Jean Propp Junior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Gering Jessica Jean Propp Junior Business Administration CBA
Gering Joseph Robert Sloan Junior Business Administration CBA
Gering Joshua Ryan Sloan* Senior Biological Sciences A&S
Gering Rebecca Lynn Weber Senior Political Science A&S
Gordon Sean William Cicmanec Junior Business Administration CBA
Gordon Jessica Jo Hruby Junior Business Administration CBA
Gordon Tanner Lee Wiles* Freshman Business Administration CBA
Grant Christopher David Burge* Senior Business Administration CBA
Gurley Mikki Jo Schmidt Senior Animal Science CASNR
Gurley Ty Michael Schmidt Freshman Nutrition Science EHS
Halsey Austin Levi Barnes Sophomore Undeclared GS
Halsey Sarah Celeste Rogers Junior Athletic Training EHS
Harrisburg Brady James Jones Sophomore News JMC
Hay Springs Jeanine Louise Frey* Senior Biochemistry CASNR
Hay Springs Anthony Brian Heiting Sophomore Business Administration CBA
Hay Springs Callie Jae Unverzagt Senior Anthropology A&S
Hemingford Brian Scott Reed* Sophomore Middle Level Ed EHS
Hemingford Leslie Ann Shaver Junior Broadcasting JMC
Hershey Samuel Joseph Erb Senior Biological Sciences A&S
Hyannis Marcee Renea Keslar* Freshman Business Administration CBA
Imperial Stephen Hanna Sophomore Mechanical Engineering Eng
Imperial Ellen Elaine Leibbrandt Freshman Agricultural Journalism CASNR
Imperial Michael James Terryberry Junior Economics CBA
Imperial Chance Thayer Freshman Biological Systems Management Eng
Kimball Mark Alan Halstead* Junior Agricultural Economics CASNR
Kimball Kyle Richard Perry Sophomore Animal Science CASNR
Kimball Regina Rawlings* Junior Chemistry A&S
Lakeside Brett Anthony Wilson Senior Management CBA
Lodgepole Betsy Lynn Miller* Junior Biological Sciences A&S
Madrid Roxanne Marie Hagan Sophomore Anthropology A&S
McCook Rebecca Leigh Post* Senior International Business CBA
McCook Aaron Kyle Purvis Senior Finance CBA
McCook Jill Renae Purvis* Senior Marketing CBA
Mitchell Jeffrey Alan Downey Senior English A&S
Mitchell Kyle Keller Senior Civil Engineering Eng
Mitchell Misty LaRee Townsend* Junior Accounting CBA
Morrill Rachel Nicole Carrizales Sophomore Pre-El Ed EHS
Mullen Melissa Sue Pearman Junior Psychology A&S
Nenzel Brent Nelson Nollette Senior Agricultural Education CASNR
North Platte Erin Elizabeth Bain* Senior Psychology A&S
North Platte Jennifer Lee Barnason* Senior Classics A&S
North Platte Cody Clayton Bourke Freshman Pre-Law A&S
North Platte Andrew Paul Buettner Sophomore Undeclared GS
North Platte Andres Aaron Burgoa Senior Math Ed EHS
North Platte Amberlyn Simpson Edson Senior Spanish A&S
North Platte Jake Douglas Fisher Junior Finance CBA
North Platte Andrew Michael Friedrich Senior Social Science Ed EHS
North Platte Erika Justine Gutschenritter Junior Family Science EHS
North Platte Chelsea Kae Hammond* Senior English A&S
North Platte Adam Joseph Huebner Senior Biological Sciences A&S
North Platte Mary Elizabeth Jacobson Freshman English A&S
North Platte Jeremy Travis Johnston Junior Physics A&S
North Platte Kelynne Arline Jungck Junior Undeclared GS
North Platte Molly Elizabeth Keenan* Junior Marketing CBA
North Platte Ryan Michael McConahay Senior Pre-Dentistry A&S
North Platte Kellie Ann Milleson Senior Middle Level Ed EHS
North Platte Jenna Lee Mroczek* Freshman Pre-Speech Language Pathology EHS
North Platte Brigid Patricia O'Holleran* Senior Nutrition Science EHS
North Platte Meghan Jean O'Holleran Senior Secondary Special Ed EHS
North Platte Adam James O'Rourke Senior Business Administration CBA
North Platte Matthew Donald Pederson Sophomore Pre-Political Science & History Ed EHS
North Platte David William Pelster Sophomore Nutrition Exercise & Health Sci EHS
North Platte Sean Michael Shanahan Sophomore Undeclared GS
North Platte Jeffrey Clarke Songster Junior Biochemistry CASNR
North Platte Brittni Jean Swedberg Senior Dietetics EHS
North Platte Cassidy Lea Vineyard Senior Textile & Apparel Design EHS
North Platte Adam Trevor Waggoner Sophomore Marketing CBA
Ogallala Laura Ruth Demmel Sophomore Agricultural Economics CASNR
Ogallala Leon Casey Hansmeier Junior Psychology A&S
Ogallala Brian Adam Harris Junior Biochemistry A&S
Ogallala Clint Greer Harrison Senior Psychology A&S
Ogallala Mary Elizabeth Hoppens* Junior Pre-Dentistry A&S
Ogallala Kaitlin Elisabeth Rudolph Freshman Pre-Social Science Ed EHS
Ogallala Matthew Jon Weber Junior Biological Sciences A&S
Parks Collin Lutz Sophomore Computer Engineering Eng
Paxton Danielle Leigh Peterson* Junior Family Science EHS
Potter Toby Olsen Senior Architecture Arch
Purdum Dane Edward Peterson Junior Fisheries and Wildlife CASNR
Scottsbluff Richard John Cantril* Freshman Business Administration CBA
Scottsbluff Natasha Combs Junior Pre-Interior Design Arch
Scottsbluff Alexander Brian DeBrie Freshman Business Administration CBA
Scottsbluff Jason Daniel Flammang Junior Finance CBA
Scottsbluff Sarah Juliet Holdt* Junior Psychology A&S
Scottsbluff Clark Richard Jackson Senior Pre-Nursing GS
Scottsbluff Michael McKinney Freshman Biological Systems Management Eng
Scottsbluff Brandon Miller Senior Mechanical Engineering Eng
Scottsbluff Amy Dora Ostdiek Junior English A&S
Sidney Allyson Jane Hazlewood Junior Pre-Secondary Sp Ed EHS
Sidney Cody R. Leach* Freshman Computer Science A&S
Sidney Curtis Ryan Meier* Junior Management CBA
Sidney Benjamin Peetz Senior Electrical Engineering Eng
Sidney Ryan Scranton Junior Construction Management Eng
Sidney Beth Ann Tidemann* Senior Spanish A&S
Sidney Beth Ann Tidemann* Senior Mathematics A&S
Sidney James Wieser Freshman Construction Management Eng
Sidney Neleigh Rahe Wittig Junior Marketing CBA
Stratton Stephanie Ann Melchert Senior Dietetics EHS
Thedford Darin C. Russell* Sophomore Art FPA
Valentine Lisa Ann Connot Senior Family & Consumer Science Ed EHS
Valentine Veronica Erin Graham Junior Undeclared GS
Valentine Christopher Howard Junior Mechanical Engineering Eng
Valentine Miles Simmons Freshman Civil Engineering Eng
Valentine Paul Aaron Simmons Sophomore Undeclared GS
Venango Tyler James Hughes* Junior Agronomy CASNR
Wallace Matthew James Artz Sophomore Advertising JMC
Wauneta Mandi Jo Janicek Senior Management CBA
ZONE 2 (Includes Antelope, Boone, Boyd, Brown, Burt, Cedar, Cuming, Dakota, Dixon, Dodge, Holt, Keya Paha, Knox, Madison, Pierce, Platte, Rock, Stanton, Thurston, Washington & Wayne counties)
Hometown Student Class Major College
Ainsworth Mark C. Miles* Senior Economics CBA
Ainsworth Adam Greg Soles* Junior Finance CBA
Ainsworth Joel Michael Steinhauser Sophomore Business Administration CBA
Ainsworth Sarah Jane Tucker* Junior Pre-Nursing GS
Ainsworth Taylor James Weichman Sophomore Pre-Social Science Ed EHS
Albion Adam Thomas Briese Freshman Business Administration CBA
Albion Lucas Michael Jeratowski Sophomore Accounting CBA
Albion Mathew Joseph Kalvelage* Junior Communication Studies A&S
Albion Abby Lea Ketteler Sophomore Finance CBA
Albion Jennifer Ann Knust Freshman Accounting CBA
Albion Kyle Lawrence Kruse Sophomore Undeclared GS
Albion Olivia Marie Kunzman* Junior Food Science and Technology CASNR
Albion Laura Kathleen Maricle* Sophomore Agricultural Journalism CASNR
Albion Dori Ann Porter Senior Insect Science CASNR
Albion Rachelle Rose Struebing Junior Food Science and Technology CASNR
Albion Alexander James Wolf* Freshman Agribusiness CASNR
Albion Kyle Andrew Young* Junior Biological Sciences A&S
Ames Audrey Catherine Pribnow Senior News JMC
Arlington Jeffrey Lee Foster Junior Psychology A&S
Arlington Emily Opal Hilgenkamp Senior Accounting CBA
Arlington Krista Joy Rasmussen Junior Agribusiness CASNR
Atkinson Jessica Marie Frerichs* Junior Accounting CBA
Atkinson Shawn Ryan Roberts Freshman Chemistry A&S
Atkinson Abbey Marie Schrunk Freshman Pre-Speech Language Pathology EHS
Bassett Daniel Gretzky Frank* Freshman Undeclared Agricultural Science CASNR
Bassett Erin Michelle Frank* Junior Environmental Studies A&S
Battle Creek Katelyn Sue Bierman Freshman Broadcasting JMC
Battle Creek Paul Ridder Senior Mechanical Engineering Eng
Battle Creek Kristen Ann Schott* Junior Business Administration CBA
Battle Creek Jenna Joanne Vogel Sophomore Pre-Pharmacy A&S
Beemer Mark Andrew Feller Sophomore Psychology A&S
Beemer Cassandra Ann Guenther Senior Math Ed EHS
Beemer Jared Arlen Lierman Junior Agribusiness CBA
Blair Erin Adcock Senior Interior Design Arch
Blair Ryan Arthur Arp Senior Agribusiness CBA
Blair Kevin Robert Bair Senior Broadcasting JMC
Blair Alicia Ann Fanoele Senior Elementary Ed EHS
Blair Carissa Gengenbach Senior Chemical Engineering Eng
Blair Heidi Gengenbach Sophomore Biological Systems Management Eng
Blair Abby Lynn Gross* Junior Textile & Apparel Design EHS
Blair Ashley Guinan Sophomore Electrical Engineering Eng
Blair John Christian Hundtoft Junior Accounting CBA
Blair Candace Michelle Lannan Sophomore JD Edwards International Business CBA
Blair Lacy Morgan Phillippe* Senior Biological Sciences A&S
Blair Connor Smith Sophomore Mechanical Engineering Eng
Bloomfield Colby Folck Freshman Civil Engineering Eng
Brunswick Krystal Hofer Senior Industrial Engineering Eng
Butte Jamie Joan Schuerman Senior El Ed/Special Ed EHS
Carroll Ashley Lynn Loberg Senior Dietetics EHS
Cedar Rapids Brent William Schuele Sophomore Pre-Social Science Ed EHS
Cedar Rapids Joshua David VanDeWalle Senior Animal Science CASNR
Chambers Timothy Gene Sanderson Junior Biochemistry CASNR
Clarkson Justin Derek Cech Senior Agribusiness CASNR
Clarkson Grant Janousek Junior Agricultural Engineering Eng
Clarkson Catherine Pfeifer Freshman Mechanical Engineering Eng
Clarkson Daniel Podany Senior Computer Engineering Eng
Clarkson Laura Podany Senior Biological Systems Management Eng
Clearwater Patrick Edward Moser Freshman Mechanized Systems Management CASNR
Clearwater Jason Paul Thiele* Senior Fisheries and Wildlife CASNR
Coleridge Michael Gubbels Freshman Computer Engineering Eng
Coleridge Amanda Susan Holcomb* Junior Pre-Nursing GS
Coleridge Jared Daniel Kalin Junior Professional Golf Management CASNR
Coleridge Zackery Waldine Krei Sophomore Advertising JMC
Coleridge Jeremy Ryan Stone Junior Biological Sciences A&S
Columbus Kyle James Bogus Junior Meteorology-Climatology A&S
Columbus Hilary Jean Brewer Junior Psychology A&S
Columbus Carrie Lea Cheloha Junior Psychology A&S
Columbus Rachel Renee Chin* Freshman International Studies A&S
Columbus Rachel Renee Chin* Freshman International Business CBA
Columbus Paula Davis Sophomore Pre-Interior Design Arch
Columbus James Dicke Senior Computer Engineering Eng
Columbus Alicia Ray Dostal Senior Finance CBA
Columbus Amy Beth Gaeth Junior Elementary Ed EHS
Columbus Amanda Marie Gates* Junior Communication Studies A&S
Columbus Kyle Jordan Groteluschen Sophomore Spanish A&S
Columbus Kyle Jordan Groteluschen Sophomore International Business CBA
Columbus Kelly Anne Irby Senior English Ed EHS
Columbus Brian Irish Senior Electrical Engineering Eng
Columbus Jonathon Christopher Kuehler Sophomore Advertising JMC
Columbus Jonathon Christopher Kuehler Sophomore Marketing CBA
Columbus Jessica Lea Largis Senior English Ed EHS
Columbus Stephanie Marie Laudenklos* Freshman Animal Science CASNR
Columbus Jill Ann Mechtenberg Junior Environmental Studies A&S
Columbus Joshua Melliger Senior Civil Engineering Eng
Columbus Janae Leigh Mueller* Sophomore Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Columbus Stacy Ann Nelson* Senior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Columbus Gregory James Niedbalski Sophomore Business Administration CBA
Columbus Ashley Jean Pritchard Senior Spanish A&S
Columbus Ashley Jean Pritchard Senior Advertising JMC
Columbus Rachel Florine Raimondo* Senior Marketing CBA
Columbus Brooke Ann Rambour Junior Pre-Nursing GS
Columbus Thomas Roh Freshman Industrial Engineering Eng
Columbus Jonathan Douglas Schueth* Senior Geology A&S
Columbus Shawn Michael Starostka Senior Management CBA
Columbus Erik Michael Stegman* Sophomore Undeclared GS
Columbus Jacob Allan Steiner Senior Political Science A&S
Columbus Melissa Steiner Freshman Biological Systems Management Eng
Columbus Tara Marie Steiner* Junior Psychology A&S
Columbus Hollyann Lee Swartz* Sophomore Accounting CBA
Columbus Amberly N. Thomas Senior Advertising JMC
Columbus Nathanael Van Velson Freshman Mechanical Engineering Eng
Columbus Morgan Marie Wurdeman* Freshman Pre-English Ed EHS
Concord Shannon Renee Woodward Sophomore Business Administration CBA
Craig Amanda Marie Swearngin Sophomore Computer Science A&S
Creighton Annie Jean Doerr Junior Agricultural Education CASNR
Creighton Holly Ann Kliment Junior Pre-Nursing GS
Crofton Katherine Marie Koch Freshman Animal Science CASNR
Dakota City Nicholas Eugene Eckert Freshman Pre-Pharmacy A&S
Dakota City Rachel Anne Kotalik Sophomore Undeclared GS
Dixon Tiffany Kay Erwin* Junior Elementary Ed EHS
Dixon Matthew L. Stanley Freshman Biochemistry CASNR
Dodge Danielle Elizabeth Ruskamp Freshman Pre-Physical Therapy EHS
Emerson Audra Brooke Wilson Senior Accounting CBA
Ewing Kyle Wade Harpster Senior News JMC
Ewing Michael Glenn Harpster Freshman English A&S
Fordyce Nicholas Kleinschmit Sophomore Mechanical Engineering Eng
Fort Calhoun Elena Marie Macdissi* Junior News JMC
Fort Calhoun Andrew Shields Junior Mechanical Engineering Eng
Fort Calhoun Jacob Paul Thiede Senior Marketing CBA
Fremont Samuel Paul Anderson Senior Music Education FPA
Fremont Chelsea Paige Bloom* Junior Biological Sciences A&S
Fremont Jonathan Edward Brown Senior Elementary Ed EHS
Fremont Nathaniel Paul Conrad Junior Business Administration CBA
Fremont Tyler Michael Conrad* Freshman Psychology A&S
Fremont Bryce Dickmeyer Senior Mechanical Engineering Eng
Fremont Abby Colleen Fitzgerald Sophomore Elementary Ed EHS
Fremont Chelsea Elizabeth Hanen Freshman Music Education FPA
Fremont Emily Nicole Helget* Junior Pre-Nursing GS
Fremont Deidra Joan Jacobsen* Junior Biological Sciences A&S
Fremont Michael Dean Kindler Junior Marketing CBA
Fremont Brett William Lackey Senior Math Ed EHS
Fremont Lindsey Lynn McCain* Junior Child Development/Early Child Ed EHS
Fremont Megan Marie Missel* Senior Marketing CBA
Fremont John David Ottun Freshman Undeclared - Undergraduate A&S
Fremont Brent Peterson 2nd Degree Civil Engineering Eng
Fremont Timothy Ryan Peterson Freshman Pre-Math Ed EHS
Fremont Sara Elizabeth Reimnitz Junior Marketing CBA
Fremont Danae Marie Ristau* Senior Elementary & Early Childhood Ed EHS
Fremont Nathan Royuk Freshman Construction Management Eng
Fremont Kathleen Anne Savio Freshman Pre-Medicine A&S
Fremont Adam Sawyer Freshman Construction Management Eng
Fremont Jennifer Lynn Schenck Junior Theatre Arts FPA
Fremont Jennifer Lynn Schenck Junior News JMC
Fremont Mitchell Schlieker Senior Mechanical Engineering Eng
Fremont Gregory Dean Schwanke Senior Journ Mass Comm & English Ed EHS
Fremont Bryan Thomas Tamke Senior Marketing CBA
Fremont Andrew J. Thomas Senior Management CBA
Fremont Natalie Ann Vance Junior Elementary Ed EHS
Fremont Chelsi Nicole Wilshusen Freshman Pre-Radiation Science Technology A&S
Hartington Brandon Irvin Arens Freshman Horticulture CASNR
Hartington Tiffany Marie Promes* Junior Pre-Nursing GS
Hartington Bryan David Wortmann Senior History A&S
Hartington Joshua Michael Wortmann Junior Accounting CBA
Herman Maggie Jo Kuhlmann Junior Biochemistry A&S
Hooper Jarad Logan Heintzelman Senior Art FPA
Hooper Candace Marie Ross* Junior English A&S
Hoskins Steven Walter Fleer Senior Agronomy/Mech Systems Mgmnt CASNR
Hoskins Maria Mae Leicy Senior Management CBA
Howells Samantha Jean Liekhus Sophomore Psychology A&S
Hubbard Sarah Jean Barg Sophomore Advertising JMC
Humphrey Michael Donald Ternus Senior Finance CBA
Humphrey Kendal Jean Wessel* Senior Biological Sciences A&S
Humphrey Holly Elizabeth Zach Senior English A&S
Jackson Sarah Ann Nelson* Senior Dietetics EHS
Laurel Andrew Joseph DeLong Freshman History A&S
Leigh Christa Margaret Hake Junior Elementary Ed EHS
Leigh Craig Muhle Senior Mechanical Engineering Eng
Lindsay Chantal Bonner* Junior Pre-Architecture Arch
Lynch Jacey Doranne Heiser Junior Psychology A&S
Lyons Thomas Cameron Freshman Mechanical Engineering Eng
Lyons Rebecca Ann Moderow Freshman Pre Ed Ed & Early Childhood Ed EHS
Madison Adam Bradley Flaugh Senior Horticulture/Mech Systems Mngmt CASNR
Madison Jonathan Daniel Fullner* Junior Biological Sciences A&S
Madison Rebecca Lynn Haschke Senior Spanish A&S
Madison Rebecca Lynn Haschke Senior Management CBA
Madison Elizabeth Ann Pfeifer Senior Advertising JMC
Madison Irais Alejandra Vargas Junior Sociology A&S
Meadow Grove Jason Michael Grant* Junior Biological Sciences A&S
Meadow Grove Travis Woodford Smith* Sophomore Computer Science A&S
Neligh Jordan Christopher Bates Sophomore Business Administration CBA
Neligh Chad Maxwell Hall* Junior Biochemistry CASNR
Neligh Dane A. Mosel Sophomore Mechanized Systems Management CASNR
Newcastle Jacob R. Geis Sophomore Animal Science CASNR
Newman Grove Whitney A. Anderson Freshman Pre-Family & Consumer Sci Ed EHS
Newman Grove Tom Joseph O'Brien Sophomore Agronomy CASNR
Norfolk Addison James Albin* Junior Marketing CBA
Norfolk Jonatan Bustamante Barreto Freshman Undeclared GS
Norfolk Virginia Murphy Brown Freshman Broadcasting/Advertising JMC
Norfolk Gabrielle Elizabeth Danner Freshman Psychology A&S
Norfolk Kristin Marie Divis* Freshman Mathematics A&S
Norfolk Christina Ellen Dodson Senior Elementary & Art Ed EHS
Norfolk Susan Elizabeth Drevo Senior Psychology A&S
Norfolk Amber Renee Drummond Junior Biological Sciences A&S
Norfolk Alisa Nichole Funk* Senior Dietetics EHS
Norfolk Sarah Catherine Hain Sophomore Accounting CBA
Norfolk Katherine Deming Heineman* Freshman Biological Sciences A&S
Norfolk Jennifer R. Hoemann Senior Women's & Gender Studies A&S
Norfolk Nathan Adam Jedlicka* Senior Management CBA
Norfolk Ashley Marie Kouba Senior Speech-Language Pathology EHS
Norfolk Harold Mason Miller Senior Industrial Technology Ed EHS
Norfolk Jeremy Muehlbauer Junior Computer Engineering Eng
Norfolk Mark A. Nealeigh Senior Music Education FPA
Norfolk Kristin Elena Olson Junior Business Administration CBA
Norfolk Jennifer Brianne Parks Junior Hosp Restaurant & Tourism Mngt EHS
Norfolk Grayson Adam Path Junior Mathematics A&S
Norfolk Katherine Johanna Petersen Junior Psychology A&S
Norfolk Brittany Jo Pfeil Junior Undeclared GS
Norfolk Chase Richard Pflueger* Freshman Business Administration CBA
Norfolk Corey Allen Priebe* Senior Biological Sciences A&S
Norfolk Paul Rahfeldt Sophomore Construction Management Eng
Norfolk Justin Robert Robinette Junior Finance CBA
Norfolk Sharissa Marie Schlote Freshman Accounting CBA
Norfolk David Charles Solheim Senior Economics A&S
Norfolk David Charles Solheim Senior Economics CBA
Norfolk April Nicole Stortvedt* Junior Elementary Ed EHS
Norfolk Cherise Victoria Stortvedt* Sophomore Family Science EHS
Norfolk Ben Byron Sun* Junior Business Administration CBA
Norfolk William Ferris Taege* Junior Psychology A&S
Norfolk Mackenzie Renee Waltke* Senior Biological Sciences A&S
Norfolk Taylor Grace Wolfe Sophomore English A&S
Norfolk Erin Lynn Wuebben Sophomore Biological Sciences A&S
Norfolk Isaac Zohner Junior Electrical Engineering Eng
North Bend Jaime Jean Emanuel Senior Business Administration CBA
North Bend Thomas Kevin Ferguson Freshman Accounting CBA
North Bend Melissa Sue Gillis Senior Marketing CBA
North Bend Miles Michael Hunke Junior Accounting CBA
North Bend Anthony Joseph Roubal* Junior Animal Science CASNR
Oakdale Matthew Richart Senior Civil Engineering Eng
Oakland Cindy Marie Carlson* Senior Elementary Ed EHS
O'Neill Melanie Marie Adamson* Senior Elementary Ed EHS
O'Neill Laura Elizabeth Clinger* Senior Business Administration CBA
O'Neill Theresa Ann Conradt Senior Elementary Ed EHS
O'Neill Gina Marie Hoesing Senior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
O'Neill Daniel Paul Loutzenhiser Senior Business Administration CBA
O'Neill Elizabeth Ann Miller Sophomore Pre-Nursing GS
O'Neill Nicholas John Welding Junior Psychology A&S
Orchard Aaron James Dinklage Junior Animal Sci/Grazing Livestock Sys CASNR
Osmond Melissa Sue Dohmen* Junior Broadcasting/Advertising JMC
Page Jed Thompson Senior Electrical Engineering Eng
Pender Matthew Alan Baker Senior Management CBA
Pender Ashley Ann Christiansen* Junior Psychology A&S
Pender Jonathan Edward McQuistan Senior Business Administration CBA
Pender Shane Glyndon Pearson* Sophomore Biochemistry A&S
Petersburg Daniel Joseph Leifeld Junior Broadcasting JMC
Petersburg Bradley John Seier Senior Finance CBA
Pierce Aaron James Blank Senior Fisheries and Wildlife CASNR
Pierce Michael Venteicher Senior Chemical Engineering Eng
Plainview Jillian Marie Goetz Junior Agricultural Journalism CASNR
Plainview Andrew Ryan Keck Sophomore Agronomy CASNR
Plainview Andrew Lingenfelter Senior Mechanical Engineering Eng
Plainview Nicole Renee Wells* Freshman Biological Sciences A&S
Platte Center Phillip Reed Goering* Junior Classics and Religious Studies A&S
Platte Center Phillip Reed Goering* Junior Diversified Agricultural Science CASNR
Platte Center Leela Ann Matejka Senior Psychology A&S
Randolph Danielle D. Alderson Freshman Pre-El Ed EHS
Randolph Bryan Michael Bazata Senior El Ed/Special Ed EHS
Randolph Rachel Katherine Lewis Junior Spanish A&S
Schuyler Cole Heavican Senior Industrial Engineering Eng
Schuyler Jordan James Mundil Senior Management CBA
Schuyler Andrew James Schmidt Freshman Psychology A&S
Scribner Jill Elizabeth Havekost* Senior Advertising JMC
Scribner Maggie Mae Holub Sophomore Agribusiness CASNR
Scribner Andrew Mark Langemeier Junior Agribusiness/Agronomy CASNR
South Sioux City Humera Fatima Ahmad Freshman Biochemistry A&S
South Sioux City Hoe Kong Chan Freshman Actuarial Science CBA
South Sioux City Paige Ann Hornbeck Senior Elementary Ed EHS
South Sioux City David Craig Lane Junior Political Science A&S
South Sioux City Katherine Jo Long Junior Business Administration CBA
Springview Casey Painter Sophomore Pre-Architecture Arch
Stanton Travis Hinnerichs Senior Mechanical Engineering Eng
Stanton Malori Mae Marotz Senior Veterinary and Biomedical Science CASNR
Stuart Sarah Elizabeth Kaup Freshman Communication Studies A&S
Stuart Katherine Ann Madsen Sophomore Business Administration CBA
Stuart Mathew Ramm Freshman Construction Management Eng
Tekamah Kimberly Jean Bisanz* Senior Dietetics EHS
Tekamah Katherine Rosa Goll Junior Business Administration CBA
Tekamah Margaret E. Goll Senior History A&S
Wakefield Leigh Catherine Campbell Senior Political Science A&S
Waterbury Lindsay Anne Swetnam Junior Undeclared GS
Wausa Jason Banks Freshman Construction Management Eng
Wausa Mallory Elyse Gobel Junior Business Administration CBA
Wayne Scott Ryan Baier Sophomore Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Wayne Mary Elizabeth Catherine Boehle Senior Management CBA
Wayne Brady James Garvin Senior Computer Science A&S
Wayne Ashley Marie Gentrup* Junior Sociology A&S
Wayne Garrett Lee Gustafson Freshman Mechanized Systems Management CASNR
Wayne Molly Alta Hill* Sophomore Speech-Language Pathology EHS
Wayne Brianna Jo Theobald* Junior English A&S
West Point Ryan Lee Hurt Senior International Studies A&S
West Point Megan Marie Knobbe Junior Marketing CBA
West Point Rebecca Lynn Koehn* Senior Psychology A&S
West Point Jessica Danielle Ritter* Senior Horticulture CASNR
Wisner Nathanial Martin Phillips Sophomore Fisheries and Wildlife CASNR
Wisner Ryan Stigge Junior Mechanical Engineering Eng
ZONE 3 (Includes Adams, Blaine, Buffalo, Custer, Dawson, Fillmore, Franklin, Furnas, Garfield, Gosper, Greeley, Hall, Hamilton, Harlan, Howard, Kearney, Loup, Merrick, Nance, Nuckolls, Phelps, Polk, Sherman, Thayer, Valley, Webster, Wheeler & York counties
Hometown Student Class Major College
Alda Jeffrey Alan Harders Freshman Management CBA
Amherst Brittney Jo Trampe Junior Elementary Ed EHS
Anselmo Jessica Lynn Chandler Sophomore Family Science EHS
Ansley Megan Jo Amsberry Senior Psychology A&S
Ansley Kelsey Ann Watts* Sophomore Undeclared GS
Arapahoe Katherine Diane Adams* Junior Marketing CBA
Arcadia Nikki Leigh Kleeb Senior Math Ed EHS
Archer Jessica Lynn McNeff Junior Pre-Nursing GS
Aurora Jennifer Aitken Junior Pre-Interior Design Arch
Aurora Sarah Anne Arthur Sophomore Mathematics A&S
Aurora Austin Joe Bontrager Junior Environmental Soil Science CASNR
Aurora Anthony Davis Senior Construction Management Eng
Aurora Tyler Jensen Senior Construction Management Eng
Aurora Zachary Justin Miller Junior Computer Engineering Eng
Aurora Emily Babe Moyer Junior Finance CBA
Aurora Stephanie Anne Ramsour* Junior Sociology A&S
Ayr Tyler Fraser Freshman Mechanical Engineering Eng
Bartlett William David Smith Senior Physical Science Ed EHS
Belgrade Cory Mark Scott Senior Management CBA
Benedict Amy Nicole Doremus* Senior Speech-Language Pathology EHS
Bertrand Colby Michael Gardine Senior Mechanized Systems Management CASNR
Bertrand Mikah Rae Tacha Freshman Art FPA
Blue Hill Dirk Benedict Burken Junior Animal Science CASNR
Blue Hill Jennifer Leigh Eckhardt Junior Pre-Nursing GS
Broken Bow Carson Daniel Vaughan Sophomore News JMC
Burwell Kurt David Petersen Senior Mechanized Systems Management CASNR
Burwell Lynn Marie Snyder Senior El Ed/Special Ed EHS
Cairo Nathan Harold Lowry Junior Computer Engineering CBA
Cairo Ashley Amber Suntych* Junior Elementary & Early Childhood Ed EHS
Cambridge Marie J. Brown Junior Accounting CBA
Cambridge Michael George McHale* Junior News JMC
Cambridge Lisa Michelle Minnick Sophomore Chemistry A&S
Cambridge Grant William Moore* Junior Business Administration CBA
Carleton Daniel Stewart Williams Senior History A&S
Carleton Daniel Stewart Williams Senior News JMC
Carleton Tucker Robert Zeleny Sophomore Physics A&S
Central City Alex Evan Brandes Senior International Studies A&S
Central City Chelsey Rae Manhart* Junior News JMC
Central City Andrew Wayne Ritta Senior Philosophy A&S
Central City Nicole Lynn Starkey Senior Advertising JMC
Chapman Emily Colleen Ogden* Junior Speech-Language Pathology EHS
Clarks Jessica Lynn Springer Junior Business Administration CBA
Cozad Robert Thomas Cumming Sophomore Undeclared GS
Cozad Ashton Wade Hecox* Junior Pre-Dentistry A&S
Cozad Adam Talbott Junior Construction Management Eng
Cozad Tanya Diann Terry Sophomore International Studies A&S
Dannebrog Tyler Russel Lemburg Sophomore Mathematics A&S
Davenport Jenny Margaret Bohling* Junior Marketing CBA
Davenport Derek Mark Jagels Sophomore Agricultural Economics CASNR
Davenport Drew Tyler Miller* Senior Diversified Agricultural Science CASNR
Doniphan Traci Jean Kathman* Junior Elementary Ed EHS
Doniphan Andrew Douglas Neneman Senior Music Education FPA
Doniphan Jenna Christine Russell Senior Communication Studies A&S
Doniphan Christine Nadine Sallinger* Junior Management CBA
Doniphan Caleb John Swanson Sophomore JD Edwards Accounting CBA
Edgar Kelly Shawn Corman* Senior Fisheries and Wildlife CASNR
Elm Creek Mallory Leigh Johnson* Senior Dietetics EHS
Exeter Andrew John Mark* Junior Business Administration CBA
Exeter Kenton Moore Junior Civil Engineering Eng
Fairfield Jake Fisher Junior Civil Engineering Eng
Fairmont Anna Colleen Manning* Senior Agribusiness CBA
Fairmont Maria Rachel Manning Sophomore Agribusiness CASNR
Fairmont Nathan Andrew Seggerman Sophomore Natural Science Ed EHS
Fairmont Cassandra Marie Stephenson Freshman Animal Science CASNR
Farnam Linsay Wach Freshman Culinary Science EHS
Fullerton Johnathon Lee Larsen Freshman Business Administration CBA
Fullerton Timothy Larsen Senior Civil Engineering Eng
Fullerton Jessica Lynn Milby* Junior Rangeland Ecosystems CASNR
Funk Beth Ellen Spencer* Senior Environmental Studies A&S
Geneva Catherine Marie Biba Senior English A&S
Geneva Abigail Elaine Domeier* Junior El Ed/Special Ed EHS
Geneva Bryant Allan Jefferson Freshman Business Administration CBA
Geneva Kristopher Ronald Kaiser Senior Elementary Ed EHS
Geneva Daniel Boden Kohler Junior Advertising JMC
Geneva Frank Pribyl Senior Mechanical Engineering Eng
Genoa Colleen Rae Lund Senior Accounting CBA
Gibbon Dana Blaschko Senior Architecture Arch
Gibbon Elizabeth Mary Makowski Junior Classics A&S
Giltner Jamison John Kaliff Junior Mechanized Systems Management CASNR
Glenvil Adam Paul Pohlmeier Junior Agronomy CASNR
Gothenburg Molly Martha Boyd Senior Biological Sciences A&S
Gothenburg Molly Martha Boyd Senior Music FPA
Gothenburg Chauncey Renae Brown Sophomore Pre-Political Science & History Ed EHS
Gothenburg Bob Buckley Senior Interdisciplinary Engr. Studies Eng
Gothenburg Bob Buckley Senior Mechanical Engineering Eng
Gothenburg Kayla Dawn Rubenthaler Freshman Animal Science CASNR
Gothenburg Jasen John Rudolph Freshman Communication Studies A&S
Grand Island Scott Elliott Anderson Senior Business Administration CBA
Grand Island Erika Rae Anschutz Freshman Psychology A&S
Grand Island AndiLyn Blackmer Junior Elementary Ed EHS
Grand Island Laura Jean Brown Senior JD Edwards Marketing CBA
Grand Island Teresa Ann Brown Senior English Ed EHS
Grand Island Zachary James Butz Junior History A&S
Grand Island Lindsay Marie Calhoon* Junior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Grand Island Juan Oary Cangas* Junior Psychology A&S
Grand Island Emily Jane Christensen Senior Dietetics EHS
Grand Island Matthew Clark Senior Civil Engineering Eng
Grand Island Sara Dawn Elrod Senior Marketing CBA
Grand Island Eric Michael Frandsen* Junior Pre-Social Science Ed EHS
Grand Island Kevin Frankforter Junior Electrical Engineering Eng
Grand Island Anna Mae Galbraith* Junior English A&S
Grand Island Anna Mae Galbraith* Junior News JMC
Grand Island Benjamin Russell Geist Senior Business Administration CBA
Grand Island Jill Amanda Geist Junior Middle Level Ed EHS
Grand Island Elise Renee Hernandez Freshman Advertising JMC
Grand Island John Vincent Higgins* Senior Biochemistry A&S
Grand Island Bethany Lynn Hughes Junior Dietetics EHS
Grand Island Scott William Hurley Freshman Business Administration CBA
Grand Island Daniel T. Huter Senior Finance CBA
Grand Island Dana Andrew Jones Senior Finance CBA
Grand Island Michael Benjamin Kistler Junior JD Edwards Accounting CBA
Grand Island Michael James Kortum Junior Pre-Math Ed EHS
Grand Island Mark Joseph Kranz Freshman Dance FPA
Grand Island Maggie McBeth Lee Senior Speech-Language Pathology EHS
Grand Island Brittany Kay Liebsack Freshman Psychology A&S
Grand Island Bret Mader Senior Construction Management Eng
Grand Island Tyler Jonathan Maxon* Junior Pre-Social Science Ed EHS
Grand Island Brenton Ryan Nesbitt* Sophomore Marketing CBA
Grand Island Kaeleigh Audrey Post Freshman History A&S
Grand Island RaeAnn Carol Powers Senior Environmental Studies A&S
Grand Island Jordan Thomas Rhodes Sophomore Pre-Natural Science Ed EHS
Grand Island Kelli Renae Roach Junior Accounting CBA
Grand Island Abigail Lynn Robbins Senior International Business CBA
Grand Island Jordan Douglas Schleif* Sophomore Mathematics A&S
Grand Island Jason Daniel Shuda Sophomore Biological Sciences A&S
Grand Island Chandra Lea Sinsel Senior Elementary Ed EHS
Grand Island Nicole Marie Starkey* Sophomore Political Science A&S
Grand Island Kathryn Ann Stines Senior Spanish Ed EHS
Grand Island Erin Michelle Strickland Junior History A&S
Grand Island Melissa Strickland Senior Interior Design Arch
Grand Island Racheal Michelle Strong Junior International Studies A&S
Grand Island Mitchell Usasz Sophomore Electrical Engineering Eng
Grand Island Chad Michael Vogeler Senior History A&S
Grand Island Chad Michael Vogeler Senior Biochemistry A&S
Grand Island Stephanie Marie Wagner* Sophomore Psychology A&S
Guide Rock Robyn Konen Senior Industrial Engineering Eng
Hampton James Michael Ediger Freshman Business Administration CBA
Hampton Kara J. Fagan Senior History A&S
Hampton Nicole Lynn Hutsell* Junior International Studies A&S
Hampton Blair Suzanne Troester Freshman Marketing CBA
Hampton Joseph Troester Junior Civil Engineering Eng
Hardy Kendra Elizabeth Kaldahl Junior Biochemistry A&S
Harvard Emily Elizabeth Chloupek Sophomore English A&S
Hastings Creighton Richard Bassett Junior Finance CBA
Hastings Elliot E. Bassett Freshman Business Administration CBA
Hastings William Jeffrey Boyd Sophomore Undeclared GS
Hastings Haley Christina Bush* Senior Political Science A&S
Hastings Courtney Linn Cope Sophomore Anthropology A&S
Hastings Brody W. Crowe* Sophomore Biochemistry A&S
Hastings Teresa Eve Dwyer* Junior Music Education FPA
Hastings Anthony Joseph Gerber Junior Pre-Math Ed EHS
Hastings Sean Charles Glen Sophomore Psychology A&S
Hastings Jesse Goetz* Senior Biological Sciences A&S
Hastings Elizabeth Ann Hastings Senior Accounting CBA
Hastings Christopher Robert Herbek Sophomore Business Administration CBA
Hastings Nathan Daniel Hesman Junior Economics CBA
Hastings Jacob D. Hinrichs Freshman Undeclared GS
Hastings Kelsey Nicole Hohlen Freshman Nutrition Science EHS
Hastings Dane Timothy Jacobi Sophomore Advertising JMC
Hastings Kristofer Mikael Jones Freshman Mathematics A&S
Hastings Nathan James Kaiser Senior Music Education FPA
Hastings Jediah Robert Kautz Junior Business Administration CBA
Hastings Cora Elizabeth Micek Junior Political Science A&S
Hastings Carrie L. Munsell Senior Advertising JMC
Hastings Brian Neilson Sophomore Mechanical Engineering Eng
Hastings Tim Ockinga Sophomore Construction Management Eng
Hastings Brenna Lee Poppe* Sophomore Pre-Inclusive Early Childhood Ed EHS
Hastings Skyler Austin Rader Senior Actuarial Science A&S
Hastings Skyler Austin Rader Senior Actuarial Science CBA
Hastings Sheena Marie Raitt Sophomore Pre-El Ed/Deaf & Hard of Hearing EHS
Hastings Christopher Paul Rosenberg Junior Management CBA
Hastings Brett Schlueter Junior Mechanical Engineering Eng
Hastings Jessie Rose Winter* Junior Water Science CASNR
Hebron Joni Lynn McLaughlin* Senior Classics A&S
Hebron Cassandra Ann Meyer* Junior Pre-El Ed EHS
Henderson Adam Eck Senior Computer Engineering Eng
Henderson Kristin Ann Hiebner Freshman Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Holbrook Julie Christine Wendland* Freshman Biological Sciences A&S
Holdrege Megan Marie Baker Sophomore Finance CBA
Holdrege Krista Michelle Bergman Freshman Pre-El Ed EHS
Holdrege Kinsey Leigh Brendel* Junior Pre-Nursing GS
Holdrege McKenzie Rhenae Coulter* Junior Art Ed EHS
Holdrege Kyle John Crawford* Senior Political Science A&S
Holdrege Christopher Michael Ecklun Sophomore Agribusiness CASNR
Holdrege Lindsay Marie Ehresman Senior Elementary Ed EHS
Holdrege Grant Wade Ericksen Junior Business Administration CBA
Holdrege Jesse Matthew Grimm Junior Middle Level Ed EHS
Holdrege Alexander James Hobbs Senior Psychology A&S
Holdrege Emily Ann Kraus Senior Nutrition Science EHS
Holdrege Laura Louise Linden Junior Agribusiness CBA
Holdrege Emily Marie Oerter Senior Elementary Ed EHS
Holdrege Laura Lynae Reed* Sophomore Pre-Language Arts Ed EHS
Holdrege Robert Glenn Swartzendruber Senior Agronomy CASNR
Holdrege Justin Lee Vonasek* Freshman Mechanized Systems Management CASNR
Holdrege Jeffrey Scott Wheeler Senior Accounting CBA
Holstein Stephanie Jane Johansen Senior English Ed EHS
Hordville Melissa Kay Anderson* Sophomore Mathematics A&S
Hordville Laura Clarine Peterson Senior Elementary Ed EHS
Inland Erin Emilie Ablott Junior Pre-Pharmacy A&S
Johnson Lake Logan Dean Thompson Freshman Broadcasting JMC
Juniata Cole Steven Bulas* Junior Marketing CBA
Juniata Kelli Rachelle Douglas Junior Pre-Inclusive Early Childhood Ed EHS
Kearney John Christopher Albrecht Sophomore Theatre Arts FPA
Kearney Adam William Barney Senior Finance CBA
Kearney Jennifer Helen Bartels Senior Advertising JMC
Kearney Megan Ann Black* Junior English A&S
Kearney Jared Michael Bragg Junior Anthropology A&S
Kearney Blair Debban Senior Mechanical Engineering Eng
Kearney Brent Michael Downey Junior Accounting CBA
Kearney Steven James Hansen Sophomore Psychology A&S
Kearney Vanessa Marie Hatfield Sophomore Pre-Social Science Ed EHS
Kearney Sarah Elizabeth Heeney Sophomore Undeclared GS
Kearney Stacy Lynn Henning Senior Math Ed EHS
Kearney Tyler Mitchell Humphrey Senior History A&S
Kearney Allisyn Marie Jensen* Senior English Ed EHS
Kearney Joel Leland Jorgenson* Junior Biochemistry A&S
Kearney Laura JoAnn Kratochvil* Senior English A&S
Kearney Michael Douglas Kuhl Senior Advertising JMC
Kearney Kristin Elizabeth Liebig Senior Math Ed EHS
Kearney Sarah Jean Mack* Senior Horticulture CASNR
Kearney Amber Lynne McKeon* Senior International Studies A&S
Kearney Jennifer Meister Sophomore Pre-Architecture Arch
Kearney Cole Landon Meyer Junior Business Administration CBA
Kearney Melissa Ann Petersen Freshman Pre-El Ed EHS
Kearney Lee Redden Junior Mechanical Engineering Eng
Kearney William James Roper Junior Marketing CBA
Kearney Michael John Stafford Senior Finance CBA
Kearney Michael Joseph Swerczek Senior Biochemistry A&S
Kearney Casey Wegner Junior Construction Management Eng
Kearney Jessica R. Wergin* Freshman Spanish A&S
Kearney Alexa Nicole Whitefoot Sophomore Spanish A&S
Kearney Kasey Jae Wilnes Freshman Merchandising EHS
Kenesaw Shane Andrew Powell Junior Management CBA
Lexington Shannon Colleen Doyle Senior English Ed EHS
Lexington Jennifer Christine Edeal* Senior Biological Sciences A&S
Lexington Lindsay Rahe Hain* Senior Management CBA
Lexington Kelly Marie Kloch Freshman Pre-Pharmacy A&S
Lexington Brett Elizabeth Lahm Sophomore News JMC
Lexington Timothy LeVan Miller Senior Accounting CBA
Lexington Riley Danielle Roberts Senior Advertising JMC
Lexington Joshua Daniel Roos Senior Psychology A&S
Lexington Melissa Jo Van Pelt Senior Nutrition Science EHS
Loomis Jeffrey Scott Anderson Sophomore Business Administration CBA
Loomis Alyssa Noelle Bergman Freshman Athletic Training EHS
Loomis Micah Robert Steinbrink Sophomore Agribusiness CASNR
Loup City Reid Thomas McConnell Sophomore Business Administration CBA
McCool Junction Chelsey Marie Clark Senior Psychology A&S
McCool Junction Justin Allen Meade Sophomore Actuarial Science CBA
Merna Joseph Wamsley Junior Construction Management Eng
Miller Carmen Marie Wolfe Junior El Ed/Special Ed EHS
Minden Lindsay Exstrom Sophomore Industrial Engineering Eng
Minden Jed Roger Hansen Senior Finance CBA
Minden Lucas David Jameson Junior News JMC
Minden Whitney Dawn Schwenka Sophomore Broadcasting JMC
Minden Jordan Stadler Junior Construction Management Eng
Minden Nicholas Tomsen Senior Biological Systems Management Eng
Nelson Jody Kay Soester* Senior Agricultural Education CASNR
Nelson Jennifer Jo Wehrman Freshman Business Administration CBA
Nelson Victoria Angela Wehrman Senior Psychology A&S
North Loup Robert Blake Gilmore Senior Marketing CBA
North Loup Amy JoAnn Waterman Junior Middle Level Ed EHS
Ord Jaclyn May Cecetka Senior Mathematics A&S
Ord Jennifer Lynn Kroger Sophomore Athletic Training EHS
Ord Colin Howard Lansman Senior Social Science Ed EHS
Ord Veronica Marie Peltz Senior Advertising JMC
Ord Jeffrey Dennis Urbanovsky Senior Political Science A&S
Osceola Nathan Timothy Peterson* Senior Accounting CBA
Overton Kristina JoAnn Hubbard* Junior Animal Science CASNR
Overton Alexandra Jill Weitzel Freshman Business Administration CBA
Oxford Blake Lawrence Nielsen Freshman Psychology A&S
Palmer Matthew Lee Buhrman Senior Management CBA
Palmer Danielle Dale Forbes* Senior Math Ed EHS
Palmer Nicole Elizabeth Glynn Sophomore Psychology A&S
Palmer Ryan Patrick Paulsen Senior Communication Studies A&S
Phillips Savanna Lee Matthiessen Sophomore Advertising JMC
Phillips Amy Cara Moss Senior German A&S
Phillips Amy Cara Moss Senior Geology A&S
Ravenna Nathan Frovin Ritz* Junior Actuarial Science CBA
Riverdale Burke Reid Wilson Freshman Biological Sciences A&S
Rockville Ashley Tamera Jeanette McDonald* Freshman Psychology A&S
Roseland Lindsay Jane Bruggeman Freshman Psychology A&S
Saint Libory Natasha Marie Richardson* Sophomore English A&S
Saint Paul Jonathan Soneson Junior Mechanical Engineering Eng
Sargent Tara Lynn Harris Senior Spanish A&S
Sargent Lacey Jane Sinner Senior Marketing CBA
Scotia Brandon Brownell Hanson* Senior Psychology A&S
Shelby Molly Lynn Kamrath Junior Marketing CBA
Shickley Andrew Cole Brinkman Junior JD Edwards Management CBA
Silver Creek Erika Dawn Swertzic Junior Management CBA
Spalding Joshua Daniel Asche Senior Math Ed EHS
Spalding Paul Bauer Junior Computer Engineering Eng
Spalding James Matthew Carraher Junior Mathematics A&S
Spalding Luke Glaser Junior Civil Engineering Eng
Spalding Kerri Ann Molczyk* Senior English Ed EHS
Spalding Kerri Ann Molczyk* Senior English A&S
Spalding Tyler Jackson Mosier Junior Broadcasting JMC
Spalding Sandra Marie Smith Senior Elementary Ed EHS
Stromsburg Ryan Lee Brooke* Freshman Accounting CBA
Stromsburg Cody Lee Hanson Junior Management CBA
Stromsburg Tyler Scott Moore Senior Economics A&S
Stromsburg Tyler Scott Moore Senior Economics CBA
Stromsburg Chase Nielsen Senior Mechanical Engineering Eng
Stromsburg Abigail Leigh Peterson Junior International Business CBA
Stromsburg Erik Charles Wieseman Senior Advertising JMC
Sumner Meredith Dawn Pierce Junior Accounting CBA
Superior Allysa Jo Diehl* Sophomore Middle Level Ed EHS
Superior Kayla Renae Porter Freshman Finance CBA
Sutton Lauren Marie Gemar* Junior Food Science and Technology CASNR
Sutton Michaela Rose Griess* Junior International Studies A&S
Sutton Kaylee Lyn Kramer Junior Family Science EHS
Sutton Megan Jo McElfresh Senior Elementary Ed EHS
Sutton Margaret Leigh Mohnike Junior Psychology A&S
Sutton James Eric Mowitz Senior Finance CBA
Sutton Tomasa Enedina Trejo Junior Theatre Arts FPA
Upland Thomas Soucie Junior Industrial Engineering Eng
Waco Brooke Virginia Ann Bredenkamp* Senior Marketing CBA
Waco Abigail Dawn Bruns Senior Psychology A&S
Waco Abigail Dawn Bruns Senior Management CBA
Waco Audree Juliana Heine* Senior Actuarial Science CBA
Wilcox Shana Jean Guthrie Freshman Pre-Speech Language Pathology EHS
Wilcox Alexander Edward Lush* Sophomore Agronomy CASNR
Wilcox Jenessa Lynn Nelson* Sophomore Management CBA
Wolbach Tiffany Faye Meyer* Freshman Accounting CBA
Wolbach Tiffany Faye Meyer* Freshman Agribusiness CASNR
Wolbach Rachel Mari Reineke Senior History A&S
Wolbach Rebecca Ann Reineke* Senior Art FPA
Wood River Nathan Dean Skaggs* Sophomore Business Administration CBA
Wood River Kathryn Clare Thelen* Freshman Biological Sciences A&S
York Timothy Adams Sophomore Chemical Engineering Eng
York Charles John Burns* Freshman JD Edwards Business Admin CBA
York Joshua Gardner Freshman Engineering Eng
York Katherine Marie Garhart Sophomore Business Administration CBA
York Reesa Michelle Hoffschneider Freshman Animal Science CASNR
York Brant Hubbard Senior Biological Systems Management Eng
York Brett Andrew Meinzer Sophomore Undeclared GS
York Gabriela Alisa Praetzel Junior Music Education FPA
York Ryan Roemmich Junior Biological Systems Management Eng
York Nathan Stahr Junior Biological Systems Management Eng
York Craig Daniel Stork Senior Management CBA
York Frank E. Wheeler Senior Undeclared GS
York Marie Adria Wheeler Junior Family Science EHS
ZONE 4 (Includes Butler, Cass, Gage, Jefferson, Johnson, Lancaster, Nemaha, Otoe, Pawnee, Richardson, Saline, Saunders & Seward counties)
Hometown Student Class Major College
Adams Matthew Charles Troupe Junior Actuarial Science CBA
Alvo Patrick Daniel Hynes Senior History A&S
Ashland Sheila Anne Bentzen* Junior History A&S
Ashland Robert Keith Bundy Junior Biochemistry CASNR
Ashland Ashley Lou Evers Sophomore Speech-Language Pathology EHS
Ashland Eric Janky Junior Construction Management Eng
Ashland Victoria Jordan Senior Pre-Interior Design Arch
Ashland Kyle Joseph Laughlin Freshman Economics CBA
Ashland Douglas Ray Triplett Senior Mechanized Systems Management CASNR
Ashland Amy Lu Ziegenbein* Senior Elementary Ed EHS
Auburn James Allen Haynes Freshman Actuarial Science CBA
Auburn Sarah Anne Kruse Freshman Chemistry A&S
Auburn Taylor Christine Pugh* Freshman Management CBA
Auburn Mitchell Lee Rippe Freshman Undeclared JMC
Auburn Paul Rogge Junior Mechanical Engineering Eng
Beatrice Wes Cammack Sophomore Agricultural Engineering Eng
Beatrice Kyle Gene Cunningham Freshman English A&S
Beatrice Kyle Gene Cunningham Freshman Business Administration CBA
Beatrice Jessica Renee Deines Sophomore Pre-Speech Language Pathology EHS
Beatrice Jennifer Nicole DeVries Senior Elementary Ed EHS
Beatrice Patrick Ryan Fullmer* Sophomore Advertising JMC
Beatrice Christine Ella Hay Senior Chemistry A&S
Beatrice David Scott Henning Senior Natural Science Ed EHS
Beatrice Andrew Thomas Hibbert* Junior Biochemistry CASNR
Beatrice Evan Michael Kraviec Freshman Chemistry A&S
Beatrice Jonathan Matthew Naaf Freshman Pre-Social Science Ed EHS
Beatrice Elizabeth Anne Penner* Junior Nutrition Science EHS
Beatrice Adam Tyler Pinkerton Freshman Animal Science CASNR
Beatrice Josh Tyler Pretzer Freshman Accounting CBA
Beatrice Nichole Marie Ramsey Senior Actuarial Science CBA
Beatrice Derek Ruyle Freshman Mechanical Engineering Eng
Beatrice Jean Marie Spilker* Senior Music Education FPA
Beatrice Amanda Leigh Stevens Senior Family Science EHS
Beatrice Rebecca Marie Waltke Senior Accounting CBA
Beaver Crossing Tersen Garrett Arnold* Sophomore Psychology A&S
Bellwood Sarah Marie Beringer Senior Political Science A&S
Bellwood Lukas Shane Bomar Junior Accounting CBA
Bellwood Brian Michael Zimmer Senior JD Edwards Business Admin CBA
Bennet Elissa Ruth Dahlberg Senior Communication Studies A&S
Blue Springs Sara Ann Rabstejnek Senior Psychology A&S
Blue Springs Kelsey Lynn Trump Senior Elementary Ed EHS
Brainard Amber Lee Pelan Junior Psychology A&S
Brainard Mari Frances Pesek Freshman Biological Sciences A&S
Clatonia Janelle Kristine Keller* Junior Psychology A&S
Colon Anna Elizabeth Hoppe Freshman International Studies A&S
Colon Aaron John Kavan Senior Animal Science CASNR
Colon Kelley Murray Junior Pre-Interior Design Arch
Colon Robert Brendan Murray Senior Accounting CBA
Cortland Brittany Cherie Schlake Senior Pre-Nursing GS
Crete Paul Bartunek Senior Computer Engineering Eng
Crete Gerardo Ivan Cordova Sophomore Pre-Nursing GS
Crete Casey James Fahrnbruch* Junior Accounting CBA
Crete Nicole Marie Fuller Senior Elementary Ed EHS
Crete Jared Anthony Gammel Junior Political Science A&S
Crete Sarah Elizabeth Hulvershorn Senior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Crete Amanda Marie Kastanek Junior Agribusiness CASNR
Crete Angela Mae Kenkel* Junior German Ed EHS
Crete Hope Miranda Mulgrew* Freshman Pre-Pharmacy A&S
Crete Shana Rae Reese* Senior Dietetics EHS
Crete Justin Schuerman Junior Pre-Architecture Arch
Crete Aimee Diane Schwab* Sophomore Actuarial Science A&S
Crete Aimee Diane Schwab* Sophomore Actuarial Science CBA
Crete Thomas Alan Wanek* Sophomore Actuarial Science CBA
Crete Stephanie Lynn Younger Freshman Pre-El Ed EHS
Davey Jason Eden Junior Industrial Engineering Eng
Davey Bret C. Kohles Junior Pre-Secondary Sp Ed EHS
Davey Emily Rose Smith* Junior Anthropology A&S
David City Heidi Lynne Dostal Sophomore Pre-Inclusive Early Childhood Ed EHS
David City Heidi Lynne Dostal Sophomore Psychology A&S
David City Craig Eller Senior Mechanical Engineering Eng
David City Ashley LoRae Hilger Senior English Ed EHS
David City Joseph Blake Holoubek* Sophomore Mechanized Systems Management CASNR
David City Nathan Michael Kershner Freshman Mechanized Systems Management CASNR
David City Mitchell John Novacek* Junior Diversified Agricultural Science CASNR
David City Bobbi Jo Oborny Junior Undeclared GS
David City Gerardo Pedraza Castillo Junior Accounting CBA
David City Blaine Anthony Petska Senior Business Administration CBA
David City Seara Danielle Petska Freshman Business Administration CBA
David City Laura Elizabeth Plasek Sophomore Elementary & Early Childhood Ed EHS
David City Danielle Diane Schmit Sophomore Psychology A&S
Daykin Jeffery Ryan Stauss Junior Business Administration CBA
Denton Kevin Ivan Becker Senior Finance CBA
Denton Alex Coen Brown Senior Political Science A&S
Denton Whitney Brown Sophomore Biological Systems Management Eng
Denton Leigh Michelle Fleming Junior Pre-Nursing GS
Denton Jennica Marie Hadenfeldt Junior Undeclared GS
Denton Erik Person Junior Computer Engineering Eng
Denton Harrison Person Senior Computer Engineering Eng
DeWitt Cara Lynne Waldo* Freshman International Studies A&S
DeWitt Amy Ann Wollenburg* Freshman Pre-Speech Language Pathology EHS
Diller Joshua James Germer* Junior Agricultural Economics CASNR
Dorchester Kacee Lyn Church Senior English Ed EHS
Douglas Max Michael Holmquist Freshman Pre-Language Arts Ed EHS
DuBois Kelly Jean Moyer* Junior Pre-Nursing GS
Dunbar Laura Maureen Joy* Sophomore English A&S
Dunbar Laura Maureen Joy* Sophomore Agricultural Education CASNR
Dwight Steven Jerome Coleman Senior Accounting CBA
Eagle Kathryn Kelly Hagel-Pitt Junior Middle Level Ed EHS
Eagle James Michael Kriha Freshman Broadcasting JMC
Eagle Ashley Taraneh Majlessi Sophomore Undeclared GS
Eagle Anthony Michael Marshall* Senior Environmental Science CASNR
Eagle Jeff Watton Junior Civil Engineering Eng
Elmwood Shayna Lee Cook* Sophomore Elementary Ed EHS
Elmwood Andrew James McLaughlin* Junior Agronomy CASNR
Elmwood Kristin Jill McLaughlin* Senior Business Administration CBA
Elmwood Tiffany Marie Novak Senior Elementary Ed EHS
Elmwood Brandon William Ulmer Senior Finance CBA
Emerald Pamela Jean Mikkleson Senior Pre-El Ed EHS
Fairbury Tyler Joseph Beranek Junior Pre-Middle Grades Ed EHS
Fairbury Kassidy Beth Rhoades Junior Psychology A&S
Fairbury Jordan Lee Schlake* Freshman Biochemistry CASNR
Fairbury Nels Lou Sorensen Senior Advertising JMC
Fairbury Melissa Lynn Williams Senior Agribusiness CASNR
Falls City Crystal Bryan Senior Biological Systems Management Eng
Falls City Crystal Dale Bryan Senior Biochemistry CASNR
Falls City Sarah C. Davis Sophomore News JMC
Falls City Aliza Claire Kottich Junior Speech-Language Pathology EHS
Falls City Rebecca Elaine Parsons Junior Pre-Speech Language Pathology EHS
Falls City Sarah Ashley Weinert* Senior English A&S
Filley Casey John Lieneman Senior Social Science Ed EHS
Firth Brianne Daigh Behrends Senior Biological Sciences A&S
Firth Alexis Anne Geist* Sophomore Business Administration CBA
Firth Trevor Douglas Nieveen Junior Spanish A&S
Firth Andrew Thomson Stanley Freshman Spanish A&S
Firth Kaitlin Mary Stokely Sophomore Business Administration CBA
Firth Spencer Werner Freshman Mechanical Engineering Eng
Friend Kyle Justin Drake Senior History A&S
Friend Stephanie Nicole Spohn Senior Elementary Ed EHS
Friend Ryan Joseph Talley Senior Food Science and Technology CASNR
Garland Erica Gwen King* Junior Theatre Arts FPA
Greenwood Kathryn Amanda Kasten Senior Veterinary and Biomedical Science CASNR
Greenwood Megan Marie Mason Senior Elementary Ed EHS
Hickman Benjamin David Hage Junior Chemistry A&S
Hickman James Michael Miller Senior Actuarial Science CBA
Hickman John Eugene Miller Senior Actuarial Science CBA
Hickman Levi James Nelson* Freshman Marketing CBA
Hickman Marcus Bryan Plouzek Junior Management CBA
Hickman Eric Joseph Price Freshman Biochemistry A&S
Hickman Jarrod Alan Ronhovde Senior Dance FPA
Hickman Shannon Marie Smith Freshman News JMC
Humboldt Danielle Lee Blecha Junior Broadcasting JMC
Humboldt Craig Schmit Sophomore Civil Engineering Eng
Humboldt Stephanie Leigh Weber* Junior Pre-Clinical Laboratory Science A&S
Ithaca Luke Alan Bryan Junior Management CBA
Liberty Shelby Erin McGuire Sophomore Pre-Nursing GS
Lincoln Hailey Nicolette Abbott Senior Advertising JMC
Lincoln Hailey Nicolette Abbott Senior International Business CBA
Lincoln Mimi Mary Abebe Senior News JMC
Lincoln Clarissa Jane Abelbeck Sophomore Advertising JMC
Lincoln Claire Rebekah Adams Senior Psychology A&S
Lincoln Drew William Adams Junior Pre-Middle Grades Ed EHS
Lincoln Bret Alber Senior Construction Management Eng
Lincoln Aimee Albro Senior Industrial Engineering Eng
Lincoln Elizabeth Winter Alderson Senior Psychology A&S
Lincoln Kristin Marie Allan* Junior Communication Studies A&S
Lincoln Alex Allemang Freshman Construction Management Eng
Lincoln Patrick Kenneth Allen Senior Finance CBA
Lincoln Carlie Layne Ames* Senior Dietetics EHS
Lincoln Katelin Beth Anderbery Freshman News JMC
Lincoln Robert Wade Andersen Senior Mathematics A&S
Lincoln Robert Wade Andersen Senior Finance CBA
Lincoln Jolyn Natalie Anderson Freshman Psychology A&S
Lincoln Myles Andrews Junior Pre-Architecture Arch
Lincoln Channing Rose Anseth Junior Psychology A&S
Lincoln Lucas William Arndt Senior Accounting CBA
Lincoln Tiffany Louise Arnold Sophomore Pre-Pharmacy A&S
Lincoln Axel Aaron Arth Junior Theatre Arts FPA
Lincoln Amber Renee Babcock* Junior Middle Level Ed EHS
Lincoln Elizabeth Ann Bader Freshman Dietetics EHS
Lincoln Sarah Maria Bailey* Junior Biological Sciences A&S
Lincoln Melinda Marie Bakenhus* Freshman Business Administration CBA
Lincoln Dustin Dean Balance* Junior Business Administration CBA
Lincoln Erin Leann Balderson Freshman Advertising JMC
Lincoln Alexandra K. Ball Freshman Advertising JMC
Lincoln Asher Ryan Ball Junior News JMC
Lincoln Caitlin Elizabeth Bals Senior News JMC
Lincoln Mary Elizabeth Banks Sophomore Psychology A&S
Lincoln Oliver Ernest Bantam Senior Business & Cooperative Ed EHS
Lincoln Christina Kay Barry Senior Family Science EHS
Lincoln Alexandra A. Barth Junior English A&S
Lincoln Erin Elizabeth Bartholomew Freshman Computer Science A&S
Lincoln Lisa Marie Bartz* Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Bryce Batenhorst Freshman Electrical Engineering Eng
Lincoln Matthew John Baumeister* Senior Geography A&S
Lincoln Kyle Adam Beacom Senior Social Science Ed EHS
Lincoln Morgan Rae Beal Senior Women's & Gender Studies A&S
Lincoln Steven Lawrence Beckman Senior Food Science and Technology CASNR
Lincoln Tara Whitney Behne Junior Pre-Pharmacy A&S
Lincoln Brett William Belden* Sophomore Business Administration CBA
Lincoln Rosa Maria Beltran Freshman Pre-El Ed EHS
Lincoln Elyse Ann Berkheim Freshman Advertising JMC
Lincoln Evan Rush Bland Junior Broadcasting JMC
Lincoln Nicki Lynn Blazek Junior Family Science EHS
Lincoln Dathan Gene Boden Senior Industrial Technology Ed EHS
Lincoln Kimberly Sue Boehler Sophomore Management CBA
Lincoln Megan Pearl Boeshart Senior Management CBA
Lincoln Christopher Bolin Senior Mechanical Engineering Eng
Lincoln Bronson John Boosalis Junior Biochemistry A&S
Lincoln Jaime LeRossignol Borg Senior Nutrition Fitness & Health Promo EHS
Lincoln Elizabeth Mary Bowhay* Senior Speech-Language Pathology EHS
Lincoln Jerome Bradley Senior Construction Management Eng
Lincoln Stacie Rae Brandl Sophomore Pre-Nursing GS
Lincoln Paul Brandt Senior Chemical Engineering Eng
Lincoln Ashley Lynn Brauer* Freshman Psychology A&S
Lincoln Meghan Elise Brauer Junior Dietetics EHS
Lincoln Rebekah E. Brecht-Liechti Junior Pre-Nursing GS
Lincoln Adam Breitbarth Junior Electrical Engineering Eng
Lincoln Kayla Rae Brewer* Sophomore Finance CBA
Lincoln Andrew James Brienzo* Sophomore Political Science A&S
Lincoln Emily Broekemeier Sophomore Pre-Interior Design Arch
Lincoln Stephen Brogan Junior Electrical Engineering Eng
Lincoln Sean Brozek Senior Chemical Engineering Eng
Lincoln Francine Marie Bruening Senior JD Edwards International Business CBA
Lincoln Whitney French Bruhn* Junior Advertising JMC
Lincoln Stephanie Lee Carver Bryant Freshman Agricultural Education CASNR
Lincoln Grant H. Buckley Sophomore Accounting CBA
Lincoln Hannah Elisabeth Buell* Freshman Political Science A&S
Lincoln Amber Hope Buhrman Senior Art Ed EHS
Lincoln Logan Anthony Burda Junior English Ed EHS
Lincoln Kyle Burner Senior Civil Engineering Eng
Lincoln Rachel Ann Buse Junior Art FPA
Lincoln Donnie Butler Senior Civil Engineering Eng
Lincoln Elizabeth Ann Butler* Freshman Pre-El Ed EHS
Lincoln Derek Lee Buttke Freshman Business Administration CBA
Lincoln Chad Butts Senior Construction Management Eng
Lincoln Brittney Dawn Byers* Senior English A&S
Lincoln Amanda Renee Byleen* Sophomore Pre-Speech Language Pathology EHS
Lincoln Heather Lynne Caffrey* Junior Business Administration CBA
Lincoln Trisha Lenore Caffrey Senior Accounting CBA
Lincoln Kelsey Leigh Campfield* Freshman Pre-El Ed EHS
Lincoln Richard William Carlson Freshman Computer Science A&S
Lincoln Ryan Carlson Junior Electrical Engineering Eng
Lincoln Tabitha Beth Carlson Freshman Speech-Lang Path & Audiology A&S
Lincoln Zachary Adam Carlson Freshman Mechanized Systems Management CASNR
Lincoln Linda Dyann Catlett Senior English A&S
Lincoln Marcus Cech* Freshman Actuarial Science CBA
Lincoln Metta Jane Cederdahl* Junior News JMC
Lincoln Laura Ann Cerveny* Freshman Spanish A&S
Lincoln Laura Ann Cerveny* Freshman International Business CBA
Lincoln Prakash Chapain Senior Biological Systems Management Eng
Lincoln Ross William Cheloha* Sophomore Chemistry A&S
Lincoln Sin Yee Chia Senior Veterinary and Biomedical Science CASNR
Lincoln Wei-Jian Chin Junior Biological Systems Management Eng
Lincoln Lauren Marie Christensen Senior Psychology A&S
Lincoln Tara Elizabeth Christensen* Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Kyle James Citta Freshman Psychology A&S
Lincoln Corey Charles Clifford Senior Business Administration CBA
Lincoln Karen Clinch Freshman Civil Engineering Eng
Lincoln John David Cockerill* Senior Music FPA
Lincoln Jason M. Cole Junior Biological Sciences A&S
Lincoln Sarah Anne Comer Junior History A&S
Lincoln Ashley Nichole Conatser* Junior Art History FPA
Lincoln Aliya Sade Cooper Sophomore International Studies A&S
Lincoln Kori Marie Cooper* Sophomore Pre-Speech Language Pathology EHS
Lincoln Christopher Scott Corder Senior Physics A&S
Lincoln Adam John Cownie Junior El Ed/Special Ed EHS
Lincoln Paul D. Cross Senior Pre-Industrial Tech Ed EHS
Lincoln Charles Edward Cuddy Freshman Pre-Math Ed EHS
Lincoln Allison Marie Cullinane* Junior Elementary Ed EHS
Lincoln Kara Valeda Cummings Junior Psychology A&S
Lincoln Miriam Alisa Cummings Junior Pre-Nursing GS
Lincoln Shannon Marlene Cummins Senior Business Administration CBA
Lincoln Andrew John Curran Sophomore Undeclared GS
Lincoln William Scott Curtis Senior History A&S
Lincoln Amanda Jean Dabbs Senior Undeclared GS
Lincoln Hope Adele DaCosta Junior Inclusive Early Childhood Ed EHS
Lincoln Leah Song Daharsh Sophomore Pre-Inclusive Early Childhood Ed EHS
Lincoln Kimberly Louise Dahl* Junior Business Administration CBA
Lincoln Eric James Daigle Junior Pre-Industrial Tech Ed EHS
Lincoln Justin Thomas Danek Senior Biological Sciences A&S
Lincoln Vui Nhan Dang Freshman Psychology A&S
Lincoln Brendan Michael Darnell Sophomore Chemistry A&S
Lincoln Amy Nicole Day Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Martha Marie de Freese Senior English Ed EHS
Lincoln Ashley Cheri' Dean Senior Middle Level Ed EHS
Lincoln Marcie Ann Dean* Junior Spanish Ed EHS
Lincoln Marcie Ann Dean* Junior Spanish A&S
Lincoln Jake Deaver 2nd Degree Civil Engineering Eng
Lincoln Anna Elisabeth DeGraff* Senior Music FPA
Lincoln John Alexander Demitroff Senior Spanish A&S
Lincoln Sarah Marie Denison Senior Textiles, Clothing & Design/JMC EHS
Lincoln Jeffrey Ronald Depue* Senior Math Ed EHS
Lincoln Bradley Dean Dexter Senior Athletic Training EHS
Lincoln Bryan Dickey Sophomore Mechanical Engineering Eng
Lincoln Danielle Jo Dobbins Junior Pre-Inclusive Early Childhood Ed EHS
Lincoln Kathryn Lee Dornbos Senior Nutrition Science EHS
Lincoln John Douglas Freshman Chemical Engineering Eng
Lincoln Michael Glenn Dozler Senior Political Science A&S
Lincoln Melissa Louise Dragoo Senior Dietetics EHS
Lincoln Meghan Elisabeth Driesbach* Sophomore International Studies A&S
Lincoln Frederick Nathan Dunkerson* Senior Pre-Pharmacy A&S
Lincoln Jonathan Michael Duval* Senior International Business CBA
Lincoln Emily Ann Dvorak Senior Math Ed EHS
Lincoln Olga Dzenis Senior Chemical Engineering Eng
Lincoln Chad Allen Eacker Senior English A&S
Lincoln Ryan Maclain Earley Junior Management CBA
Lincoln Ayako Ebata Sophomore Nat Resource and Environ Econ CASNR
Lincoln Jessica Helen Ebers* Junior Biological Sciences A&S
Lincoln Jill Nicole Echtenkamp Senior English Ed EHS
Lincoln Timothy Echtenkamp Freshman Engineering Eng
Lincoln Shanna Marie Eckman Senior English A&S
Lincoln Shanna Marie Eckman Senior Music FPA
Lincoln Travis Mark Eichenberger Junior Pre-Physical Therapy A&S
Lincoln Sara Keely Ekstrom* Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Emily Dyann Elam Freshman International Studies A&S
Lincoln Ashley Cara Engquist* Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Jenna Shea Epley Senior Biological Sciences A&S
Lincoln Alexander Evans Sophomore Civil Engineering Eng
Lincoln Karalee Kaye Evenson Senior Nutrition Fitness & Health Promo EHS
Lincoln Lindsey Nicole Fairchild* Senior Speech-Lang Patho & Audiology A&S
Lincoln Ryan Ferguson* Sophomore Pre-Architecture Arch
Lincoln Kersten Marie Ficke Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Leah Rose Ficke* Junior Management CBA
Lincoln Dylan Patrick Fink Senior Psychology A&S
Lincoln Adam James Fischer Senior Math Ed EHS
Lincoln Thomas Dain Fisher Junior Finance CBA
Lincoln Austin Fleck Senior Construction Management Eng
Lincoln Megan Beth Fleischman Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Emily Fleming Senior Interior Design Arch
Lincoln Lawrence Cruz Flores Senior Management CBA
Lincoln Anna Joy Foley Senior Biochemistry CASNR
Lincoln Cole David France Sophomore Psychology A&S
Lincoln Kacey Marie Francis Junior Family Science EHS
Lincoln Robert James Francis Senior Art FPA
Lincoln Landon Lee Friesen Junior Accounting CBA
Lincoln Meghen Lynn Friesen Freshman Chemistry A&S
Lincoln Adam Lynn Froehlich Junior International Business CBA
Lincoln Tomotoshi Funabashi* Freshman Environmental Studies A&S
Lincoln Maria Louise Funk* Sophomore Political Science A&S
Lincoln Katherine Marie Furasek* Senior Dietetics EHS
Lincoln Jacob Laux Gabig Senior Horticulture CASNR
Lincoln Andrew Philip Gades* Senior Music FPA
Lincoln Cynthia Jo Gans* Junior Psychology A&S
Lincoln Ryan Matthew Gartner Junior Spanish A&S
Lincoln Ashley Marie Gates* Junior Family Science EHS
Lincoln Adam Sanders George* Senior Business Administration CBA
Lincoln Jed Anthony Givens Senior English Ed EHS
Lincoln Rick Goeden Senior Electrical Engineering Eng
Lincoln Kristin Noel Gokie Senior Finance CBA
Lincoln Sean Patrick Golden Senior JD Edwards Economics CBA
Lincoln Mollie Ann Goltz Senior Business Administration CBA
Lincoln Benjamin Geoffrey Gonifas Junior Classics A&S
Lincoln Jonathan Dale Goodding Junior Art FPA
Lincoln Samuel Joseph Goodwin Junior Accounting CBA
Lincoln Adam Goossen Senior Civil Engineering Eng
Lincoln Alyssa Ayn Goranson Sophomore Spanish A&S
Lincoln Erica Leigh Graham Freshman Dietetics EHS
Lincoln Erica Leigh Graham Freshman Dance FPA
Lincoln Nina Marie Graziano* Junior Advertising JMC
Lincoln Elizabeth Jean Green Junior Anthropology A&S
Lincoln Tarin Kristine Grier Senior English Ed EHS
Lincoln Tish Amelia Grieve* Junior Pre-Spanish Ed EHS
Lincoln Chantal Marie Griffin Senior Film Studies A&S
Lincoln Tracey Jean Grothen Senior Anthropology A&S
Lincoln Jennifer Ann Gubbels Senior Sociology A&S
Lincoln Kelle Lynne Gude Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Matthew Dwain Gunther Sophomore Economics A&S
Lincoln Matthew Dwain Gunther Sophomore Economics CBA
Lincoln Brent Hall 2nd Degree Biological Systems Management Eng
Lincoln Libby Lynn Hallgren* Freshman Anthropology A&S
Lincoln Nava Halpern Junior Family Science EHS
Lincoln Daniel Mark Halverson Junior Political Science A&S
Lincoln Tyler Lawrence Ham Sophomore Pre-Social Science Ed EHS
Lincoln Calleen Ann Hanigan Sophomore Advertising JMC
Lincoln Kellan Michael Hanigan Sophomore Undeclared GS
Lincoln Brady William Hanquist Senior Nutrition Science EHS
Lincoln Brian Lee Hansen Freshman Business Administration CBA
Lincoln Catherine Ann Hansen* Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Erica Lynn Hansen* Senior Accounting CBA
Lincoln Matthew Carl Hansen Senior Pre-Secondary Sp Ed EHS
Lincoln Matthew Vernon Hansen Sophomore Undeclared - Undergraduate A&S
Lincoln Brent Hanson Junior Biological Systems Management Eng
Lincoln Molly Joanna Harger* Senior Marketing CBA
Lincoln Kaylene Ann Harms* Senior Biochemistry CASNR
Lincoln Kurtis Raymond Harms Senior Agricultural Journalism CASNR
Lincoln Allison Lamar Harrell* Senior Individualized Program of Studies A&S
Lincoln Luke Terrell Harrington Senior Film Studies A&S
Lincoln Robert Lee Harrison Senior Business Administration CBA
Lincoln Kelley Jean Hascall Senior News JMC
Lincoln Ryan Haskins Senior Industrial Engineering Eng
Lincoln Stephen Hassler Junior Computer Engineering Eng
Lincoln Daniel Franklin Hatch Senior Film Studies A&S
Lincoln Brittany May Hayduk Sophomore Pre-Nursing GS
Lincoln Emily Michelle Hays* Senior Nutrition Fitness & Health Promo EHS
Lincoln Wei He Senior Psychology A&S
Lincoln Lauren E. Head* Senior Speech-Language Pathology EHS
Lincoln Jessica Lynn Heerten Freshman Marketing CBA
Lincoln Tamara Lea Hefley Senior Actuarial Science CBA
Lincoln Trevor James Hefley* Sophomore Fisheries and Wildlife CASNR
Lincoln Kellen Heideman Senior Engineering Eng
Lincoln Elie Rae Heldenbrand Senior History A&S
Lincoln Julie Breanna Hetcko* Sophomore International Studies A&S
Lincoln Samantha Hiemer Sophomore Chemical Engineering Eng
Lincoln Claire Elizabeth High Senior Biological Sciences A&S
Lincoln Jean Hilger Senior Computer Engineering Eng
Lincoln Crystal Gayle Hollatz Senior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Lincoln Maxwell Nathan Holm* Sophomore Film Studies A&S
Lincoln Adam Cain Holz Senior Business Administration CBA
Lincoln Nancy Young Hong* Junior Psychology A&S
Lincoln Jesse Albert Hostetler* Junior Psychology A&S
Lincoln Nina Elizabeth Howe Junior Pre-Dental Hygiene A&S
Lincoln Stephanie Lynn Howell Senior Social Science Ed EHS
Lincoln Darren Lynn Hromadka* Senior Business Administration CBA
Lincoln Emily Ann Huebner Freshman Pre-Social Science Ed EHS
Lincoln Melissa Anne Huenink Senior Psychology A&S
Lincoln Stephen Huffman Junior Electrical Engineering Eng
Lincoln Emily Ada Hulse* Senior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Lincoln Brandon Humlicek Senior Construction Management Eng
Lincoln Crystal Dawn Hurt Junior English Ed EHS
Lincoln Kinsey Jane Hustad Junior Music Education FPA
Lincoln Tara Lynn Hutchinson Senior Speech-Language Pathology EHS
Lincoln Umeda Kasymovna Islamova Junior Finance CBA
Lincoln Jonathan Michael Jacobs* Senior Horticulture CASNR
Lincoln Nicholas Jacobsen Junior Construction Management Eng
Lincoln Grant Jacobson Junior Chemical Engineering Eng
Lincoln Jessica Paige Jacobson Freshman Biological Sciences A&S
Lincoln Cory Jeanneret Senior Construction Management Eng
Lincoln Ethan Thomas Jensen* Freshman Fisheries and Wildlife CASNR
Lincoln Jacob Johnson Senior Biological Systems Management Eng
Lincoln James Richard Johnson Senior Math Ed EHS
Lincoln Jenika Louise Frances Johnson* Junior Horticulture CASNR
Lincoln Kelsey Marie Johnson Sophomore Mathematics A&S
Lincoln Megan Ann Johnson* Junior Pre-Nursing GS
Lincoln Patricia Johnson Senior Chemical Engineering Eng
Lincoln Stuart Johnson Junior Construction Management Eng
Lincoln Ashley Joanne Johnston Senior Art FPA
Lincoln John Kalblinger 2nd Degree Industrial Engineering Eng
Lincoln Lisa Karel Junior Biological Systems Management Eng
Lincoln Laura Elizabeth Karlin Junior Communication Studies A&S
Lincoln Takuya Kato Senior Economics CBA
Lincoln Ryan Allan Kaup* Freshman Advertising JMC
Lincoln Wendy Keeler Junior Mechanical Engineering Eng
Lincoln Brigid Colleen Kenny* Junior Elementary Ed EHS
Lincoln Joseph Edmund Kent Sophomore Biochemistry CASNR
Lincoln Sarah Elizabeth Kesse Senior Dance FPA
Lincoln Anne Elizabeth Kettler Senior Elementary Ed EHS
Lincoln David Peter Keyzer Junior History A&S
Lincoln Shannon Killion Junior Biological Systems Management Eng
Lincoln Mathew Stephen Kister Junior Film Studies A&S
Lincoln Sara Elizabeth Klaumann Junior El Ed/Special Ed EHS
Lincoln Mikaela Lynne Kleeb Freshman Undeclared GS
Lincoln Kaleb Christopher Klein* Junior Accounting CBA
Lincoln Sarah Ashley Knight* Sophomore English A&S
Lincoln Melissa Marie Knoll* Junior Elementary Ed EHS
Lincoln Kayla Joy Knott Freshman Pre-Spanish Ed EHS
Lincoln Gregory Andrew Knudsen* Senior Food Science and Technology CASNR
Lincoln Andrew Kocarnik Sophomore Mechanical Engineering Eng
Lincoln Whitney Rose Kocarnik Sophomore Family Science EHS
Lincoln Benjamin Harris Kohn Senior French A&S
Lincoln Marinda Ann Kolar Sophomore Pre-Nursing GS
Lincoln Hima Korandla Freshman Computer Engineering Eng
Lincoln Amanda Kottas Sophomore Pre-Architecture Arch
Lincoln Natalie Anne Koziol* Senior Psychology A&S
Lincoln Stephanie Joy Kratzer* Senior Dietetics EHS
Lincoln Kelli Erin Kremlacek* Senior Advertising JMC
Lincoln Brian Theodore Krienke* Senior Agronomy CASNR
Lincoln Molly Jayne Krolikowski Junior Psychology A&S
Lincoln Cassandra Rebecca Krueger Freshman Animal Science CASNR
Lincoln Paul Anthony Krueger* Junior Music Education FPA
Lincoln Stephen Pifer Krumland* Freshman Spanish A&S
Lincoln Derek Adam Kruse* Senior Nutrition Science EHS
Lincoln Justin James Kubick Senior Business Administration CBA
Lincoln Thomas Richard Kubick Senior Accounting CBA
Lincoln James Hideshi Kurasawa Senior Biochemistry A&S
Lincoln Robert Junichi Kurasawa* Senior Biochemistry A&S
Lincoln Lindsey Kay Kvasnicka* Senior Speech-Language Pathology EHS
Lincoln Kylee Alexis Kvassay Senior Communication Studies A&S
Lincoln Christopher A. Labenz* Freshman Business Administration CBA
Lincoln Jordan Lake Sophomore Pre-Architecture Arch
Lincoln Kristin Danielle Lamb Junior Finance CBA
Lincoln Tyler Wayne Lambley* Junior Pre-Theatre & English Ed EHS
Lincoln Ruth Kathryn Lane Senior English A&S
Lincoln Kelli Ann Langdon* Freshman Advertising JMC
Lincoln Cierra Britney Lange* Freshman Art FPA
Lincoln Kasey Leigh Larson* Senior El Ed/Special Ed EHS
Lincoln Amy Kristine Lathrop* Sophomore Horticulture CASNR
Lincoln Kelsey Latshaw Sophomore Pre-Landscape Architecture Arch
Lincoln Nhan Nikki Thi Le Senior Management CBA
Lincoln Thao Phuoc Le Sophomore Biochemistry A&S
Lincoln Stephanie Dawn Lease Senior Elementary & Early Childhood Ed EHS
Lincoln Kassandra Rae LeBaron Senior Business Administration CBA
Lincoln Elizabeth Ann Lee Senior Finance CBA
Lincoln Frank Moonyoung Lee* Junior Physics A&S
Lincoln Jessica Renee Lee Senior International Business CBA
Lincoln Tiffany Natasha Lee* Senior News JMC
Lincoln Anthony Joe Leetch* Senior Math Ed EHS
Lincoln Nicholas Andre Lehmann Senior Chemistry A&S
Lincoln Allyn Justyne Leithoff Senior Family Science EHS
Lincoln Kestrel Freeman Lemen Senior Art FPA
Lincoln Alexander Michael Leonard* Junior Finance CBA
Lincoln Robert Joseph Lesan Senior Communication Studies A&S
Lincoln Woei Jye Lim Junior Actuarial Science CBA
Lincoln Charles Altman Lippstreu Junior International Studies A&S
Lincoln Rebecca Lauren Lodes Junior Pre-Natural Science Ed EHS
Lincoln Chad Loflin* Junior Film Studies A&S
Lincoln Wei-Yeow Loh Senior Chemical Engineering Eng
Lincoln Lawrence Henery Lohmeier Senior Management CBA
Lincoln Joseph Allen Lorraine Senior Business Administration CBA
Lincoln Elizabeth Losh Sophomore Pre-Architecture Arch
Lincoln Elizabeth Marie Love Senior Music Education FPA
Lincoln Nathan Lowry Junior Computer Engineering Eng
Lincoln Brian William Luedke Freshman Biological Sciences A&S
Lincoln Zachary Jon Lueshen Senior Culinary Science EHS
Lincoln Wen Luo Freshman Mathematics A&S
Lincoln Emily Lynn Lux Freshman Political Science A&S
Lincoln Natalie Faye Lyman Freshman Undeclared GS
Lincoln Kelsey Marie Lyster* Senior Dietetics EHS
Lincoln Alexandra Elizabeth MacKay Sophomore Speech-Lang Path & Audiology A&S
Lincoln Mollie Claire Magnuson Senior Pre-Art Ed EHS
Lincoln Marc Maguire Senior Computer Engineering Eng
Lincoln Masoud Mahjouri Samani Senior Electrical Engineering Eng
Lincoln Kristin Ann Malone Freshman Pre-Industrial Tech Ed EHS
Lincoln Daniel Patrick Maloy Junior Undeclared GS
Lincoln Joseph William Manglitz Senior Music Education FPA
Lincoln Emlyn Elizabeth Mann Sophomore Pre-Nursing GS
Lincoln Pamela A. Manske Senior Art History FPA
Lincoln Melissa Louise Marinovich 2nd Degree Animal Science CASNR
Lincoln Stephen Brian Markham Junior Advertising JMC
Lincoln Alyssa Lynn Marschman* Junior El Ed/Special Ed EHS
Lincoln Lauren Nicole Marschman Senior Environmental Studies A&S
Lincoln Jenna Rae Marshall Freshman Political Science A&S
Lincoln Andrew Douglas Marti Junior Horticulture CASNR
Lincoln Corey Weston Martinez Senior Undeclared GS
Lincoln Francisco Martinez Senior Industrial Engineering Eng
Lincoln Cale Shawn Marxsen Junior Management CBA
Lincoln Jesse Jamal Mason Senior Theatre Arts FPA
Lincoln Kazuhiro Masuda Freshman International Studies A&S
Lincoln Rebecca Anna Matulka* Senior News JMC
Lincoln Sara Elizabeth Maul Junior English A&S
Lincoln Ian Matthew Maw Freshman Pre-Bus & Coop Ed EHS
Lincoln Elizabeth Ann May* Freshman Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Lincoln Michaela McBride Sophomore Biological Systems Management Eng
Lincoln Rachel Catherine McClain Senior Art FPA
Lincoln Susanna Kathleen McCormick Senior Family Science EHS
Lincoln James McFarland Senior Electrical Engineering Eng
Lincoln Morgan Jean McGowan Senior Food Science and Technology CASNR
Lincoln Meagan Elizabeth McKeighan* Junior Elementary Ed EHS
Lincoln Helen Margaret McLaughlin* Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Erin Jayne McManigal Senior News JMC
Lincoln Todd Steven McQuistan Senior Math Ed EHS
Lincoln Shawn Meagher Junior Mechanical Engineering Eng
Lincoln Matthew Tesina Mehrhoff Senior Anthropology A&S
Lincoln Sarah Michelle Melecki Freshman Political Science A&S
Lincoln Allyson Rae Merideth Junior Family Science EHS
Lincoln Damion Paul Meyer* Sophomore Biological Sciences A&S
Lincoln Kyle Robert Meyer Sophomore Advertising JMC
Lincoln Christopher John Meyerle Senior Mathematics A&S
Lincoln Jaclyn Michelle Michelsen Sophomore Business Administration CBA
Lincoln Kelsey Leigh Middendorf Sophomore Pre-Nursing GS
Lincoln Brett Miller Senior Industrial Engineering Eng
Lincoln Jonathan Blakeslee Miller Freshman Business Administration CBA
Lincoln Rebecca Lee Miller Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Corey Nathan Minchow Junior Psychology A&S
Lincoln Marcie Anne Minchow* Freshman Psychology A&S
Lincoln Megan Marissa Moffett Senior Elementary Special Ed EHS
Lincoln Kristen Ashley Mohr Senior Middle Level Ed EHS
Lincoln Tyler Thomas Mohr Senior Management CBA
Lincoln Steven Moody Freshman Chemical Engineering Eng
Lincoln Sarah Kristine Moore Junior Art Ed EHS
Lincoln Theresa Jean Morin* Sophomore Music Education FPA
Lincoln Ryan Morthole Senior Industrial Engineering Eng
Lincoln Megan Andrea Morton Junior Advertising JMC
Lincoln Andrew Donald Moses* Senior Sociology A&S
Lincoln Melissa Margaret Mosier Senior Anthropology A&S
Lincoln Gina Marie Moslander Junior Psychology A&S
Lincoln Walter Moy Senior Civil Engineering Eng
Lincoln Tina F. Mueller Senior Economics CBA
Lincoln Donald Gene Muhr Senior Political Science A&S
Lincoln Robert Mumgaard Senior Mechanical Engineering Eng
Lincoln Corbin Mundt Freshman Civil Engineering Eng
Lincoln Brian Todd Munk* Senior Horticulture CASNR
Lincoln Kristy Nicole Munter Senior Art FPA
Lincoln Kayla Rae Myhre Senior Advertising JMC
Lincoln Cynthia Beth Nanfito Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Cortney Marie Neelly Sophomore Business Administration CBA
Lincoln Amy Elizabeth Neemann Senior English Ed EHS
Lincoln Samantha Diane Nelsen Freshman Art FPA
Lincoln Bethany Grace Nelson Senior Art FPA
Lincoln Anh Thy H. Nguyen Sophomore Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Lincoln Cuu Vinh Nguyen Sophomore Pre-Nursing GS
Lincoln Nguyen Nguyen Freshman Biological Systems Management Eng
Lincoln Truc Thanh Nguyen* Sophomore Animal Science CASNR
Lincoln Trung Chi Nguyen Sophomore Plant Protection Science CASNR
Lincoln Dusti Renae Nichols Senior Nutrition Fitness & Health Promo EHS
Lincoln Colton Scott Nielsen Freshman Business Administration CBA
Lincoln Stephanie Christine Ninneman Senior Accounting CBA
Lincoln Yuki Nomura* Freshman International Business CBA
Lincoln Andrea Lea Norby Senior Philosophy A&S
Lincoln Sophia Mae Norman* Sophomore Undeclared GS
Lincoln Jenna Marie Norris Senior El Ed/Special Ed EHS
Lincoln Laura Elizabeth Norris* Sophomore Family Science EHS
Lincoln Elaine Langdon Norton Senior History A&S
Lincoln Elaine Langdon Norton Senior News JMC
Lincoln Noushan Noureddini* Senior Political Science A&S
Lincoln Alyson Paige Nutter Senior English Ed EHS
Lincoln Matthew James Nuttleman Senior Actuarial Science CBA
Lincoln Sylvester Ayodeji Obafunwa Junior Political Science A&S
Lincoln Sylvester Ayodeji Obafunwa Junior International Business CBA
Lincoln Nicholas Howe Oberlander* Junior Theatre Arts FPA
Lincoln Matthew Allen Oestmann Senior History A&S
Lincoln Youngji Oh Sophomore Undeclared GS
Lincoln Nathan Daniel Ohlrich 2nd Degree Art FPA
Lincoln Eric Ohnoutka Junior Chemical Engineering Eng
Lincoln Joshua Tyler Olson Junior JD Edwards International Business CBA
Lincoln Lindsey Ann Oltjenbruns Junior Horticulture CASNR
Lincoln Kee Yang Ong Senior Biochemistry CASNR
Lincoln Jacob Michael Oran Senior Biochemistry A&S
Lincoln Mark John Ortmeier* Senior Pre-Industrial Tech Ed EHS
Lincoln Christine Lee Osborn Junior Political Science A&S
Lincoln Megan Elizabeth Osler Junior Psychology A&S
Lincoln Mitchell Douglas Ostgren* Sophomore Agronomy CASNR
Lincoln Meghan Jo Otoupalik Sophomore History A&S
Lincoln Robert Stephen Otte Senior Psychology A&S
Lincoln Brendan Mark Ottemann Freshman Biochemistry A&S
Lincoln Ginger Ann Ottoson Junior Family Science EHS
Lincoln Hudson James Overcash* Freshman Political Science A&S
Lincoln Desiree Rose Palan Sophomore Psychology A&S
Lincoln Kimberly Nicole Pancoast* Senior Nutrition Fitness & Health Promo EHS
Lincoln Katherine Marie Parizek Junior Pre-Nursing GS
Lincoln Bhavini Jaiprakash Patel Junior Pre-Nursing GS
Lincoln John Wolsleger Patton* Freshman Psychology A&S
Lincoln Paige Ashley Patzner Sophomore Finance CBA
Lincoln Caroline Gerhart Peetz Freshman Advertising JMC
Lincoln Melissa Anne Pervis* Senior Merchandising EHS
Lincoln Amanda Rae Peters Senior Dietetics EHS
Lincoln Kayleigh Peters Junior Biological Systems Management Eng
Lincoln Brian Richard Petersen Sophomore Animal Science CASNR
Lincoln Melissa Suzanne Petersen Junior Elementary Ed EHS
Lincoln Kimberly Dawn Petri Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Ngoc-Thao Thi Phan Senior Chemistry A&S
Lincoln Tyler Lee Piening Senior Management CBA
Lincoln Elina V. Pierce* Senior Psychology A&S
Lincoln Brienna Joy Pinnow Senior Advertising JMC
Lincoln Robert Wayne Plambeck* Junior Biological Sciences A&S
Lincoln Laura Marie Plas Senior Natural Science Ed EHS
Lincoln Laura Elizabeth Pleskac* Sophomore International Studies A&S
Lincoln Jessica Leigh Poeschl Sophomore Psychology A&S
Lincoln Nathaniel Arthur Pohlen Freshman News JMC
Lincoln Luke Aaron Polipnick Senior Music FPA
Lincoln Adam Porter Junior Biological Systems Management Eng
Lincoln Tessa Jane Porter* Sophomore Food Science and Technology CASNR
Lincoln Allison Potter Freshman Chemical Engineering Eng
Lincoln Caitlyn Ruth Potter* Senior English A&S
Lincoln Emily Christine Potter Senior Communication Studies A&S
Lincoln Kevin Joseph Powers Senior Broadcasting JMC
Lincoln Kara Lee Pozehl Senior Biochemistry A&S
Lincoln Kimberly Ann Pozehl Freshman Pre-Dentistry A&S
Lincoln Amanda Alice Prokasky Senior French A&S
Lincoln Amy Lynn Proskovec Freshman Psychology A&S
Lincoln Allan Provorse Senior Biological Systems Management Eng
Lincoln Allison Marie Rahn Senior Middle Level Ed EHS
Lincoln Jessica Marie Rajewich* Sophomore Music Education FPA
Lincoln Katie Rachelle Ransdell Junior Social Science Ed EHS
Lincoln Ashley Elise Rappana Senior International Studies A&S
Lincoln Dene' Mary Rappana* Sophomore Inclusive Early Childhood Ed EHS
Lincoln Amy Lynn Rasmussen Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Lauren Michelle Rauscher Sophomore Pre-Speech Language Pathology EHS
Lincoln Margaret Ann Rauth Senior Athletic Training EHS
Lincoln Jonathan C. Recker Sophomore Pre-Social Science Ed EHS
Lincoln Phillip Gregory Redfern Junior Art FPA
Lincoln Sarah Renee Reed Freshman Pre-El Ed EHS
Lincoln Ella Ann Reeves* Senior Business Administration CBA
Lincoln Moriah J. Reinwald Junior Pre-Family & Consumer Sci Ed EHS
Lincoln Michael Wade Remmenga Senior Business Administration CBA
Lincoln Christopher Reznicek Sophomore Electrical Engineering Eng
Lincoln Clinton Rhodes Junior Electrical Engineering Eng
Lincoln Casey Richards Senior Industrial Engineering Eng
Lincoln Holli Anne Richardson Senior El Ed/Special Ed EHS
Lincoln Lee William Richert Junior Mathematics A&S
Lincoln Jenna Rihanek Senior Civil Engineering Eng
Lincoln Melissa Anne Rochford Junior Social Science Ed EHS
Lincoln Courtney Paige Rodgers* Senior Advertising JMC
Lincoln Megan Leigh Rodgers Freshman English A&S
Lincoln Orlando Rodrigues Senior Mechanical Engineering Eng
Lincoln Eric Mauricio Rodriguez Senior Pre-Nursing GS
Lincoln Tyler Marco Rolf Senior Professional Golf Management CASNR
Lincoln Ashley Marie Rolf* Senior Advertising JMC
Lincoln Brandi Nichole Rolfe* Senior Family Science EHS
Lincoln Jill Marie Rosno Senior Individualized Program of Studies A&S
Lincoln Matthew Rosno Junior Computer Engineering Eng
Lincoln Gwendydd Ross Senior Art History FPA
Lincoln Matthew Thomas Rosson Freshman Business Administration CBA
Lincoln Justin Rousek Senior Industrial Engineering Eng
Lincoln Trista Leigh Rub Senior Middle Level Ed EHS
Lincoln Joshua Von Charles Rusler Freshman Broadcasting JMC
Lincoln Daniel James Russell Freshman Political Science A&S
Lincoln Neil Sutton Rutledge* Senior Political Science A&S
Lincoln Kimberly Ruud Sophomore Undeclared GS
Lincoln Aaron Ryan Senior Biological Systems Management Eng
Lincoln William Ragan Ryan Freshman Broadcasting JMC
Lincoln Erin June Ryckman Senior Middle Level Ed EHS
Lincoln Dustin Thomas Rymph* Freshman Political Science A&S
Lincoln Katrina Anna Safarik* Sophomore Pre-El Ed/Special Ed EHS
Lincoln Matthew David Sage Senior Math Ed EHS
Lincoln Mai Mijoe Sahiouni Freshman Advertising JMC
Lincoln Thomas Steven Salistean Junior Business Administration CBA
Lincoln Thomas Steven Salistean Junior Music FPA
Lincoln Kendra Kae Samuelson Sophomore Pre-Occupational Therapy A&S
Lincoln Andrew J. Sand Senior Business Administration CBA
Lincoln Elizabeth Lynn Sand Sophomore Elementary Ed EHS
Lincoln Richard Jay Sauer Freshman Communication Studies A&S
Lincoln Sena Sayood Sophomore Electrical Engineering Eng
Lincoln Jessica Marie Schafers Junior Actuarial Science CBA
Lincoln Lisa Ann Scheel Senior English Ed EHS
Lincoln Carrie Elizabeth Schiefelbein* Sophomore Biochemistry CASNR
Lincoln Caroline Marie Schild* Senior Horticulture CASNR
Lincoln Jerri Ann Schinck Junior Elementary Ed EHS
Lincoln William Eugene Schmeeckle* Senior Classical Languages A&S
Lincoln Erica Ann Schmidt* Junior El Ed/Special Ed EHS
Lincoln Jennifer Schmidt Junior Civil Engineering Eng
Lincoln Katherine Renee Schmitz Junior Merchandising EHS
Lincoln Brent Edward Schmoker* Junior Biological Sciences A&S
Lincoln MinJeong Schneider Senior Chemical Engineering Eng
Lincoln Kevin Schrum Sophomore Computer Engineering Eng
Lincoln Joanna Karlotte Schultz* Junior Pre-Nursing GS
Lincoln Bonnie Ann Schwartz Senior Pre-Speech Language Pathology EHS
Lincoln Andrea Kay Schwarz Senior Animal Science CASNR
Lincoln Elizabeth Schwarz Junior Dietetics EHS
Lincoln Sarah Jean Scofield Sophomore Pre-Math Ed EHS
Lincoln Suzanne Kathryn Seberg Junior Speech-Language Pathology EHS
Lincoln Gregory Seib Sophomore Computer Engineering Eng
Lincoln Michael LeRoy Seim* Senior Biochemistry CASNR
Lincoln Courtney Marie Self Freshman Psychology A&S
Lincoln Courtney Marie Self Freshman Dance FPA
Lincoln Matthew Scott Selig Junior Economics CBA
Lincoln Collin Richard Sell Junior Actuarial Science CBA
Lincoln Chi Seow Senior Biological Systems Management Eng
Lincoln Jamie Jo Shacklett Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Kathrine Elizabeth Shanahan* Senior Advertising JMC
Lincoln Alexandria Marguerite Shasteen* Sophomore Political Science A&S
Lincoln Lyle Shearer Sophomore Computer Engineering Eng
Lincoln Christina Marie Sheets Sophomore Biochemistry A&S
Lincoln Stacy Christine Sheets Senior Sociology A&S
Lincoln Abigaella Goodrich Shelbourn* Freshman Pre-Middle Grades Ed EHS
Lincoln Kristin Diane Sherwood Senior Family Science EHS
Lincoln Kimberly Deanne Shubert* Senior Biological Sciences A&S
Lincoln Stacie Lea Sibbel* Junior Marketing CBA
Lincoln Tiffany Dawn Sildmets Senior Family Science EHS
Lincoln Matthew Brandon Singh Senior Sociology A&S
Lincoln Carly Josephine Sire Senior Speech & English Ed EHS
Lincoln Caitlin Amber Skrdla Markwell* Junior Accounting CBA
Lincoln Jerall Thomas Smith Senior Finance CBA
Lincoln Justine Smith Junior Industrial Engineering Eng
Lincoln Kimberly Sue Smith Senior Music Education FPA
Lincoln Kyle Anthony Smith* Senior Biological Sciences A&S
Lincoln Lindsay Smith Freshman Mechanical Engineering Eng
Lincoln Matthew Richard Smith Senior Business Administration CBA
Lincoln Micah Adam Smith Junior Music FPA
Lincoln Taylor Brooke Smith Junior Elementary Ed EHS
Lincoln Cara Christine Songster Senior Speech-Language Pathology EHS
Lincoln Katherin Alanna Sorensen Sophomore Communication Studies A&S
Lincoln Jacqueline Sue Spackman* Junior Art History FPA
Lincoln Lindsey Rose Spilker* Senior Speech-Language Pathology EHS
Lincoln Laura Ann Sprague Senior Middle Level Ed EHS
Lincoln Jesse Charles Starostka* Senior Environmental Soil Science CASNR
Lincoln Ali Jane Steckelberg Senior Biochemistry A&S
Lincoln Katherine Elizabeth Stevenson Freshman Textiles, Clothing & Design/JMC EHS
Lincoln Cora Lynn Stohlman* Junior Undeclared GS
Lincoln Cody Stolle Junior Mechanical Engineering Eng
Lincoln Stephanie Anne Strop* Junior Middle Level Ed EHS
Lincoln Charissa M. Stubblefield Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Stephanie E. Stull Senior Speech-Language Pathology EHS
Lincoln Eric Sturm Senior Electrical Engineering Eng
Lincoln Stephanie Sutton* Freshman International Studies A&S
Lincoln Tomoko Suzuki-Weyand 2nd Degree Horticulture CASNR
Lincoln Jared Michael Sveen Senior Accounting CBA
Lincoln Stephanie Nicole Sveen* Senior Psychology A&S
Lincoln Kirk Leslie Svendsen Senior Social Science Ed EHS
Lincoln Joshua Douglas Swartzlander Junior News JMC
Lincoln Anna Lohry Swisher Senior Finance CBA
Lincoln Troy Ray Syverson Senior Political Science A&S
Lincoln Shoira Marufovna Tahirova* Junior Business Administration CBA
Lincoln Onieluan Tamunobere Freshman Mechanical Engineering Eng
Lincoln Chee Tan Senior Electrical Engineering Eng
Lincoln Natalie Madelyn Tavlin Senior Music FPA
Lincoln Chase Taylor Senior Chemical Engineering Eng
Lincoln Matthew Thomas Taylor Junior Business Administration CBA
Lincoln Aaron N. Tebo Senior Marketing CBA
Lincoln Katie Jean Teel Sophomore Pre-Nursing GS
Lincoln Joshua James TenBensel Senior Nutrition Fitness & Health Promo EHS
Lincoln Yong Teoh Junior Electrical Engineering Eng
Lincoln Tricia Jan Ternus* Junior Speech-Language Pathology EHS
Lincoln Lauren Elizabeth Thacker-Lynn Senior Fisheries and Wildlife CASNR
Lincoln Jeffrey Thiele Senior Civil Engineering Eng
Lincoln Marlea Kay Thompson* Senior Inclusive Early Childhood Ed EHS
Lincoln Scott Michael Thompson* Senior International Studies A&S
Lincoln Melissa Beth Thorne Junior Psychology A&S
Lincoln Jessica Sue Thorson Senior Dance FPA
Lincoln Trevor Tonniges Junior Computer Engineering Eng
Lincoln John Tooker Junior Computer Engineering Eng
Lincoln John Tooker Junior Electrical Engineering Eng
Lincoln Dieu-My Thi Tran Sophomore Pre-Nursing GS
Lincoln Kelly Tran Senior Management CBA
Lincoln Kayte Lynn Tranel Senior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Lincoln Justi Nicole Trauernicht Senior Spanish A&S
Lincoln Molly Ruth Trauernicht Sophomore Pre-Nursing GS
Lincoln Daniel Troutman Senior Construction Management Eng
Lincoln Jane Mei-Yan Tsui Sophomore Biochemistry A&S
Lincoln Amanda Christine Turner Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Haley Eloise Tuttle Senior History A&S
Lincoln Melissa Marie Umstead* Senior El Ed/Special Ed EHS
Lincoln Jamie Lee Unger Senior Music Education FPA
Lincoln Dana Valish 2nd Degree Mechanical Engineering Eng
Lincoln Scott Vincent Van Dyke 2nd Degree Management CBA
Lincoln Andrea Rose Van Etten Sophomore Meteorology-Climatology A&S
Lincoln Maria Bernadette Van Etten Senior International Studies A&S
Lincoln Cole Fagan Vanicek Senior Biological Sciences A&S
Lincoln Cassandra Vogel Freshman Civil Engineering Eng
Lincoln MacKenzie Lorene Vogt Senior Advertising JMC
Lincoln Kelsey Marie Voigt Senior English Ed EHS
Lincoln Philip Jay Voigt Senior Elementary Ed EHS
Lincoln Amy Elizabeth Volkman Senior Dietetics EHS
Lincoln Stacey Ann Vondra Junior Undeclared GS
Lincoln Lindsay Anne Vuchetich Sophomore Psychology A&S
Lincoln Jordan Wagner Sophomore Civil Engineering Eng
Lincoln Kristine Michelle Wagner Senior English Ed EHS
Lincoln Megan Kathleen Walker Senior Spanish A&S
Lincoln Stefan Wallof Freshman Civil Engineering Eng
Lincoln Josie Ann Waterbury* Senior Animal Science CASNR
Lincoln Sheena Marie Waters Senior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Lincoln Stephanie Ann Watton* Senior Accounting CBA
Lincoln Samuel Way Sophomore Electrical Engineering Eng
Lincoln Cassandra Wehling Sophomore Biological Systems Management Eng
Lincoln Rachael Marlin Wells Senior Environmental Science CASNR
Lincoln Sara Shirene Wheeler* Freshman Pre-El Ed EHS
Lincoln Chase Whitehead Senior Industrial Engineering Eng
Lincoln Justin Thomas Whitney Sophomore Undeclared GS
Lincoln Matthew Jerold Wiegand Senior Business Administration CBA
Lincoln Erika Lynn Wiegert Senior English Ed EHS
Lincoln Charles Edward Wilbrand Junior Broadcasting JMC
Lincoln Theresa Anne Wilbrand* Junior Psychology A&S
Lincoln Daniel James Lawler Williams* Senior Mathematics A&S
Lincoln Kristin Marie Williams* Senior Biochemistry A&S
Lincoln Richard D. Wilson* Senior Water Science CASNR
Lincoln Amanda Elizabeth Wiltgen Senior Secondary Special Ed EHS
Lincoln James Andrew Windle* Senior Economics A&S
Lincoln James Andrew Windle* Senior Economics CBA
Lincoln Amy Renee Winkenwerder* Senior English A&S
Lincoln Julie Anne Winseman* Senior Dietetics EHS
Lincoln Julie Anne Winseman* Senior Psychology A&S
Lincoln Sarah Jean Wolf Senior Management CBA
Lincoln Aaron Wong Junior Pre-Architecture Arch
Lincoln Scott Nicholas Wood Sophomore Pre-Medicine A&S
Lincoln Jessica LaRue Woodill Sophomore Family Science EHS
Lincoln Katelyn Nicole Wortman Freshman Animal Science CASNR
Lincoln Tyler Wortman Junior Mechanical Engineering Eng
Lincoln Keith Anthony Wysocki Senior Social Science Ed EHS
Lincoln Lo-Ting Yang Junior Management CBA
Lincoln Issar Yazhbin Senior Biological Systems Management Eng
Lincoln Elissa Christine Yost Senior News JMC
Lincoln Justin Dean Young* Junior Political Science A&S
Lincoln Philip Walter Zegers Senior Accounting CBA
Lincoln Melissa Dawn Zephier* Senior Family Science EHS
Lincoln Yueying Zhang Sophomore Biological Systems Management Eng
Lincoln Nathaniel Zielinski Junior Civil Engineering Eng
Lincoln Nathaniel Zielinski Junior Construction Management Eng
Lincoln Emily Karen Zimmer Sophomore Political Science A&S
Lincoln Erik Allen Zlomke Junior Pre-Nursing GS
Lincoln Craig Zuhlke Senior Electrical Engineering Eng
Lincoln Roland Zumbrunn Senior Construction Management Eng
Louisville Jaclyn Nicole Allen Senior Communication Studies A&S
Louisville Maximilian Mark Leibman* Junior Psychology A&S
Louisville Deborah Suzanne Ulrich Senior Family Science EHS
Malcolm Brittni Ann Densberger* Junior Inclusive Early Childhood Ed EHS
Malcolm Collin Mark Kessner* Junior International Business CBA
Malcolm Mindy Marie Leach* Freshman Business Administration CBA
Malcolm Jason Paul Rippe Sophomore Economics CBA
Malmo Alison Paige TePoel* Sophomore Advertising/Broadcasting JMC
Martell Bronwyn Karis Milliken Senior Women's & Gender Studies A&S
Martell Nathanael Joel Rutherford Senior Computer Science A&S
Martell Mallory Ann Wittstruck Freshman Agricultural Journalism CASNR
Mead Trisha Nicole Larson Freshman Geography A&S
Milford Christine Elizabeth Baughman Junior Advertising JMC
Milford Christine Elizabeth Baughman Junior Marketing CBA
Milford Kathryn Anne DeJong Freshman Environmental Studies A&S
Milford Eric Norman Tonjes Junior History A&S
Nebraska City Wyatt Andrew Kent Junior Theatre Arts FPA
Nebraska City Eric M. Little Junior Pre-Art Ed EHS
Nebraska City John Russell Palmtag Junior Economics CBA
Nebraska City Julie Sunderman Senior Computer Engineering Eng
Nebraska City Julie Sunderman Senior Electrical Engineering Eng
Nehawka Nathan Dean Nolte Junior Business Administration CBA
Nemaha Cassandra Jeanette Weitzenkamp Junior Accounting CBA
Odell Amber Michelle Klaus Junior Marketing CBA
Odell Kasey Michelle Theye* Freshman Biological Sciences A&S
Palmyra Amy Danielle Waddle Sophomore Undeclared GS
Peru Ryan Joseph Hardy Junior Political Science A&S
Plattsmouth Brenden Boyle Freshman Biological Systems Management Eng
Plattsmouth Nathan Richard Hagge Senior Accounting CBA
Plattsmouth Nicole Janine Lecci Junior Psychology A&S
Plattsmouth Courtney JoAnne Lyons Junior Political Science A&S
Plattsmouth Eric Nickeson Freshman Construction Management Eng
Plattsmouth Jesse Conrad Roberts* Freshman Biological Sciences A&S
Plattsmouth Elizabeth Marie Rolfson Junior Pre-Nursing GS
Plattsmouth Lindsey Colleen Smith* Sophomore Advertising JMC
Plattsmouth Caitlin Jane Wolfe Freshman Pre-Spanish Ed EHS
Pleasant Dale Eric John Lund* Sophomore Undeclared GS
Pleasant Dale Andrew Vinton Junior Mechanical Engineering Eng
Raymond Esther Elizabeth Anderson Senior Music FPA
Raymond Trevor Jasen McGerr* Senior Biological Sciences A&S
Raymond Charles Frederich Scherer* Junior Mathematics A&S
Roca Ashley Dawn Coppersmith Freshman Psychology A&S
Roca Joy Elizabeth Henning* Senior Spanish A&S
Roca Lindsay Kaye Kerns Junior Theatre Arts FPA
Roca Rita Nadeem Yousif Senior Biological Sciences A&S
Seward Alissa Joy Garske Junior Middle Level Ed EHS
Seward Anthony John Hentzen Junior Biological Sciences A&S
Seward Jessica Denae Hill* Senior Middle Level Ed EHS
Seward Jason Alan Jerger Senior Music Education FPA
Seward Carlin H. Mackie Senior English A&S
Seward Ashley Marie Pallas* Junior Elementary Ed EHS
Seward Bridget Leigh Schulz Junior Management CBA
Seward Rebecca Jo Stahr Senior Language Arts Ed EHS
Seward David William Von Kampen Junior Music FPA
Seward Vanessa Ann Wasser* Junior Communication Studies A&S
Seward Haley Kae Weber Junior Merchandising EHS
Seward Thomas Williams Senior Industrial Engineering Eng
Shubert Elizabeth Amber Musil Senior German A&S
Staplehurst Laura Elizabeth Goracke Senior Natural Science Ed EHS
Sterling Derek Nieveen Sophomore Civil Engineering Eng
Syracuse Allison Beth Formanack Junior Anthropology A&S
Syracuse Benjamin Daniel Kreifels* Junior El Ed/Special Ed EHS
Syracuse Adam Post Sophomore Pre-Architecture Arch
Talmage Cory Ryan Schroeder Junior Actuarial Science A&S
Talmage Cory Ryan Schroeder Junior Actuarial Science CBA
Tecumseh Jacob Ryan Colling Freshman Political Science A&S
Tecumseh Jacob Ryan Colling Freshman News JMC
Tecumseh Lucille Irene Giesbrecht Senior Physical Science Ed EHS
Tecumseh Kathryn S. Rogge Junior Elementary & Early Childhood Ed EHS
Tobias Shamree Jae Bartels Junior Accounting CBA
Ulysses Ashley Kay Hofpar* Senior Elementary Ed EHS
Ulysses Justin Lee Makovicka* Sophomore Undeclared GS
Ulysses Nicholas Ray Rech* Freshman Athletic Training EHS
Unadilla Hannah Rose Hassler Freshman Merchandising EHS
Utica Bryant David Borchers Sophomore Business Administration CBA
Utica Dominique Mae Richters* Sophomore Undeclared GS
Valparaiso Ashley Marie Benes Senior Agricultural Education CASNR
Valparaiso Johnathan James Hladik Senior Natural Resource and Environ Econ CASNR
Valparaiso Deborah Lynn Sullivan* Senior Speech-Lang Pathology & Audio A&S
Valparaiso Genna Matulka Uden* Senior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Valparaiso Maegan Leigh Woita* Sophomore Psychology A&S
Verdon Matthew Giles James Junior Pre-Math Ed EHS
Wahoo Carrie Lee Fick* Senior Psychology A&S
Wahoo Jacob Timothy Mach Sophomore Biological Sciences A&S
Wahoo Heather Rose Myers Senior Biological Sciences A&S
Walton Dawn Elizabeth Amundson Junior Art History FPA
Walton Christa Dawn Davidson Freshman Pre-El Ed EHS
Walton Haze Hillary Lockee Junior Pre-El Ed EHS
Walton Karin Ruth Wentzel* Sophomore German A&S
Waverly Karen Margaret Cooper Senior Biological Sciences A&S
Waverly Karissa Mary Echtenkamp* Freshman Biological Sciences A&S
Waverly Sonny R. Fankhauser Senior Biochemistry CASNR
Waverly Lacey Jae Jacobsen Junior Accounting CBA
Waverly Bryce Andrew Smith Freshman Agribusiness CASNR
Weeping Water Erin Hammons Sophomore Mechanical Engineering Eng
Western Danielle Marie Theis* Freshman Nutrition Science EHS
Western Ashley Elise Weishahn* Sophomore Speech-Language Pathology EHS
Weston Bridget Ann Meduna* Junior Undeclared GS
Wilber Anthony James Bates Sophomore Anthropology A&S
Wilber Todd James Burda Senior Natural Resource and Environ Econ CASNR
Wilber Natasha Jean Florian* Senior Elementary Ed EHS
Wilber Bryce Mark Gerlach* Senior Animal Science CASNR
Wilber Brandi Rae Hile Senior Marketing CBA
Wilber Diana Elizabeth Jones Freshman Psychology A&S
Wilber Kimberly Ann Mitchell* Sophomore Meteorology-Climatology A&S
Wymore Katherine Anne Guenther Sophomore Dietetics EHS
Wymore Shane Edward Vitosh Junior Accounting CBA
Yutan Lance Michael Smith* Junior Math Ed EHS
Yutan Corey Wollen Senior Construction Management Eng
ZONE 5 (Includes Douglas & Sarpy counties)
Hometown Student Class Major College
Bellevue Aaron Lee Alai Senior Fisheries and Wildlife CASNR
Bellevue Andrew Anderson Sophomore Biological Systems Management Eng
Bellevue Douglas James Breiter Junior Music Education FPA
Bellevue April Marie Buss Junior Music Education FPA
Bellevue Jennifer Lynn Buss Junior Finance CBA
Bellevue Dustin Colwell Junior Electrical Engineering Eng
Bellevue John David DeVol Freshman Mathematics A&S
Bellevue William Elliott Senior Construction Management Eng
Bellevue Timothy William Gorham* Junior English A&S
Bellevue Paul Francis Gribben* Sophomore Biological Sciences A&S
Bellevue Katherine Evon Hogston Senior Dance FPA
Bellevue Kimberly Sue Huhmann* Freshman Biological Sciences A&S
Bellevue Claire Mariko Iwai Senior English Ed EHS
Bellevue Samantha Marie Janousek Freshman Fisheries and Wildlife CASNR
Bellevue John Howard Jeanetta* Senior Business Administration CBA
Bellevue Joshua Randall Jenkins* Freshman Economics CBA
Bellevue Eric Jowza Freshman Civil Engineering Eng
Bellevue Jonathan David Kousgaard Sophomore Undeclared GS
Bellevue Stephen Kyle LaPorte Junior English A&S
Bellevue Ashley Michelle Loudd Junior Communication Studies A&S
Bellevue Kelsey Marie Maynard Sophomore Undeclared GS
Bellevue Grant Thomas Maynard* Senior Marketing CBA
Bellevue Robert Charles Monaco Junior Middle Level Ed EHS
Bellevue Amanda Marie Nelson* Sophomore Biological Sciences A&S
Bellevue Margaret Joy Orr* Sophomore Biological Sciences A&S
Bellevue Ben Allen Reimer* Freshman Music Education FPA
Bellevue Kimberly Hope Rice Senior English A&S
Bellevue Andrew Lawrence Robinson Freshman Biochemistry A&S
Bellevue Melissa Nicole Ryks* Senior Psychology A&S
Bellevue Cassandra Jo Schuessler Senior Elementary Ed EHS
Bellevue Sara Beth Schuessler Senior Veterinary and Biomedical Science CASNR
Bellevue Matthew Robert Senske Senior Business Administration CBA
Bellevue Autumn R. Shapland Freshman Mathematics A&S
Bellevue Joseph Francis Smith* Junior Spanish A&S
Bellevue David George Splonskowski Senior Food Science and Technology CASNR
Bellevue Andrew Christopher Steadman* Freshman Biological Sciences A&S
Bellevue Kevin Daniel Sueper* Sophomore Pre-Social Science Ed EHS
Bellevue Paul Svensson Senior Chemical Engineering Eng
Bellevue Emily Kathleen Tisinger Junior English A&S
Bellevue Frank Zachary Tomes* Sophomore Undeclared GS
Bellevue Kristen Renee Vanhessche Freshman Textile & Apparel Design EHS
Bellevue Shane Thomas Wampler Senior History A&S
Bellevue Jillian Rebecca Westman Freshman Pre-El Ed EHS
Bennington Xiao Bi Sophomore Engineering Eng
Bennington Jason Michael Dennis Senior History A&S
Bennington Zachary William Dettmer Junior Finance CBA
Bennington Kate Elizabeth Jizba Junior Elementary Ed EHS
Bennington Jennifer Marie McLaughlin* Senior Elementary Ed EHS
Bennington Michael Oltman Junior Mechanical Engineering Eng
Bennington Brady Eve Potthoff Freshman Advertising JMC
Elkhorn Eric Robert Benzel* Junior Middle Level Ed EHS
Elkhorn Jason David Broekemeier Sophomore Accounting CBA
Elkhorn Anne Brown Junior Pre-Interior Design Arch
Elkhorn Casey Richard Cain* Senior Fisheries and Wildlife CASNR
Elkhorn Mark Raymond Hightower* Junior Nutrition Science EHS
Elkhorn Jared Wayne Knoell* Freshman Biological Sciences A&S
Elkhorn Lacey Elizabeth Lennard Freshman Pre-English Ed EHS
Elkhorn Jared Luebe Senior Civil Engineering Eng
Elkhorn Zachary Nelson Junior Construction Management Eng
Elkhorn Amy Sue Neuberger Junior Elementary Ed EHS
Elkhorn Jakeb Riggle Senior Biological Systems Management Eng
Elkhorn Katherine Jean Rockwell Freshman Pre-Dental Hygiene A&S
Elkhorn Cale Thomas Schweitz Junior Economics CBA
Elkhorn Nick D. Siebler Freshman Accounting CBA
Elkhorn Corey Christine Smythe* Senior Psychology A&S
Elkhorn Zachary Thiemann Senior Civil Engineering Eng
Elkhorn Matthew Wilke Senior Civil Engineering Eng
Elkhorn Megan Christine Willer Junior Biological Sciences A&S
Elkhorn Neely Susan Williams* Senior Psychology A&S
Elkhorn Rachael Elise Wolfe Junior English A&S
Gretna Karalynn Emma Brown* Sophomore News JMC
Gretna Jill Marie Graham Junior Pre-Nursing GS
Gretna Kellie M. Gundvaldson Senior Advertising JMC
Gretna Kelly Lynn Hackett Senior Advertising JMC
Gretna Lindsay Ann Hermsen* Senior Accounting CBA
Gretna Audrey Ann Johnson* Sophomore English A&S
Gretna Matthew Jon Kivett Junior Business Administration CBA
Gretna Allison Marie Leapley Junior Advertising JMC
Gretna Melissa Lee Moraczewski* Freshman International Business CBA
Gretna Rachel Lynn Rose* Sophomore Pre-Social Science Ed EHS
Gretna Rachel Lynn Rose* Sophomore History A&S
Gretna Steven Shawn Treat* Sophomore Psychology A&S
Gretna Joshua Phillip Vogel 2nd Degree Biological Sciences A&S
LaVista Adriana P. Cisneros Basulto Senior Business Administration CBA
LaVista Matthew Paul Crotty Sophomore Food Science and Technology CASNR
LaVista Courtney Ann Cubrich Freshman Spanish A&S
LaVista Kimberley Lei Haru* Sophomore Dietetics EHS
LaVista Caitlyn Marie Lastovica* Freshman Biological Sciences A&S
LaVista Charles Joseph Lucas Junior Mathematics A&S
LaVista Christopher M. Schilmoeller Senior Psychology A&S
LaVista Lisa Kay Timberlake Junior Psychology A&S
LaVista Sean Michael Voien* Sophomore Actuarial Science CBA
Omaha Michaela Jasmin Abbott Junior Psychology A&S
Omaha Michaela Jasmin Abbott Junior Biological Sciences A&S
Omaha Mollie Marie Adam* Freshman Advertising JMC
Omaha Andrew Michael Almaguer Sophomore Undeclared GS
Omaha Danielle Renee Amato Senior Inclusive Early Childhood Ed EHS
Omaha Mary Kathryn Amend Junior Actuarial Science CBA
Omaha Mark Frederick Antonson Senior Business Administration CBA
Omaha Santiago Arciniegas Freshman Biological Systems Management Eng
Omaha Kaitlin Lee Arntz Freshman Advertising JMC
Omaha Gregory Arthur Junior Chemical Engineering Eng
Omaha Christopher James Arwood* Junior Actuarial Science CBA
Omaha Bradford Martin Ashley* Sophomore Accounting CBA
Omaha Michael Dale Augustine Junior Biological Sciences A&S
Omaha Kristen Elizabeth Augustyn Sophomore Chemistry A&S
Omaha Yevgeniy Ayol* Junior Economics CBA
Omaha Emily Bahe* Senior Interior Design Arch
Omaha Devyn Elizabeth Bailey Senior German A&S
Omaha Devyn Elizabeth Bailey Senior International Business CBA
Omaha Micaela Maria Barajas Senior Marketing CBA
Omaha Scott Barker Freshman Chemical Engineering Eng
Omaha Dana Christine Barnes* Junior Psychology A&S
Omaha Jennifer Ann Bartholomew* Senior Business Administration CBA
Omaha Daniel Bartlett Senior Mechanical Engineering Eng
Omaha Rishi Batra Junior Biochemistry CASNR
Omaha Brian Frederick Bean Freshman Business Administration CBA
Omaha Katherine Francis Beermann Junior Sociology A&S
Omaha Clarke Andrew Beller Freshman Accounting CBA
Omaha Jeffrey Jerald Belmont Sophomore Biochemistry A&S
Omaha Jessica Lynn Beran* Junior Music Education FPA
Omaha Stephanie June Berger Freshman Broadcasting JMC
Omaha Neal Joseph Bierman Senior Marketing CBA
Omaha Brian Evans Biga Senior Mathematics A&S
Omaha Lacey Jane Bodnar Freshman Speech-Language Path & Audio A&S
Omaha Lindsey Grace Bodnar Freshman German A&S
Omaha Adam Bogardus Junior Chemical Engineering Eng
Omaha Douglas John Bogatz Sophomore Music Education FPA
Omaha Megan Michelle Bolmeier Senior Marketing CBA
Omaha Bryant Bone Junior JD Edwards Management CBA
Omaha Eric Kyes Bonness* Senior Biological Sciences A&S
Omaha Daniel Allen Borowiak Freshman Business Administration CBA
Omaha Emily Reed Boston Sophomore Undeclared GS
Omaha Jillian Pike Boston* Junior History A&S
Omaha Kurt Boyer Senior Construction Management Eng
Omaha Amanda Stephanie Brand Sophomore Pre-Marketing & Basic Bus Ed EHS
Omaha Nickolas Allen Brand* Senior Psychology A&S
Omaha Joslyn Elizabeth Brandt Sophomore Psychology A&S
Omaha Kelsey Jay Brannen Freshman Advertising JMC
Omaha Kori Lace Brisby Freshman Pre-Nursing GS
Omaha Ashley Lynn Brock Junior Psychology A&S
Omaha Kelsey Anne Brown* Freshman Advertising JMC
Omaha Michaela Rae Brown Sophomore News JMC
Omaha Gregory Thomas Buelt Senior Social Science Ed EHS
Omaha Hallie Ann Burger Freshman Pre-El Ed EHS
Omaha Hallie Ann Burger Freshman English A&S
Omaha Laurel May Burk Senior Physics A&S
Omaha Rosemary Louise Burk* Junior Art FPA
Omaha Christopher Burton Freshman Mechanical Engineering Eng
Omaha Lena Butterfield Freshman Biological Systems Management Eng
Omaha Ashley Byars Senior Architecture Arch
Omaha Justine Marie Caniglia Senior Biological Sciences A&S
Omaha Caressa Brianne Cantrell Senior Art FPA
Omaha Natalie Michelle Capurro Junior Marketing CBA
Omaha Mallory A. Car Junior Advertising JMC
Omaha Andrew Christensen Junior Construction Management Eng
Omaha Daniel Bendix Christensen Sophomore International Business CBA
Omaha Elizabeth Ann Christensen Freshman Pre-Nursing GS
Omaha James Scott Christoffersen Sophomore Biochemistry CASNR
Omaha Hayley Anne Clatterbuck* Senior Philosophy A&S
Omaha Ashley Danelle Clemetson Junior Pre-Nursing GS
Omaha John Coburn Freshman Civil Engineering Eng
Omaha Kelsey Elizabeth Cochran Sophomore Biological Sciences A&S
Omaha Kristen Michelle Cochran Freshman Biological Sciences A&S
Omaha Kristen Michelle Cochran Freshman Food Science and Technology CASNR
Omaha Megan Elizabeth Collins Freshman Business Administration CBA
Omaha Morgan Rose Conley Freshman Psychology A&S
Omaha Amber Conroy Junior Pre-Interior Design Arch
Omaha Robert Corn Senior Biological Systems Management Eng
Omaha James Crowe Senior Industrial Engineering Eng
Omaha Allan Clayton Curtis Junior Meteorology-Climatology A&S
Omaha Alicia Ann Dagerman Sophomore English A&S
Omaha Heather Anne Davis* Senior Marketing CBA
Omaha Marcus Todd Dawson Senior News JMC
Omaha Meagan Judith Deichert Senior Classics A&S
Omaha Jessica Nicole DeLay Junior Advertising JMC
Omaha Laura Kathryn Derby Junior Pre-Nursing GS
Omaha Christopher O'Doherty Dettman Freshman Business Administration CBA
Omaha Christina Marie DeVries Freshman News JMC
Omaha Drew Thomas Dietle* Junior Nutrition Exercise & Health Sci EHS
Omaha Trevor J. Dinovo Senior Business Administration CBA
Omaha Jason Scott Dinsmoor* Senior Mathematics A&S
Omaha Cassandra Marie Dorr* Sophomore Psychology A&S
Omaha Thomas Dowse Freshman Mechanical Engineering Eng
Omaha Jordan Paul Dudzinski* Sophomore Mathematics A&S
Omaha Antonia Katherine Dufek Senior English Ed EHS
Omaha Kyle Scott Eades Freshman Business Administration CBA
Omaha Jeffrey Kenneth Ebert* Senior Dietetics EHS
Omaha Nicholas Ebert Junior Computer Engineering Eng
Omaha Nicole L. Elkins Senior Marketing CBA
Omaha Kendra Mae Embery Senior Merchandising EHS
Omaha Morgan Luthien Engelmann Senior Music FPA
Omaha Hayley Sue Epstein Sophomore Pre-Speech Language Pathology EHS
Omaha Allison Lynn Ethofer Sophomore Elementary Ed EHS
Omaha Blair Joan Euteneuer* Sophomore Undeclared GS
Omaha Brook Eva Euteneuer Freshman News JMC
Omaha Emily Ann Farris Junior English A&S
Omaha Sarah Elizabeth Fech Junior French A&S
Omaha Luke Ferguson Junior Mechanical Engineering Eng
Omaha Lauren Beth Flegle Senior Psychology A&S
Omaha Benjamin Fluehr Senior Computer Engineering Eng
Omaha Benjamin Fluehr Senior Electrical Engineering Eng
Omaha Andrew Thomas Flynn* Senior English A&S
Omaha Laura Mae Foley Junior Inclusive Early Childhood Ed EHS
Omaha Tyler Scott Foster Junior Industrial Technology Ed EHS
Omaha Meghan Allison Francis Sophomore Communication Studies A&S
Omaha Paige Alexandra Frazier* Senior Business Administration CBA
Omaha Ashley Christine Freyer* Freshman Spanish A&S
Omaha Erin Lynn Fuhrmeister Senior Nutrition Fitness & Health Promo EHS
Omaha Andrew James Furman Junior Fisheries and Wildlife CASNR
Omaha Michael John Gahan Sophomore Actuarial Science CBA
Omaha Alexis Martin Ganey Junior English A&S
Omaha Katherine Ann Garst Senior Marketing CBA
Omaha Katherine Ann Garst Senior Theatre Arts FPA
Omaha Amy Marie Geis* Sophomore Elementary Ed EHS
Omaha Corey John Georgesen* Junior Biochemistry A&S
Omaha Amanda Nicole Bree Georgian Freshman Pre-German Ed EHS
Omaha Henry Nicholas German Senior Accounting CBA
Omaha Stacy Ann Gilbert Senior Spanish Ed EHS
Omaha Alicia Gilmore Senior Mechanical Engineering Eng
Omaha William Wesley Gist Senior Management CBA
Omaha Sara Kaleigh Glasgow Senior Inclusive Early Childhood Ed EHS
Omaha Elizabeth Gillian Gleason Senior Political Science A&S
Omaha Elizabeth Anna Gleeson Junior English Ed EHS
Omaha Lindsey Danielle Goding* Sophomore French A&S
Omaha Nicholas James Goding Junior Management CBA
Omaha Rachel Joyce Goodman Junior Dietetics EHS
Omaha Nathaniel Paul Goodrich* Junior Biochemistry A&S
Omaha Stefanie Anne Graff Junior Food Science and Technology CASNR
Omaha Christine Michelle Greene Senior Psychology A&S
Omaha Christine Michelle Greene Senior Psychology A&S
Omaha Benjamin Roger Grohmann Junior Actuarial Science CBA
Omaha Daniel Joseph Gruppo Sophomore Music FPA
Omaha Andrew Davis Guiney Freshman Advertising JMC
Omaha Jeffrey Andrew Hall Senior Political Science & History Ed EHS
Omaha Eric James Hamilton* Freshman Political Science A&S
Omaha Kyli Ann Han Sophomore Marketing CBA
Omaha Jeremy Christian Hanson Junior Actuarial Science A&S
Omaha Jeremy Christian Hanson Junior Actuarial Science CBA
Omaha Alexandra Jo Harman Junior Marketing CBA
Omaha Paul Michael Harrahill* Senior Finance CBA
Omaha Erin Elizabeth Hartquist Senior Accounting CBA
Omaha Jennifer Nicole Hawthorne* Senior Business Administration CBA
Omaha Christopher Hennings Freshman Civil Engineering Eng
Omaha Zachary James Herr Sophomore Pre-Secondary Sp Ed EHS
Omaha Megan Marie Hiatt* Freshman Pre-Veterinary Medicine CASNR
Omaha Aaron Hirsh Senior Computer Engineering Eng
Omaha Lindsey Alicia Hofman* Junior Veterinary and Biomedical Science CASNR
Omaha Kyle Thomas Holder Junior English A&S
Omaha Ashley Renee Holdsworth* Junior Pre-Nursing GS
Omaha Nathaniel Holland Junior Pre-Architecture Arch
Omaha Derek Hollrah Senior Electrical Engineering Eng
Omaha Katherine Hook Senior Interior Design Arch
Omaha Connor Daniel Horn Junior Undeclared GS
Omaha Ryan Matthew Houser Senior Athletic Training EHS
Omaha Ryan Matthew Houser Senior Biological Sciences A&S
Omaha Megan Elizabeth Houston Sophomore Undeclared GS
Omaha Andrew Jacob Hover Sophomore German A&S
Omaha Stephen Michael Hrivnak Sophomore Anthropology A&S
Omaha Karri Huismann Junior Computer Engineering Eng
Omaha Matthew Huismann Senior Civil Engineering Eng
Omaha Kyle Matthew Humphrey Sophomore Biochemistry A&S
Omaha Genevieve Noel Hunt Junior Psychology A&S
Omaha Bailey Lynn Ingles* Senior Elementary Ed EHS
Omaha Kathryn Louise Ingram Senior Middle Level Ed EHS
Omaha Katie Lyn Jacobs Sophomore English A&S
Omaha Kelly Rae Jacobs* Senior Advertising JMC
Omaha Zachary Stephen Janky Sophomore Theatre Arts FPA
Omaha Zachary Stephen Janky Sophomore News JMC
Omaha Sylvia Jarosz Junior Chemical Engineering Eng
Omaha Erica Elisabeth Jasa Senior Biological Sciences A&S
Omaha Alex M. Jochim Senior Advertising JMC
Omaha Kathleen Johnson Freshman Biological Systems Management Eng
Omaha Kristen Johnson Sophomore Pre-Interior Design Arch
Omaha Rebecca Anne Johnson Sophomore Pre-Nursing GS
Omaha Jennifer Marie Jones Senior Psychology A&S
Omaha Richard Donald Kalasky Sophomore Computer Science A&S
Omaha Robert Kanne Junior Pre-Architecture Arch
Omaha Kylie Marie Kaspar Junior Spanish A&S
Omaha Kathleen Elizabeth Kenney Senior English A&S
Omaha Mark Thomas Ketcham Sophomore Business Administration CBA
Omaha Ashley Rose Kiekhoefer Freshman Finance CBA
Omaha Brenton Eldon Klingemann Sophomore Political Science A&S
Omaha Jennifer Klostermann Freshman Civil Engineering Eng
Omaha Molly E. Klum Sophomore Biological Sciences A&S
Omaha Chelsea Kobza Senior Interior Design Arch
Omaha Michaela Ann Kocanda Sophomore Sociology A&S
Omaha Taylor Lee Kohl* Senior History A&S
Omaha Lindsey Marie Kohles Junior Accounting CBA
Omaha Ryan David Konsdorf* Freshman Business Administration CBA
Omaha Nicholas James Koraleski Sophomore Business Administration CBA
Omaha Morgan Rae Kraft* Freshman Pre-El Ed EHS
Omaha Megan Krause Senior Biological Systems Management Eng
Omaha Jennifer Lynn Kucera Senior Family Science EHS
Omaha Kevin Joseph Kuzelka Freshman Business Administration CBA
Omaha Amanda Kay Landolt Junior Accounting CBA
Omaha Amanda Jane Landon* Senior Anthropology A&S
Omaha Elinor Kaye Lane Sophomore Advertising JMC
Omaha Mark Thomas Langan Senior Finance CBA
Omaha Ann Kathleen Langemeier* Sophomore Business Administration CBA
Omaha Laura Langemeier Sophomore Mechanical Engineering Eng
Omaha Kallie Jo Lanka Freshman Marketing CBA
Omaha Brittany Kay Lanoha Senior Nutrition Science EHS
Omaha Daniel Richard Larsen* Senior History A&S
Omaha Joshua David Larsen* Sophomore Undeclared GS
Omaha Lauren Elizabeth Larsen* Freshman News JMC
Omaha John Patrick Lazoritz Sophomore Veterinary and Biomedical Science CASNR
Omaha Kyle Michael Lefeber Senior Management CBA
Omaha Ashley Morgan Leming Freshman Biological Sciences A&S
Omaha Michaela Marie Lenihan Senior Speech-Language Pathology EHS
Omaha Kerri Ann Lewis Senior Elementary Ed EHS
Omaha Lindy Marie Loneman* Freshman Pre-Social Science Ed EHS
Omaha Ben Christian Lorenzen Sophomore Broadcasting/Advertising JMC
Omaha Kyle Robert Ludvik Senior Advertising JMC
Omaha Matthew Peter Lusk Junior Accounting CBA
Omaha Krystina Marie Luther Sophomore Pre-Math Ed EHS
Omaha Evan Luxon Junior Mechanical Engineering Eng
Omaha Natalie Michelle Lynch Sophomore Undeclared GS
Omaha Sarah Maclin Lyons* Freshman Business Administration CBA
Omaha Seth Maclin Lyons* Freshman Finance CBA
Omaha Melissa Kathleen Maher Junior Elementary & Early Childhood Ed EHS
Omaha Sarah Marie Malesa Sophomore Psychology A&S
Omaha Sergey K. Manouilov* Senior Actuarial Science CBA
Omaha Christopher Peter Mansfield Freshman Pre-German Ed EHS
Omaha Douglas William Mardi Senior English Ed EHS
Omaha Jonathan Markt Sophomore Civil Engineering Eng
Omaha Michael Martin Junior Construction Management Eng
Omaha Andrew John Martz Sophomore Business Administration CBA
Omaha Michaela Frances Masching* Junior Inclusive Early Childhood Ed EHS
Omaha Molly Ruth McClintock Sophomore Pre-El Ed EHS
Omaha Brittany McClure Junior Pre-Architecture Arch
Omaha Seth Allen McDonald Junior Marketing CBA
Omaha Meghan Lee McDonough Freshman Psychology A&S
Omaha Scott Philip McLean Junior Psychology A&S
Omaha Bryce Morton McLeay Freshman Advertising JMC
Omaha Adrian Edward Meier Freshman Finance CBA
Omaha Samantha Marie Meister Senior Elementary Special Ed EHS
Omaha Jessica Lynne Mejstrik Sophomore Sociology A&S
Omaha Lindsay Julia Meyer Freshman Business Administration CBA
Omaha Sheila Ann Meyer Junior Horticulture CASNR
Omaha Sarah Winfield Meyers* Sophomore Psychology A&S
Omaha Benjamin Hunter Micek Sophomore Management CBA
Omaha Elizabeth Kathleen Miller Senior Mathematics A&S
Omaha Katie Miller Sophomore Electrical Engineering Eng
Omaha Kathryn Rose Miner* Senior Psychology A&S
Omaha Julie Ann Molacek Senior Business Administration CBA
Omaha Meaghan Marie Molineu Senior Family Science EHS
Omaha Michael Moses Senior Computer Engineering Eng
Omaha Michael Frederick Moses* Senior Spanish A&S
Omaha Alexandra Leigh Moustakes* Junior Biochemistry A&S
Omaha Timothy Jacques Mulry Senior English A&S
Omaha Grant W. Mussman* Senior Business Administration CBA
Omaha Eric Alan Nanfito Junior International Studies A&S
Omaha Megan Maureen Nealon Senior Marketing CBA
Omaha Jason Michael Newman Senior Social Science Ed EHS
Omaha Erik John Niver Sophomore Business Administration CBA
Omaha Valerie Grace Novotny Freshman News JMC
Omaha Dene' Erin Oglesby* Senior Spanish A&S
Omaha Skye Lyn O'Hearn Sophomore Chemistry A&S
Omaha Kingsley Chiedu Okafor Senior Biochemistry CASNR
Omaha Gwendolyn Elizabeth Olney* Senior Political Science A&S
Omaha William Andrew Olson Freshman Business Administration CBA
Omaha Patrick David Olson* Junior Biological Sciences A&S
Omaha Alisha Elizabeth O'Malley Junior Biochemistry A&S
Omaha Kristen Marie Onkka Sophomore Marketing CBA
Omaha Kyle Christopher Parys Junior Accounting CBA
Omaha Jordan William Pascale Freshman News JMC
Omaha Collin Earl Paschall* Senior Political Science A&S
Omaha Jennifer Leigh Paskach* Senior Spanish Ed EHS
Omaha Elizabeth Rose Pavlik* Junior Anthropology A&S
Omaha Nicholas Pearce Freshman Construction Management Eng
Omaha Chris David Peters Senior Biological Sciences A&S
Omaha Cody James Pettit Freshman Marketing CBA
Omaha Nicole Florene Pfeifer* Senior Accounting CBA
Omaha Charles Kenton Pfister Freshman News JMC
Omaha Lisa Nichole Phillips Sophomore Pre-El Ed EHS
Omaha Andrew Deon Philson Junior Economics CBA
Omaha Lauren Theresa Piller Freshman Advertising JMC
Omaha Megan Kathleen Place* Junior Art History FPA
Omaha Megan Kathleen Place* Junior Art History FPA
Omaha Anthony M. Plaza Sophomore Finance CBA
Omaha Monica Ashlea Pleiss* Junior Child Development/Early Child Ed EHS
Omaha Angela Marie Pohlman Senior Marketing CBA
Omaha Sarah Ruth Poppe Senior Elementary Ed EHS
Omaha Justin David Pratt* Junior History A&S
Omaha Chad Robert Price Senior Social Science Ed EHS
Omaha Matthew David Primrose Senior Advertising JMC
Omaha Teresa C. Prince Junior News JMC
Omaha Timothy Prost Sophomore Mechanical Engineering Eng
Omaha Anthony Christopher Randazzo Junior Undeclared GS
Omaha Gregory Allen Ratliff Senior English A&S
Omaha Thomas Quinn Ravenstahl Freshman Accounting CBA
Omaha Timothy Ravenstahl Senior Construction Management Eng
Omaha Christopher Glen Reeson* Senior Computer Science A&S
Omaha Julia Lynn Reffert* Senior Pre-Pharmacy A&S
Omaha Shayla Danielle Reffert Junior Biochemistry A&S
Omaha Breanne Lee Reiss Junior French A&S
Omaha Kelly Jo Rhodes Senior History A&S
Omaha Marcus Terry Richardson Senior Business Administration CBA
Omaha Daniel Riedler Sophomore Electrical Engineering Eng
Omaha Cassandra Maria Rivera* Senior Spanish Ed EHS
Omaha Chelsea Leigh Rivera Junior Family Science EHS
Omaha Laura Elizabeth Robbins Freshman Pre-Middle Grades Ed EHS
Omaha Abigail Christine Roe* Junior Nutrition Science EHS
Omaha Danielle Suzanne Rood* Senior Mathematics A&S
Omaha Ian Francis Rose* Senior Music Education FPA
Omaha Elizabeth Joy Rosinski Sophomore Pre-Family & Consumer Sci Ed EHS
Omaha Jarred Carl Rowe* Junior English Ed EHS
Omaha Brooke Delaine Rubeck Junior Social Science Ed EHS
Omaha Amy Marie Ruf Senior Meteorology-Climatology A&S
Omaha Christopher Ruiz Junior Electrical Engineering Eng
Omaha Joshua Rupiper Senior Computer Engineering Eng
Omaha Megan Riley Rutherford Senior Business Administration CBA
Omaha Amy Christine Sather Junior International Studies A&S
Omaha Michael Schaal Sophomore Biological Systems Management Eng
Omaha Marshall Schiring Junior Electrical Engineering Eng
Omaha Sarah LoRae Schmidt* Junior Accounting CBA
Omaha Jason Thomas Schnack Sophomore Accounting CBA
Omaha Carley J. Schnell Freshman Advertising JMC
Omaha Kara Nicole Scholz Senior International Business CBA
Omaha Anna Jo Schreck* Sophomore Chemistry A&S
Omaha Daniel Kent Schroeder Freshman Pre-Pharmacy A&S
Omaha Sarah Schroeder Senior Civil Engineering Eng
Omaha Erin Marie Schrunk Senior Business Administration CBA
Omaha Daniel Jeffrey Schumann Senior Advertising JMC
Omaha Andrew Douglas Seevers Sophomore History A&S
Omaha Kenneth Robert Seidel Freshman English A&S
Omaha Alison Nicole Selig Senior Spanish A&S
Omaha Charles Robert Serfass* Senior Music Education FPA
Omaha Kyle Vincent Shanahan Junior Economics CBA
Omaha Elizabeth Cloud Sharpe Junior Pre-Inclusive Early Childhood Ed EHS
Omaha Corinne Amber Shields Senior Nutrition Science EHS
Omaha Sarah Ann Shields Senior JD Edwards Business Admin CBA
Omaha Adrienne Ilene Shiverdecker Senior Family Science EHS
Omaha Jennifer Shukert Senior Interior Design Arch
Omaha Kevin Allen Sicner* Sophomore Hosp Restaurant & Tourism Mngt EHS
Omaha Katie Sue Sisneros Senior English A&S
Omaha Sarah Marie Sitzman* Senior Elementary Ed EHS
Omaha Gwenn Skar Senior Biological Systems Management Eng
Omaha Christopher Smith Sophomore Pre-Architecture Arch
Omaha Danielle Patrice Smith* Senior Film Studies A&S
Omaha Kellee Kathleen Smith Junior Pre-Nursing GS
Omaha Matthew Welsch Smith Senior Environmental Studies A&S
Omaha Kathleen Rhiannon Sorensen Freshman Advertising JMC
Omaha Scott Sorensen Freshman Civil Engineering Eng
Omaha Samuel Wilbourn Spomer Junior Economics CBA
Omaha Katherine Ann Stearns Freshman News JMC
Omaha Sarah Katherine Steenson Sophomore Pre-Pharmacy A&S
Omaha Grace Anne Stein Junior Elementary Ed EHS
Omaha Michelle Renee Steindl Senior Marketing CBA
Omaha Katie Kristine Steiner Sophomore News JMC
Omaha Christina Jean Stephenson Freshman Advertising JMC
Omaha Brooke Marie Stevens Senior English A&S
Omaha Brooke Marie Stevens Senior Theatre Arts FPA
Omaha Michael D. Stone Junior Undeclared GS
Omaha Sean Gregory Stoner* Sophomore Actuarial Science CBA
Omaha Kristi Marie Strain Sophomore Marketing CBA
Omaha Nicholas Stremlau Senior Civil Engineering Eng
Omaha Nick Allan Stuberg* Junior Business Administration CBA
Omaha Sarah Joy Sturgeon Sophomore Pre-Math Ed EHS
Omaha Michael Brandon Synowicki* Senior Actuarial Science CBA
Omaha Sara Ivey Tangdall Sophomore Theatre Arts FPA
Omaha Elliot Alan Tapprich* Senior Biological Sciences A&S
Omaha Amanda Lee Tessmer Sophomore Broadcasting JMC
Omaha Travis William Tettenborn* Sophomore Business Administration CBA
Omaha Jessica Joanne Thacker Freshman Political Science A&S
Omaha Michaella Sue Thelen* Senior El Ed/Special Ed EHS
Omaha Brandon John Thoene Junior Pre-Industrial Tech Ed EHS
Omaha Marnie Elizabeth Jean Thrasher Freshman Biological Sciences A&S
Omaha Amanda Jo Tifft* Senior Elementary Ed EHS
Omaha Kathryn Ann Tillwick Senior International Business CBA
Omaha Shelby Suzanne Tilts* Senior Business Administration CBA
Omaha Stephanie Ray Turner Freshman Animal Science CASNR
Omaha Bryson S. Twist Junior Marketing CBA
Omaha Erin Elizabeth Uden Senior Inclusive Early Childhood Ed EHS
Omaha Lauren Michelle Urbanski Freshman Undeclared - Undergraduate A&S
Omaha Robert Gregory Vacek Freshman Business Administration CBA
Omaha Charles Matthew Van Hoose Junior Business Administration CBA
Omaha Nathan Vaughan Junior Construction Management Eng
Omaha Shane Thomas Veasey Sophomore Finance CBA
Omaha Amy Marie Vincentini* Senior Elementary Ed EHS
Omaha Lauren Marie Volentine* Senior Biological Sciences A&S
Omaha Amanda Jean Wattier Freshman Accounting CBA
Omaha Kara Jan Weaver Senior Speech-Language Pathology EHS
Omaha Eric Michael Weber* Senior Geography A&S
Omaha Jessica Leigh Weichbrodt Senior Business Administration CBA
Omaha Melissa Lynn Welch* Sophomore Undeclared GS
Omaha Jessica Marie Williams Freshman Advertising JMC
Omaha Andrea Denise Wilson Senior Biological Sciences A&S
Omaha Jenna Renae Woods* Freshman Pre-Occupational Therapy A&S
Omaha Brittany Elizabeth Wozny Junior Accounting CBA
Omaha Melinda Jo Wriedt Senior Art History FPA
Omaha Brett Connor Yahnke Sophomore Business Administration CBA
Omaha Lianna Marian Young Sophomore Accounting CBA
Omaha Justin Richard Zabawa Junior Undeclared GS
Omaha Michele R. Zabawa* Senior Elementary Ed EHS
Omaha Matthew Scott Zach Freshman Biochemistry A&S
Omaha Samantha Wren Zickefoose* Sophomore Speech-Language Pathology EHS
Omaha Eric Christopher Zumm Junior Management CBA
Papillion Kristen Diane Abdouch Junior French A&S
Papillion Katherine Chelsea Anderson Junior English A&S
Papillion Amanda Lee Aughenbaugh Junior Theatre Arts FPA
Papillion Brendan Paul Berve* Sophomore Political Science A&S
Papillion Kristina Marlies Bramhall Senior Management CBA
Papillion Jessica Marie DeJong Junior Business Administration CBA
Papillion Katharine Rae Erickson Junior Accounting CBA
Papillion Mary Franks Freshman Animal Science CASNR
Papillion Sara Teresse Granville* Senior Spanish A&S
Papillion Nicole Rose Hanson* Senior Accounting CBA
Papillion Tiffany Marie Headley Freshman Textile & Apparel Design EHS
Papillion Justin David Kellett* Senior Political Science & History Ed EHS
Papillion Amber Dawn Kohler Senior Dietetics EHS
Papillion Bethany Ann Larson Junior Middle Level Ed EHS
Papillion Christopher Ryan Macrander* Senior Classics and Religious Studies A&S
Papillion Christopher Ryan Macrander* Senior Management CBA
Papillion Kyle Madson Junior Construction Management Eng
Papillion Hayley Lynn Martin Junior El Ed/Special Ed EHS
Papillion Ryan May Sophomore Civil Engineering Eng
Papillion Elizabeth Ann Mckay Junior Psychology A&S
Papillion Brett Melonis Senior Computer Engineering Eng
Papillion Robert Leon Molinelli Freshman Political Science A&S
Papillion Joseph David Mucia* Senior Political Science A&S
Papillion Rachel Nicole Perry Senior Elementary Ed EHS
Papillion Evan V. Phillips Freshman History A&S
Papillion Eric Pohl Sophomore Mechanical Engineering Eng
Papillion Keith Rodenhausen Junior Chemical Engineering Eng
Papillion Edward Anton Rubin Senior Mathematics A&S
Papillion Kristen Marie Rupiper Junior English Ed EHS
Papillion Matthew Scherzberg Senior Construction Management Eng
Papillion Brier Alexandra Schuetz Freshman Biological Sciences A&S
Papillion Alissa Marie Senger Senior Elementary Ed EHS
Papillion Justin Paul Shrader Freshman Business Administration CBA
Papillion Eric Daniel Sundsboe* Freshman Pre-Pharmacy A&S
Papillion Travis Ryan Tangeman* Junior Actuarial Science CBA
Papillion Joshua Tungland Junior Chemical Engineering Eng
Papillion Nicole Visty Senior Industrial Engineering Eng
Papillion Alex Emmanuel Wachholtz Freshman Business Administration CBA
Papillion Mary Marcella Waller Junior Pre-Nursing GS
Papillion Adam Chris Wattenbarger Junior English Ed EHS
Papillion Jacob John Wawrzynkiewicz Senior Finance CBA
Papillion Broderick Daniel Zach Freshman Economics CBA
Ralston Matthew James Bennett Sophomore Accounting CBA
Ralston Michelle Morandarte Cherion* Junior Russian A&S
Ralston Michelle Morandarte Cherion* Junior International Business CBA
Ralston Nicole Ann Jochimsen Sophomore Pre-Nursing GS
Ralston Kristen Marie Kennelly Senior Actuarial Science CBA
Ralston Christine Miller Freshman Construction Management Eng
Ralston Kelly Nicole Reid Senior Social Science Ed EHS
Ralston Lauren Tietgen Senior Industrial Engineering Eng
Ralston Sarah Michelle Wanek Freshman Marketing CBA
Springfield Drew Alan Nielsen Junior Marketing CBA
Springfield Adam Lee Piper Senior Finance CBA
Springfield Bradley Staskiewicz Freshman Biological Systems Management Eng
Valley Jennifer Wynn Boldra* Senior Advertising JMC
Valley Sarah Elizabeth Grimm Junior Veterinary and Biomedical Science CASNR
Valley Carrie Lee Lasher* Junior Family & Consumer Science Ed EHS
Valley Lesley Ann Snide Senior Middle Level Ed EHS
Waterloo Jennifer A. Gage Senior Elementary Ed EHS
Waterloo Heather Rose Sutton Junior Spanish A&S
................
................
In order to avoid copyright disputes, this page is only a partial summary.
To fulfill the demand for quickly locating and searching documents.
It is intelligent file search solution for home and business.
Related searches
- trued alliance program
- campbell alliance syneos
- american financial education alliance scam
- global coffee alliance with nestle
- alliance international logistics services inc
- scrum alliance certification csm
- how alliance system caused ww1
- alliance consulting engineers
- global alliance for medical education
- alliance inspection management lease return
- alliance consulting engineers columbia sc
- alliance consulting inc