News.okstate.edu
ADA
Adam, Aaron Lee BS Construction Management Tech 1998 Ada Senior HS
Bailey, Angie Suzanne BS Nutritional Sciences 2002 Haworth HS
Bennett, Jeremy D MS Engineering & Tech Management
Burden, Melissa Nicole BS Nutritional Sciences 2003 Ada Senior HS
Royer, Christopher Michael DVM Veterinary Medicine 1993 Byng HS
Timmons, Candace Nicole BS Journalism & Broadcasting
Tribbey, Seth Cale BS Geography 2002 Ada Senior HS
Whitesell, John Louis BS Animal Science 2002 Ada Senior HS
Taylor, Stephanie Marie BS Human Develop and Family Science
ADAIR
Hamill, Jon Ryan BS Fire Protection & Safety Tech 2003 Adair HS
Stewart, Lacy Rebecca BS Political Science 2003 Adair HS
Patton, Rachel Lynn BS Marketing 2003 Sapulpa HS
AFTON
Coats, Kaylynn BS Economics 2002 Mannford HS
Mullin, Melissa Y MS Counseling
Steinkirchner, Robert K, II BS Journalism & Broadcasting 2002 Ketchum HS
Sullivan, Robert M BS Finance 2003 Vinita HS
AGRA
Holmes, Robert Lee BS Secondary Education 2003 Perkins Tryon HS
ALTUS
Byers, Amber Dawn BS Cell & Molecular Biology 2003 Altus HS
Moreno, Priscila BS Biological Science
Whitaker, Matthew Wayne BS Secondary Education
ALVA
Harris, Ladanna Fay BS Design Housing & Merchandising 2003 Alva Senior HS Summa Cum Laude
Leeper, Carly Justine BS Nutritional Sciences 2002 Alva Senior HS
AMBER
Elder, Erin Katherine BS Elementary Education 2003 Amber-Pocasset HS
Elder, Jason Dean MBA Business Administration 2001 Amber-Pocasset HS
AMES
Swart, Jeffrey Allen BS Construction Management Tech
ANADARKO
Gettys, Diana Leigh DVM Veterinary Medicine 2000 Anadarko HS
Kobza, Jason William BS Electrical Engineering 2001 Anadarko HS
Sims, Michelle Dawn BS Biological Science 2003 Anadarko HS
ANTLERS
Smallwood, Jenna Marie BS Communication Sci & Disorders
White, Katie Beth BS Agribusiness
Magna Cum Laude
ARAPAHO
Cabaniss, Morgan Schree BS Agribusiness 2003 Arapaho HS
Daggs, Jeremy Joseph BA Journalism & Broadcasting 2002 Arapaho HS
Nicholson, Baily Lee BS Animal Science 2002 Clinton HS
Richardson, Stephanie Lynn BS Leisure Studies 2001 Arapaho HS
ARCADIA
Strayhorn, David Wayne BA English
Bowler, Randal Ray BS Electrical Engineering
ARDMORE
Coates, Ashley Deann BA Journalism & Broadcasting 2003 Ardmore HS
Denham, Candice Marie DVM Veterinary Medicine
Harris, Nancy Sophia BA Sociology 2004 Ardmore Senior HS Cum Laude
Merlyn, Stephanie Leanne BS Human Develop and Family Science 2003 Plainview HS
Palmer, Charles Dewayne DVM Veterinary Medicine
Smiley, Sara Allison BS Nutritional Sciences 2003 Lone Grove HS Cum Laude
Williams, Christopher Lee DVM Veterinary Medicine 2000 Plainview HS
ATOKA
Hill, Courtney Marie BS Communication Sci & Disorders
Young, Arthur Brandon BS Aviation Sciences 2003 Coalgate HS
BARNSDALL
Graves, Joseph Stephen BS Electrical Engineering Tech
BARTLESVILLE
Adams, Sarah Michelle BS Physiology 2003 Bartlesville HS Summa Cum Laude
Alberty, Shanton Lee BS Management
Bailor, Mark William BLA Landscape Architecture 1999 Bartlesville HS
Bennett, Julie Renee BS Aerospace Engineering 2002 Bartlesville HS
Bloyd, Caleb Michael BS Industrial Engineering & Mgm 2002 Caney Valley
Bobsein, Marley Kaye BS Psychology 2003 Bartlesville HS
Bonner, Bobby Jay BA History 2002 Pretty Prairie HS
Bonner, Bobby Jay BA English 2002 Pretty Prairie HS
Boyce, Ryan Patrick BS Animal Science
Chapman, Jeffrey Allen BS Sociology 2003 Bartlesville HS
Gammon, Richard Ross BS Mechanical Engineering
Grismore, Michael Allen BS Accounting 2003 Bartlesville HS Summa Cum Laude
Herron, Nicole D BS General Business 2003 Bartlesville HS
Hollifield, Lindsey Ann BS Marketing 2003 Bartlesville HS
Hudnall, Dru William BS International Business 2002 Ponca City Senior
Jenkinson, Gavan Brent BS Mechanical Engineering 2003 Ponca City Senior Magna Cum Laude
Johns, Alisha Catherine BS Zoology 2003 Bartlesville HS
Jones, Brandon Ray BS Aerospace Engineering 2002 Bartlesville HS
Jordan, Brad Allen BS Aviation Sciences 2003 Bartlesville HS
Kayser, Bryan Carl BS Construction Management Tech 2002 Bartlesville HS
Ledbetter, Samuel Byrd, Jr MS Engineering & Tech Management
Maxwell, Kristen Michelle MS Accounting 2002 Bartlesville HS
Maxwell, Kristen Michelle BS Accounting 2002 Bartlesville HS Cum Laude
McDougan, Andrew Michael BA Sociology 2003 Bartlesville HS
McGlory, Vincent Daniel BA Journalism & Broadcasting 2001 Bartlesville HS
McLemore, Moriah Ann BS Elementary Education 2002 Bartlesville HS
McWilliams, Karen Leslie BS Zoology 2003 Bartlesville HS Cum Laude
Mohundro, Sara Nicole BS Mechanical Engineering Tech 2002 Bartlesville HS
Oakes, Kelly J MS Counseling
O’Grady, Sean Timothy Joseph BS Mechanical Engineering Tech 2003 Ponca City Sr HS
Summa Cum Laude
Payne, Andrea Francis BS Microbiology 2003 Bartlesville HS
Phelps, Travis Taylor BS International Business 2003 Bartlesville HS
Phillips, Grant Lavon BS Aviation Sciences 2003 Bartlesville HS
Pittman, Damara Grace BS Political Science 2000 Fargo HS
Thomas, Jeff A BS Electrical Engineering Tech
Davis, Cody Preston BS Finance 2003 Union HS Cum Laude
Ponder, Lacey Nicole BA Sociology 2003 Memorial Senior Magna Cum Laude
Wright, Renee Nicole BS Management 2003 Broken Arrow HS
BEAVER
Hilton, Britt Preston BS Agribusiness 2003 Beaver HS
McDonald, Devry Jalyn BS Education
Richerson, Torie Paige BS Finance 2003 Beaver HS
BEGGS
Campbell, Jonathan Richard BLA Landscape Architecture 2001 Beggs HS
Dodd, Adam Wade BA Psychology 2003 Beggs HS
Gleason, Lisa Marie BS Human Develop and Family Science 2003 Beggs HS
Horine, Stephanie M MBA Business Administration
Nethon, Julie Kanita MS Teaching Learning & Leadership 1998 Beggs HS
BESSIE
Littke, Melissa Rae BS Elementary Education 2003 Clinton HS
BETHANY
Bohanan, Anitajane Ann BS Elementary Education 2002 Putnam City West
Boone, Philip Henry BS Elementary Education 2002 Jenks HS
Evans, Thomas Scott BS Civil Engineering 2002 Putnam City HS
Fair, Ryan William BUS University Studies 2002 Putnam City West
Gillham, Katherine Lynn BA Psychology 2003 Putnam City West Cum Laude
Heidebrecht, Tyler Wayne BS Management 2003 Putnam City West
McCaslin, Amy Lynn BS Horticulture 2003 Putnam City West Magna Cum Laude
Susil, Sarah Ellen BS Design Housing & Merchandising
BIXBY
Edens, Samuel Erik BS Management 2003 Catoosa HS
Posey, Christopher David MBA Business Administration Union HS
Ardrey, Cody L MS Environmental Science
Bernazard, Oscar BS Accounting
Castillo, Rachel Dawn MBA Business Administration
Clavin, Kyle Joseph MBA Business Administration
Conrad, David Lee BS Accounting
Emerson, Chelsy Kay BS Marketing 2003 Bixby HS
Ernce, Megan D'Ann BS Marketing 2003 Bixby HS
Glasscock, Ashley Nicole BS Biological Science 2002 Bixby HS
Goodell, Kendal Blake BS Finance
Holley, Jordan Anson BS Fire Protection & Safety Tech 2002 Bixby HS
Johnson, Corynn Marie BS Animal Science 2003 Bixby HS
Karnes, Paul A BS Finance 2003 Bixby HS
Keenan, William Clayton BS Mechanical Engineering 2002 Bixby HS
Kirk, Lindsay Tyler BS Journalism & Broadcasting 2002 Glenpool HS
Kymes, Angel D PhD Education
McMahan, Travis Wayne BS Horticulture Bixby HS
Mitchell, Micha Bailey BS Management 2003 Bixby HS
Moore, Lauren Elaine BS Psychology 2003 Bixby HS
Posey, Kristi Lynn MS Educational Leadership Studies
Snider, Brittany Michelle BS Cell & Molecular Biology 2002 Bixby HS
Turner, Elizabeth Jane BS Elementary Education 2002 Bixby HS
Warstler, Justin Wallace BS Aviation Sciences
Wilson, Jacob David BS Management
BLACKWELL
Courtney, Shane Allan BS Marketing 2003 Blackwell HS
Kahle, Trevis Scott BS Physical Education 2002 Blackwell HS
Quirey, Matthew John BS Horticulture
BLANCHARD
Almquist, Kristal Dawn MS Counseling Blanchard HS
Nemcok, Mary Catherine MBA Business Administration 2001 Community Chris
BLUEJACKET
Jorgensen, Quatie Nanye-Hi BS Agricultural Economics
BOISE CITY
Clark, Jeffrey Philip BS Agricultural Economics 2002 Boise City HS Summa Cum Laude
Crabtree, Clay Preston BS Agribusiness 2003 Boise City HS
James, Adam Bradly BS Finance 2003 Boise City HS
BOKCHITO
Klement, Lance Paul BS Biosystems Engineering 2002 Durant Senior HS
BRISTOW
Bacon, Kyle Matthew BS Mechanical Engineering 2002 Bristow Senior
Leverett, Johnny Mack BS Biochem & Molecular Biology 2003 Bristow Senior Summa Cum Laude
BROKEN ARROW
Adams, Corey Marie BS Communication Sci & Disorders 2003 Broken Arrow HS Magna Cum Laude
Ambros, Joyce Ann BS Athletic Training 2003 Broken Arrow HS
Archibald, Matthew Robert BS Journalism & Broadcasting
Banes, Thomas Morgan BS Physiology 2003 Memorial Senior
Magna Cum Laude
Bonner, John Robert BS Construction Management Tech
Cabaniss, Cole Andrew BS Food Science 2002 Arapaho HS
Crase, Jackie Wayne BS Electrical Engineering
Endicott, Randi Michelle BS Elementary Education 2003 Perryton HS
Foster, Malinda Shea MS Communication Sci & Disorders
Frey, Jeff G BS Mechanical Engineering 1999 Owasso HS
Gunning, Eric William BS Animal Science 2002 Broken Arrow HS
Hamilton, Kirk Lanie BS Finance
Horn, Frank MS Engineering & Tech Management
Lawson, Benjamin Alexander MA History 1999 Stillwater HS
Loyd, Kim Olsen-Speerstra BS Political Science
Luing, Leslie Denise BS Communication Sci & Disorders
Lynn, Jordan Douglas BS Marketing 2003 Broken Arrow HS Magna Cum Laude
Martin, Derek Wayne BS Zoology 2003 Broken Arrow HS
Martin, Kenneth George BM Music Education 2000 Broken Arrow HS
May, Tori Ann BS Nutritional Sciences 2003 Broken Arrow HS
McKinney, Eric Michael BS Management 2003 Broken Arrow HS
Ring, Brian Dale BS Management 2002 Broken Arrow HS
Robisch, Robin Linsey BS Communication Sci & Disorders 2003 Broken Arrow HS
Rose, Michael Derek BS Fire Protection & Safety Tech 2002 Broken Arrow HS
Schwark, Jamie Lynne BS Marketing
Seward, Wyatt Thomas BS Construction Management Tech 1999 Wagoner HS
Suess, Christina Marie BS Health Promotion 2001 Metro Christian
Watts, Brittany Ann BS Human Develop and Family Science 2001 Bartlesville HS Magna Cum Laude
Wood, Cameron Lee BS Chemical Engineering 2002 Broken Arrow HS
Wood, Elizabeth Ann BS Secondary Education
Wright, Jason Michael BS Economics 2003 Broken Arrow HS
Zang, Yihong MS Computer Science
Ahrens, Nicholas Keith BS Accounting 2003 Broken Arrow HS
Ayers, Michael David BS Management 2003 Broken Arrow HS
Champlin, Lisa Marie BAr Architecture 2002 Broken Arrow HS
Cleveland, Ashley Marie BA Journalism & Broadcasting 2001 Broken Arrow HS
Foland, Robert William BS Finance 2003 Broken Arrow HS Cum Laude
Garner, Matthew Robert BS Fire Protection & Safety Tech 2003 Union HS Summa Cum Laude
Gibson, Stacie Dawn BUS University Studies
Hampton, Chase Edward BA Psychology 2003 Broken Arrow HS
Hill, Gregory Alan BS Electrical Engineering 2003 Broken Arrow HS Cum Laude
Hunley, Brian Dale BS Electrical Engineering
Hutcheson, Krystan Renee BA Liberal Studies 2002 Bixby HS
Jones, Nathan Allen BM Music Education 2002 Broken Arrow HS
Laurent, Ashley Nicole BS Design Housing & Merchandising 2003 Broken Arrow HS
Lawson, David Brian BA English 2003 Broken Arrow HS
Lux, Brandon Tyler BS Finance 2002 Broken Arrow HS
Mathis, Vanessa Lynn BA Art 2003 Home Schooled
Moore, Vana L MS Natural & Applied Sciences
Myers, Jessica Diane BS Secondary Education 2000 Broken Arrow HS
Nammari, Mark Zakaria BS Finance 2001 Broken Arrow HS
Nammari, Mark Zakaria BS International Business 2001 Broken Arrow HS
Norman, Shelby Blaine BS Finance 2003 Broken Arrow HS Summa Cum Laude
O'Brien, Patrick Jordan BS Management 2003 Bixby HS
Ochel, Abby Lynn BS Nutritional Sciences 2001 Broken Arrow HS
Ryan, Lisa Diane BS Biochemistry 2003 Union HS Magna Cum Laude
Shirley, Joshua Jordan BS Management 2002 Broken Arrow HS
Sternke, Matthew Dane BS Hotel & Restaurant Admin 2002 Broken Arrow HS
Warburton, Megan Ashley BA English 2002 Broken Arrow HS
Weeks, Charles Colter BA Economics 2003 Broken Arrow HS Cum Laude
Worthington, Donald Dalton BS Secondary Education 2003 Bixby HS
Ali, Adnan Masood BS International Business
Aragon, Larissa Nicole BS Health Promotion 2001 Broken Arrow HS
Baker, Austin Dale BS Hotel & Restaurant Admin
Barnes, Bradley Wing BS Zoology 2002 Union HS
Bassett, Janet Marie EdD Curriculum & Instruction
Beck, Dana Kathryn BS Psychology 2003 Union HS Summa Cum Laude
Bradbury, Nikki Renae BS Biological Science 2003 Broken Arrow HS
Bradford, April Nicole BS Marketing 2003 Union HS
Burris, Heather Renee BS Microbiology 2003 Broken Arrow HS
Bykowski, Kellie Lyn BS Elementary Education 2003 Broken Arrow HS
Chamberlain, Brittany Lynn BS Marketing
Christian, Maria E EdD Higher Education
Cornelius, Dennis D BS Mechanical Engineering Tech Coweta HS
Crotchett, James Alan BA Journalism & Broadcasting 2003 Broken Arrow HS Cum Laude
Cruz-Melendez, Israel M BS Aviation Sciences
Douthit, Deanna R BS Health Promotion Cum Laude
Dunlavey, Joseph Michael BA History 2003 Grace Fellowship Magna Cum Laude
Ellis, Jimmy Don BS Health Promotion
Frazier, Vanessa Renee BS Communication Sci & Disorders 2003 Broken Arrow HS
Gann, Michael Thomas BS Fire Protection & Safety Tech Cum Laude
Hackler, Andrew Lester BS Journalism & Broadcasting 2002 Union HS
Harrison, Melaney Ann BS Finance Jenks HS
Henry, Stephen Ryan BS Finance 2003 Holland Hall
Horton, Chad David MS Telecommunications Management
Jack, Jason Douglas BS Physical Education
Jones, Jonathan Robert BS Management
Knott, Audrey Rene BS Physiology 2003 Union HS
Lofton, Joshua Jon BS Plant & Soil Science Magna Cum Laude
Madewell, Daniel Ryan BS Psychology 2003 Union HS
Malfacini, Douglas Figueredo BS Economics
Mathew, Santhi MS Educational Leadership Studies 1998 Putnam City HS
McCall, Derek Robert BLA Landscape Architecture 2001 Broken Arrow HS
McGee, Ashley Marie BS Design Housing & Merchandising
Mirza, Ali Imran MS International Studies
Neal, Stephen Nicolas BS Electrical Engineering 2002 Union HS
Newton, Michael Blake BS Marketing
Nowell, Shanedra D MS Teaching Learning & Leadership
Orcutt, Emily Lou BA Journalism & Broadcasting
Patel, Nehal Nitin BS Civil Engineering Summa Cum Laude
Persing, Lindsey Laurene BS Secondary Education 2002 Broken Arrow HS
Pham, Ngoc-Lan Thi BS Civil Engineering 2003 Union HS Magna Cum Laude
Pratt, Morgan Nicole BA Journalism & Broadcasting 2003 Broken Arrow HS Cum Laude
Price, Roberta Alice BUS University Studies
Reynolds, Benjamin Bruce MBA Business Administration 1995 Rapid City Central
Robinson, Jennifer Kay BS Marketing 2003 Union HS
Schneider, Amy Marie BAr Architecture 2002 Broken Arrow HS
Sexton, Katelynn Shea BS Political Science 2003 Union HS
Slish, John Joseph BM Music Education 2001 Broken Arrow HS
Smith, Christy Lynn BS Marketing
Sowersby, Robert Erwin BS Management Information Systems
Taylor, Jennifer Samantha M BA French 2003 Union HS Magna Cum Laude
Wade, Aaron Robert BA Journalism & Broadcasting 2003 Broken Arrow HS Cum Laude
Wallace, Robert Andrew BS International Business
Ware, Kendra R BA Journalism & Broadcasting
Wilkey, Justin Ray BS Mechanical Engineering
John, Jason Thomas BS Biological Science
Baskin, Emily Kate BS Finance 2003 Broken Arrow HS
Boucher, Kurtis Wayne MS Geology 1997 Bixby HS
Crase, Lisa Diane BS Mechanical Engineering 2002 Jenks HS Summa Cum Laude
Droll, Alan Timothy MBA Business Administration
Fowler, Scot Anthony BS Aerospace Engineering Broken Arrow HS
Lowrie, Stephen Shawn BS Management Information Systems
Magnuson, Jason Dean BS Management Information Systems
Nowisczski, Jamie Lannor BS Design Housing & Merchandising 2003 Broken Arrow HS
Schwabauer, Jonathan Richard BS General Business 1998 Broken Arrow HS
Todd, Valerie Lee BA Journalism & Broadcasting 1998 Union HS
BROKEN BOW
Bailey, Megan Shaneen BS Microbiology 2002 Broken Bow HS
Baker, Tandy Kelly BS Agricultural Leadership
BUFFALO
Hughes, Jeremy Lee BS Animal Science
BURLINGTON
Puffinbarger, Joni Janelle BS Biochem & Molecular Biology 2003 Burlington School
BURNS FLAT
Price, Jessica Erin BS Communication Sci & Disorders 2003 Burns Flat-Dill City
BYRON
Jewell, Chace Tyler BS Marketing 2001 Burlington School
CACHE
Rendina, Elizabeth BS Biochemistry 2003 Eisenhower Sr HS
Smith, Ricky Shane BS Marketing 2000 Cache HS
CADDO
Owen, David Chance BS Agricultural Education
CAMARGO
Smith, Dustin Edward BS Physical Education 2001 Vici HS
CANTON
Foster, Candice Jean BS Agribusiness 2003 Canton HS
CANUTE
Walters, Kelsey Dyan BS Agricultural Economics 2002 Canute HS
CARMEN
Martin, Ronda Leann MS Communication Sci & Disorders 2001 Alva Senior HS
CARNEY
Sherman, Amanda Renegar BS Agribusiness
CASHION
Jirik, Justin Scott BS Mechanical Engineering Tech 2002 Cashion HS
Stinchcomb, Jane Ann BA Journalism & Broadcasting 2002 Cashion HS
CATOOSA
Chalupa, Jeffrey Neal MBA Business Administration
Forslund, Michael Wayne BS Landscape Contracting Catoosa HS
Franks, Jonathan Warren BFA Art 1994 Pawnee HS
Ingram, Paul H MA History
Jones, Tamra Paige BS Finance
Spontarelli, Rebecca Faith BS Cell & Molecular Biology
Williams, David J PhD Civil Engineering
Jeyarajah, Shiranjini J MS Mathematics
CHANDLER
Earp, Jami Dea BA Psychology
Newton, Jody Renae BS Animal Science 2002 Elgin HS
CHATTANOOGA
Fischer, Abby Jo BS Nutritional Sciences 2002 Chattanooga HS
CHECOTAH
Benson, Clarence Ray, II BS Computer Science 2001 Checotah HS
Fisher, Ryan Manson BS Finance 2003 Eufaula HS
Garrett, Julie Ann BS Career and Technical Education
CHELSEA
Campbell, Lisa Casey BA Psychology
Doles, Amy Breanne BS Management 2003 Chelsea HS
Stout, Christopher Nahshon BS Aviation Sciences 1998 Claremore HS
CHEROKEE
Collins, Brian Charles BS Animal Science
Mast, Krista Loraine BS Agribusiness 2003 Cherokee Senior HS
Pelter, Matthew Charles BS Marketing 2000 Cherokee Senior HS
Woods, Chad Eric BS Mechanical Engineering Cum Laude
Woods, Na'Cole Dawn BS Accounting 2002 Cherokee Senior HS
CHESTER
Strope, Mary Elizabeth BS Management Warner HS
CHICKASHA
Pearce, Mark Daniel BS Journalism & Broadcasting 2002 Chickasha HS
CHOCTAW
Bumgarner, Sherry A MS Educational Leadership Studies
Gorczyca, Alicia Marie DVM Veterinary Medicine Choctaw HS
Kriwanek, Sarah Megan BS International Business 2002 Bethel HS Cum Laude
McCuddy, Sara Jene BS Zoology 2003 Choctaw HS
Murphy, Matthew Paul BS Management
Shepherd, Lawrence Allen BS Fire Protection & Safety Tech
CLAREMORE
Barbee, Tara Nichole BS Journalism & Broadcasting 2003 Oologah HS
Barry, Tabitha Lynette BS Animal Science
Barto, Bridget Ann BS Design Housing & Merchandising 2003 Foyil HS Cum Laude
Bingham, Timothy James BS Fire Protection & Safety Tech 1995 Perry Senior HS
Cale, Braden Allen BUS University Studies 2000 Claremore HS
Franklin, Crystal Jean BS General Business 2001 Claremore HS
Freeman, Ashley Dawn BS Secondary Education
Hambrick, William Joseph BA English 2002 Chelsea HS
Kuehn, Andrew Vernon BS Marketing 2003 Sequoyah HS Magna Cum Laude
Lindsey, Jennifer Mari-Grace MA History 2000 Cushing HS
Long, Brandon Wayne BS Economics 2003 Verdigris School Magna Cum Laude
McGurk, Claudia Gera BS Sociology
Meyer, Heather Ashley BA Journalism & Broadcasting 2003 Sequoyah HS
Mocabee, Sara Elizabeth BS Animal Science
Montgomery, Racheal Megan BS Communication Sci & Disorders 2002 Oologah HS
Sanchez, Amber Layne BS Finance 2003 Claremore HS
Simmons, Rodney D MS Teaching Learning & Leadership
Stender, Jase Larkin BS Marketing 2003 Claremore HS
Stephens, Ashley Nicole BS Communication Sci & Disorders 2002 Claremore HS
Gregory, Nicholas Jarod MS International Studies
Boman, Michael Shinji BS Marketing
CLAYTON
Hairrell, Mandy Jean BS Elementary Education Summa Cum Laude
CLEO SPRINGS
Scoggins, Veronica Elaine BA Journalism & Broadcasting 2003 Aline-Cleo HS
CLEVELAND
Blythe, Kylie Nicole BS Human Develop and Family Science 2003 Cleveland HS
Dowda, Reade Laray BA American Studies
Dye, Valerie Leigh BS Sociology 2000 Cleveland HS
Jackson, Joel Dean BM Music Education
Murie, Kim Ellen BS Management Information Systems
CLINTON
Brinkley, Lee Ann BS Marketing
Goucher, Monte Wade MS Engineering & Tech Management
Lewis, Julie Clo BS Physiology 2000 Clinton HS
Linderer, Jeffrey Scott BS Journalism & Broadcasting 2003 Clinton HS
Moore, Lindsay Jo BS Athletic Training 2003 Clinton HS
Murray, Thomas Zachary BS Biological Science 2002 Clinton HS
Murray, Thomas Zachary BS Microbiology 2002 Clinton HS
Scott, Elizabeth Ellen BA English Clinton HS
Stangl, Amber Renae BA American Studies 2003 Clinton HS Cum Laude
COLCORD
Mammedaty, Christopher Dane BS Athletic Training
COLLINSVILLE
Dutton, Joshua Wayne BS Health Promotion
Foster, Christopher Michael MBA Business Administration 1999 Pryor HS
Munger, Joshua Douglas BS Electrical Engineering 2003 Owasso HS Summa Cum Laude
Rutledge, Julie Marie MS Human Develop and Family Science 2000 Bartlesville HS
Zuleger, Laura E MS Engineering & Tech Management
Burgett, Nikki Janell BS Management Summa Cum Laude
Dorius, Maria Cristina BS Sociology
Kinter, William Christopher BS Management
Kroll, Pepper Christine BA Journalism & Broadcasting
Martinez, Jose Alberto BS Finance
Martinez, Jose Alberto BS International Business
Moore, Brookton Dain BS Management 2002 Owasso HS
Moreau, Debora Leigh Emrys BA English
Person, Cecillia Dawn BS Psychology
Reed, Mark Robert BS Computer Science
Richardson, Christopher Alan BS Management
Mirkes, Cynthia Gail BA Spanish
COMANCHE
Reyher, August Dean BS Aviation Sciences 2002 Comanche HS
COOKSON
Davis, Leslie Christine BS Human Develop and Family Science 2003 Choctaw HS
COPAN
Cox, Michelle Lynn BS Biological Science
Greene, Gail Ann BS Elementary Education
CORDELL
Ferguson, Jason Don BS Agribusiness
Hines, Isaac Malcolm BAr Architecture 2001 Cordell HS
Holt, Tanner Carson BS Agribusiness Cordell HS
CORN
Gossen, Adam Dean BS Biosystems Engineering 2002 Corn Bible
COWETA
Turner, Darren Lyle BS Electrical Engineering 2003 Broken Arrow HS
COYLE
Johnson, Jared Lee BS Agricultural Education 2003 Coyle HS
Yost, Chad David BS Mechanical Engineering 2001 Mulhall-Orlando HS
CRAWFORD
Cobb, Crockett William BS Mechanical Engineering 2003 Cheyenne HS
CRESCENT
Anderson, John Thomas, II BS Finance 2003 Crescent Senior HS
Miller, Jene Lyne BS Agribusiness 2003 Frontier School
CROWDER
Stacks, Miranda Ladawn BS Marketing
CUSHING
Bright, Mary Joann BS Design Housing & Merchandising 2000 Cushing HS
Cardenas, Hector Ricardo BS Human Develop and Family Science 2002 Cushing HS
Hesser, Rita Kay MS Educational Leadership Studies
Hunter, Jaden Douglas BS Secondary Education 2002 Cushing HS
Johnson, Kyle Wade BS Management Information Systems 2002 Cushing HS
Karlin, Andrew David BS Finance 2001 Cushing HS
Luckinbill, Leighanne Brox BS Geography 2002 Mustang HS Magna Cum Laude
Mellor, Ashley Ann BS Marketing 2001 Cushing HS
Strong, Courtney Lea BFA Theater
Toland, Colby John BS Electrical Engineering 2003 Cushing HS Cum Laude
DEER CREEK
Harrold, Melissa Nicole BS Finance Deer Creek Lamont HS
Hohmann, Katelin Ann BS Nutritional Sciences 2003 Deer Creek Lamont Cum Laude
DELAWARE
Spittles, Janet Cherie BS Secondary Education 2002 Chelsea HS
DEPEW
Mattox, Larry Edward BS Agricultural Communications 2002 Drumright HS
DEWEY
Frye, Lisa Jeanine BS Human Develop aAnd Family Science Dewey HS
Inda, Tiffany Dawn BS Elementary Education Summa Cum Laude
Nelson, Beau Gregory BS Civil Engineering 2002 Borger HS
DRUMMOND
Jantz, Michelle Breanne MS Environmental Science 2001 Oklahoma Bible
DRUMRIGHT
Cooper, Sarah Michele BS Biological Science 2003 Ardmore Senior
Shideler, Suzanne Lanae BS Elementary Education 2001 Yale HS
DUNCAN
Berning, Natalie Kate BS Biochem & Molecular Biology 2003 Duncan HS Summa Cum Laude
Brown, Desiree Elaine MS Health & Human Performance 2000 Duncan HS
Cathey, Sarah Elizabeth BS Accounting 2003 Duncan HS Magna Cum Laude
Flesher, Deren Doyle BS Psychology 2003 Duncan HS Cum Laude
Fowler, Matthew Bryan BS Physiology 2003 Duncan HS Cum Laude
Fuller, Adam Michael BS Aerospace Engineering 2002 Duncan HS Magna Cum Laude
Hare, Lyndsey Marie BS Finance 2003 Duncan HS Magna Cum Laude
Haynes, Andrew Walden BS Electrical Engineering 2003 Duncan HS
Headrick, Christopher Collins MS Accounting 2002 Duncan HS
Hill, Jasmine Renee BS Physical Education 2002 Duncan HS
Jantz, Jillian Marie BS Human Develop and Family Science 2003 Duncan HS
Kennedy, Kara Dee BS Marketing 2002 Empire Cons
Kincannon, Cameron Blake BS Plant & Soil Science 2001 Duncan HS
Kincannon, Cameron Blake BS Environmental Science 2001 Duncan HS
McElroy, Natalie Gail BS Finance 2003 Marlow HS
Millirons, Jerod Lynn MBA Business Administration 2001 Duncan HS
Moore, Jeffrey P MS Control Systems Engineering
Strong, Taylor Winfield BS Management Information Systems 2002 Duncan HS
Wanzor, Christopher Devin BS Finance 2003 Comanche HS Summa Cum Laude
Wilson, Emily Dru BS Human Develop and Family Science 2002 Duncan HS
DURANT
Armstrong, Brandon Robertson BS Marketing 2003 Durant Senior HS
Conway, Kassidy Nichole BS Design Housing & Merchandising 2003 Durant Senior HS Magna Cum Laude
Lee, Kathryn Diane BS Biochem & Molecular Biology 2003 Durant Senior HS
Loper, Shawna Jane BS Plant & Soil Science 2003 Silo HS
Rowland, Evan Scott BS Animal Science 2002 Durant Senior HS
Russell, Jillian Lou BA English 2002 Purcell HS
EDMOND
Almstrom, Christina M MS Psychology Putnam City HS
Brown, Dovie Maria PhD Education
Carter, Chase Randall BS Journalism & Broadcasting 2004 Edmond North HS Summa Cum Laude
Collins, Megan Lynn BS Design Housing & Merchandising 2003 Oklahoma Bible
Cowherd, Marla K MS Educational Leadership Studies
Donehue, Andrew Joseph BS Industrial Engineering & Mgm 2002 Enid HS
Fritz, Daniel James BS Geology 2003 Edmond North HS
Gilbertson, John Charles BS Construction Management Tech 2002 Guthrie Senior
Gillock, Richard Reed BS Computer Science 2003 Edmond Memorial
Gorman, Patrick Ryan MS Accounting 2002 Edmond Memorial
Gorman, Patrick Ryan BS Accounting 2002 Edmond Memorial Magna Cum Laude
Jarvis, Kristen Marie BS Nutritional Sciences 2003 Bishop McGuinness
Lee, Jessica Jordan BS Sociology 2003 Edmond Memorial
Lewis, Aaron Vern BArE Architectural Engineering 2000 Putnam City North
Madison, Ashley Rae BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Edmond Memorial
McGinley, Margaret Suzanne MBA Business Administration 2001 Edmond North HS
Nichols, Ryan Glenn BS Finance 2003 Edmond Santa Fe
Schlipf, Owen David BS Accounting 2003 Edmond Santa Fe
Schneider, Robert Randall-Kyzer MBA Business Administration 2000 Deer Creek HS
Scott, Jessica Brooke BS Psychology 2003 Oklahoma Christian
Sesock, Kevin Andrew BS Management Information Systems 1999 Edmond Memorial
Strubhart, Joseph Christopher BS International Business 2002 Hobbs HS
Strubhart, Joseph Christopher BA Russian Language & Literature 2002 Hobbs HS
Wolfe-Christensen, Cortney Brett MS Psychology
Amanis, Jennifer Nicole BS Accounting 2002 Edmond Santa Fe
Baker, Toby Joe BS Civil Engineering 2003 Edmond Santa Fe
Benson, Amanda Kathleen MS Environmental Engineering 2001 Deer Creek HS
Breitwieser, Adam J MBA Business Administration
Camp, Geoffrey Alexander BS Aviation Sciences
Campbell, Ian James BS Finance 2002 Edmond Memorial
Clark, Nathan Bradley BS Electrical Engineering 2002 Edmond Memorial
Crawford, Kasi Shea BS Marketing 2002 Edmond Santa Fe
Fennell, Allison Mary BS Communication Sci & Disorders 2003 Edmond Santa Fe
Frakes, Kylie Denise BA Journalism & Broadcasting 2003 Edmond Santa Fe
Gockel, Chelsea Darnell BA Journalism & Broadcasting 2003 Edmond Santa Fe
Habbouche, Ashley Lynn BA Journalism & Broadcasting 2003 Edmond Santa Fe
Hall, Lindsay Gayle BA Art 2002 Edmond Memorial
Harris, John Michael BA Spanish 2002 Edmond Santa Fe
Johnson, Brandon Rea BS Mechanical Engineering 2002 Edmond Santa Fe
Kelly, Michael Brian BS Mathematics 2003 Edmond Santa Fe Magna Cum Laude
Langdon, Brent Cameron Evans BLA Landscape Architecture 2001 Edmond Santa Fe
Long, Ashley Diane BS Marketing 2003 Edmond Santa Fe
Lowry, Clark Joe BS Secondary Education Magna Cum Laude
Maly, Jason Michael BS Mechanical Engineering Tech 2002 Edmond Santa Fe
Martin, Kali Lauren BS Human Develop and Family Science 2002 Edmond North HS
McDougal, Kristin Lynn BS Human Develop and Family Science 2003 James E Taylor Magna Cum Laude
McGinnis, Kirkland Finn BS Finance 2002 Edmond North HS
Moyles, Alyssa Patrice BS Nutritional Sciences 2003 Edmond Santa Fe
Muscaro, Melissa Jo BS Nutritional Sciences 2003 Edmond Santa Fe
Pace, Rebecca Coyanne BS Entomology 2003 Edmond Santa Fe
Quach, Eric Ky MS Telecommunications Management
Reynolds, Zachary Austin BS Journalism & Broadcasting 2003 Edmond North HS
Roberts, Dustin Luke BS Management 2003 Deer Creek HS
Robinson, Kaycee Dawn BS Management 2003 Edmond Santa Fe Summa Cum Laude
Sanders, Dacia Sueann BS Design Housing & Merchandising 2003 Deer Creek HS Cum Laude
Soltani, Jeanine Louise PhD Educational Psychology
Srnec, John Patrick BS Aerospace Engineering 2002 Oklahoma Christian
Bratkovich, Ashley Nicole BS Zoology 2003 Edmond Memorial
Burns, Brady Stephen BS Accounting 2003 Edmond Memorial
Buschelman, Megan Louise BS Design Housing & Merchandising 2003 Edmond Memorial
Buxton, Sally Neal BS Secondary Education 2003 Edmond Memorial
Chipman, Lauren Beth BA Psychology 2003 Edmond Memorial
Dillman, Ryan Edward BS Mechanical Engineering 2003 Edmond Memorial
Dodson, Daniel Legrand PhD Hlth Leis & Human Performance
Dubray, Megan Michelle BA Journalism & Broadcasting 2002 Edmond Memorial
Duncan, Lindsay Jordan BS Microbiology 2003 Edmond Memorial
Forcina, Blake Daniel BS Physiology 2003 Edmond Santa Fe Summa Cum Laude
Gillock, Nathan Allen BS Biochemistry 1999 Broken Arrow HS
Graham, Rexi Lee BS Secondary Education 2003 Edmond Memorial Cum Laude
Harris, Eric Donovan BS Finance 2003 Edmond North HS Magna Cum Laude
Hendley, Halston Lea BS Nutritional Sciences 2003 Edmond Memorial Magna Cum Laude
Hendricks, John Harvie, III BS Education 2002 Edmond Memorial
Hill, Abby Elizabeth BS Sociology 2003 Edmond Memorial
Hufnagel, Kristina Marie BS Nutritional Sciences 2003 McGuinness HS
Kerrigan, Kathryn Ann BA English 2003 Edmond Memorial
Lewis, Emily Marie BS Animal Science 2002 Edmond North HS
Moore, Dennis Kirk BS Mathematics 2002 Edmond Memorial
Moore, Dennis Kirk BS Mechanical Engineering 2002 Edmond Memorial
Morton, Paul Eric BA English 2002 Edmond Memorial
Pruden, Jason Arthur BS Marketing 2001 Edmond Memorial
Rhodes, Max Jackson BS Finance 2003 Edmond North HS Cum Laude
Scheid, Kyler Aiken BS Journalism & Broadcasting 2003 Edmond Memorial
Scruggs, Jessica Justine BA English 2002 Edmond Santa Fe
Shurigar, Abigail Jean MBA Business Administration
Stewart, Joseph Benjamin BS Finance 2001 Putnam City West Thomas, Holly Lynn BS Marketing 2003 Edmond Memorial Cum Laude
Toler, Stephen Robert BS Agribusiness 2003 Edmond Memorial Magna Cum Laude
Warren, Kelsie Ray BS Journalism & Broadcasting 2003 Edmond Santa Fe
Whitley, John G, III BS Athletic Training 2001 Putnam City HS
Wilson, Justin Randolph BS Finance 2000 Oklahoma Christian
Young, James Arthur BArE Architectural Engineering 2000 Putnam City North
Zuckermandel, Allison Ann DVM Veterinary Medicine 1999 Edmond Memorial
Absher, Angela Dale BS Design Housing & Merchandising 2003 Edmond North HS Magna Cum Laude
Bardisbanian, Joseph James BA Philosophy
Barnes, Alisha Lee BA English 2003 Edmond North HS Summa Cum Laude
Blackstock, Brady Beauregard BS Journalism & Broadcasting 2003 Edmond Memorial HS
Brown, Jenni Amanda BA Psychology 2003 Edmond North HS
Burgess, Jonathan Reid BS Political Science 2000 Edmond North HS Magna Cum Laude
Burris, Kari Cierra BS Design Housing & Merchandising 2003 Edmond North HS
Cook, Bryan Duane BS Physics 2003 Edmond North HS
Denneny, Eric Michael BS Finance 2003 Edmond North HS Magna Cum Laude
Emig, Logan Tyler MS Natural & Applied Sciences 2002 Putnam City West
Ferguson, Darren Dewayne BS Marketing 2003 Edmond Memorial
Ferster, Jehna Lea BS Chemical Engineering 2003 Edmond Memorial
Frissell, M Elaine EdS Education
Fruits, Paige Nicole BA Art 2003 Edmond Memorial
Gill, Morgan Free BA Art 2003 Edmond Memorial
Hankins, Jenny Lynn BAr Architecture 2001 Edmond Memorial
Hawkins, Hillary Prater BS Marketing 2003 Edmond Memorial
Hughes, Nicole Rogene BA Journalism & Broadcasting 2001 Edmond North HS
Hughes, Tiffany Janiece BS Design Housing & Merchandising 2003 Edmond North HS
Hunter, Jason E MS International Studies
Kerstine, Jessica Brynn BS Psychology 2003 Edmond Memorial
Ledbetter, Meredith Ann MBA Business Administration 2002 Edmond North HS
Lipscomb, Joseph Ryan BM Music Education 2002 Edmond North HS Summa Cum Laude
Odquist, Joshua Martin BS Management 2002 Choctaw HS
Prather, Landon Mitchell BS Management 2003 Edmond Santa Fe HS
Ragland, Jessica Lauren BS Design Housing & Merchandising 2003 Edmond Memorial HS
Robertson, Andrew Sterett BS Education 2002 Edmond North HS
Schaefer, Lindsey Michelle BS Nutritional Sciences 2003 Edmond North HS Summa Cum Laude
Schwan, Amy Michelle BS Accounting 2002 Edmond North HS
Smith, Stephen Lawrence BS Chemical Engineering 2002 Edmond North HS
Turner, Hollie Michelle BS Communication Sci & Disorders 2003 Edmond North HS Magna Cum Laude
White, Lucas Brian DVM Veterinary Medicine 2000 Edmond North HS
Wilkerson, Lauren Ashley BS Wildlife & Fisheries Ecology 2004 Edmond North HS Cum Laude
Wright, Magan Michelle BS Finance 2003 Edmond North HS
Penn, Laura Michelle BS Elementary Education 2003 Edmond Memorial Summa Cum Laude
Poulain, James Mark BS Fire Protection & Safety Tech 2003 Bixby HS
EL RENO
Elmenhorst, Heather Renee BS Journalism & Broadcasting 2003 El Reno HS
Hoselton, Chesley Marie BS Communication Sci & Disorders 2003 El Reno HS
Huber, Julie L MS Educational Leadership Studies
Lagaly, Dana Vanessa BS Biochem & Molecular Biology 2004 Union City HS Magna Cum Laude
Maune, Tess Katherine BA Journalism & Broadcasting 2003 El Reno HS
Willbourn, Faye K MS Educational Leadership Studies
Vassilakos, Ashley Renee BS Marketing 1999 El Reno HS
ELGIN
Dillingham, Lindsey Diane BA Journalism & Broadcasting
Kirkpatrick, Nathan Trace DVM Veterinary Medicine 1999 Elgin HS
Kirkpatrick, Ty Douglas BS Physiology 2003 Elgin HS Cum Laude
Lundry, Jaime Lynn BS Communication Sci & Disorders 2003 Chattanooga HS Magna Cum Laude
Lunsford, Holly Marie DVM Veterinary Medicine 1999 Chattanooga HS
Newsom, Kristan Dawn BS Elementary Education 2003 Elgin HS
ELK CITY
Alsup, Sara Danielle BS Elementary Education 2003 Elk City HS
Hooper, Matthew Steve BS Secondary Education
Smith, Tyler Parrish BS Agribusiness 2003 Elk City HS Cum Laude
Wingfield, Amy Nicole BS Sociology 2002 Elk City HS
ENID
Adair, Lauren Elizabeth BS Management 2003 Waukomis HS Summa Cum Laude
Baade, Carianna Marie BS Management
Boehs, Jordan Ross BS General Business 2002 Enid HS
Burghardt, Stacy Lynn BS Finance 2003 Chisholm HS Cum Laude
Chesnut, Jennifer Marie BS Microbiology 2001 Pioneer Cons
Cum Laude
Clark, Josh Curtis BS Athletic Training
Cummins, Krissa Leigh MS Communication Sci & Disorders 2001 Oklahoma Bible
Dalrymple, Dana Michelle BS Animal Science
Delay-Fast, Taryn Brooke BS Journalism & Broadcasting 2003 Enid HS
Dillon, Sarah E BA Psychology
Edington, Russell Scott BA Theater
Foster, David Adam BS Marketing 2003 Chisholm HS
Foster, Matthew Scott BS Biological Science
Gaede, David Paul BS Accounting Pioneer Consolidated
Glasgow, Christina Beth BAr Architecture 2001 Drummond HS Cum Laude
Haworth, Erik Wayne BS Electrical Engineering 2002 Enid HS
Head, Brandon Thomas BA History 2002 Enid HS
Jackson, Amy Lynn BS Biological Science 2002 Geary HS
James, Clinton Reed BS Agribusiness 2002 Enid HS
Janzen, Andrew Steven BS Management 2003 Oklahoma Bible
Jones, Quincy Arnell BS Economics
Kline, Jake Thomas BS Biochemistry 2002 Enid HS
Lamb, William Lee BS Secondary Education Enid HS
Lauderdale, Erin Elizabeth BS Design Housing & Merchandising 2003 Enid HS
Lawles, Natalie Suzanne MS Mass Communications 2001 Enid HS
McCoy, Jeremy A MS Natural & Applied Sciences 1999 Drummond HS
Meibergen, Melissa Ann BS Marketing 2003 Enid HS
Merrifield, Jason Loran BS Finance 2002 Enid HS
Miles, Jeremy Allen BS Finance 2003 Enid HS
Moyer, Christy Lynn BS Wildlife & Fisheries Ecology
Newman, Jayme Lee BS Marketing 2003 Chisholm HS
Niswander, Brad S BLA Landscape Architecture 1999 Enid HS
Nulik, Zachary Michael BS Agribusiness
Parker, William Floyd MS Geology 2000 Enid HS
Raupe, James Bartholomew BS Biological Science 2003 Pioneer Consol
Rich, Jennifer Michelle Killey MS Mgmnt Info Sys/Acctng Info S
Roberts, Krista Ann MS Natural & Applied Sciences
Scaling, Sarah Elizabeth BS Elementary Education 2002 Enid HS
Scaling, Skylar Christopher BS Electrical Engineering 2002 Enid HS
Semrad-Gober, Andrea Dawn BS Secondary Education 2002 Oklahoma Bible
Sexton, Kristen Leigh BS Human Develop and Family Science 2003 Enid HS Magna Cum Laude
Sheets, Matthew Thomas BS Marketing 2003 Enid HS Cum Laude
Stam, Andrew Philip BS Civil Engineering 2003 Oklahoma Bible Summa Cum Laude
Stewart, Megan Nicole BA Journalism & Broadcasting 2003 Enid HS Cum Laude
Stowers, Joshua Scott BS Mechanical Engineering Tech
Taylor, Kara Lane BS Marketing
Voth, Joseph Aaron BS Finance
Ward, Joanna Marie BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Fairview HS
Warren, Phillip Marion BS Management
Webster, Julie Teresa BS Human Develop and Family Science 2003 Enid HS Summa Cum Laude
Williams, Melody Sue BS Hotel & Restaurant Admin Summa Cum Laude
Goodner, Mari Elizabeth BA Business Administration 2000 Winfield HS
EUFAULA
Wolfe, Brian James BAr Architecture Muskogee HS
FAIRFAX
McCoy, Sara Ann BS Management
Rose, Lori Elaine BS Physical Education Bridge Creek HS
FAIRVIEW
Boehs, Tessa Dae BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Fairview HS
Burlison, Megan Renee BS Elementary Education 2003 Fairview HS
Fast, Brandon James MS Plant & Soil Science 1999 Fairview HS
Smith, Mackenzie Leigh BS Nutritional Sciences 2002 Fairview HS Cum Laude
Wilcox, Clinton Michael BS Plant & Soil Science 2003 Fairview HS
FAY
Didier, Michael Chris BS Animal Science 2003 Thomas HS
FLETCHER
Hayes, Rachel Marie BS Agricultural Leadership 2003 Fletcher HS
Holden, Dustin Robert BS Biosystems Engineering 2002 Fletcher HS
FOREST PARK
Figures, Candace Dionne BS Marketing 2003 Millwood HS
FORT GIBSON
Brown, Robert Edward BAr Architecture 2001 Fort Gibson HS
Presnell, Lyndsey Mae BS Secondary Education 2003 Fort Gibson HS
FORT SILL
Puckett, Callie Louise BS General Business 2003 Lawton HS
FORT TOWSON
Pollard, Jayson Paul BS Agricultural Leadership
Warren, Lendy Kay MS Communication Sci & Disorders 2001 Fort Towson HS
FOSS
Matz, Derek Louis BS Plant & Soil Science
FRANCIS
Harris, Eric Wayne BS Secondary Education 2002 Byng HS
FT COBB
Peck, Cassi Nicole BS Design Housing & Merchandising 2002 Fort Cobb-Broxton
FT SUPPLY
Hanks, Luke Alan BS Plant & Soil Science 2002 Broken Bow HS
GARBER
Bond, Marie Ann BS Elementary Education 2003 Garber HS
GERONIMO
Dees, Christy Dawn BS Microbiology 2002 Elgin HS
GLENCOE
Dickens, Douglas Eugene BS Management
Haken, Brent Tyler BS Agricultural Education 2003 Glencoe HS
Ingram, Lance Allen MBA Business Administration
McCombs, Karen R MS Teaching Learning & Leadership
Murphy, Shawn Michael BS Agricultural Education
GLENPOOL
Bockman, Ashley Anne BS Psychology 2003 Jenks HS
Bruner, Crystal Diane BS Marketing 2003 Glenpool HS Magna Cum Laude
Ere, Rita Jeremiah BS Management Information Systems
Davison, Shane Willis BS Management
Dudley, Heather L MS Teaching Learning & Leadership
Hendrickson, Daniel Jack BS Marketing
Johnson, Nicholas Adam BS General Business 2002 Kellyville HS Cum Laude
Johnston, Michael R BS Mechanical Engineering 2002 Glenpool HS
Roberts, Summer Alisa-Rene BS Management
Rogers, Matthew Loren BS Construction Management Tech Glenpool HS
Rothell, April Lynn BS Sociology 2004 Glenpool HS
Teague, Chrissy Ann BS Health Promotion
Weig, Erron Thomas BS Construction Management Tech 2002 Bixby HS
White, Melinda Lee BS Sociology 2003 Glenpool HS
GORE
Evans, Amy Kathleen BA English 2003 Vian HS
Pearson, Ashley Ann BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Gore HS
GROVE
Martin, Kelsey Renee BS Health Promotion 2003 Grove HS
Wolin, Kendall Ashley MS Communication Sci & Disorders 2001 Grove HS
GUTHRIE
Choate, Kacy Marie BS Nutritional Sciences 2003 Hennessey HS Summa Cum Laude
Datin, Douglas Dennis BS Horticulture 2001 Guthrie Senior HS Summa Cum Laude
Grantham, Jessica Marie BS Communication Sci & Disorders 2003 Guthrie Senior HS
Holderman, Timothy James BS Horticulture 2001 Guthrie Senior
McKeever, Jacob Kale MS Animal Science
Miller, Emily Ann BS Management 2003 Tomball HS
Mills, Mary Christine BA Spanish
Poor, Cassandra Sue BLA Landscape Architecture 2002 Cashion HS Cum Laude
Sasser, Lynn Maria BS Journalism & Broadcasting 2000 Edmond North HS
Shipman, Ashley Nicole BS International Business 2003 Guthrie Senior HS Summa Cum Laude
Shreffler, Cory James BS Construction Management Tech 2001 Guthrie Senior HS
Styer, Christopher John BS Animal Science 2000 Guthrie Senior HS
Wood, John Robert PhD Environmental Science Stillwater HS
GUYMON
Latham, Erin Mae BS Animal Science 2003 Guymon Senior HS
Munson, Bond Nicole MS Accounting 2001 Guymon Senior HS
Wescoatt, Benjamin Mark MS Mathematics 1996 Guymon Senior HS
HARDESTY
Hays, Tosha Marie BS General Business 2000 Guymon Senior HS
HARRAH
McCoy, Candice Leigh BS Secondary Education 2002 Harrah HS
Welton, Zachary David BS Chemical Engineering 2002 Harrah HS
HARTSHORNE
O'Kelley, James Kyle MBA Business Administration
HASKELL
Cox, Justin Del BS Civil Engineering 2001 Haskell HS
Harison, Emily DVM Veterinary Medicine 2000 Cascia Hall
HAWORTH
Hanks, Ashlei Lajuan BS Secondary Education 2003 Haworth HS Summa Cum Laude
Lundry, Jerrod Steven BS Agricultural Education 2003 Haworth HS Magna Cum Laude
Storey, Sky William BS Agricultural Education Cum Laude
HEAVENER
Roll, Jared Kyle BUS University Studies
HELENA
Kent, Kyle Thomas BA English 2003 Timberlake HS
HENNESSEY
Brown, Justin Wayne BS Construction Management Tech 2002 Hennessey HS
Brown, Lindsay Nicole BS Nutritional Sciences 2003 Hennessey HS
Summa Cum Laude
Hladik, Jacob Lamont BS Fire Protection & Safety Tech 2002 Hennessey HS
Lester, Trey Jordan BS Management 2003 Hennessey HS
Spurrier, Bryan Edward BS Geology 2001 Hennessey HS
HENRYETTA
Allison, Charles Timothy MS Leisure Studies
Wisner-Randleman, Jessica D BS Sociology 2001 Henryetta Sr HS
HOBART
Freeman, Joe Max BS Animal Science 2003 Hobart HS
Harris, Audra Beth BS Agribusiness 2003 Hobart HS Magna Cum Laude
Lunsford, Nathan Thomas BS Mechanical Engineering 2002 Hobart HS Summa Cum Laude
Lunsford, Nathan Thomas BS Aerospace Engineering 2002 Hobart HS Summa Cum Laude
HOLLIS
Garrison, Ashley Jae BS Elementary Education 2003 Hollis HS
Testerman, Ashley Rae BS Agribusiness 2003 Hollis HS
HOMINY
Devasquez, Jonetta Sue MS Counseling & Student Personnel
Phelps, Kriston Gayle BS Human Develop and Family Science 2003 Hominy HS
HOOKER
Avalos, Efren BS Finance
HUGO
Payne, Jeffery Scott BS Agricultural Leadership 2003 Hugo Senior HS
Pollard, Malinda Gail BS Communication Sci & Disorders
HULBERT
Nace, Ryan Edward BAr Architecture 1999 Tahlequah Senior
HUNTER
Campbell, Timothy Aaron BS Animal Science 2002 Pond Creek-Hunter
IDABEL
Acker, Jennifer Nicole BS Human Develop and Family Science 2002 Idabel HS
Garrett, Ernest Scott MS Teaching Learning & Leadership
O'Rear, Lindsay Carol BA Journalism & Broadcasting 2003 Idabel HS
JAY
Bottoroff, Taylor Alessandra BS Finance 2002 Grove HS
Loftin, Susan Marie MS Teaching Learning & Leadership
Thomas, Ryan Vail BS Mathematics 2003 Grove HS
JENKS
Belcourt, Cody Alexander BS Mechanical Engineering Tech 2002 Bishop Kelley HS
Frie, Sarah Ann BUS University Studies
Lay, Michelle Renee MS Civil Engineering 2001 Jenks HS
Brockway, Janelle Anne MS Electrical Engineering
Earnhart, Jordan Rain BS General Business
Green, Jessica Susanne MS Communication Sci & Disorders
Grounds, Jason Lucas BS Electrical Engineering Hooker HS
Harris, Brent Clark BFA Art
Hart, Ann Adell MS Teaching Learning & Leadership
Montgomery, Jessica L MBA Business Administration
Muret, Candace L MS Teaching Learning & Leadership
Reeves, Amber Kathlene BS Journalism & Broadcasting 2003 Union HS
Schroeder, Emily Ann BS Management 2002 Metro Christian
Sharp, Emily J BS Human Develop and Family Science 2003 Jenks HS Magna Cum Laude
Sharp, Matt Lee BS Construction Management Tech 2003 Jenks HS
Sharp, Susan Leigh BS Marketing 2004 Jenks HS
Shotts, Meghan Lee BS International Business 2003 Jenks HS
Silver, Kayci Michelle BS Elementary Education 2002 Broken Arrow
Taylor, Kristen Marie MS Communication Sci & Disorders
Van Gorp, Peter Simon BS Management Information Systems
Vogt, Dustin Michael BS Electrical Engineering 2001 Jenks HS
Ye, Jian MS Engineering & Tech Management
JENNINGS
Potts, Cody Lee BS Electrical Engineering
JONES
Beauchamp, Blake Christopher BS Electrical Engineering 2002 Jones HS
Head, Bradley John BS Mechanical Engineering 1998 McLoud HS
Hobgood, Carrie Ann DVM Veterinary Medicine 1999 Putnam City North
KIEFER
McCarn, Pamela Beth BS Nutritional Sciences 2003 Kiefer HS
KINGFISHER
Haynie, Brandon Earl BA Journalism & Broadcasting 2002 Kingfisher HS
Jech, Jaryn Danielle BS Elementary Education 2003 Kingfisher HS
Johnson, Jill Elizabeth BS Elementary Education 2003 Kingfisher HS Magna Cum Laude
Kadavy, Andrew Allen BS Aerospace Engineering 2002 Kingfisher HS
Peck, Ty Aaron BS Finance 2003 Kingfisher HS
Schoeling, Melissa Kay BS Nutritional Sciences 2003 Okarche HS
Stephens, Kristin Katherine BS Biosystems Engineering 2003 Home Schooled Summa Cum Laude
Yost, Amanda Marie BS Animal Science 2003 Lomega HS
KREBS
Lott, Audrey Marie BS Communication Sci & Disorders 2003 McAlester HS
KREMLIN
Wuerflein, Heidi Renea BS Marketing 2003 Kremlin-Hillsdale Summa Cum Laude
LAMONT
Skaggs, Todd Evan BS Biological Science 2003 Deer Creek Lamont
LAWTON
Ayers, Aaron Dee BS Elementary Education 2002 Macarthur HS
Cloud, Louis Jacob BA Psychology 2003 Lawton HS
Devine, Michael Kerr BS Marketing 2002 Macarthur HS
Ezell, Kristen Elizabeth DVM Veterinary Medicine Eisenhower Senior HS
Fitz, Evan Kenneth BA English 2002 Lawton HS Summa Cum Laude
Foster, Robert Christian BS Mathematics 2003 Eisenhower Senior Summa Cum Laude
Gardner, Brandon Lee MS Industrial Engineering & Mgm 2001 Eisenhower Senior
Gatlin, Tembra Ryan DVM Veterinary Medicine 1998 Eisenhower Senior
Gibson, Ashleigh Marie BS Journalism & Broadcasting 2003 Lawton HS Summa Cum Laude
Harrington, Mirella Lynn BS Biochem & Molecular Biology 2002 Macarthur HS
Hastie, Barney L, Jr. MS Engineering & Tech Management
Hays, Thomas Chadwick BS Aerospace Engineering 2003 Lawton HS
Hoffman, Lyndsey Renee MBA Business Administration 2001 Kingfisher HS
Loveless, Brian Allen DVM Veterinary Medicine 2000 Macarthur HS
McMillar, William Abdul BA Journalism & Broadcasting 2002 Lawton HS
Melton, Buck Wyatt BS Biosystems Engineering
Parra, Luisa Michelle DVM Veterinary Medicine 2000 Macarthur HS
Purdum, Garrett Lewis BA Journalism & Broadcasting 2003 Weatherford HS
Rogers, Steven Gordon BS Fire Protection & Safety Tech 2002 Macarthur HS
Ross, Jordan Amanda BA Sociology 2002 Stillwater HS
Sailers, Eric William BS Management 2003 Eisenhower
Stewart, Laura Lynn BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Eisenhower
Taron, Jenea Elizabeth BS Accounting 2000 Bethel HS
Totte, Courtney Catherine BS Marketing 2003 Eisenhower
LEONARD
Marshall, Jessica Rae BS Nutritional Sciences 2003 Bixby HS
LEXINGTON
Haines, Taylor Jackson BS Economics 2002 Pawnee HS
Hamm, Matthew Scott BS Fire Protection & Safety Tech 2003 Lexington HS Cum Laude
LINDSAY
Franklin, Amanda Gayle BS Elementary Education 2003 Lindsay HS
Whalen, Terri L BS Nutritional Sciences 2002 Lindsay Christian
LOCO
Asay, Kayla Leann BS Biochem & Molecular Biology 2003 Velma Alma HS
Magna Cum Laude
Wilson, Kerri Lynae DVM Veterinary Medicine 1999 Velma Alma HS
LOCUST GROVE
Osborne, John Frederick BS Industrial Engineering & Mgm 2002 Pryor HS
Cobler, Brett Alan BS Mechanical Engineering Tech Cum Laude
Neel, Joe Michael BS Management
LONE GROVE
Snow, Anthony Nelson BS Aerospace Engineering 2002 Lone Grove HS
LOYAL
Westphal, Kandice Nicole BS Communication Sci & Disorders 2003 Lomega HS Magna Cum Laude
MADILL
Goff, Kelly Suzanne MS Educational Leadership Studies 1998 Madill HS
Oblander, Kathryn Suzanne BS Secondary Education 2003 Madill HS
Warren, Kristen Lynell BS General Business 2003 Madill HS Magna Cum Laude
MANNFORD
Ballard, Dakota Colt BA Journalism & Broadcasting 2003 Kremlin-Hillsdale
Bartleson, John Frank BS Secondary Education
Cottrell, Matthew Lucas BS Management 2002 Mannford HS
Daggs, Lucy Ann BS Management
Hillsberry, Deana Danielle BS Sociology 2002 Olive HS
Hix, Misti Dawn BS Biochem & Molecular Biology 2003 Bridge Creek HS
Maxville, Chance Allan BS Management
McIntosh-Clark, Melanie Dawn BS General Business
MANNSVILLE
Ruiz, Anthony Nicholas BS Agricultural Education 2003 Dickson HS
MARIETTA
Redding, Ian Nathaniel BFA Art 1998 Marietta HS
Thurman, Brock Anthony BS Geology 2002 Marietta HS
MARLAND
Clouse, Matthew Edward BS Plant & Soil Science 2001 Frontier HS
MARLOW
Cowan, Sadie Beth MBA Business Administration 2001 Marlow HS
Hill, William Trey BS Psychology 2003 Marlow HS
Nease, John Ramon BS Leisure Studies 2003 Central HS
Valencia, Anthony MS Engineering & Tech Management
Varnell, Megan Leann BS Journalism & Broadcasting 2003 Marlow HS
Wenninger, Jesse Lee BS Biological Science 2002 Central HS
MARSHALL
Beeby, Keith James BA Political Science
MAYSVILLE
Tracy, Leigh Ann MS Human Develop and Family Science 2000 Maysville HS
MCALESTER
Cosgrove, Clinton Travis BS Biosystems Engineering 2002 Savanna HSs Summa Cum Laude
Dupuy, Emily Claire BS Athletic Training 2003 McAlester HS Cum Laude
Fisher, Nicole Danielle BS Finance 2001 Evanston HS
Grippando, Jordan Christopher BUS University Studies 2002 McAlester HS
Hayes, Kara Danielle BS Animal Science
King, Stephanie Ann BS Psychology 2003 McAlester HS
Perteet, Brent Wayne MS Electrical Engineering Home Schooled
Wansick, Janet D EdD Higher Education
MCLOUD
Fleischfresser, Kyle Lyndon BA English 2002 Dale School
Hammack, Jonathon Andrew BS Mechanical Engineering 2003 McLoud HS Cum Laude
Haynes, Sarah Michelle BS Management 2003 McLoud HS Summa Cum Laude
Mayer, Alicia May BUS University Studies 2002 Meeker HS
Rushing, Erin Michelle BS Management
MEDFORD
Kilian, Jacob Mark BS Agricultural Communications 2003 Medford HS Cum Laude
Mennem, Kent Ryan BS Marketing 2002 Medford HS
MEEKER
Guinn, Christopher L BS Electrical Engineering Tech Meeker HS
Marak, Stephanie Marie BS Food Science 2003 Meeker HS Summa Cum Laude
Rutledge, Alan Devereaux BS Management Information Systems 2002 Meeker HS
Sartin, Kristyn J BS Elementary Education 2003 Stillwater HS Summa Cum Laude
Tate, Sarah Mayre BS General Business 2003 Meeker HS Cum Laude
MIAMI
Allen, Sara Lindsey BS Psychology 2003 Miami HS
Cagle, Nelson Wade BS Finance 2002 Oologah HS
Hecksher, Brian Derek BA Economics
Terrell, Megan Marie BS Finance 2003 Miami HS
Terrell, Megan Marie BS Marketing 2003 Miami HS
MIDWEST CITY
Mathews, Julie Leann BS Journalism & Broadcasting 2003 Cushing HS
Emerson, Kendra Sue BS Journalism & Broadcasting 2003 Midwest City HS
Jefferson, Jamie Leigh BS Human Develop and Family Science Choctaw HS
McKinley, Kimberly Virginia L BS Secondary Education 2002 Harrah HS
McKinley, Kimberly Virginia L BA History 2002 Harrah HS
Nedbalek, William John, III BS Civil Engineering 2002 Midwest City HS
Ray, Katie Beth BA Journalism & Broadcasting 2003 Midwest City HS
Simmons, Molly Kristine BAr Architecture 2002 Midwest City HS
Wilson, Leroy Dean, Jr BLA Landscape Architecture Midwest City HS
Wilson, Leroy Dean, Jr BS Landscape Contracting Midwest City HS
Bachuss, Keri Lyn BS Health Promotion 2003 Carl Albert
Dotson, Chelsi Nicole BS Elementary Education 2003 Harrah HS
Dunn, Steven Luke BS Education 2004 Carl Albert
Elliott, Stephanie Lynn BS Psychology 2002 Choctaw HS
Forbes, Alexander Keith BS General Business 2003 Choctaw HS
Guerrero, Dick Gregory George BS Secondary Education 2001 Choctaw HS
Martin, Eric Thomas BS Economics 2003 Bishop McGuinness
Mikeman, Amy Kathryn BA Geography 2003 Midwest City HS
MILL CREEK
Penner, Kelly Christina BS Nutritional Sciences 2003 Tishomingo HS
MINCO
Whalen, Elizabeth Suzanne BS Communication Sci & Disorders 2003 Minco HS Summa Cum Laude
MOORE
Beverly, Kandice Lynn BS Nutritional Sciences 2003 Yukon HS Cum Laude
Dawson, Daniel Michael BA English
Gotcher, Kristalin F MS Educational Leadership Studies
Hines, Kelly Alaine BA Journalism & Broadcasting 2003 Christian Heritage
Holt, Desiree Lashonda BA Art 2001 Westmoore HS
Jackson, Robert Weldon II BS Mathematics
Lavasque, Erik Landon BS Aviation Sciences
Lawson, Kevin Scott, II BS Leisure Studies 2003 Moore HS
Williams, Matthew James BS Industrial Engineering & Mgm 2002 Moore HS Summa Cum Laude
O'Neil, Timothy Darrin BA History 2002 Christian Heri Summa Cum Laude
O'Neil, Timothy Darrin BA Political Science 2002 Christian Heri Summa Cum Laude
MORRIS
Bible, Jesse Aaron BS General Business 2003 Morris HS
Brown, David Dewayne BUS University Studies 1999 Morris HS
Brown, Paul Everett BS Management 1996 Morris HS
Dillsaver, Leah Marie MS Environmental Science 2001 Morris HS
MORRISON
Blosch, Raymond Cody MBA Business Administration 2001 Morrison HS
Bruns, Jennifer Shouse MBA Business Administration 1998 Morrison HS
Coleman, Heath Allen BS Biological Science 2003 Morrison HS
Reisch, Angie BS Zoology Summa Cum Laude
Robbins, Gregory Paul BS Civil Engineering 2002 Pawnee HS
Swanek, Scott Stanley PhD Animal Nutrition
Testerman, Ted Brian BS Mechanical Engineering 2001 Morrison HS
MOUNDS
Blanchard, Darren Gean BS Nutritional Sciences 2001 Mounds HS
Bunney, Kyle Thomas BS Accounting 2001 Metro Christian
Hopper, Daneka Estelle BA Sociology 2002 Sapulpa HS
Reed, Bryan Joe BS Marketing
MOUNTAIN PARK
Phelan, Grady Allen BS Zoology 2003 Snyder HS
Roberts, Caitlyn Dianna BS Animal Science 2003 Snyder HS
MUSKOGEE
Anderson, Eric Charles BS Mechanical Engineering 2002 Muskogee HS
Blair, Jessica Marie BS Accounting 2002 Wagoner HS Cum Laude
Campbell, Matthew David BS Physiology 2002 Muskogee HS
Doyle, Danielle Nicole BS Economics 2002 Muskogee HS
Garrett, Leigh Ann BS Elementary Education 2003 Muskogee HS
Geminn, Leslie Jean BS Design Housing & Merchandising 2003 Muskogee HS
Grober, Emily Alison BS Journalism & Broadcasting 2003 Muskogee HS
Impson, Kyle Blake BS Agribusiness 2003 Chickasha HS
James, Joshua Jeremy BUS University Studies 2002 Tahlequah Senior
Moore, Malea Lindsey BS Design Housing & Merchandising 2003 Hilldale HS
Thomas, Sonia Maimouna MS International Studies 2002 Muskogee HS
Williams, Rebecca Lynn BS Psychology 2002 Hilldale HS
MUSTANG
Fuglestad, Brian Andrew BS Biochemistry 2003 Mustang HS
McDonald, Jairus Reese BS Finance 2003 Mustang HS
Rose, Krystal Nicole BS Elementary Education 2003 Mustang HS Summa Cum Laude
Wald, James Adam BS Hotel & Restaurant Admin 2002 Mustang HS
NARDIN
Soulek, Jay Truman BS Accounting 2002 Blackwell HS
NASH
Green, Kristel Deeann BS Plant & Soil Science 2002 Timberlake HS
Green, Kristel Deeann BS Animal Science 2002 Timberlake HS
Parks, Bennett Joe BS Biological Science 2002 Timberlake HS Summa Cum Laude
NEWALLA
Seibert, Lacey Jo BS Agriculture 2002 McLoud HS
NEWCASTLE
Thompson, Marcie Renee BFA Theater 2002 Classen School
NEWKIRK
Tate, Julie Marie BA English
Wright, Dustin Lee BS General Business 2002 Newkirk HS
NINNEKAH
Coplen, Ashley Alayne BS Human Develop and Family Science
NOBLE
Burson, Jordana K BS Journalism & Broadcasting 2002 Noble HS
NORMAN
Frederick, Kristin Lynn MS Communication Sci & Disorders 2001 Norman HS
Irwin, Christy Eve BS Marketing 2002 Norman HS
Lenker, Laura Gail BS Chemical Engineering 2003 Norman North HS
Matheson, Craig Alan BS Landscape Contracting 2002 Moore HS
Noe, Lea Danielle BS Marketing 2002 Norman North HS
Resneder, Laurel Renee BS Leisure Studies 2001 Norman HS
Robson, Shana Elizabeth BS Agribusiness 2003 Norman HS Summa Cum Laude
Stock, Lauren Elizabeth BS Elementary Education 2003 Norman North HS
Wright, Carolyn Fields BS Communication Sci & Disorders 2003 Ardmore HS
NOWATA
Campbell, Brett Austin BS Finance
Howell, Candice Nicole BS Psychology 2003 Nowata Sr HS
Summa Cum Laude
Shults, Matthew Kyle BS Agribusiness
OCHELATA
Woods, Christopher Russell BS Microbiology 2002 Caney Valley
Woods, Christopher Russell BS Biochem & Molecular Biology 2002 Caney Valley
Askew, Jennifer Diane BS Communication Sci & Disorders 2002 Bartlesville HS
Looper, Christopher David BS Education 2000 Caney Valley
OILTON
Favalora, Lisa Marie BS Physical Education
Kennedy, Kelly Dawn BS Finance 1999 Oilton HS
OKARCHE
Krittenbrink, Ryan Michael BS Marketing 2003 Okarche HS
Mauldin, Jaymi Lee BS Management
Morrison, Christopher Joel BS Mechanical Engineering Tech 2001 Okarche HS
OKEENE
Knopp, Russ Wayne BS Education 2001 Okeene HS
Lamle, Danielle Jari BS Industrial Engineering & Mgm 2002 Okeene HS
Outhier, Rachel Louiese BS Health Promotion 2002 Okeene HS
Perry, Chad Michael BS Marketing 2002 Okeene HS
OKLAHOMA CITY
Samson, Timothy Michael 73102 MS Geology
Dickinson, Amber R 73103 MA Political Science
Almon, Jeremy Temple 73107 BS Zoology 2003 Bishop McGuinness
Barrientes, Marcelina Lydia 73107 BS Leisure Studies
Crowe, James J Evan 73107 BS Management Information Systems 2002 Putnam City N
Greenwood, Dylan David 73107 BA Philosophy 2003 Classen School Magna Cum Laude
Wright, Khrishna E 73107 MS Environmental Science
Craig, Marcus Alan 73111 BS Mechanical Engineering Tech 2001 Del City HS
Bonnell, Gretchen Kay 73112 BS Liberal Studies 2000 Metro Christian
Hannan, Thomas Blake 73112 BA Economics 2002 Putnam City HS
Hunt, Jessica Leah 73112 MS Communication Sci & Disorders 2001 Putnam City North
McPherson, Michael J 73112 MS Educational Leadership Studies
Parmenter, Emily Ruth 73112 BS International Business 2003 Putnam City HS Magna Cum Laude
Elgin, Melinda Rosetta 73113 BS Biological Science 2002 Northeast Academy
Spriggs, Delbert Daryahe 73113 BA Journalism & Broadcasting 2001 Christian Heri
Gaston, Billy D'Angelo 73114 PhD Computer Science
Helsley, Daniel Lee 73116 BS Electrical Engineering Tech
Morris, Tracy Lynne 73116 PhD Statistics
Vanbebber, Justin Earl 73116 BUS University Studies 2001 Christian Heritage
Worley, Evan Carl 73116 BS Aerospace Engineering 2002 Putnam City HS Summa Cum Laude
Worley, Evan Carl 73116 BS Mechanical Engineering 2002 Putnam City HS Summa Cum Laude
Matthews, Brian Douglas 73118 BS Marketing 2003 Bishop McGuinness
Miles, Bryan Christopher 73118 BS Construction Management Tech 2003 Edmond North HS
Splinter, Janelle Renee 73118 BAr Architecture 2002 Classen School
Winters, Andrea Kay 73118 BS Human Develop and Family Science
Boyd, Kendra Delaine 73120 MS Communication Sci & Disorders 2001 Jenks HS
Chastain, James Curtis 73120 BS Mechanical Engineering 2002 Bishop McGuinness Cum Laude
Fleet, Stephanie Elizabeth 73120 BA Theater 2000 Bishop McGuinness
Goin, Caitlin Diane 73120 BS Microbiology 2000 Douglas Macarthur
Golladay, Amy Lauren 73120 BS Human Develop and Family Science 2003 Putnam City North Summa Cum Laude
King, Haley Ann 73120 BS Design Housing & Merchandising 2003 Bishop McGuinness
Klingenberg, Richard Adam 73120 BS Mechanical Engineering 2002 Bishop McGuinness
Luetkemeyer, Meredith Louise 73120 BS Elementary Education 2003 Bishop McGuinness
Mason, Ashley Dawn 73120 BS Agricultural Communications 2003 Ringwood HS
McAllister, Brenda Alise 73120 BS Design Housing & Merchandising 2003 Edmond Santa Fe HS
Ronck, Abbey Lauren 73120 BS Nutritional Sciences 2003 Bishop McGuinness Cum Laude
Spears, Brandon Kyle 73120 BS Aviation Sciences 2002 Bishop McGuinness
Springer, Robert Dale 73120 MBA Business Administration 2001 Classen School
Fudge, Jonathon Taylor 73121 BS Marketing 2003 Bishop McGuinness
Aldridge, Megan Carol 73122 BS Economics 2004 Putnam City West
Hails, Heather Ann 73122 BS Human Develop and Family Science 2003 Putnam City West Magna Cum Laude
Huddleston, Russell Clark 73122 BS Mechanical Engineering 2002 Edmond North HS
Jones, Brian A. 73122 MS Educational Leadership Studies
Logan, Nathan Thomas 73122 BS Marketing 2003 Putnam City West
Patton, Shawna Michelle 73122 BS General Business
Smith, Jasmin Charde Monique 73122 BA Journalism & Broadcasting 2003 Putnam City HS
Birdsong, Chad Joseph 73127 BS Accounting 2003 Putnam City West
Cum Laude
Gavula, Benjamin David 73127 MS Electrical Engineering 1999 Bishop McGuinness
Green, Randy Scott 73127 BS Marketing 2003 Putnam City West
Lanfair, David Birl 73127 BS Civil Engineering 2002 Putnam City West
Thompson, John Allen 73127 MS Health & Human Performance 1999 Putnam City West
Thompson, Nathan Allan 73127 BS Electrical Engineering Tech
Reimers, Katy Lynne 73128 BS Management 2003 Mustang HS
Underwood, Alana Joann 73129 BA Journalism & Broadcasting 2003 Southeast HS
Allen, Michael Robert 73132 BS General Business 2003 Putnam City HS
Bryan, Mallori Lynne 73132 BS Elementary Education 2004 Putnam City HS
Cain, Veronica Anne 73132 BS Mechanical Engineering
Johnson, Kelly Michelle 73132 BS Aerospace Engineering 2002 Bishop McGuinness
Lackey, Matthew Ryan 73132 BS Wildlife & Fisheries Ecology 2001 Putnam City HS
O'Neal, Phillip Ryan 73132 BS Secondary Education 2002 Putnam City HS
Propps, Whitney Harris 73132 BAr Architecture 2000 Putnam City HS
Svetgoff, James Wade 73132 BS Industrial Engineering & Mgm 2001 Christian Heritage
Vann, Branighan H 73132 BS Sociology 2003 Putnam City HS
Dobbs, Ashley Marie 73134 BS Elementary Education 2003 Stillwater HS
Riley, Mathew Ellis 73134 MS Geology 1999 Western Heights HS
Sanders, Laci M 73134 BS Marketing 1999 Ninnekah HS
Garner, Jeffrey Wade 73135 DVM Veterinary Medicine
Marshall, Kamaryne Nycole 73135 BS Psychology 2003 Southeast HS
Schley, Timothy Daniel 73135 BS Marketing 2002 Del City HS
Stewart, Kenneth Jeray 73135 BS Design Housing & Merchandising 2003 Moore HS
Ferguson, Kimberly Dawn 73139 DVM Veterinary 1995 Chickasha HS
Wood, Bret Lee 73139 EdD Higher Education
Ouzts, Cory D 73141 BS Management 2002 Choctaw HS
Ouzts, Cory D 73141 BS Accounting 2002 Choctaw HS
Flenniken, Shawna Kay 73142 MS Communication Sci & Disorders
Gall, Geron Wesley 73142 MS Accounting 2002 Putnam City North HS
Gall, Geron Wesley 73142 BS Accounting 2002 Putnam City North HS
Hebert, Brandy Diane 73142 BS Wildlife & Fisheries Ecology
Kluck, Jonathan Houston 73142 BS Finance 2003 Putnam City HS
Lykes, Stefanie Dianne 73142 BS Leisure Studies 2001 Putnam City North
Murnan, Caylee Joy 73142 BA Journalism & Broadcasting 2003 Putnam City North
Vanzandt, Danielle Lyn 73142 BS Journalism & Broadcasting 2003 Bishop McGuinness Magna Cum Laude
Pham, Anh Lan 73149 BLA Landscape Architecture 2002 Westmoore HS
Doonkeen, Ryan Kinsey 73150 BS Marketing 2003 Carl Albert Senior
Allen, Matthew Krause 73151 BS Construction Management Tech 2002 Bishop Kelley HS
Wheeler, Franklin Justin 73151 BS Construction Management Tech
Goodwin, Charles Dylan 73159 BS Health Promotion 1996 Westmoore HS
Warcup, Tyler Garrett 73159 BS Management 2003 Westmoore HS
Petersen, Erich Deane 73160 BS Secondary Education 1993 Del City HS
Abbott, Kelli Jean 73162 BArE Architectural Engineering 2002 Putnam City North
Baker, Angela Margolyn 73162 BS Accounting 2003 Putnam City North Cum Laude
Beach, Marla Beth 73162 DVM Veterinary Medicine 1998 Putnam City North
Beer, Nicholas Alan 73162 BS Mechanical Engineering 2003 Putnam City North Magna Cum Laude
Berman, Anna Nicole 73162 BS Finance 2003 Putnam City North
Blosch, Kristy Gayle 73162 MBA Business Administration 2001 Putnam City North
Boggs, Matthew Christopher 73162 MS Accounting 2002 Putnam City North HS
Boggs, Matthew Christopher 73162 BS Accounting 2002 Putnam City North HS
Burris, Gene Autrey, Jr 73162 BA Theater 2002 Putnam City North
Chang, Jennifer L 73162 DVM Veterinary Medicine
Chavez, Jeffrey Byron 73162 BS Civil Engineering 2002 Putnam City North
Croasdale, Clay Robert 73162 BS Marketing 2002 Putnam City HS
Fentress, Samuel E 73162 BS Management 2002 Putnam City North
Ferguson, Cicely Joy 73162 BS Finance 2003 Putnam City North
Flowers, Tamara Latrice 73162 BS Marketing 2003 Putnam City North
Foxhoven, Allison Joy 73162 BS Agribusiness 2003 Putnam City North
Gerding, Eric Matthew 73162 MS Geology
German, Kyle Thomas 73162 BS Animal Science 2003 Putnam City North Summa Cum Laude
Gilliland, Meghan Jill 73162 BS Biological Science 2003 Putnam City North
Magna Cum Laude
Givens, Matthew Kw 73162 BS Finance 2003 Putnam City HS Magna Cum Laude
Hinten, Rebekah Jane 73162 BS Accounting 2003 Putnam City North
Huckabay, Brian Cole 73162 BS Mechanical Engineering 2002 Putnam City HS
Johnson, Jennifer Nicole 73162 BS Biological Science 2002 Putnam City North
Jordan, Cecilia Isabel 73162 BS Civil Engineering 2003 Bishop McGuinness
Kavitz, Sarah Elizabeth 73162 BS Human Develop and Family Science 2002 Putnam City North
Maxson, Corwin Joseph 73162 BS Biochem & Molecular Biology
McGinley, James Richard, III 73162 BS Sociology
McMahan, Nathan Brennan 73162 BS Aerospace Engineering 2002 Putnam City North
McMahan, Nathan Brennan 73162 BS Mechanical Engineering 2002 Putnam City North
Milbourn, Elisa Kristine 73162 BS Journalism & Broadcasting 2003 Putnam City North
Murphy, Allison Corinne 73162 BA Journalism & Broadcasting 2003 Putnam City North
Summa Cum Laude
Nelson, Clayton Ellis 73162 BS Physiology 2003 Putnam City North Summa Cum Laude
Norman, Kevin Caronal 73162 BS Marketing
Odom, Danielle Rae 73162 BS Marketing 2003 Putnam City North
Rodwell, Heather Anne 73162 BA Journalism & Broadcasting 2003 Putnam City North Cum Laude
Shinn, Taylor Nathaniel 73162 BS Marketing 2003 Putnam City North
Tarkington, Shardae Deniece 73162 BS Accounting 2003 Putnam City HS
Terrell, Kari Leigh 73162 BS Marketing 2003 Putnam City North
Williams, Jared Randall 73162 BS Economics 2001 Macarthur HS
Wisdom, Ashley Lynn 73162 BS Human Develop and Family Science 2003 Putnam City North Cum Laude
Anderson, Kendra Renee 73170 BS Physical Education 2002 Westmoore HS
Branscum, Lauren Elizabeth 73170 BS Horticulture 2002 Westmoore HS
Briggs, Robyn Kendra 73170 BS Elementary Education 2003 Westmoore HS Cum Laude
Burns, James Bernard 73170 BS Hotel & Restaurant Admin 2001 Westmoore HS
Crawford, Derek Anthony 73170 BS Marketing 2002 Mount Saint Marys
Ellis, Bridget Kate 73170 BS Animal Science 2003 Westmoore HS
Fitzgerald, Heather Michelle 73170 MS Communication Sci & Disorders
Gevaza, Ryan Michael 73170 BS Mgmnt Sci & Computer Systems 2002 Westmoore HS
Mason, Douglas Leon 73170 MS Natural & Applied Sciences
Nguyen, Vincent Quang 73170 BS Physiology 2003 Westmoore HS Magna Cum Laude
Seide, Laura Elizabeth 73170 BS Elementary Education 2003 Westmoore HS Cum Laude
Toft, Tracy Jane 73170 BS Nutritional Sciences 2003 Norman HS Magna Cum Laude
Williams, Paige Elizabeth 73170 BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Mount Saint Marys
Dotter, Michael Herbert 73172 BS Management Information Systems 2002 Putnam City North
Huddleston, Nathan Ray 76013 BS Construction Management Tech 2001 Westmoore HS
OKMULGEE
Culley, Robyn Kaye BS Accounting
Force, Bruce W MS Natural & Applied Sciences
Putman, Jennifer Lynn BS General Business
Tackett, Lindsey Jo BS Journalism & Broadcasting 2003 Okmulgee HS
Wilson, James Kevin, Jr BA Psychology
Wilson, Jeremey Ramon BA Theater 2001 Okmulgee HS
Zografos, Nicholas Alexander BS Civil Engineering 2003 Kellyville HS
Andrews, Lysa R BS Health Promotion
Cable, Jared Lee BS Finance 2003 Union HS
Denton, Michael Dean, Jr BS Aviation Sciences Morris HS
OOLOGAH
Gerrior, Devin Clark MS Accounting 2002 Oologah HS
Lambert, Landen Bradley BS Marketing 2003 Oologah HS
Nolan, Thomas Lynn, II BS Secondary Education
Robinson, Shannon Marie BS Industrial Engineering & Mgm
Smith, Lindsey Jo BS Communication Sci & Disorders 2003 Oologah HS
OPTIMA
Long, Louis Patrick BS Agribusiness 2003 Guymon Senior HS
ORLANDO
Golay, Justie Lee BS Aviation Sciences
OWASSO
Chronister, Diana Rae BS Mathematics 2002 Owasso HS
Chronister, Diana Rae BS Secondary Education 2002 Owasso HS
Cooper, Andrew Lee MS Electrical Engineering 2000 Ponca City Senior
Drake, Arthur Eric BS Management 2002 Owasso HS
Farthing, Ashley Elizabeth BA Journalism & Broadcasting 2003 Owasso HS
Fogaley, Marshall Hunter BS Management
Franklin, Jennifer Renee BS Hotel & Restaurant Admin 2001 Owasso HS
Cum Laude
Herdman, Nancy Abigail BS Elementary Education Magna Cum Laude
Hucke, Clayton Eugene BS Economics 2003 Owasso HS
Hucke, Clayton Eugene BS Sociology 2003 Owasso HS
Josserand, Terry Michael BS International Business 2003 Owasso HS
Kelley, Monte Lance BS General Business
Langston, Joshua David BS Mechanical Engineering
Leake, Jennifer Nicole BS Design Housing & Merchandising 2003 Owasso HS
Low, Russell Eugene BS General Business
McDonnell, Nicholas Robert BS Marketing
Miller, Gloria Glea BA Psychology 2003 Owasso HS
Munger, Ashley Lenae BA Psychology 2003 Owasso HS
Summa Cum Laude
Perlingiere, Julie Marie MS Teaching Learning & Leadership
Reichmuth, Sarah Elizabeth BS Secondary Education
Richard, Jenna Marie BS Marketing
Richardson, Triston John BS Wildlife & Fisheries Ecology 2002 Owasso HS
Smith, Mark Allen BS Economics 2003 Owasso HS
Todd, Sherry Lynn BS Design Housing & Merchandising 2003 Owasso HS
Vancuren, Adam J MM Pedagogy & Performance
Anderson, Marshall Heath BS Finance 2001 Owasso HS
Briscoe, Heather Ann BS Pre-Veterinary Science 2003 Owasso HS
Dyson, Derek Ross BA Political Science
Earnest, Dustin Wade BFA Theater 2002 Owasso HS
Escobar, Erica Laine BS Nutritional Sciences 2002 Owasso HS
Farrell, Troy Jennings BS Electrical Engineering Cum Laude
Ferguson, Christopher Loren BS Civil Engineering 2000 Owasso HS
Hardison, Scott Allan BA History 2003 Owasso HS
Heerwagen, Paul Killian, IV BS Finance 2003 Owasso HS
Hutto, Scott Wesley BS General Business 2002 Owasso HS
Johnson, Michelle MS Natural & Applied Sciences
Jones, Logan Glynn BS Political Science 2000 Owasso HS
Kastelic, Rachel BS Elementary Education 2002 Owasso HS
Moore, Megan Nicole BA English Magna Cum Laude
Purdum, A Brook BS Management
Schaefer, Leddia Melinda BS International Business Cum Laude
Welsh, Laura Marie BS Accounting
Wolf, Dana Elizabeth BS Biological Science 2003 Owasso HS
Woolf, Kelsey M BS Elementary Education 2003 Owasso HS
PANAMA
McCage, James David BS Fire Protection & Safety Tech
PARK HILL
Heard, Carlton Buck BS Aerospace Engineering 2003 Tahlequah Senior
Magna Cum Laude
Musgrove, Barbara Allison DVM Veterinary Medicine 2000 Tahlequah Senior
PAULS VALLEY
Sims, Will Patrick DVM Veterinary Medicine 2000 Southwestern Heights
Tate, Ashlye Elaine BS Marketing 2002 Pauls Valley Sr HS
Tolbert, Robert Doyle BS Physical Education
PAWHUSKA
Dilbeck, Allison Maria BS Marketing 2003 Pawhuska HS
Dorsey, Christopher Charles BS Finance 2002 Pawhuska HS
Evans, Melissa Marie BS Human Develop and Family Science
Labadie, Adirenne Michelle BS Nutritional Sciences 2002 Pawhuska HS
Cum Laude
Thill, Megan Elizabeth BS Communication Sci & Disorders 2003 Bartlesville HS
PAWNEE
Baker, Lucas Charles BS Secondary Education 2001 Morrison HS
Copeland, Breah Shea BS Athletic Training
Copeland, Nathaniel James BS Wildlife & Fisheries Ecology 2002 Pawnee HS
Hall, Ashley Renee BS Elementary Education 2003 Pawnee HS
Jones, Grant Lee BS Education 2003 Pawnee HS
Lamb, Sarah Dawn BS Accounting 2003 Pawnee HS Cum Laude
Madron, Bethany Louise BS Journalism & Broadcasting 2003 Pawnee HS
PERKINS
Cundiff, Stephanie Mary BS Accounting 2003 Perkins Tryon HS
Danley, Erica Paige BS Human Develop and Family Science
Hilley, Thomas Richard BFA Art 2002 Perkins Tryon HS Summa Cum Laude
Johnson, Tammy Jean BS Sociology 1994 Watonga HS Cum Laude
Jordan, Leigh Angel DVM Veterinary Medicine
Klein, Nikoma Leigh BS Animal Science 1999 Benton HS
McDonald, Erin Margaret BS Biochem & Molecular Biology 2003 Edward S Marcus HS
Miles, James Ross BS Secondary Education 2002 Perkins Tryon HS
Morgan, Jerry C MS Physics
Pool, Joyce Diana BS Design Housing & Merchandising 2000 Stillwater HS
Shaw, Erica Marie BS Elementary Education 2001 Perkins Tryon HS
Shelton, Casey Ann BS Human Develop and Family Science 2002 McKinney HS
Shelton, Ralph David EdD Occupational & Adult Education
Springer, Crystal Lynn BA Sociology
Thompsen, John Andrew, III BS Economics 2003 Perkins Tryon HS Magna Cum Laude
PERRY
Ambrose, Kaelee Ann BS Secondary Education 2002 Perry Senior HS
Blocker, Rosa M MS Teaching Learning & Leadership
Bolay, Kathryn Renee BS Agricultural Communications 2003 Perry Senior HS Magna Cum Laude
Bolay, Mason Robert BS Agribusiness 2003 Perry Senior HS
Cantrell, Kelcie Lynn BS Communication Sci & Disorders 2003 Perry Senior HS
Dvorak, Allison Elizabeth BS Journalism & Broadcasting 2002 Perry Senior HS
Frazier, Jerald Alan BFA Art
Hodge, Jana Marie BA Psychology
Longan, Deric Craig BS Secondary Education
McLaughlin, John R BS Political Science 2001 Perry Senior HS
Mountjoy, Erin Lynn BA Psychology
Stone, Ben Gregory BFA Art 2000 Perry Senior HS
Thomason, Kevin Michael BS Animal Science 2002 Perry Senior HS
Turner, Tracy Eileen BS Management
Watkins, Diana Morris MS Teaching Learning & Leadership
Zavodny, Casey Joe MBA Business Administration 2000 Perry Senior HS
PIEDMONT
McDougal, Brittany Leigh BS Psychology 2002 Piedmont HS
Oldham, Amanda Leigh BS Psychology 2003 Piedmont HS
Perryman, Rachel Marie BS Nutritional Sciences 2003 Piedmont HS
Weldon, Zachariah Lee BS Animal Science 2002 Heritage Hall
PONCA CITY
Allison, Douglas Brent BS Accounting 2002 Ponca City
Allison, Douglas Brent BS Finance 2002 Ponca City
Baugh, Megan Elizabeth BA French 2003 Ponca City
Summa Cum Laude
Beckloff, Jonathan Leroy BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Bartlesville HS
Beguin, Jeremy David BS Construction Management Tech 2003 Ponca City
Bowers, Garrett Austin BS Animal Science
Cantu, Jennifer Ann BS Industrial Engineering & Mgm 2002 James E Taylor
Coates, Jason James BAr Architecture
Coppock, Bryan Scott BS Chemical Engineering
Engle, Oliver Richard DVM Veterinary Medicine 1999 Ponca City
Fender, Mackenzie Eran BS Biochemistry 2003 Ponca City
Summa Cum Laude
Ford, Allison Jean BS International Business 2003 Ponca City
Cum Laude
Fore, Melissa Sue BS Human Develop and Family Science 2003 Ponca City
Fredrickson, Megan Rachelle BS Accounting
Gales, Zachary Aaron BS Biochemistry 2003 Ponca City
Summa Cum Laude
Gamble, Michael David BS Chemical Engineering 2003 Ponca City
Summa Cum Laude
Gray, Lucas Grant BS Secondary Education 2002 Ponca City
Hickman, Julie Jean BA English
Hunt, Laura Ann BS Human Development and Family Science 2002 Ponca City
Hunter, Damon Troy BS Accounting
Karnish, Kyle K BS Biological Science 2003 Ponca City
Keen, Steve Lee BS Chemical Engineering Cum Laude
Lambert, Randi Nicole BS Elementary Education 2003 Ponca City
Lessert, Lindsey Jo BS Health Promotion 2002 Ponca City Senior
Lewis, Benjamin Joseph BS Chemical Engineering 2002 Ponca City
Lewis, Samuel James MS Electrical Engineering 2000 Ponca City
Luebcke, Emily Deann BS Nutritional Sciences
Matlock, Jennifer Lynn BA Psychology 2002 Ponca City
Magna Cum Laude
Matlock, Jennifer Lynn BA Political Science 2002 Ponca City
Magna Cum Laude
McNeese, Mary Beth BS Human Develop and Family Science Ponca City Senior HS
Meister, Morgan Elizabeth BS International Business 2003 Ponca City
Cum Laude
Muchmore, Shannon Teresa BS Journalism & Broadcasting 2003 Ponca City Senior
Murray, Stacy Lyn BS Accounting 2003 Ponca City Senior Summa Cum Laude
Otto, Stacia Jean BS Marketing 2003 Ponca City Senior
Payne, Kenda Janelle BS Elementary Education 2003 Ponca City Senior
Reyes, Adrian BA History
Romine, Andrew David BS Accounting 2002 Ponca City Senior Summa Cum Laude
Sarafin, Carol Ann BUS University Studies
Schoonover, Jeremy James BS Forestry Ponca City Senior HS
Smith, Gina Michelle BS Nutritional Sciences
Stokes, Kelly Brooke BS Health Promotion 2001 Ponca City Senior
Sullivan, Ryan Louis BS Finance 2003 Ponca City Senior
Trant, Robert Charles, II BS Management Information Systems 2002 Ponca City Senior
Tyrrell, Dwight A MBA Business Administration
Viljoen, Trevor Alan BS Management Information Systems 2002 Ponca City Senior
Wedd, Jenna Leigh BS General Business 2002 Ponca City Senior
Wood, Christopher Michael BS Physiology
Cum Laude
Shelton, Drew Allen BS Education
POND CREEK
Prickett, Robert Wayne BS Agricultural Economics 2003 Pond Creek-Hunter
PORTER
Davidson, Sarah Dawn BS Microbiology 2000 Porter HS
POTEAU
Billey, Sabrina Elaine BS Management 2003 Poteau Senior HS
Darnell, Rodney Allen BS Sociology 2002 Poteau Senior HS
PRAGUE
Hutchins, Christina Louise MS Civil Engineering 2002 Prague Senior HS
PRYOR
Crawford, Lindsey Rae' BA Liberal Studies
Hedger, Jason Richard BS Leisure Studies 2002 Pryor HS
Mileur, Andrew Todd BS Chemical Engineering 2003 Pryor HS
Nutter, Jared Keith BS Agricultural Communications 2002 Pryor HS
Scalf, Bryce Alden BS Construction Management Tech Pryor HS
Webster, Steven Andrew BS Accounting 2002 Pryor HS
Smith, Sarah Beth DVM Veterinary Medicine 2000 Broken Arrow HS
PURCELL
Bebout, Katrina Joy BS Elementary Education 2002 Purcell HS
Voth, Tara Kay BS Accounting 2003 Ok School Of Sci & Math
QUAPAW
Couch, Ricky Lee DVM Veterinary Medicine 2000 Quapaw HS
RALSTON
Taylor, Marty D BS Elementary Education
RAMONA
Hargrove, Jennifer Brooke BS Design Housing & Merchandising
Harris, Elizabeth Ann BS Political Science 2003 Caney Valley Summa Cum Laude
Pruitt, Brian Daniel BLA Landscape Architecture 2001 Bartlesville HS
RATLIFF CITY
Pruitt, Barkley Cole BS Chemical Engineering 2002 Velma Alma HS Summa Cum Laude
RED ROCK
Root, Jenna Kay BS Aerospace Engineering 2002 Frontier HS Magna Cum Laude
Gates, Aaron Phillip BS Secondary Education Cum Laude
RIPLEY
Boyles, Latrisha Lea BS Secondary Education 2001 Ripley HS
Hanks, Amy Kay BS Health Promotion 2003 Ripley HS
Hogsett, Rhonda Lynn BS Sociology
Kirk, Nancy Melissa BA Psychology 1998 Ripley HS
ROSE
Stanley, Crystal Jolynne BS Zoology 2001 Pryor HS
SALINA
Ross, David Byasa BS Biological Science
SALLISAW
Cain, Kyle Lynn BS Management 2003 Sallisaw HS
Matthews, William Burt-Lewis BS Biochem & Molecular Biology 2003 Sallisaw HS
Whitekiller, Steven Shane BS Marketing 2002 Sallisaw HS
SAND SPRINGS
Carroll, David BS Liberal Studies
Cunningham, Rebecca Lynn BS Technical & Industrial Educ
Overton, Ryan Patrick BS Computer Science Charles Page HS
Perryman, Stephanie Leigh BS Sociology Magna Cum Laude
Acton, Justin Parker BS Management Information Systems 2000 Charles Page HS
Bodenhamer, Lauren Casey BUS University Studies 2002 Charles Page HS
Britt, Joseph Ethridge, III BS Management
Carder, Robin Lynn MBA Business Administration
Coffman, Ryan Curtis BS Marketing 1998 Charles Page HS
Daniels, Daniel Joseph BArE Architectural Engineering
Daniels, Katrina Renee BS Economics 2003 Charles Page HS
Summa Cum Laude
Daniels, Kristin Leigh BS Biological Science 2003 Charles Page HS
Dupree, Joshua Allen BS Finance
Dye, Rachel Elise BS Finance 2004 Charles Page HS
Evans, Angela Renae BS Human Develop and Family Science
Gaither, Brenda Gail BS Accounting
Cum Laude
Jolliff, Kathryn Elise BS Education
Kelley, Emma Jane MS Teaching Learning & Leadership
Kila, Tracy Marie BS Secondary Education 2003 Mannford HS
Summa Cum Laude
Kisling, Kyle Douglas BS Management 2003 Union HS
Malone, Sharone Sheletha BA Journalism & Broadcasting
Morelli, Katherine Rose BA Economics 2004 Charles Page HS Summa Cum Laude
Pidcock, Richard W BS Management Information Systems
Prater, Richard Walter BS Mechanical Engineering
Schultz, Richard Henry BS Management
Shepherd, Brett Allen BS Management 2002 Mannford HS
Summers, Tara Brook BS Biological Science 2003 Charles Page HS
Varela-Mathis, Angela Toshiko BS Management
Waldrop, Steven Franklin BS Mechanical Engineering
Zweifel, Justin Charles BS Wildlife & Fisheries Ecology
SAPULPA
Barnett, Jerus Nathan BS Mechanical Engineering 2002 Sapulpa HS Magna Cum Laude
Belk, Denise Michele MS Teaching Learning & Leadership 1998 Sapulpa HS
Butler, Kevin Scott BS Finance 2003 Sapulpa HS
Chancler, Jacob Alan BA English Sapulpa HS
Chancler, Nathan Wayne BS Sociology 2002 Sapulpa HS
Fuchs, Jacob Kenneth BS Aerospace Engineering 2002 Jenks HS
Gordon, Mari Alice BS General Business
Graves, Kathryn Michelle DVM Veterinary Medicine 2000 Sapulpa HS
Herman, Bryce Taylor BS Mechanical Engineering Tech
Howard, Myron Kim EdD Occupational & Adult Education
Hupman, Elyse Nicole BS Agricultural Communications 2003 Berryhill HS Summa Cum Laude
Hurley, Benjamin Loyd BS Mechanical Engineering 1999 Mounds HS Magna Cum Laude
Johnson, Beau Tyler BS Marketing 2002 Sapulpa HS
Kaiser, Ashley Marie BS Nutritional Sciences 2003 Charles Page HS Cum Laude
Lake, James Robert MS International Studies 2000 Sapulpa HS
Long, Myca Jean BS Psychology 2002 Cleveland HS
Nicholson, Ryan Edward BS Environmental Science
Osborne, Terri Beth BS Biological Science 2003 Sapulpa HS
Patty, Zachary Allen BS Forestry
Sieck, Joshua James BS Chemical Engineering 2003 Metro Christian
Stephens, Cassie Dawn BS Elementary Education 2003 Anadarko HS
Swint, Amy L BS Finance
Whisenhunt, Chad Ryan BS Finance 2001 Sapulpa HS
Winstone, Lauren Michelle BS Nutritional Sciences 2002 Charles Page HS Magna Cum Laude
Yocham, Elisabeth Susanne BS Zoology 2002 Sapulpa HS
Hubble, Christopher Louis BA Political Science 2001 Jenks HS
Pierce, Kelli Querin MS Natural & Applied Sciences
Lynch, Yvonne Nicole BS Management
SAVANNA
Johnson, Jamie Lynn BA Psychology 2003 McAlester HS Magna Cum Laude
SAWYER
Wren, Shawna Jalyn MS Natural & Applied Sciences Fort Towson HS
SEILING
Ankrom, Shannon Marie BS Elementary Education 1998 Seiling HS
SEMINOLE
Conner, Andrew Kahlen BS Physiology 2004 Seminole HS
Howser, Jerrod Edward BS Mechanical Engineering 2001 Seminole HS
SENTINEL
McKee, Joshua L MS Accounting 1999 Blanche Thomas
SHADY POINT
Maker, Jerod Anthony BS Hotel & Restaurant Admin 2001 Panama HS
SHATTUCK
Kohrs, Jenica Ann BS Plant & Soil Science 2003 Shattuck HS
SHAWNEE
Austin, Terry Hamilton, Jr BS Journalism & Broadcasting 2003 Liberty Academy
Corneil, Stacey Ann BS Political Science 2002 Shawnee Senior HS
Cowan, Crystal Sue BS Animal Science 2003 Dale School
Goodson, Lindsay Elizabeth BS Hotel & Restaurant Admin 1999 Bishop McGuinness
Grundmann, Joshua David BS Biosystems Engineering 2003 Shawnee Senior Cum Laude
Jumawan, Lyn Dongon BS Design Housing & Merchandising 2003 Shawnee Senior
Odell, Andrew Thomas BS Finance 2003 Dale School Cum Laude
Palmer, Courtney Renee BS Finance 2003 Liberty Academy
Parsons, Alisha Nicole BS Food Science 2003 Wynnewood HS
Purdom, Phillip Sean BS Accounting 2001 Shawnee Senior
Reed, Amy Marie BS Agricultural Education 2000 Tecumseh HS
Seebeck, Angela Marie BS Elementary Education
Wright, Paul Lee BS Industrial Engineering & Mgm 2003 Shawnee Senior
SHIDLER
McConaghy, Megan Alison BS Agribusiness 2003 Shidler HS
SKIATOOK
Cooley, Cara Renee BS Elementary Education 2003 Skiatook HS
Hall, Joni Lynn BS Human Develop and Family Science 2002 Skiatook HS
Horn, Daniel Lance BS Political Science 2003 Owasso HS
Johnsen, Nicholas Anders BUS University Studies
Mahan, Karen Louise BS General Business
Morgan, Josiah Benjamin BS Aerospace Engineering
Prather, Jerome Clayton BS Human Develop and Family Science
Thomas, Brandi Dawn BS Agribusiness 2003 Skiatook HS
SMITHVILLE
Johnson, Bradley Lynn BS Forestry
SOPER
Davee, Aaron Clifton BS Agricultural Leadership
SOUTH COFFEYVILLE
Downing, Joshua Nathan BS Electrical Engineering Summa Cum Laude
Forth, Dana Susan BS Agricultural Leadership
Forth, Timothy David BS Animal Science
SPENCER
Clark, Antwoin Trevell BS Health Promotion 2002 Northeast Academy
SPERRY
Abbott, Lisa Michelle BA Journalism & Broadcasting Sperry HS
Barton, Matthew Ray BS Marketing 2002 Sperry HS
Carman, Sky W MBA Business Administration
Dunn, Brian Patrick BS Computer Science 1999 Wright Christian
Gann, Kendra Elaine BA Psychology 2003 Owasso HS
SPIRO
Kowalski, Stacey Joann BS Animal Science
Trent, Natalie Ann BS Physics 2003 Ok School Of Sci & Math Magna Cum Laude
SPRINGER
Haines, Jackie Lynn BS Agricultural Communications
STILLWATER
Adkison, David Mark BS Finance 2002 Stillwater HS
Adkisson, Kiana Nichelle DVM Veterinary Medicine
Aiken, Christina D BS Aerospace Engineering 2002 Stillwater HS Summa Cum Laude
Al-Harake, Jamilah Adelia BS Political Science 2003 Stillwater HS
Allred, Ashley Dale BS Nutritional Sciences 1998 Westmoore HS
Amey, Dustin Allan BS Wildlife & Fisheries Ecology 2002 Ripley HS
Anderson, Jennifer Ellen DVM Veterinary Medicine 1999 Aurora R-8 HS
Angell, Jason Lee BS Fire Protection & Safety Tech Stillwater HS
Armstrong, Amanda Lee BA Spanish 2003 Stillwater HS Cum Laude
Baker, Kimberly Nicole BA Theater 2001 Stillwater HS
Beard, Justin Lee BS Animal Science 2001 Springfield HS
Beguin, Jennifer Suzanne BS Nutritional Sciences 2003 Ponca City
Birdwell, Brandon Glenn MBA Business Administration 2001 Stillwater HS
Blair, Jeffrey Lynn PhD Veterinary Biomedical Science
Boche, Jeronimo MS Health & Human Performance Northside HS
Bowen, Charles J PhD Entomology
Bradley, Adam Derek BS Biological Science 2002 Stillwater HS Cum Laude
Bradley, Gregory Joseph BS Management Information Systems 2002 Stillwater HS
Brown, Holly Suzanne BS Biological Science 2002 Stillwater HS
Brown, Megan Renai BS Animal Science 2003 Las Cruces HS
Brumley, Todd Christopher BS Human Develop and Family Science 2002 Stillwater HS
Bumgarner, Jill Rainey BS Marketing
Bushong, Annette Kristine BS Animal Science 2003 Notre Dame Regional
Byler, Marc Loel BS General Business 1999 Stillwater HS
Campbell, Casady Diane BS Psychology 2003 Stillwater HS
Campbell, Shannon Kristen BFA Art 2003 Stillwater HS
Carmichael, Deborah Ann PhD English
Carver, Matthew C BS Marketing 2003 Stillwater HS
Cawood, Joy Leigh BA History 2002 Stillwater HS
Chrisman, Johnathan Wayne BS Mechanical Engineering Tech 1999 Putnam City HS
Cochran, Melinda Laurel BS Finance 2003 Shawnee Senior
Cochran, Melody Lane BS Design Housing & Merchandising 2003 Shawnee Senior
Colasacco, Katherine Lynne BS Elementary Education 2002 Stillwater HS
Collier, Michael Edward BS Psychology 1975 Jackson HS
Colvert, Jared Robert BS Biological Science 2002 Ok Christian
Crew, Michelle Lynn MS Educational Leadership Studies
Curtis, Ashleigh Brooke BS Psychology 2003 Yale HS Magna Cum Laude
Dalton, Melissa Jean BS Sociology
Dethloff, Michelle Lee BS Management
Eisenhour, Daniel Ray DVM Veterinary Medicine 2000 El Reno HS
El-Deeb, Ahmed Samir BS Biochemistry 2001 Stillwater HS
Eyster, Kristi D BS Finance 2003 Vici HS Summa Cum Laude
Fairbanks, Erin Crystal BS Management 2003 Stillwater HS
Ferguson, Aaron James BS Civil Engineering 2003 Home Schooled Magna Cum Laude
Ferrell, Kristin Rae BLA Landscape Architecture 2002 Stillwater HS Cum Laude
Fink, Kevin J MS Educational Psychology
Fortney, Hannah E BA English 2003 Stillwater HS
Gaddy, Brandon Corey BS Athletic Training 2002 Stillwater HS
Gallimore, Bo Evans BA Philosophy 1998 Stillwater HS
Gebhart, Brian David MA English 2000 Stillwater HS
Gentry, Jason E MS Mechanical Engineering
Ghajar, Aarash J BS Accounting 2003 Stillwater HS Summa Cum Laude
Gibbs, Jordan Ann BS Elementary Education Magna Cum Laude
Gilliland, Stephen Wayne BS Agricultural Economics
Gottfried, Joshua Aaron BA History 1997 Stillwater HS
Guss, Kelly Brian BS Chemical Engineering
Haan, Christopher Thomas BS Computer Science
Haff, Stacey Rae BS Political Science 1998 Hinckley-Finlayson
Hall, Ashley Danielle BS Design Housing & Merchandising 2003 Stillwater HS
Harless, Desmond A MS Counseling
Hartson, Susan Elizabeth BS Management Information Systems
Haseley, Ashley Nicole BA Journalism & Broadcasting 2003 Stillwater HS
Hatfield, Travis Patrick BS Management Information Systems 2003 Stillwater HS
Hawkins, Adrien Michele BS Communication Sci & Disorders 2003 Stillwater HS Magna Cum Laude
Hensch, Daniel Ryan BS General Business 2003 Stillwater HS
Hovis, Scott Wayne BS Chemical Engineering 2002 Bartlesville HS
Hubbard, Clarence E BS Mgmnt Sci & Computer Systems Cushing HS
Huston, Benjamin Jack BS Electrical Engineering Tech
Johnson, Jon Mark, II BS Zoology 2001 Stillwater HS
Johnston, Laura L BS Secondary Education 1983 Weatherford HS
Johnston, Sarah Kathleen BA Sociology 1997 Stillwater HS
Kane, Katherine Erin BS Health Promotion 1997 Stillwater HS
Keith, Kelly Ann BA English 2002 Stillwater HS
Magna Cum Laude
Kelton, Danielle Renee DVM Veterinary Medicine
Kendrick, Russell Allen BS Management 2001 Bridge Creek HS
Kenslow, Sarah Elizabeth BA Journalism & Broadcasting 2002 Neuqua Valley HS
Kiner, Megan Jean BS Human Develop and Family Science 2003 Stillwater HS
Krout, Dallas Shane BS Agricultural Education 2003 Glencoe HS
Landrum, Jason R PhD English
Landsberg, Nils F MM Pedagogy & Performance
Lavery, Richard James BS Landscape Contracting 2002 Jesuit College Lavery, Richard James BLA Landscape Architecture 2002 Jesuit College Linn, Michelle Diane BA Liberal Studies 2003 Tahlequah Senior
Longan, Mandy Jo BS Human Develop and Family Science 2003 Stillwater HS
Lowrey, Joseph R BS Management Information Systems 2001 Stillwater HS
Maitlen, Cassius David MBA Business Administration 1998 Cushing HS
Maness, Paul Alexander BS Education 2001 Carl Junction R-I
Meeks, Amber Nicole BS Elementary Education 2003 Ripley HS
Meindl, Michael J MA Theater
Mitchell, Matthew James BS Biological Science 2001 Stillwater HS
Moore, Nicole Lee BS Human Develop and Family Science 2003 Stillwater HS Summa Cum Laude
Morgan, Abby Dawn MBA Business Administration 2000 Stillwater HS
Morris, Gina Kay MS Teaching Learning & Leadership
Neely, Brian Joe PhD Chemical Engineering
Noonan, Casey John BS Management 2003 Stillwater HS
O'Brien, Jared Keith BS Management
Ogundipe, Babatunde A BA English 2001 Stillwater HS
Orr, Gary M BFA Art 2002 Stillwater HS
Palladino, Catherine Edith BS Zoology 2003 McKinney HS
Palmer, Stephen Keith BUS University Studies
Parco, Arnold Sarne PhD Plant Science
Payne, Jessica Rae BA Journalism & Broadcasting 2003 Stillwater HS
Penaloza-Encarnacion, Alejandra BS Accounting 2003 Stillwater HS
Pina, Fatima BS Nutritional Sciences Magna Cum Laude
Pitner, Lindsey Catherine BS Animal Science
Playford, Darren Kevan BS Marketing
Portman, Erin Fay BS Agricultural Communications 2003 Calera HS Summa Cum Laude
Purdy, Daniel Lowell BS Elementary Education Summa Cum Laude
Ramsey, Remington Lea BS Animal Science 2003 Sublette HS
Randolph, Sally Renee MS Counseling 1993 Mannford HS
Rauch, Matt L BS Education 2000 Stillwater HS
Renollet, Jeremy David BS Mechanical Engineering Tech 1999 Stillwater HS
Ritthaler, Brian Scott BS Electrical Engineering Tech 1996 Morrison HS
Robbins, Melissa A MS Industrial Engineering & Mgm
Royse, Ryan Daryl DVM Veterinary Medicine
Ruddell, Amanda Michelle BS Human Develop and Family Science 2002 Stillwater HS
Russell, Jordan Grant BS Finance 2002 Stillwater HS
Saatkamp, Elizabeth Mary BS Elementary Education 2002 Stillwater HS
Sallee, Jeffrey Alan PhD Agricultural Education
Schellhorn, James Paul BS Journalism & Broadcasting 2000 Oologah HS
Schilke, Kaela Michelle BS Elementary Education 2002 Stillwater HS
Seagraves, Catherine Rose BA History 2003 Stillwater HS Magna Cum Laude
Sharpton, Susan L MS Teaching Learning & Leadership
Shelton, Jeffery Clinton BS Geography
Shields, Ricky Lee MS Economics 1995 Stroud Senior HS
Shriver, Chelsea Diane BS Design Housing & Merchandising 2003 Stillwater HS
Spaulding, Clinton Douglas BS Finance 2003 Stillwater HS
Spencer, Monica Marie MBA Business Administration
Sreaves, Stefanie Fay BS Management
Stacey, Austin Alan BS Aviation Sciences 2002 Stillwater HS
Stellman, Jeffrey Taylor BS Mechanical Engineering 2002 Stillwater HS Cum Laude
Stover, Ted Ross BS Zoology 2001 Stillwater HS
Stucker, Bradley Gene BS Geology 2002 Pampa HS
Susan, Todd Lawrence BUS University Studies
Swift, Joshua Keith MS Psychology
Teeter, Kirstin Elizabeth BS Food Science 1999 Stillwater HS
Thrasher, Candace Marie MS Teaching Learning & Leadership 2000 Glencoe HS
Valdois, Levi Corey BS Secondary Education
Vap, Sarah Beth BS Psychology 2002 Newkirk HS
Walden, Jonathan Todd BS Agricultural Education
Waldo, Kristin Greta BA Sociology 1979 Bartlesville HS Summa Cum Laude
Walker, Melanie Gail BS Management
Walker, Melanie Gail BS General Business
Walker, Rachel Beth BS Communication Sci & Disorders
Weaver, John Matthew BS Mathematics 2003 Stillwater HS Magna Cum Laude
Welch, Elizabeth Francesca BA English Magna Cum Laude
Wells, Lindsay Dyan BS Animal Science 2002 Stillwater HS
White, Tiffany Dawn BS Biological Science
White, Wayne S MS Sociology
Whitworth, Stephen Mitchell MS Educational Leadership Studies
Wilks, Matthew Allen BS Geography 2001 Ponca City
Wittwer, Robert John MA Political Science
Wray, Karrie Elizabeth BLA Landscape Architecture 2001 Garden Spot HS
Yan, Ji MS Mathematics
Yorman, Dewey Scott BS Horticulture
Andrews, Matthew R BS Electrical Engineering 2002 Edmond Memorial
Cooper, Joseph Wayne BA Music 1998 Enid HS
Everett, John Ross BS Biological Science 2002 Putnam City North
Jackson, Michael Dane BS Fire Protection & Safety Tech
Kidd, Rebecca Anne BS Political Science 2003 Broken Arrow HS
Lister, Sara Colleen DVM Veterinary Medicine 2000 Putnam City HS
Peters, Rance Edward BS Physiology 2002 Edmond North HS
Peters, Rance Edward BS Nutritional Sciences 2002 Edmond North HS
Phillips, Neely Adams DVM Veterinary Medicine
Schley, Steven Ross BA Psychology 2003 Del City HS Summa Cum Laude
Sullivan, Micca Marie MS Animal Science
Akers, Charles Ryan BS Finance 2004 Northwest Classen
Baker, Sharon Marie DVM Veterinary Medicine
Borgerding, Jennifer Suzanne BA Psychology
Foster, Billy Robert BS Management 2003 Charles Page HS
Giles, James Thomas MS Veterinary Biomedical Science
Moroney, Megan Loretta BS Accounting
Thomason, Joseph Niles DVM Veterinary Medicine 2000 Thomas A Edison
Tushka, Kathryn Ann BFA Art 2003 Edmond Memorial
Weaver, Joseph Bryant, III BS Finance 2000 Stillwater HS
Weaver, Joseph Bryant, III BS Accounting 2000 Stillwater HS
Gripe, Jennifer Lauren BS Sociology 2003 Yale HS
STONEWALL
Newport, John Caleb BS Finance 2003 Ada Senior HS Cum Laude
SULPHUR
Caldwell, Stefanie Ellen BAr Architecture 2001 Sulphur HS
Stinson, Cami Nicole BA Journalism & Broadcasting
TAHLEQUAH
Bizzle, Jessica Marie BS Human Develop and Family Science 2003 Tahlequah Senior
Stogsdill, Jonathan Henry BS Chemical Engineering 2001 Tahlequah Senior
Stogsdill, Rebecca Jane BS Economics 2003 Tahlequah Senior
TALIHINA
Waller, Ashley Dawn BS Communication Sci & Disorders 2003 Talihina HS
TECUMSEH
Smith, Matthew D MS International Studies Tecumseh HS
TERLTON
Dexter, Lesleigh Elizabeth BS Agribusiness 2002 Mannford HS
Franklin, Rebecca Lynn BS Secondary Education 2001 Mannford HS
Griffin, James Ronald, Jr BS Agribusiness Mannford HS
THOMAS
Eyster, Eric David BS Agricultural Leadership
Tinkle, Kevin Rex BA Liberal Studies 2002 Thomas HS
TIPTON
White, Shanelle Kay BS Elementary Education 2003 Tipton HS Summa Cum Laude
TISHOMINGO
Atteberry, Chad Henry BS Agricultural Education
Franks, James W D BS Electrical Engineering Tech
TONKAWA
Fath, Casy Ray BS Geology 2003 Tonkawa HS
McIntyre, Jillian Renee BS Design Housing & Merchandising 2003 Tonkawa HS
Tripp, William Miles BS Management Blackwell HS
TRYON
Nolting, Autumn Brittany BS Human Develop and Family Science 2002 Perkins Tryon HS
TULSA
Miller Hoffman, Amanda M 74012 MS Counseling 2000 Broken Arrow HS
Winn, Branden Tyler 74012 BA Russian Language & Literature 2003 Washington HS
Steinmeyer, Danetta 74037 BS Management Magna Cum Laude
Morris, Jennifer Michelle 74077 BA Sociology 2003 Memorial HS
Bellamy, Clayton James 74104 MBA Business Administration
Burrows, Meagen Elaine Williams 74104 BA Political Science 2003 Washington HS Cum Laude
Eslick, Brian Travis 74104 BAr Architecture Thomas A Edison HS
Halvorsen, Stephen Alan 74104 MS Natural & Applied Sciences Home Schooled
Little, Laura M 74104 PhD Business Administration
Baker, Andrew Timothy 74105 BA Psychology 2002 Bishop Kelley HS
Brown, Kathleen Lauren 74105 BS Design Housing & Merchandising 2002 Thomas A Edison HS
Brown, Sarah Elizabeth 74105 BS Marketing 2003 Thomas A Edison HS
Bryden, Allison Leigh 74105 BS Design Housing & Merchandising 2003 Washington HS Summa Cum Laude
Embry, Elyse Ann 74105 BS Elementary Education 2003 Holland Hall
Emuze, Rashara Laray 74105 BS Political Science Washington HS
Farrar, Rachel Lynne 74105 BS Human Develop and Family Science
Fisher, William John 74105 BS Chemical Engineering 2002 Washington HS
Foote, Shawn Michael 74105 BA American Studies 2002 Bishop Kelley HS
Garrison, Matthew R 74105 MS Geology
Head, Angela Francis 74105 BA Political Science 2003 Waurika HS Cum Laude
Hoyle, Jessica Marguerite 74105 BS Biochemistry 2003 Union HS
Kaiser, Alex Stuart 74105 BS Economics 2003 Bishop Kelley HS Magna Cum Laude
Laizure, Sarah Marie 74105 BS Mechanical Engineering Tech 2003 Memorial Senior HS
Lakey, Joshua Morris 74105 MBA Business Administration
Lewis, Mandy Jane 74105 BS Management 1998 Grace Fellowship Summa Cum Laude
Miller, Clinton William 74105 BS Management 2003 Cascia Hall
Nelson, Aaron Edward 74105 BFA Art
Nye, Chad Flynn 74105 MS Mass Communications
Patton, Aaron E 74105 BArE Architectural Engineering
Schooley, Bryan Tanner 74105 BS Management 2002 Bishop Kelley HS
Smith, Bridget Marion 74105 MS Educational Union HS
Thoni, Anna Lee 74105 BS Biological Science 2003 Kilgore HS
Weatherholt, Ellen Maureen 74105 BS Horticulture
Weidman, Kori Elizabeth 74105 BS Education 2003 Memorial Senior HS
Bass, Christopher Lee 74107 BS Biological Science 2003 Berryhill HS
Epps, Adriaan Willem 74107 BS Management 1993 Thomas A Edison HS
Gibson, Samuel Jason 74107 BAr Architecture 2001 Washington HS
Hall, Lauren Amanda 74107 BS Human Develop and Family Science
Lawson, Spencer Dane 74107 BFA Art 2002 Berryhill HS
Maynard, Kendra Lee 74107 BS Marketing
Smith, Timothy David 74107 BS Finance
Weaver, Talan Moore 74107 BS Management 2003 Berryhill HS
Wilson, Derek L 74107 BS Management Information Systems 2003 Berryhill HS
Krebs, Jana Leigh 74108 BS General Business
Lindon, Dana Jo 74108 PhD Educational Psychology
Stone, Karen Knepper 74110 BA Psychology 2003 Thomas A Edison HS
Alvarez, Maricela 74112 BS Communication Sci & Disorders
Baker, Rebecca Maurine 74112 BA Journalism & Broadcasting 2003 Washington HS Cum Laude
Brown, Daniel Patrick 74112 BA Political Science 2002 Bishop Kelley HS
Contreras, Erika Maria 74112 BA Journalism & Broadcasting
Daubenspeck, Brenda B 74112 BS International Business
Letterman, Tara Nicole 74112 BA Psychology 2003 Nathan Hale HS
Shields, Todd Forrest 74112 BS Finance 2002 Memorial Senior HS
Shields, Todd Forrest 74112 BS Accounting 2002 Memorial Senior HS
Butts, Matthew Lee 74114 BS Marketing 2003 Cascia Hall
Cum Laude
Cullinan, Sara Jean 74114 BS Sociology 2002 Cascia Hall
Eidson, Tybie Satin 74114 BS Design Housing & Merchandising 2003 Washington HS
Fetters, Andrea Jane 74114 BS Management
Fitch, Margaret Elizabeth 74114 BA Psychology 2003 Bishop Kelley HS
Foster, Stuart Tyler 74114 BS Economics 2003 Bishop Kelley HS
Gilbert, Donna Wortham 74114 MS Counseling
Haughey, Benjamin Howard 74114 BS Economics 2002 Thomas A Edison HS
Kershner, Austin James 74114 BA Spanish
Mohaupt, Allison Lee 74114 BS Marketing 2003 Bartlesville HS
Neal, Anna Beth 74114 BS Nutritional Sciences 2002 Washington HS
Ratliff, Jonita Franks 74114 BA American Studies
Sheaffer, Natalia Anatolievna 74114 BS Finance Summa Cum Laude
Steinert, Lindsey Christine 74114 BS Journalism & Broadcasting 2003 Thomas A. Edison
Stroud, Kimberly Nicole 74114 BUS University Studies 2001 Union HS
Sullivan, Rhiannon Dawn 74114 MS Natural & Applied Sciences
Capers, Chaunda Denise 74115 MS Natural & Applied Sciences
Carter, Lakendra Rashon 74115 BS Management
Gibbs, Amber Mekole 74115 BS Human Develop and Family Science
Greene, Chase Andrew 74115 BS Finance 2002 Will Rogers
Hime, Eric Allen 74115 BS International Business 2002 Memorial Senior HS
Vittetoe, Colton Lee 74115 BA Art 2001 Wyandotte HS
Van Patten, Marie Andrea 74116 BA Psychology 2002 Catoosa HS
Hastings, Christine Ann 74119 MS Communication Sci & Disorders 2000 Union HS
Kirk, Amanda Gail 74119 BS Journalism & Broadcasting 2001 Bixby HS
McKay, Jacquelyn Renee 74119 BS Communication Sci & Disorders 2003 Bishop Kelley HS
Vogt, Michael Edward 74119 BS International Business
Abalu, Adiel Okhiaofe 74120 MBA Business Administration
Berlin, Adam Andrew 74120 BA English 2001 Washington HS
Caldwell, Louis Andrew Smith 74120 BAr Architecture 2002 Washington HS
Cottingham, Amy Elizabeth 74120 MM Pedagogy & Performance 1999 Victory Christian
Doerr, Peter B 74120 MBA Business Administration
Harris, Luke Anson 74120 BS Marketing Southside HS
Rowland, Carol Baldwin 74120 MS Human Develop and Family Science
Wilson, Christina Nicole 74120 MS Communication Sci & Disorders 2001 Jenks HS
Godwin, Nikki Lashawn 74126 MA Political Science 2001 Washington HS
Lahr, Kristyne Marie 74126 BS Elementary Education 2003 Washington HS
Cottrill, Ryan Ross 74127 BS Marketing 2003 Thomas A Edison
Dawson, Terry Augustus, Jr 74127 BS Management 2003 Washington HS
Henriot, Jennifer Ann 74127 BS International Business 2001 Berryhill HS
Panther, Natalie B 74127 MA History
Shrewsbury, Linda F 74127 MS International Studies
Slone, Jesse Joseph 74127 BS Management 2000 Charles Page HS
Turner, Willana G 74127 EdD Occupational & Adult Education
Wilson, Amber Lynn 74127 BA Journalism & Broadcasting
Taylor, Tashia Latrice 74128 BS Sociology
Allen, Benjamin David 74129 BS General Business
Brock, Branwen Chance 74129 BS General Business
Cowan, Mary Lynn 74129 BS Nutritional Sciences 2003 Thomas A Edison HS
Duca, Matthew Thomas 74129 BS General Business 2001 Bishop Kelley HS
Ford, Erica Ryan 74129 BS Mechanical Engineering 2003 Ok School Of Sci & Math Cum Laude
Kuck, John Michael 74129 BS Computer Science 2002 Union HS
Powers, Brooks Neal 74129 BA Theater 2002 Nathan Hale HS
Smith, Amber Elise 74129 MS Communication Sci & Disorders 2000 Washington HS
Vo, Eric Van 74129 BS Electrical Engineering
Wilson, Thomas Barret 74129 BS Animal Science 2002 Metro Christian
Zabienski, Jaymee Jo 74129 BS Food Science
Patrick, Dyneshia Twyne 74130 BS Accounting Cum Laude
Blevins, Jamie L 74131 EdD Higher Education
Hardesty, Garrett Keith 74131 BS Mathematics 2003 Sapulpa HS
Hardesty, Garrett Keith 74131 BS Physics 2003 Sapulpa HS
Morrow, Judy Lynne 74131 BS Accounting
Bolding, Grace Katherine 74132 BS Marketing
Golloher, Angela Darlene 74132 BS Elementary Education 2003 Jenks HS
Gragg, Brandi Lynn 74132 BS International Business
Hart, Lindsey Dian 74132 BA Journalism & Broadcasting 2003 Jenks HS
Koch, Jeffrey Paul 74132 BS Mechanical Engineering
Rosencutter, John Robert 74132 BS Horticulture Richland NE HS
Scoggins, Ricky Shaun 74132 BS General Business
Staggs, Sarah Elizabeth 74132 BS Aerospace Engineering 1997 Sapulpa HS
Watson, Merrilee Ann 74132 BS Marketing 2003 Jenks HS
Ali, Faisal Farooq 74133 MS Engineering & Tech Management
Barker, Christian B 74133 BS General Business Jenks HS
Barnard, Kristina Elise 74133 BA English 2003 Jenks HS
Barron, Diane Michelle 74133 BS Marketing 2003 Memorial Senior HS
Barton, Misty Chantel 74133 BS International Business
Beaulieu, Julie Michelle 74133 BS Marketing 2003 Kingwood HS
Birnbaum, Nicole Rose 74133 BS Zoology 2002 Jenks HS
Blythe, Callie Ann 74133 BS General Business 2003 Union HS Summa Cum Laude
Butler, Debra Lynn 74133 BA Journalism & Broadcasting
Buwa, Amanda Elizabeth 74133 BS Management 2003 Union HS
Clifton, Robyn Marie 74133 BUS University Studies
Danner, Brandon James 74133 BS Finance 2003 Broken Arrow HS
Dicuru, Mariclis Carmen 74133 BS Marketing
Dunlop, Janet C 74133 PhD Education
Easley, Scott Michael 74133 BS Zoology 2003 Bishop Kelley HS
Eisenmenger, John Patrick 74133 BS Computer Science
Fausset, Joshua Noel 74133 BS Mechanical Engineering
Foreman, Andrew Benjamin 74133 BS Geology 2003 Union HS Cum Laude
Freeman, Jamie Lea 74133 BS Industrial Engineering & Mgm 2002 Union HS
Gentry, Joshua Todd 74133 BA English 1998 Union HS
Geras, Brad R 74133 MBA Business Administration
Gibbs, Jennifer Lynn 74133 BS Secondary Education 2004 Washington HS
Cum Laude
Hackler, Joel David 74133 BS Elementary Education 2003 Memorial Sr HS
Hakim, Muriel Joseph 74133 BS International Business 2003 Union HS
Hall, Michael Terry 74133 MS Telecommunications Management
Hodges, Amanda Carol 74133 BFA Art 2002 Union HS
Isted-Murray, Ryan Desmond 74133 BS Finance 2002 Union HS
Jesiolowski, Michael Andrew 74133 BS Biological Science 2002 Jenks HS
Johnson, Tara Janette 74133 BS Finance 2003 Union HS
Knight, Kevin Michael 74133 BA Journalism & Broadcasting 2003 Memorial Senior HS
Lallier, Ashley Marie 74133 BS Biochem & Molecular Biology 2003 Cascia Hall
Summa Cum Laude
Langenheim, Sarah Marie 74133 BS Design Housing & Merchandising 2003 Memorial Senior HS
McConnell, Kelley Grant 74133 BS Aviation Sciences 1998 Glenpool HS
Musicus, Allison Jenni 74133 BA Psychology 2003 Union HS
Nicholas, Adam Daniel 74133 MBA Business Administration 2001 Union HS
Nye, Jennifer Suzanne 74133 BA Journalism & Broadcasting 2003 Union HS
Orsinger, Cassidy Noelle 74133 BS Health Promotion
Owen, Bethany Christine 74133 BS Human Develop and Family Science 2003 Edison HS Cum Laude
Pinc, Melanie Lynn 74133 BS Construction Management Tech 2001 Highland Park HS
Redding, Andrea Jane 74133 BS Human Develop and Family Science 2003 Bixby HS Magna Cum Laude
Rodriguez, Maria Patricia 74133 BS Industrial Engineering & Mgm
Simmons, Michael Don 74133 BA Philosophy 2002 Union HS
Skaggs, Emily Ann 74133 BA Spanish 2003 Metro Christian Summa Cum Laude
Sorrels, Robert W 74133 MBA Business Administration
Stockley, Jesse Taylor 74133 BS Construction Management Tech 2002 Washington HS
Thompson, Sean Zachary 74133 BS Sociology
Toth, Abigail Celeste 74133 BS Sociology 2000 Jenks HS
Ward, Kristin Marie 74133 BS Mechanical Engineering 2002 Union HS
Zampino, Licia Marie 74133 BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Jenks HS
Henson, Erich R 74134 MBA Business Administration
Lowden, Elizabeth Gayle 74134 BS Human Develop and Family Science 2003 Jenks HS Summa Cum Laude
Martin, Debra J 74134 BS Career And Technical Education Cum Laude
Rahman, Tina Marie 74134 BS Communication Sci & Disorders
Smith, Kristina Michelle 74134 BS Management
Arnall, Cody Tyler 74135 BFA Art 2002 Thomas A Edison Magna Cum Laude
Castillo, William 74135 MS Telecommunications Management
Conlon, Mallory Anna 74135 BS Athletic Training 2003 Broken Arrow HS
Cook, Daniel Adam 74135 BS Marketing 2002 Union HS
Dakdouki, Amer M 74135 BS Electrical Engineering
Dill, Margaux E 74135 BS Journalism & Broadcasting 2003 Memorial Senior
Ethriedge, Jonathon L 74135 BS International Business 2000 Memorial Senior
Geiger, Kelli Marie 74135 BS Marketing 2003 Cascia Hall
Gilliland, John Terrance 74135 BS Mechanical Engineering Tech 2001 Memorial
Gresham, Jason Michael 74135 BA Political Science 2002 Washington HS
Harl, Andrea B 74135 DVM Veterinary Medicine 1997 Oklahoma Chris
Krause, Carol Anne 74135 BA English 2002 Broken Arrow HS
Leonard, Seth Maitland 74135 BS Finance 2003 Memorial
McIntosh, Lindsey Taylor 74135 BSPS Human Environmental Sciences 2001 Union HS
O'Day, Donald Robert 74135 BS General Business
O'Day, Donald Robert 74135 BS International Business
Patz, Mark R 74135 MS Teaching Learning & Leadership
Rhyne, Heather Nicole 74135 BS Finance 2003 Washington HS
Shunatona, Baptiste Bayhylle, IV 74135 BS Journalism & Broadcasting 2003 Bishop Kelley
Stephenson, Julia B 74135 BS Finance
Walthall, Bradly Scott 74135 BS Marketing 2002 Bartlesville HS
White, Kyle Allen 74135 BS Finance 2002 Thomas A Edison
Wood, Ronald Allen 74135 BS Construction Management Tech 2003 Memorial
Magna Cum Laude
Zabienski, Kaylin Christine 74135 BA Psychology 2003 Cascia Hall
Allen, Peter Christopher 74136 BS Mechanical Engineering Tech 2002 Washington HS
Amilian, Matthew James 74136 BS Journalism & Broadcasting 2003 Union HS
Barnes, Timothy Randell 74136 BS Education
Broadland, Dylan Lee 74136 BS General Business 2002 Memorial Senior
Catalano, Julie Ann 74136 BS Finance
Cervantez, Robert Steven 74136 BS Marketing
Clinton, Sarah Dawn 74136 BS Design Housing & Merchandising 2003 Edmond North
Cowan, Brett Andrew 74136 PhD Civil Engineering 1994 Seminole HS
Dawson, Travis Brandon 74136 BFA Art
Gordon, Christian Kuehn 74136 BS Management
Helm, Christian Diane 74136 BA Journalism & Broadcasting 2002 Bishop Kelley
Kame, Julie Dawn 74136 BA Journalism & Broadcasting 2002 Catoosa HS
Kernoske, Stephanie Jean 74136 BA Journalism & Broadcasting 2003 Memorial Senior
Miller, Mathew Joseph 74136 BS Biological Science 2002 Memorial Senior
Revere, Kyle Thomas 74136 BS Marketing 2003 Memorial Senior HS
Sullivan, Meghan Ann 74136 BS Accounting 2003 Washington HS
Cum Laude
Taylor, Jason Donel 74136 BS Animal Science 2002 Washington HS
Taylor, Kevin Dujuan 74136 BS Biosystems Engineering 2000 Washington HS
Zeigler, Jeffery L 74136 BS Aviation Sciences
Barnes, Coby Zach 74137 BS Hotel & Restaurant Admin 2000 Jenks HS
Bell, Cliff Ross 74137 BS Marketing Inola HS
Bowers, Clint Jared 74137 BA History 2003 Claremore HS
Buxton, Ashley Elaine 74137 BS Human Develop and Family Science 2003 Jenks HS
Carrington, James Edward 74137 MBA Business Administration
Gifford, Katherine Ann 74137 BS Chemical Engineering 2003 Jenks HS
Gruenberg, Natalie Lamb 74137 MBA Business Administration 2002 Claremore HS
Harbert, Jason Edward 74137 BS Marketing 2002 Jenks HS
Hartman, Adam R 74137 BS Management Jenks HS
Harvey, Caleb Thomas 74137 BS Finance 2003 Bartlesville HS
Hays, Michael Lee 74137 BS Industrial Engineering & Mgm 2002 Union HS Cum Laude
Heath, Alyssa Brittany 74137 MBA Business Administration 1999 Jenks HS
Herrington, James Murphy 74137 BA English 2002 Union HS
Humphrey, Katelyn Paige 74137 BS Accounting 2003 Jenks HS
Johnson, Jamie Lynn 74137 MS Human Develop and Family Science 2001 Union HS
Johnson, Jennifer Lynn 74137 BS Journalism & Broadcasting 2002 Jenks HS
Laskey, Kindall Leigh 74137 BS Journalism & Broadcasting 2003 Jenks HS
Mahan, Saxon Blazer 74137 BS Journalism & Broadcasting 2002 Jenks HS
McClendon, Michael Patrick 74137 BA American Studies
McDavid, Rochelle 74137 BS Human Develop and Family Science
Monaghan, Sarah Catherine 74137 BS Journalism & Broadcasting 2003 Jenks HS
Moody, Robert Allen 74137 BS Microbiology Midwest City HS
Pitcock, Daniel Ryan 74137 BS Construction Management Tech 2003 Jenks HS
Ramsey, Haddi L 74137 BS Management 2000 Broken Arrow HS
Roberts, Cory Paul 74137 BUS University Studies 1994 Jenks HS
Stein, Amanda Nida 74137 MS Industrial Engineering & Mgm 2003 Jenks HS
Stone, Blair Nicole 74137 BS Human Develop and Family Science 2003 Jenks HS
Tetsworth, Marshall Allen 74137 BS Marketing
Walker, Brooke Lee 74137 BS Mechanical Engineering Tech
Wallace, Shellie Renee 74137 BS Human Develop and Family Science 2003 Jenks HS
Watanabe, Kristin Paige 74137 BS Marketing 2003 Metro Christian Cum Laude
Bhakta, Jigar Tarunkumar 74145 BS Aerospace Engineering 2002 Perry Senior HS
Bhakta, Jigar Tarunkumar 74145 BS Mechanical Engineering 2002 Perry Senior HS
Chaboya, Nasiba Shavkatovna 74145 BA Political Science Summa Cum Laude
Doyle, Michael James 74145 BS Finance
Elmore, Kenneth Allan 74145 BS Secondary Education 2002 Union HS
Fields, Glenn Carleton 74145 BA Theater 2002 Sapulpa HS
Geilfuss, Joseph Bryan 74145 BA Political Science 2002 Nathan Hale HS Cum Laude
Grass, Briane Michelle 74145 MS Counseling
Holleman, Rhoda Eola 74145 BS Sociology 1998 Wright City HS
Krueger, Lloyd Edward 74145 BS Aerospace Engineering 2002 Memorial Senior
Lee, Scott Matthew 74145 BS Mechanical Engineering Broken Arrow HS
Miller, Rickey Orlan 74145 BS Finance 2001 Stroud Senior HS
Shunk, David Frank 74145 BS Finance Summa Cum Laude
Vasicek, Amanda Rae 74145 DVM Veterinary Medicine 1998 Bishop Kelley HS
Xavier, Flavio Carlos 74145 BS Finance
Chesnut, Bryan Lee 74146 BS Electrical Engineering
Goldstein, Jessica Lauren 74146 BS Elementary Education 2001 Union HS
Jenkins, Brent Wesley 74146 BS Construction Management Tech 2000 Union HS
Masterson, Jennifer Ann 74146 BS Communication Sci & Disorders Cum Laude
Page, John Wayne 74146 BS Finance
Takaoute, Hind 74155 MBA Business Administration
Teague, Patrick Joseph 74146 BS Electrical Engineering 2001 Union HS
North, Beverly Jean 75145 MS International Studies
TURPIN
Hibbs, Brittany Anna BS Communication Sci & Disorders 2003 Turpin HS
Lynch, Rebecca Anne BS Journalism & Broadcasting 2003 Turpin HS Cum Laude
Young, Emily Brooke BS Nutritional Sciences 2003 Turpin HS
TUTTLE
Thomas, Meagan Raye BS Finance 2003 Tuttle HS Cum Laude
Williams, Martin Kyle BS Aviation Sciences 2003 Tuttle HS
TYRONE
McDonald, Kristi Ann BA History
Sherrill, Ryan Alan BS Mechanical Engineering 2002 Tyrone HS
Stoup, Shannon Kaye BS Biological Science 2003 Tyrone HS
VELMA
Edwards, Stephen Joseph MAg Agriculture 2001 Velma Alma HS
Tilley, Tiffany Rachelle BS Elementary Education 2002 Velma Alma HS
VINITA
McKisick, Jarrod Jeffrey BS Mechanical Engineering Tech Ketchum HS
Mildren, Kimberly Dee BS Electrical Engineering
Millikan, Nicole Lynn BS Marketing
Spaulding, Jennifer Lynn BS Human Develop and Family Science 2003 Vinita HS
Wicks, Dee Ann MS Natural & Applied Sciences 1996 Vinita HS
WAGONER
Cason, Amanda Fay BS Civil Engineering 2002 Wagoner HS
Sperling, Micah Joel BS Chemical Engineering 2002 Wagoner HS Magna Cum Laude
WAKITA
Schmitz, Andrea Rose BS Biological Science
WARNER
Raines, Holly Faye BA Sociology 2002 Warner HS
WARR ACRES
Stong, Jessica Kindy BS Education
WATONGA
Gaynor, Breanne Nicole BA Journalism & Broadcasting 2003 Watonga HS
Moore, Amanda Jo BS Marketing 2003 Watonga HS Summa Cum Laude
Oler, Jeffrey Ray BS Electrical Engineering Tech 2002 Watonga HS Cum Laude
Osmus, Kari Marie BUS University Studies
WAUKOMIS
Jones, Patricia BS Biochemistry
Pitman, Chelsi Rae BA Journalism & Broadcasting 2003 Waukomis HS
Watkins, Shana Larae BS Animal Science 2003 Waukomis HS
WAYNOKA
Bixler, Blake Ray BS Agribusiness 2003 Waynoka HS Summa Cum Laude
Redgate, Chancey Jo BS Agricultural Communications 2003 Waynoka HS
Walker, Megan Renee BS Elementary Education Waynoka HS Cum Laude
WEATHERFORD
Ryel, Lance Derick BS Accounting 2002 Weatherford HS
Ryel, Lance Derick BS Finance 2002 Weatherford HS
Thornburg, Jessica Elizabeth BS Journalism & Broadcasting 2003 Weatherford HS
WELCH
Rickman, Joby Dee BS Animal Science
WELLSTON
Jackson, Ashlie Deonna BS Hotel & Restaurant Admin
McLain, Aaron Lee BS Cell & Molecular Biology 2003 Wellston HS
Welch, Rachel Anne BA Music 2001 Home Schooled Magna Cum Laude
WESTVILLE
Winn, Eric Denton BS Aviation Sciences 2002 Westville HS
WEWOKA
Jackson, Teresa Diane BS Nutritional Sciences 2002 Seminole HS
Mathews, Courtney Michele BS Secondary Education 2003 Wewoka HS
WHITESBORO
Rose, Amber Leann BS Agricultural Education 2003 Whitesboro HS Cum Laude
WILLOW
Miller, Jaclyn Kali MS Accounting 2002 Mangum HS
WISTER
Atchison, Jennifer Anne BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Wister HS
Dewitt, Toni Danielle BS Agribusiness
WOODWARD
Bao, Jun BArE Architectural Engineering 2002 Woodward HS
Breshears, Andrew Jason BA American Studies 2003 Woodward HS
Hodges, Robert Braden BS Management 2003 Woodward HS
Hunter, Dustin Neal BA Psychology 2003 Woodward HS
Kappel, James Marion BS Secondary Education 2002 Stillwater HS
Nelson, Staci Dawn BS Accounting 2003 Woodward HS
Redden, Bruce A BS Political Science
Smith, Jessi Lea BS Elementary Education 2003 Woodward HS
WRIGHT CITY
Puttkammer, Leah Rose BS Journalism & Broadcasting 2002 Wright City HS
Puttkammer, Leah Rose BS Political Science 2002 Wright City HS
WYANDOTTE
Donnell, Jeri Denise MS Agricultural Economics
Rabel, Natalie Jean BS Marketing
WYNNEWOOD
Kinard, Summer Dawn BS Nutritional Sciences 2002 Wynnewood HS
Musgrove, Jenna Lee BS Athletic Training 2003 Purcell HS Cum Laude
WYNONA
Williams, Crystal Lee BS Career And Technical Education Wynona HS
YALE
Elliott, Jason Mark BS Fire Protection & Safety Tech 1998 Yale HS
Ellis, Jennifer Ann BS Management 2002 Seminole HS
Gipe, Johnetta Renee BS Elementary Education 1990 Yale HS
Verreras, Racheal Linn BA Psychology 2001 Yale HS
Welch, John David BS Hotel & Restaurant Admin 1993 Yale HS
Yaeger, Kristal Lee BS Animal Science
YUKON
Baldwin, Nicholas Randal BS Plant & Soil Science
Bingham, Stephanie Diane BA Political Science 2003 Yukon HS
Castro, Luis V BS Health Promotion 1999 Yukon HS
Chavez, Maricela A BA Theater
Cowdrey, Jaime Lee DVM Veterinary Medicine 2000 Mustang HS
Dean, Curry Michael BS Landscape Contracting
Dunn, Jeffrey Michael BS Hotel & Restaurant Admin 2001 Mustang HS
Gadson, craig Jerome BS Electrical Engineering Tech 2000 Mustang HS
Gray, Erica Catherine BS International Business 2002 Mustang HS
Hoefler, Joe Tyler BS Nutritional Sciences 2003 Mustang HS Cum Laude
Huston, Jeffery Don BUS University Studies 1976 Yukon HS
Krshka, Kyle Thomas BS Finance 2003 Yukon HS Magna Cum Laude
Lacey, Katie Lee BS Physical Education 2003 Yukon HS
Maeen, Bryan Hossein BA Psychology
Mercer, Lindsey Rae BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Yukon HS
Metzinger, Sean Daniel BS Hotel & Restaurant Admin 2002 Mustang HS
Peter, Davina Emmeline BS Chemical Engineering 2002 Mustang HS
Pickle, Duston Leon BS Aviation Sciences
Posey, Joshua Caine DVM Veterinary Medicine 1998 Choctaw HS
Ramsey, Bart Henry BA Psychology 2003 Yukon HS
Ritz, Sarah Beth BS Accounting 2002 Yukon HS
Sheehan, Christopher Michael BS Microbiology 2003 Yukon HS
Snyder, Aimee Nicole BA Psychology 2003 Yukon HS
South, Samantha Ann BS Economics 2003 Yukon HS
Teter, Kristi Lynn BS Geology 2002 Mustang HS
Thomas, Lisa MS Educational Leadership Studies Mustang HS
OUT-OF-STATE
ARMED FORCES EUROPE
FPO
Meyers, Christopher Earl BS Management Information Systems
Meyers, Christopher Earl BS Management
ALABAMA
ODENVILLE
Igo, Donna Jean Reaves BUS University Studies
ALASKA
ANCHORAGE
Noah, Patrick Ryan BS Economics 2003 Robert Service Cum Laude
ARIZONA
CHANDLER
Hoffman, Brandon Michael 85249 BS Psychology 2002 Jenks HS
GILBERT
Mendez, Jarod Daniel 85297 MBA Business Administration 1999 Bixby HS
GLOBE
Cain, Melanie PhD Educational Psychology
QUEEN CREEK
Burris, Bradley J MS Engineering & Tech Management
TUCSON
Boykin-Moore, Aspen Emily BS Animal Science 2003 Mountain View HS
Esposito, Zachary R BS Education 2002 Blair Academy
ARKANSAS
BELLA VISTA
Brown, Crystal Grace BS Athletic Training
Kappel, Erica Jean BS Mechanical Engineering 2003 Claremore HS Magna Cum Laude
BENTONVILLE
Fox, Megan Marie BS Elementary Education 2002 Bentonville HS
Henderson, Mary Rose BS Secondary Education 2001 Bentonville HS
Henderson, Mary Rose BS Biological Science 2001 Bentonville HS
CAMDEN
Cathey, Mitchell Lavon BA Journalism & Broadcasting 2003 Idabel HS
DE QUEEN
Ramirez, Armando Vicente MS Mass Communications
EL DORADO
Bevill, David Franklin BS Biosystems Engineering 2002 El Dorado HS
FAYETTEVILLE
Booth, Christina Ann DVM Veterinary Medicine
Burns, Kevin James BS Civil Engineering 1999 Midwest City HS
Laughlin, Rachel Dawn BS Management Information Systems 2003 Marshall Senior
FORT SMITH
Jones, Aaron Lee BS Chemical Engineering 2002 Ponca City
Wilson, Barry Allan MS Mechanical Engineering
GENTRY
Miller, Tony Page BArE Architectural Engineering 2002 Cookson Hills Chri
HACKETT
Buehrer, Kathryn Louise BS Secondary Education 2002 Hackett HS Summa Cum Laude
HARRISON
Sharp, Amber Lee BS Animal Science 2003 Bruno-Pyatt HS
MARION
Guiling, Pamela Sue MS Agricultural Economics
MAUMELLE
Ostrowski, Sonya Lea BS Management 2003 Oak Grove HS
MOUNTAINBURG
Seal, Robert Norris BS Conservation Science
ROGERS
Dukes, Anthony Edward BS Finance 2001 Broken Arrow HS
RUSSELLVILLE
Akridge, Heather Danielle DVM Veterinary Medicine 1999 Russellville HS
SPRINGDALE
Ervin, Tracy Elizabeth MS Teaching Learning & Leadership 1999 Shiloh Christian
Voss, Rachel Kay BS Human Develop and Family Science 2003 Springdale Senior
CALIFORNIA
ANTIOCH
Schinnerer, Daniel Keith BS Athletic Training
Magna Cum Laude
APPLE VALLEY
McGee, Michael Joseh BS Animal Science 2003 Apple Valley HS
BAKERSFIELD
Bell, Janice Lynne BS Agribusiness 2004 Bakersfield HS
CHULA VISTA
Currie, Sarah DVM Veterinary Medicine 2000 Sapulpa HS
EL DORADO HILLS
Rhodes, Tyler M MBA Business Administration
FRESNO
Cheney, Laura Diane MS Quantitative Financial Econ 2001 Clovis West HS
LA GRANGE
Houret, Sara Louise BS Agribusiness 2003 Hughson HS
LAGUNA NIGUEL
Simmons, Lauren Ashley BA History 2003 Smithtown HS Summa Cum Laude
OCEANSIDE
Adams, Brandon James BS Sociology
PASO ROBLES
Butler, Laura Merissa BA Journalism & Broadcasting 2002 Perry Senior HS
Butler, Laura Merissa BA Sociology 2002 Perry Senior HS
PLEASANTON
Gularte, Maryanne 94588 EdD Human Resources & Adult Ed
THOUSAND OAKS
Munoz, Jason David 91360 BA History Broken Arrow HS
VALENCIA
McDougall, Amy N MS Communication Sci & Disorders
VENTURA
Knauss, Kellie Rebecca 93004 BS Aviation Sciences
WILLITS
Gamble, Dena Joy DVM Veterinary Medicine 1999 Willits HS
YORBA LINDA
Nicholson, Hallie Grace BA Journalism & Broadcasting 2003 Esperanza HS
Nicholson, Ian David BA History
COLORADO
AURORA
Thorp, Lindsey Erin 80016 BS Design Housing & Merchandising 2002 Broken Arrow HS Magna Cum Laude
BAYFIELD
Hahn, Ashley Meagan BS Elementary Education 2003 Bayfield HS
Summa Cum Laude
BOULDER
Call, Nancy Joan PhD English
BROOMFIELD
Sadeqi, Abdul Wahab M 80020 MS Geology
Stevenson, Kari Lynn-French BA Theater 2003 Broomfield HS
Cum Laude
CANON CITY
Guillen, Jerod Lee BS Animal Science 1996 Burkburnett HS
CENTENNIAL
Failing, Katherine Elizabeth BS Design Housing & Merchandising 2003 Littleton HS
COLORADO SPRINGS
Hyland, Joanna Elizabeth DVM Veterinary Medicine
Ray, Brian William BS Aviation Sciences 2002 Air Academy HS
FORT COLLINS
Dent, Mathew Edward BS Animal Science 2003 Poudre HS
Lasich, Rebecca Nicole BS Agricultural Communications
GOLDEN
Ebenhack, Nicole Lynn BS Accounting 2002 J K Mullen HS
GRAND JUNCTION
Pitts, Victoria Jo BS Agricultural Education
KREMMLING
Widener, Monique Michelle BS Aviation Sciences
LAKEWOOD
Littlefield, Jeri Annette DVM Veterinary Medicine 1998 McEachern HS
LITTLETON
Mullin, John F MS Fire & Emergency Mgmnt Admin
Schley, Laura Anne BS Nutritional Sciences 2003 Jay HS Magna Cum Laude
LONGMONT
Harris, Dallas James BS Management Information Systems
PUEBLO
Genova, Suzanne Gail DVM Veterinary Medicine
Rose, Kayla Marie BA Psychology 2003 Rye Senior HS
WESTMINSTER
Ingle, Sarah Elizabeth BS Elementary Education 2002 Iver C Ranum HS
FLORIDA
OCALA
Monds, David Dionte’ 34472 BA Psychology 2002 Westside HS
ORLANDO
Severt, Kimberly S PhD Human Environmental Sciences
PENSACOLA
Hightower, Zachary Adam 32507 BS Aviation Sciences 2003 Glenpool HS
SANFORD
Jackson, Leonard Anthony PhD Human Environmental Sciences
SARASOTA
Villani, Thomas Joseph BS Management
GEORGIA
CALHOUN
Walraven, Thomas Milton BS Animal Science
HINESVILLE
Guyett, Lindsey Adlen MAg Agriculture
MARIETTA
Destefano, Anthony J MS Engineering & Tech Management
WINTERVILLE
Douglas, Brandon Lee BS Animal Science 2003 Miami HS
IDAHO
SHELLEY
Wray, Joshua H BS Animal Science
ILLINOIS
CHICAGO
Brown, Jamaal Moore BS Education
CRESTWOOD
Rons, Michael Richard BS Fire Protection & Safety Tech 2002 Lincoln-Way Com
MULKEYTOWN
Bauman, Elizabeth Marie BS Agricultural Leadership 2003 Sesser-Valier HS
ST CHARLES
Vestal, Ann Elizabeth DVM Veterinary Medicine 1999 Community HS 94
VERNON HILLS
Brown, Zackary Benton BS Fire Protection & Safety Tech
INDIANA
MADISON
Schafer, Matthew David BS Animal Science
IOWA
ASPINWALL
Warner, Shannon Renee BUS University Studies
HUDSON
Steele, Luke Randall MS Health & Human Performance
MANNING
Barsby, Joseph John BS Accounting
OSKALOOSA
Luckett, Curtis Robert BS Nutritional Sciences
OTTUMWA
Haines, Connor Adam BS Agricultural Education
ROSE HILL
Sexton, Sarah Mari BS Secondary Education 2002 North Mahaska Jr-Sr
SHENANDOAH
Sturm, Samantha Jo BS Fire Protection & Safety Tech 2004 Shenandoah HS
URBANDALE
Patterson, Patrick J BS Management 2003 Bishop Kelley HS
KANSAS
ALTA VISTA
Messer, Andrew Loar BS Political Science 2002 Lawton HS
ALTAMONT
Harrell, Kelsey Jenea BS Elementary Education 2003 Labette County
ARGONIA
Friess, Philip James BS Animal Science 2003 Conway Springs
ATCHISON
McConnell, Kristy Dawn BS Animal Science
CHENEY
Jackson, Brian Vincent BAr Architecture 2001 Goddard HS
COLWICH
Spexarth, Michael Allen BS Accounting 2003 Andale HS Summa Cum Laude
DERBY
Noltensmeyer, Cara M BS Industrial Engineering & Mgm 2002 Derby HS
EDSON
Schilling, Jesse Chance BS Agribusiness 2003 Goodland HS
GODDARD
Hahn, Kara Renee BA Journalism & Broadcasting 2003 Andale HS
HAVANA
Whitehead, Kirk wade BS Management 2001 Edmond Memorial
HAYS
Gillen, Valerie Kay BS Secondary Education 2003 Woodward HS Summa Cum Laude
HESSTON
Raleigh, Morgan Jean BS Accounting 2004 Hesston HS
Simmering, Luke August BA Psychology 2004 Hesston HS
HUTCHINSON
Blanton, Charleen Mary BA Psychology
Hood, Christian Summer BS Education 2003 Hutchinson Senior
Kroeker, Clarissa Mae BA English 2003 Pretty Prairie Summa Cum Laude
Lanning, Alexandra Lee BS Psychology 2004 Hutchinson
Van Dolah, Aaron Charles BS Geology 2002 Medford HS
Van Dolah, Caleb Clarence MS Accounting 2001 Medford HS
IOLA
Steele, Emily Suzanne BUS University Studies
KANSAS CITY
Deloach, Miguel Odell BS Electronics Technology
KIOWA
Liggenstoffer, Audra Sue BS Microbiology
LENEXA
Coble, Brian Gregory BS General Business 2002 Shawnee Mission NW
MANHATTAN
Noblett, Amy Elizabeth BS Finance 2002 Manhattan HS Summa Cum Laude
Noblett, Amy Elizabeth BA Spanish 2002 Manhattan HS Summa Cum Laude
MCLOUTH
Lawrence, Megan Renee BS Agricultural Communications
MEADE
Batman, Devin James BS Aviation Sciences 2004 Meade HS
NORTH NEWTON
Coady, Ruth Marie BS Design Housing & Merchandising 2003 Newton HS Magna Cum Laude
OLATHE
Stark, Megan Jean BS Marketing 2003 Olathe HS
OVERLAND PARK
Haddad, Ashley Elizabeth BS Management 2003 Shawnee Mission S
Hooser, Sara Ashley BS Design Housing & Merchandising 2003 Blue Valley North
Jones, Katie Sue BA Psychology 2003 Blue Valley NW
Weisz, Erin Marie BS Leisure Studies 2001 Olathe HS
Duncan, Dustin Matthew 66223 BS Mechanical Engineering Tech
ROLLA
Hill, Bradley Steven BS Animal Science
SHAWNEE
Tate, Lindsey Ann DVM Veterinary Medicine 1999 De Soto HS
Williams, Robert Herman BS Political Science 1996 Coyle HS
SOUTH HAVEN
Fitch, Lindsey Naomi BS Communication Sci & Disorders 2004 South Haven HS
Cum Laude
ULYSSES
Leggette, Holli R MS Agricultural Communications
Sneyd, Kelsi Renee BS Elementary Education Cum Laude
Traster, Julia Lynn MS Environmental Science
WELLINGTON
Wells, John Eric MS Teaching Learning & Leadership Skiatook HS
Wiedower, Sarah E MS Human Develop and Family Science
WICHITA
Adrian, Christine Anne BA Journalism & Broadcasting 2003 Bartlesville HS
Crowley, Shannon Cecilia BS Marketing 2003 Kapaun Mount Carmel
Hamill, Terrell Edward BS Mechanical Engineering 2001 Adair HS
Henderson, Adam James BS Aviation Sciences 2002 Andover HS
Hurst, Erin Lindsay BS Animal Science
Lyles, Sidney Nicole BS Physical Education
Miller, Kelsey Elizabeth BA Mathematics 2003 Independent HS Magna Cum Laude
Moore, Tyler Stane BS Finance
Prange, Ashley Marie BS Design Housing & Merchandising 2003 Bishop Carroll
Gray, John Kaleookalani BS Aviation Sciences
WINFIELD
Barrier, Andrew C BUS University Studies 2003 Winfield HS
KENTUCKY
ELIZABETHTOWN
Holland, Amanda Nicole BS Elementary Education
LOUISIANA
DODSON
Lisenbee, Robyn Denise BS Agricultural Education
GEISMAR
Jamison, Anna Dobbins BS Secondary Education 2002 Parkview Baptist
MANDEVILLE
Strahl, Shane Everett BS Mechanical Engineering Tech 2002 Stillwater HS
MAINE
YARMOUTH
Hunt, Meaghan Grace BA English 2003 Thornton Academy
MARYLAND
BROOKEVILLE
Staiger, Elizabeth Ann BS Animal Science 2003 Sherwood HS
DERWOOD
Birken, Melissa L DVM Veterinary Medicine
SMITHSBURG
Williams, Nathan Russell MS Natural & Applied Sciences 2003 Middletown HS
WESTMINSTER
Selby, William Allan DVM Veterinary Medicine
MASSACHUSETTS
EASTON
Silverman, Eric J MS Engineering & Tech Management
MICHIGAN
FARMINGTON HILLS
Rundle, Michael Craig BS Civil Engineering 2002 Southfield Christ
HOLLAND
Benson, Michael James 49423 BS Electrical Engineering
MINNESOTA
AUSTIN
Tolbert, Allison Jean BS Management 2003 Austin HS
HOFFMAN
Thorstad, Jennifer L MS Geology
STEWARTVILLE
Swisher, Ronald Vance MS Fire & Emergency Mgmnt Admin
MISSISSIPPI
MCCOMB
Fleming, Elizabeth Ann BS Design Housing & Merchandising 2003 Ok Bible Academy
MISSOURI
BELLE
Marquart, Ashley Rae BS Food Science 2003 Maries County R-II
BLUE SPRINGS
Kunkel, Keith Edward BS Aviation Sciences 2003 Blue Springs HS
CARL JUNCTION
Cunningham, Sidney Bryan BS Animal Science 2002 Carl Junction R-I
Burrus, Christine Ranae BS Microbiology 2003 Udall HS
COLUMBIA
Maxwell, Parker Allen 65202 BS Finance 2003 Metro Christian
ELLISVILLE
Karacal, Sila Gizem BS Economics 2003 Lafayette HS
JEFFERSON CITY
Vanpool, Melissa Ann BS Marketing 2003 Jefferson City
KANSAS CITY
McGregor, Scot Cameron 64114 BS Physics 2003 Putnam City HS
LEBANON
Mena, Maria Louisa BS Finance 2002 Ponca City
NEVADA
Bond, Kyle Richard BS Agricultural Leadership
NORTH KANSAS CITY
Krasson, Christa Lynn BA English
PIERCE CITY
Washam, Cody Michael BS Animal Science
PLATO
Perkins, Jonathan Adam BA English 2001 Lawton HS
SPRINGFIELD
Peebles, Ashley Nicole BA Journalism & Broadcasting 2003 Glendale HS
Freeman, Ryan Owen BS Management 2003 Kickapoo HS
ST CHARLES
Wells, Jason Brandon MBA Business Administration
NEBRASKA
ELKHORN
Reichert, Kyle Doulgas BS Management 2002 Coppell Senior
KEARNEY
Phipps, Wravenna Nadyne BS Agricultural Communications Summa Cum Laude
NORTH PLATTE
Kautz, Kira Lee DVM Veterinary Medicine
SIDNEY
Crockett, Andrew MBA Business Administration
NEVADA
NORTH LAS VEGAS
Afflerbaugh, Brian P MBA Business Administration
NEW HAMPSHIRE
CHESTER
Nelson, Kristen Michelle MS Teaching Learning & Leadership
NEW JERSEY
PENNINGTON
Kimble, Melissa Ann DVM Veterinary Medicine
WILLIAMSTOWN
Dessaigne, Amber Lyn DVM Veterinary Medicine
NEW MEXICO
CLOVIS
Ford, Rebekah Ann DVM Veterinary Medicine 1999 Van Buren HS
FARMINGTON
Hart, April Jenet MS Wildlife & Fisheries Ecology 2000 McAlester HS
HOBBS
Stevenson, Tara Delyn BA Sociology
LOGAN
Griffiths, Kyle Lane MS Health & Human Performance 2001 Logan HS
LOS ALAMOS
Gordon, Katherine Marie BS Psychology 2003 Grapevine Senior
ROSWELL
White, Ida Antonia BS Hotel & Restaurant Admin 2003 NM Military Inst
SANTA FE
Reed, Austin Chatham BA Journalism & Broadcasting 2003 Dickson County
NEW YORK
FLUSHING
Katz, Aiden Samuel 11358 BS Political Science
HOPEWELL JCT
Hale, Melinda Rae BS Mechanical Engineering Summa Cum Laude
WEBSTER
Williams, Angelette Deshawn MS Mathematics
NORTH CAROLINA
MORRISVILLE
Belbase, Hemant MS Telecommunications Management
TRYON
Carroll-Jackson, Melissa Marie MA Theater
NORTH DAKOTA
BISMARCK
Voller, Emily Kay MS Psychology
WAHPETON
Allmendinger, Lucas Wade BAr Architecture 2000 Wahpeton Senior HS
OHIO
BOWLING GREEN
Dickey, Jason Palmer BS Animal Science
CLEVELAND
Glende, Eric William 44143 BS Civil Engineering
HUBER HEIGHTS
Joseph, Emily Kanikamundakam BS Secondary Education 2001 Stivers School
JACKSON
Dobson, Chance D MBA Business Administration 1999 Weatherford HS
MAPLEWOOD
Noah, Jenna Lynn BS Animal Science 2003 Jackson Center
NEWARK
Lemons, Joel Sanderson BS Animal Science 2003 Newark Catholic
OKEANA
Kennel, Eric Gregory BS Agricultural Education
PENNSYLVANIA
CARLISLE
Young, Thomas Joel MBA Business Administration
JERSEY SHORE
Decapria, Romance BUS University Studies
NEW KENSINGTON
McLachlan, Megan Marie MS Plant & Soil Science
WEST CHESTER
Hoback, Kate Virginia BS Marketing 2002 Kennett HS
SOUTH CAROLINA
BELTON
Holliday, Andy Ryan BS Construction Management Tech
SOUTH DAKOTA
SIOUX FALLS
Gilmore, Maurine MS Zoology
TENNESSEE
ATHENS
Lisi, Eddie C MS Fire & Emergency Mgmnt Admin
MEMPHIS
Lewis, David P 38111 BS Construction Management Tech Bishop Kelley HS
TEXAS
ALEDO
Watts, Megen Ashley BS Marketing 2003 Aledo HS
ALLEN
Wynn, Jennifer Renee BS Accounting 2003 Duncanville HS
AMARILLO
Fleming, Sarah Katherine BS Human Develop and Family Science 2003 Tascosa HS
Murry, Blake Robert BS Finance 2003 Perryton HS Summa Cum Laude
ARLINGTON
Baker, William Grant, Jr BA Sociology 2003 Arlington HS
Johnson, John Colby 76006 BS Construction Management Tech
Macdowell, Lindsey Patricia BS Sociology 2003 Grapevine Sr HS
ART
Martin, Michael Gregory BLA Landscape Architecture
AUBREY
Chadwick, Jennifer Aileen BFA Art
AUSTIN
Beims, Kari Elizabeth BS Accounting 2003 James Bowie HS Cum Laude
Dalton, Brandon Alan BS Management Information Systems
Herring, Bobbi Ann BS Hotel & Restaurant Admin
Luttrell, Tonya Rae BS Design Housing & Merchandising
Migl, Scott Alan BS Psychology 2003 Crockett
AZLE
Crawford, Chad Anthony BS Finance 2002 Azle HS
Gomas, Tiffany Deanne BS Design Housing & Merchandising 2003 Azle HS
Meyerhoeffer, Meryl Rosen BS Design Housing & Merchandising 2003 Azle HS Magna Cum Laude
BELLS
Jeffrey, Robert Bandy BS Aerospace Engineering 2002 Bells HS
BELTON
Francis, Clayton Andrew Gist BS Mechanical Engineering 2002 Belton HS
BIG SANDY
Byrd, Amanda Kay BS Animal Science 2003 Cinco Ranch HS
BOERNE
Poitevent, Trevor Lon BS Fire Protection & Safety Tech 2002 Boerne HS
BONHAM
Skogen, Amanda Lynn DVM Veterinary Medicine
BORGER
Bates, Caleb Alan BS Fire Protection & Safety Tech 2003 Borger HS
BRIDGEPORT
Hurd, Caleb Allen BS Aerospace Engineering 2003 Bridgeport HS
Magna Cum Laude
BRISCOE
Meadows, Seth Michael BS Landscape Contracting 2003 Fort Elliott HS
BROWNSVILLE
Saenz, Christopher Ray BA Art
BRYAN
McBryde, Carol Anne PhD Agricultural Education
BULVERDE
Shallcross, Nicole Lee BS Marketing 2003 Smithson Valley
BURKBURNETT
Brown, Kristin Michele BS Management 2002 Burkburnett HS
Reibly, Samantha Jean BS Marketing 2002 Burkburnett HS
CANADIAN
Forrest, Lesley Morgan BS Design Housing & Merchandising 2003 Canadian HS
Hardaway, Amanda Deeanne MS Communication Sci & Disorders
Rader, Justin Don BS Plant & Soil Science 2002 Canadian HS
CARROLLTON
Henry, Laura Kay BS Aviation Sciences 2003 Newman Smith HS
Mers, Catherine Anne BS Aviation Sciences 2003 Carroll HS
Russell, Shana Ann BS Design Housing & Merchandising 2003 Creekview HS
Slate, Heather Renee BS Elementary Education 2003 Creekview HS
Slavonic, Corey Joseph BS Physics 2003 Creekview HS Magna Cum Laude
Sprehe, Laura Ann BS Nutritional Sciences 2002 Ponca City HS
CEDAR HILL
Sykes, Destanie Lashae BS Design Housing & Merchandising 2003 Duncanville HS
COLLEGE STATION
Licht, Holly Ruth BA Political Science 2003 A&M Consol
Summa Cum Laude
Shaw, Marshall David BS Nutritional Sciences 2003 A&M Consol
COLLEYVILLE
Eklund, Kristopher Mark BS Marketing
Roland, Lindsay Kathleen BS Journalism & Broadcasting 2003 Grapevine Sr HS
COMMERCE
Hill, Jennafer Nicole BS Accounting 2003 Commerce HS Summa Cum Laude
COPPELL
Cleavenger, Caitlin Ann BS Sociology 2002 Coppell Senior HS
Howerton, John Byron BS Marketing 2003 Coppell Senior HS
Rooney, Jordan Douglas BS Marketing 2003 Coppell Senior HS
Schultz, Michael David BS Management Information Systems 2003 Coppell Senior HS Cum Laude
CYPRESS
Schmidt, Sally Marie BS Marketing 2003 Cy-Fair Senior HS
Watson, Carly Rene BS Management 2003 Cypress Creek HS
Cum Laude
DALLAS
Buch, Nicole Ann BS Animal Science 2003 Highland Park HS
Chapel, Bret Michael BS Finance 2003 Lake Highlands HS
Dale, Tristyn Lamotte BS Elementary Education 2003 Lake Highlands HS
Evans, Jonathan Ladd BS Aerospace Engineering 2002 Lake Highlands HS
Friend, Eric Ellison BS Finance 2003 Lake Highlands HS
Leon, Tyler Charles BS Economics 2003 Pendleton School
Masnic, Zana BA Sociology 2002 J J Pearce HS
Merryman, Lauren Amanda BS Journalism & Broadcasting 2003 Carroll HS
Posey, Ryan Chase BA Political Science Cum Laude
Schindler, John David, IV BS Economics Summa Cum Laude
Shipley, Victoria G BS Elementary Education 2003 Lake Highlands HS Cum Laude
Steed, Tracy M MBA Business Administration
Teeple, Timothy Adam BUS University Studies
Hsu, Chuan-Ting 75284 MS Quantitative Financial Econ
DAMON
Ferguson, Dustin James BS Fire Protection & Safety Tech 2002 Needville HS
DECATUR
Sherrill, April Marie BAr Architecture
DENTON
Engelbrecht, Jonathan Dale BS Mechanical Engineering Tech 2001 Denton HS
EDINBURG
Luna, Michael Anthony BS Fire Protection & Safety Tech 2003 Edinburg HS
EL PASO
Rivas, Ricardo Adrian BS Accounting
EULESS
Still, Joshua Hugh MBA Business Administration 2000 Colleyville Heri
FLOWER MOUND
Burton, Vivian Leigh BS Biological Science 2003 Edward S Marcus
Eshenour, Timothy Michael BS Marketing 2003 Flower Mound HS
Reed, Justin Andrew BS Management Information Systems 2003 Edward S Marcus
FORT WORTH
Barmore, Ryan John BS Aviation Sciences 2003 Nolan Catholic
Fultz, Ellen Christine BFA Art 2003 Wylie HS
Myers, Erica Lynn 76137 BFA Art 2002 Jenks HS
FRISCO
Akers, Matthew Douglas BS Psychology Cum Laude
McAnally, Justin Bryan BS Management
Perry, Melissa Kay BS Journalism & Broadcasting 2003 Hebron HS
FRITCH
Austin, Amy Elizabeth BS Accounting 2003 Sanford-Fritch
GARLAND
Delancey, Chance BAr Architecture
GEORGETOWN
Hyziewicz, Gregory Michael BS Finance 2003 General McLane
Long, David Ross BA Political Science 2003 Highland Park HS
GORDONVILLE
Stice, Gina Marie BS Design Housing & Merchandising 1997 Detroit HS
GRAND PRAIRIE Archibald, Mark Joseph BS Construction Management Tech
Wartel, Ashlee MA Political Science South Grand Prairie
GRAPEVINE
Bulleri, Nicholas Paul BS Aviation Sciences 2003 Trinity HS
Conroy, Melissa Gail BS Human Develop and Family Science 2003 Grapevine Senior
Johnston, Jason Malcolm BS Finance 2003 Grapevine Senior
Killebrew, Alan Parker BFA Art 2002 Colleyville Herit
Watson, Bryan Mathew BS Marketing 2003 Grapevine Senior
HALLSVILLE
Vanhook, James Edwards 75650 BS Secondary Education 2002 Edmond North
HOUSTON
Brooks, Janie Lara-Maureen BS Fire Protection & Safety Tech 2003 Cypress Springs
Corn, Kruger Charles, III BS Electrical Engineering 2002 Ponca City Magna Cum Laude
Diniz, Emre MS Geology
Garcia, Jesus Joel BS Mechanical Engineering Tech
Hoecker, Sarah Beth 77042 BS Human Development and Family Science
Newsome, Paul Thomas BS Finance
Norman, Jessica BS Elementary Education 2002 Bartlesville HS
Robinson, Ashley Deane BS Industrial Engineering & Mgm 2001 Plano Senior HS
Sinton, James Kenny BS Electrical Engineering 2002 Ponca City
Cum Laude
Bourgeois, Lauren Elizabeth 77065 BS Journalism & Broadcasting 2003 Jenks HS Summa Cum Laude
HOWE
Goldston, Brittney Lyn BS Marketing
HUMBLE
Cortez, Christopher Michael MS Health & Human Performance
IRVING
Tankersley, Trevor Howell BA Journalism & Broadcasting 2003 Nimitz HS
KATY
Brown, Marie Elizabeth BA Political Science 2003 Ponca City
Lackey, Stephanie Joan BA Journalism & Broadcasting 2003 Cinco Ranch HS
Musgrove, Grant Omer BS Mechanical Engineering 2003 Cinco Ranch HS Magna Cum Laude
Osborn, Lisa Michelle BS Human Develop and Family Science 2003 Cinco Ranch HS
Visser, Stefanie Lauren BS Journalism & Broadcasting 2003 Cinco Ranch HS
KELLER
Cook, Courtney Lee BS Marketing 2003 Carroll HS Magna Cum Laude
KINGWOOD
Berner, Brian Charles BS Marketing 2003 Kingwood HS
Faul, Mandy Lauren BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Kingwood HS
Greenway, Travis W MS Health & Human Performance
Loudermilk, Jordan Michael BS Chemical Engineering 2003 Kingwood HS
Miller, Julia Elizabeth BS Industrial Engineering & Mgm 2002 Kingwood HS
LAMESA
Schweers, Sara Jane DVM Veterinary Medicine
LAREDO
Jakatimath, Yatish A MS Civil Engineering
Hicks, Daniel Phillip BS Management
LONGVIEW
Davis, Kyle Andrew BS General Business
MAGNOLIA
McMillan, Kara Kim DVM Veterinary Medicine 2000 Magnolia HS
MAYPEARL
Doskocil, Joseph Paul MS Entomology
MCKINNEY
Dora, Chelsea Marie BS Design Housing & Merchandising 2003 McKinney HS
McDonald, David Gregory BS Athletic Training
Muecke, Michael Louis BS Elementary Education 2003 McKinney HS
Van Rees, Christopher Ryan BS Management 2003 McKinney HS
Adams, Charles Robert 75069 MS Engineering & Tech Management Putnam City HS
MESQUITE
Hollingsworth, Anna Katherine BS Human Develop and Family Science 2002 Home Schooled
MIDLAND
Murray, Jason Robert BS Accounting 2002 Centennial HS
MIDLOTHIAN
Kidd, Jordan Daniel BS Chemical Engineering 2002 Midlothian HS Cum Laude
MISSION
Pena, David Alonso BS Education 2002 Leander HS
MISSOURI CITY
Duncan, Elissa MS Communication Sci & Disorders
MURPHY
Farmer, Jeremy Paul BUS University Studies
NORTH RICHLAND HIL
Briggs, Holly Dawn BA Psychology 2002 Baxter Springs
Coonrod, Jesse Daniel BS Construction Management Tech
Hall, Rusty Reed BM Music
Smith, Kaylyn Elizabeth BA Psychology 2003 Keller HS
PAMPA
Brown, Tristan Luke BA Journalism & Broadcasting 2003 Pampa HS
Cavalier, Abby Noelle BS Secondary Education 2003 Pampa HS Summa Cum Laude
Velez, Valerie Lane BS Hotel & Restaurant Admin 2003 Pampa HS
PERRYTON
Noe, Megan Gwyn BS Communication Sci & Disorders 2003 Perryton HS
Ragsdale, Tally Lyn BS Marketing 2004 Perryton HS
PLANO
Anderman, Kyle Robert BS Management 2002 Plano West Sr HS
Barry, Danielle Teresa BS Elementary Education 2001 Plano West Sr HS
Cassara, Mark Anthony BS Management 2003 Plano Senior HS
Dennis, Taylor Sue BA Journalism & Broadcasting 2003 Plano West Sr HS
Essary, Bradley Scott BS Accounting 2001 J J Pearce HS
Hale, Lauren Elizabeth BS Elementary Education 2003 Plano Senior HS
Hamar, Ryan Bentley BS Economics 2003 Plano East
Hilton, Kevin Thomas BS Hotel & Restaurant Admin
Koh, Chern Lin BS Food Science 2002 Plano Senior HS Cum Laude
Lake, Heather Anne BS Marketing 2003 Plano East
Mirabito, Meredith Ann BS Elementary Education
Pathrose, Vineetha Suzanne BS Marketing 2003 Plano East
Peters, Kathryn Elizabeth BS Environmental Science 2003 Plano West Sr HS Cum Laude
Slack, Ryan Thomas BA English 2003 Plano West Sr HS Cum Laude
Wolfe, Kelly Anne BS Elementary Education 2003 Plano West Sr HS
PORT ARTHUR
Neal, Julius Fitzgerald BS Sociology 1999 Abraham Lincoln
PORTLAND
Minges, Justin Michael BS Finance 2002 Deer Creek HS
Tabor, Eric Lloyd BS Economics 2003 Edmond North HS
POTTSBORO
Martin, Ashlee Nicole BM Music 2002 Naaman Forest HS
RICHARDSON
Stahlman, Joanna Dawn BS Hotel & Restaurant Admin
Stephens, Jeremy Daniel BS Fire Protection & Safety Tech 2003 Central HS
RICHMOND
Burt, Ashley Lauren BS Biological Science 2002 Clear Brook HS
Fitzsimmons, Kathryn Ann BM Music 2002 Stephen F Austin
ROCKWALL O'Neal, Jessica Lauren BS Aerospace Engineering 2002 Weatherford HS Summa Cum Laude
O'Neal, Jessica Lauren BS Mechanical Engineering 2002 Weatherford HS Summa Cum Laude
ROUND ROCK
Rock, Stephanie Elizabeth BS General Business 2003 Stony Point HS
SACHSE
Hazelton, Tarah N BS Industrial Engineering & Mgm 2002 Wylie HS
SAN ANTONIO
Eady, Terence Michael BS Economics
Solomon, Sarah Traleigh BA English 2003 James Madison HS Cum Laude
Jackson, Larry Dale 78239 BS Hotel & Restaurant Admin
Podoll, David Lee 78247 MBA Business Administration 1999 Edmond Memorial
Sargent, Michelle Leanne 78258 BS Animal Science 2002 Ronald Reagan HS
SANGER
Crawford, Ashley Nicole MS Accounting 2003 Sanger HS
Crawford, Ashley Nicole BS Accounting 2003 Sanger HS
SEMINOLE
Durham, Jaffin Alan BS Agribusiness
SHERMAN
Farrell, Martin John BS Secondary Education 2003 Sacred Heart HS
Hightower, Alison Diane BS Elementary Education
Looney, Adam Dennis BS Management
SOUR LAKE
Bailey, Irby Scott BS Aviation Sciences 2002 Cushing HS
SOUTHLAKE
Kelly, Matthew Patrick BS Economics 2003 Carroll HS
Scott, Corey Thomas BS Finance 2003 Carroll HS
SPEARMAN
Sauer, Randall Scott BS Nutritional Sciences 2003 Spearman HS
Shieldknight, Clara Allison BS Physical Education
SPRING
Amend, Phillip Dale BS Management 2003 Klein HS
Reeves, Meghan Lindsay BS Journalism & Broadcasting 2002 Cypress Creek HS
STAFFORD
Arora, Gaurav MS Chemical Engineering
SUGAR LAND
Kristek, Clayton T BS Civil Engineering 2002 Goddard HS
TEXARKANA
Kinsey, Jan Lauren BA Art 2001 El Reno HS
Swain, Stacey DVM Veterinary Medicine
THE COLONY
Magness, Amber Kaitlyn BS Elementary Education 2003 Colony HS The
Sullivan, Brittany Leigh BS Health Promotion 2003 Allen HS Summa Cum Laude
THE WOODLANDS
Bacon, Lindsey Marie BS Elementary Education 2003 Woodlands HS The
Roberts, Brooke Elizabeth BA Journalism & Broadcasting 2002 Woodlands HS The
TOMBALL
Mignogna, Joseph MS Psychology
TYLER
McGaha, Bethany Joan BA History 2003 Grace Community Cum Laude
WHARTON
Eldridge, Lee Thomas BS Biosystems Engineering Boling HS
WICHITA FALLS
Baird, Landon Taylor BS Biological Science 2003 S H Rider HS
Edmondson, Kayla Renee BS Finance 2003 S H Rider HS
Hetherington, Robert Madison BS Finance 2003 Wichita Falls HS
Simmons, Russell Dale DVM Veterinary Medicine 1999 Petrolia HS
Stewart, James Brady BS Biosystems Engineering 2002 S H Rider HS
VIRGINIA
FAIRFAX
Buczek, Linda MS Fire & Emergency Mgmnt Admin
GAINESVILLE
O'Neal, Jennie L MS Statistics
GLEN ALLEN
Bonner, Alison Kathleen BS Biological Science 2003 James W Martin
MANASSAS
Mooney, Kevin Alan BS General Business
SPOTSYLVANIA
Molzahn, Melissa Faith 22553 BS Plant & Soil Science 2003 Courtland HS
SUFFOLK
Askew, Salena 23434 MBA Business Administration
VIENNA
Marion, Nicole Allison BA Journalism & Broadcasting 2003 McKinney HS
VIRGINIA BEACH
Braidwood, Robert K MS Fire & Emergency Mgmnt Admin
WOODBRIDGE
Oulds, Ashley Elaine 22191 BS Biosystems Engineering 2001 Washington HS
WASHINGTON
BRIER
Higgins, Karen Elizabeth BS Zoology
EVERETT
Sema, Joel D MS Engineering & Tech Management
OLYMPIA
Elliott, Steven MBA Business Administration
SHORELINE
Miller, Jennifer Ann DVM Veterinary Medicine 1997 Cathedral City
SNOHOMISH
Hamilton, Heather Ann BFA Theater
YAKIMA
Ehlis, Brian James BS Finance 2003 West Valley HS
WEST VIRGINIA
RIDGELEY
Kutlik, Adam Charles BS Athletic Training 2002 Franklin HS
WISCONSIN
BEAVER DAM
Beyreis, David C MA History
DE PERE
Ingersoll, Gwendolyn Alexandra DVM Veterinary Medicine
GREEN BAY
Westphal, Joshua J BS Fire Protection & Safety Tech 2002 De Pere HS
HALES CORNERS
Lee, Rebecca Ann MS Educational Leadership Studies
WYOMING
JACKSON
Shrum, Tyler Freeman BS Horticulture 2003 Jackson-Hole HS
THERMOPOLIS
Thomas, Joshua Glen BS Wildlife & Fisheries Ecology
WORLAND
Toyne, Casey George MS Agricultural Economics
OUT-OF-COUNTRY
AICHI
Yoshida, Chieko BA Journalism & Broadcasting
AICHI-KEN
Nakamura, Junya BS Education
ALEXANDRIA
Shams, Eman Freeg Mohamed Freeg MS Chemistry
BANGALORE
Macwana, Susan Rebeka MS Micro Cell & Molecular Biology
BANGKOK
Chantrasrisalai, Chanvit PhD Mechanical Engineering
BAYAN FAIHA
Alqattan, Hamad J E Kh BArE Architectural Engineering
BEIJING
Zhang, Yanli MS Mechanical Engineering
Chen, Xing MS Economics
BELO HORIZONTE
Cavalcanti, Fabio Henrique C MS Management Information Systems
BHOPAL
Godse, Aditi MS Computer Science
BUKIT MERTAJAM
Chee, Yen BA Psychology
BUNKYO
Ochiai, Reo BS Finance
CALGARY
Dolomont, Carla-Anne MS Health & Human Performance
CANTHO, VM
Do, Thien Van Truong BS Agricultural Economics
CARACAS
Garcia Camara, Victor Manuel BS Mechanical Engineering
CHEJU
Bu, So Young PhD Human Environmental Sciences
CHENGOU
Zhang, Aiwu MS Statistics
CHENNAI
Seshadri, Aravind MS Mechanical Engineering
Subramaniam, Senthuran MS Electrical Engineering
Viswanathan, Singaravelan MS Electrical Engineering
CHIHUAHUA
Romero, Daniela MS International Studies
CHISINAU
Gogu, Nadejda Afanasie MS Mass Communications
CHITTOOR DISTRICT
Melmaiee, Kalpalatha PhD Plant Science
CHITYALA
Devarapalli, Malla Reddy MS Computer Science
CHONGQING
Lu, Zhiqiang PhD Entomology
CIANJUR
Suryadi, Fery MS Management Information Systems
DHAKA
Shaikot, Shariful Hasan MS Computer Science
DONGYANG
Huang, Gang PhD Mechanical Engineering
DUBAI
Riaz, Mohammad Qasim BS Mechanical Engineering
FALOMO-IKOYI
Okafor, Chukwuemeka K MS Electrical Engineering
GABORONE
Myint, Nangsu Hlaing BAr Architecture
GANGODAVILLA NUGEDOD
Muthucumarana, Hasini D MBA Business Administration
GANGNAMGU
Gam, Hae Jin PhD Human Environmental Sciences
GEORGETOWN
Ong, Hooi Chin BS Management Information Systems
GUAGADOUGOU
Niankara, Ibrahim L c Oumar BS Economics
Magna Cum Laude
GUJARAT
Patel, Rajesh Tulsibhai PhD Biochem & Molecular Biology
GYEONGGI-DO
Jun, Jongho MS International Studies
HO CHI MINH
Tran, Thanh Cam MBA Business Administration
Nguyen, Liem Tat Tuan BS International Business
HOKKAIDO
Kitamura, Yuki BS Mathematics
HONJO
Onuki, Yoshiyuki BS Psychology
HUPYONG-Z-DONG
Kim, Young Hie PhD Chemistry
HYDERABAD
Durbhaka, Aruna MBA Business Administration
Sunkara, Sowjanya MS Computer Science
IN
Gandhi, Preeti V MBA Business Administration
INDORE
Saklecha, Ankit MS Management Information Systems
IPOH
Chan, Kah-Kan MBA Business Administration
Ng, Ee Chin MS Food Science
IRIGNY, FRANCE
Pomies, David Michel BS International Business
ITOSHIMA GUN
Uchida, Yuichi BS Mathematics
JAKARTA
Renaldi, Christophorus BS Management Information Systems
Wignjopranoto, Prayitno BS Computer Science
Dharmaradhana, Andreas BS Management
JIUJIANG
Huang, Rudan MS Biochem & Molecular Biology
KANNUR
Mohan, Mayoor MS International Studies
KATHMANDU
Gnyawali, Surya Chandra U PhD Physics
Shah, Anu BS Physiology
Summa Cum Laude
KATORI
Hasegawa, Hiromi MS International Studies
KIMITSU
Narisawa, Atsuhiro BS Human Develop and Family Science
KITWE
Lungu, Cosmas PhD Environmental Science
KOLHAPUR
Mane, Abhay Dilip MS Industrial Engineering & Mgm
KOLKATTA
Basu, Debasmita MS Agricultural Economics
KOWLOON HONG KONG
Lo, Ada Sau-Yee PhD Human Environmental Sciences
KUALA KANGSAR
Soo, Hooi Ken BS Marketing
KUALA LUMPUR
Lor, Poh Yeen BS Food Science
Wong, Chee Weng BS Finance
KUMAMOTO-CITY
Sugimura, Tomoaki BAr Architecture
LANGLEY, BRITISH COLUMBIA
Taylor, Karen Wiebke PhD Agricultural Economics
LA PAZ
Canaviri Zamora, Jose Antonio MS Economics
LUANDA
Amaral, Jorge Manuel Quitumba BS Mechanical Engineering
MACAU
Iu, Ip Seng PhD Mechanical Engineering
MACHAKOS
Machooka, Stella Moraa MS Environmental Science
MANOKWARI
Pakiding, Fitryanti PhD Agricultural Economics
MANTIN
Lim, Yin Foong BS Nutritional Sciences
MAPUTO
Mutondo, Joao PhD Agricultural Economics
MEXICO
Galindo, Juan Andres BS Electrical Engineering
MIRI
Kong, Swee Hwa MS Nutritional Sciences
Pui, Jin Chee BS Mechanical Engineering Technology
MISSISSAUGA, ONTARIO
Siddiqui, Sameer A MS Industrial Engineering & Mgm
MUMBAI
Kanojia, Vinay Amarnath MS Industrial Engineering & Mgm
Patkar, Sameer Divakar MS Industrial Engineering & Mgm
Patwardhan, Mukul Murlidhar MS Industrial Engineering & Mgm
Rajagopalan, Gokul MS Telecommunications Management
NAGCARLAN
Tubana, Brenda S Phd Soil Science
NAKHON SI THAMMARA
Narangajavana, Yeamdao PhD Human Environmental Sciences
NASIK
Bele, Prashant Vasant MS Biosystems Engineering
NDJAMENA
Brahim, Adamou MS Mass Communications
NG
Hamissou, Aboubacar BS Electrical Engineering Tech
NI
Sangodoyin, Oluwaseun O BS Electrical Engineering
Sadiq, Rashidat O BS Education
ONGOLE
Dhulipala, Madhavi Ramana MS Plant Pathology
OKAYAMA
Namba, Nozomi BS Accounting
OSAKA
Nakanishi, Haruyuki BS Physics
OTARU
Obata, Takeshi BAr Architecture
PENANG
Poh, Jo-Ong Edmond MS Mechanical Engineering
PK
Khwaja, Talha Balal BAr Architecture
PORT HARCOURT RIVE
Amadasun, Osarenadoru Erhumwun BS Mechanical Engineering
PRETORIA
Steyn, Moira MS Industrial Engineering & Mgm
Nkangama, Kerone Winjiwawo MS International Studies
QIQIHAR
Zhou, Yiqiang PhD Mechanical Engineering
RIYADH
Hussain, Mohd Ahtesham BS Biosystems Engineering
Siddiqui, Mohammed Khursheed BS Biosystems Engineering
ROSARIO, MEXICO
Silva, Brisa M BS Education
SAIDA, LE
Sabeh Ayoun, Zaher Mustapha BS Electrical Engineering
SAMARKAND
Rakhimov, Timur MS Management Information Systems
SAUDIA ARABIA
Momnah, Hatem Adel A MS Natural & Applied Sciences
S AVREN
Vasileva, Svetlana Nedkova MS International Studies
SECUNDERABAD
Jannu, Deepak MS Telecommunications Management
Jannu, Deepak MS International Studies
SEOUL
You, Su Jin BS Accounting
Son, Hee Jin MS Computer Science
Chung, Byungkyun PhD Soil Science
Hong, Hyun woong PhD History
SHANGHAI
Bi, Yuxia MS Accounting
SHIKIGUN
Okahashi, Kota BS Forestry
SISATTANAK
Souvannasao, Phouthasack MS Economics
SOFIA
Shopova, Siyka Ivanova PhD Phototonics
SOKCHO
Kang, Hye In BS Design Housing & Merchandising
SULTANPUR
Gupta, Ashish PhD Business Administration
SUMOTO
Fujimori, Koji BS Aerospace Engineering
SUNGNAM
Hur, Jun Young BS Design Housing & Merchandising
SWAZILAND MBABANE
Mtshali-Dlamini, Sibongile Mavis PhD Education
SY
Habboub, Bassel BS Electrical Engineering
TAICHUNG
Lee, Chin-Huey PhD Educational Psychology
Lai, Brian Yueh-Hung BS Management Information Systems
TAICHUNG HSEIN
Liu, Cheng Chih PhD Electrical Engineering
TAIPEI
Ku, Min-Yen PhD Human Environmental Sciences
Liao, Yen-Po MS Industrial Engineering & Mgm
TASHKENT
Azizova, Zarrina Konstantinovna MS Educational Leadership Studies
THAILAND
Seyanont, Arisara PhD Human Environmental Sciences
THANE WEST
Atreya, Siddharth K MS Civil Engineering
TIMARU
Welsh, Kyla Monique BS Marketing
TORONTO
Kim, Yunkyong PhD Human Environmental Sciences
VE
Moran, Atilio PhD Industrial Engineering & Mgm
VIRUDHUNAGA R DIST
Rajenthiram, Daphne MS Environmental Engineering
YABUSHI
Kitagaki, Hitomi BS Management Information Systems
YONGIN
Beak, Byungho MS Industrial Engineering & Mgm
................
................
In order to avoid copyright disputes, this page is only a partial summary.
To fulfill the demand for quickly locating and searching documents.
It is intelligent file search solution for home and business.
Related searches
- okstate fall 2019 schedule
- okstate school schedule
- okstate calendar
- okstate calendar fall 2019
- okstate academic calendar 2019 20
- okstate academic calendar
- okstate academic calendar 2020
- okstate academic calendar 2015
- okstate calendar 2020
- okstate academic calendar fall 2019
- okstate spring 2019 calendar
- okstate academic calendar fall 2020