ACASĂ | Muzeul National al Taranului Roman
Ateliere pentru copii foarte mici și familiile lor. În vara anului 2017 am desfășurat un atelier de povești senzoriale și un atelier de ceramică pentru copii de la 2 ani, împreună cu părinții lor. Atelierul desen și colaj, desfășurat de-a lungul întregului an, dedicat copiilor de la 3 ani, s-a bucurat și el de vizitatori. ................
................
To fulfill the demand for quickly locating and searching documents.
It is intelligent file search solution for home and business.