University of Nebraska–Lincoln
Alliance: Amanda Mae Herian, B.S. in education and human sciences; Todd Andrew Rischling, bachelor of arts
Benkelman: Mitchell Wayne Owens, B.S. in business administration
Big Springs Matthew Douglas Rose, B.S. in business administration
Big Springs Julie Diane Stanley, B.S. in education and human sciences
Bridgeport Erin Michelle Sestak, B.S. in business administration
Brule Amie Dale Armstrong, B.S. in education and human sciences
Brule Angela Dee Armstrong, B.S. in education and human sciences
Chadron Lucas James Ford, B.S. in construction management
Chadron Mattie Claire Johnson, bachelor of science
Chadron Grace Ann Petersen, doctor of philosophy
Chappell Breanna Marie Gabehart, bachelor of journalism with distinction
Chappell Amanda Jane McMahon, B.S. in business administration
Cody Jeramy Martin Blocker, B.S. in business administration
Crawford Kent Courtney Moody, B.S. in business administration
Culbertson Jeanie Lee Hock, B.S. in education and human sciences with high distinction
Curtis Seth Mitchel Brashears, bachelor of science in civil engineering
Ellsworth Tanner Jacob Graham, B.S. in business administration
Elsie Cheryl Renae Johnson Giesselmann, B.S. in education and human sciences
Eustis Chad Aaron Keller, master of science
Gering Jeremy Wade Groskopf, bachelor of arts with distinction
Gering Kyle Travis Molina, B.S. in business administration
Gering Jonathan Alan Weinhold, bachelor of science
Gordon Elizabeth Marie Riggleman, bachelor of fine arts
Grant Megan L. Bounds, B.S. in nursing (UNMC)
Harrisburg Jennifer Robin Larson, B.S. in education and human sciences with high distinction
Harrison Sarah Jean Reece, B.S. in natural resources and environmental economics
Hay Springs Gregory Brett Heiting, B.S. in animal science
Hay Springs Kristan Marie Peters, B.S. in horticulture
Hemingford Scott Stryker Shaver, bachelor of science
Hershey David Lee Colvin, B.S. in agribusiness
Hershey Brett Riley Ehlers, B.S. in business administration
Hershey Todd Michael Jarecke, B.S. in horticulture
Imperial Brooke Renae Sutherland Campbell, B.S. in nursing (UNMC)
Imperial Kurt Gavin Kuenning, bachelor of journalism
Kimball Blake Randall Bohac, bachelor of arts
Kimball Taren Lea Lockwood, B.S. in education and human sciences with distinction
McCook Kevin DeWayne Boyd, B.S. in agronomy
McCook Jeremy Jerome Escher, B.S. in business administration
McCook LeeAnn Renae Hampton, B.S. in nursing with high distinction (UNMC)
McCook Adrienne Pauline Nielsen, B.S. in nursing with high distinction (UNMC)
McCook Brady William Skinner, B.S. in business administration
McCook Adam Wayne Smith, bachelor of science
McCook Marissa A. Smith, B.S. in nursing (UNMC)
Mullen Nocona Kay Boots, bachelor of journalism
Mullen Maria Lynn Kruse, B.S. in education and human sciences
Nenzel Timothy Joseph Nollette, master of science
North Platte Jacque Marie Beckmann, B.S. in nursing (UNMC)
North Platte Timothy Brian Garth, B.S. in education and human sciences
North Platte Melissa A. Glenn, B.S. in business administration
North Platte Jeffrey LeRoy Griffiths, B.S. in business administration
North Platte Jonathan Patrick Hays, bachelor of arts
North Platte Jill Loree Livingston, bachelor of arts
North Platte Benjamin Hector Morales, bachelor of arts
North Platte Jamie Marie Norman, B.S. in education and human sciences
North Platte Jason Kristopher Wenz, bachelor of arts
Ogallala Glen Edward Foust, bachelor of science
Ogallala Tiffany Lynn Negley, master of education
Ogallala Amy Nichole Thompson, bachelor of arts
Ogallala Matthew Noel VanCleave, bachelor of journalism with high distinction
Paxton Justin Paul Snyder, bachelor of arts with distinction
Scottsbluff Laura Rae Boeckner, bachelor of arts
Scottsbluff Abby Marie Haun, bachelor of arts
Scottsbluff Lindsay Kaye Kampbell, B.S. in animal science
Scottsbluff Justin Jay Kumm, B.S. in business administration
Scottsbluff Zachary Arthur Payne, bachelor of science
Scottsbluff Ashlie Dawn Reed, bachelor of arts
Scottsbluff Jamie Marie Reisig Rempe, B.S. in education and human sciences with high distinction
Sidney Curtis Nathan Biggs, bachelor of arts
Sidney Seth Louis Ryder, B.S. in business administration
Sidney James J. Watson, B.S. in business administration
Sidney McKenzie Anne Wittig, B.S. in education and human sciences
Trenton Kathryn C. Borg, master of arts
Trenton Larry L. Evans, master of science
Trenton Mark Lowell Rouse, bachelor of science in civil engineering
Valentine Christopher Michael Danielski, B.S. in business administration
Valentine Michelle Jean Tetherow Garwood, B.S. in education and human sciences with high distinction
Valentine Laura Elma Huber, bachelor of science
Valentine Cassandra J. Ramm, B.S. in nursing with high distinction (UNMC)
Wallace Jessica Elizabeth Fowler, bachelor of arts
Ainsworth Donald Eugene Hapner, bachelor of science
Albion Justin Kyle Dawson, bachelor of science
Albion Mark Thomas Dozler, B.S. in agribusiness and B.S. in agricultural economics
Albion Katherine Marie Frey, B.S. in agribusiness
Albion Rhonda Jane Ketteler, certificate in educational administration and supervision
Ames Andrew Gene Sic, B.S. in business administration
Arlington Timothy J Fink, master of business administration
Arlington Sarah Marie Monke, bachelor of journalism
Arlington Jacob Donald Smith, B.S. in business administration
Atkinson Jason Timothy Hamik, B.S. in business administration
Atkinson Joshua Arthur Verzal, B.S. in electrical engineering
Battle Creek Aaron James Philpott, bachelor of science
Battle Creek Jennifer Lynn Reifenrath, B.S. in business administration
Blair Karna Jo Dam, master of science
Blair Casey Kent Larsen, B.S. in business administration with highest distinction
Blair Wyatt Adam Leehy, B.S. in business administration
Blair Erin Patricia Lewis, bachelor of arts
Blair Ryan L. Ruhge, bachelor of science
Blair Ryan Michael Thomas, bachelor of arts
Butte Kyle Patrick Lechtenberg, B.S. in agricultural economics and B.S. in animal science
Butte Nicholas Patrick Reiser, bachelor of science in civil engineering with distinction
Carroll Lyndi Denise Tietz, B.S. in nursing (UNMC)
Cedar Rapids Curtis Michael Dobson, B.S. in agribusiness
Cedar Rapids Renee S. Langan, B.S. in environmental studies
Cedar Rapids Wesley John Majerus, B.S. in business administration
Center Julie Jane Gompert, B.S. in education and human sciences
Clarkson Nathan Alan Fritch, B.S. in construction management
Clarkson Jason James Podany, B.S. in agricultural engineering
Clearwater Erin Marie Kester, B.S. in biochemistry
Columbus Mitchell Scott Anderson, B.S. in business administration
Columbus Larissa Lynn Bartholomew, B.S. in education and human sciences with distinction
Columbus Dawn Theresa Beran, B.S. in education and human sciences
Columbus Kelly Marie Daniels, bachelor of science
Columbus Nathaniel L. Fittje, bachelor of arts
Columbus Jennifer Meta Duranski, bachelor of arts
Columbus Michael David Forsberg, master of science
Columbus Gregory Alan Gartrell, B.S. in agronomy
Columbus Benjamin James Hellbusch, B.S. in business administration
Columbus Jonathan Duane Jakub, B.S. in electrical engineering
Columbus Jacqueline Anne Jones, bachelor of arts
Columbus Andrea Robin Keller, bachelor of arts
Columbus Bryan D. Mechtenberg, B.S. in business administration
Columbus Erica Lynn Robak, bachelor of arts with distinction
Columbus Michael J. Schure, B.S. in business administration
Columbus Matthew Ryan Travers, B.S. in business administration
Columbus Melinda Jo Velecela, B.S. in education and human sciences with distinction
Craig Megan Kathleen Loftis Enstrom, B.S. in education and human sciences
Crofton Clinton James Zavadil, B.S. in mechanical engineering
Dakota City Diane Marie Broyhill, B.S. in education and human sciences
Dakota City Melissa Ann Ullrich, bachelor of journalism
Decatur Tanya Leann Bacon, B.S. in business administration
Dodge James L. Harms, B.S. in business administration
Dodge Kara Marie Rolf, bachelor of arts
DuBois David George Yoble, bachelor of arts
Elgin Aaron Nicholas Jensen, B.S. in agribusiness
Emerson Scott Thomas Albrecht, B.S. in agricultural engineering with distinction
Emerson Paul Michael McTaggart, B.S. in business administration
Fordyce Duane Clinton Becker, master of education
Fort Calhoun Jeremy John Poell, B.S. in environmental studies
Fremont Ryan Christopher Aerni, B.S. in business administration
Fremont Carla Ann Bishop, bachelor of arts
Fremont Zachary John Cunningham, B.S. in fisheries and wildlife
Fremont Craig Robert Ehlers, B.S. in education and human sciences
Fremont Lindsey M. May, master of professional accountancy
Fremont Sarah Elizabeth Moum, bachelor of arts with distinction
Fremont Matthew Alan Nelson, B.S. in business administration
Fremont Sandra Kay Perry, certificate in educational administration and supervision
Fremont Ryan Michael Strunk, bachelor of music in education
Fremont Rebecca Ann Timm, bachelor of arts
Fremont Kevin Michael Wagner, bachelor of arts
Fremont Deborah Elizabeth Willcox, B.S. in education and human sciences
Hartington Jonathan Gerard Arens, B.S. in mechanical engineering
Hartington Sarah A. Higgins, B.S. in education and human sciences
Hartington Austin Hugo Lammers, B.S. in agricultural engineering
Hartington Lea K. Thoene, B.S. in construction management
Hartington Holly Beth Wiebelhaus, B.S. in business administration
Hartington Neil Joseph Wortmann, B.S. in business administration
Hooper Megan Elizabeth Michele Massman, B.S. in business administration
Hooper Penny L. Olson, B.S. in agricultural education
Hooper Nathan John Schole, B.S. in diversified agricultural studies with distinction
Hooper Robert Steven Sprick, B.S. in computer engineering with distinction
Humphrey Jesse Jeffrey Bender, B.S. in mechanical engineering
Humphrey Cindy Kay Preister, B.S. in business administration
Laurel Christopher Thomas Lackas, B.S. in business administration
Leigh Benjamin John Herink, B.S. in business administration
Leigh Clint James Luedtke, B.S. in fisheries and wildlife
Lyons Tiffany Jo Bring, B.S. in nursing (UNMC)
Lyons Nathan James Wiese, B.S. in mechanized systems management
Lyons Nicholas Jon Wiese, B.S. in mechanized systems management
Monroe Heather Marie Lloyd, bachelor of arts
Neligh Amanda Jo Baker, B.S. in business administration
Neligh Jennifer Ann Bellar, B.S. in education and human sciences
Neligh Jennifer Lynn Eickholt, bachelor of arts
Neligh Trevor Allen Hall, bachelor of journalism
Neligh Sarah Sue Tagel, B.S. in education and human sciences
Niobrara Jeremey Lee Olson, B.S. in business administration
Niobrara Donnelle Ranae LaPointe Saunsoci, B.S. in education and human sciences
Norfolk Darin Phillip Apland, bachelor of arts
Norfolk Jennifer Rose Carter, B.S. in environmental studies
Norfolk Alicia Lynn Christensen, master of arts
Norfolk Andrew Douglas DeCamp, bachelor of arts
Norfolk Jordan Wendell Hoffart, B.S. in construction management
Norfolk Sara Nichole Hoffman, B.S. in education and human sciences
Norfolk Dana Marie Koziol, master of professional accountancy
Norfolk Amy Nicole Kubik, bachelor of arts
Norfolk Joseph Patrick McCollough, bachelor of fine arts
Norfolk Meagan Lea Morris, B.S. in business administration
Norfolk Cheri Lyn Naeve, B.S. in nursing with high distinction (UNMC)
Norfolk Megan Louise Patefield, B.S. in business administration with highest distinction
Norfolk Zachary Aaron Shacklett, bachelor of arts
Norfolk Zachary Aaron Shacklett, B.S. in business administration
Norfolk Andrew David Shelden, B.S. in criminal justice (UNO)
Norfolk Rebecca Anne Warrior, B.S. in education and human sciences
Norfolk Kelly A. Williams, bachelor of journalism
North Bend Katherine Ann Dodge, B.S. in business administration
North Bend Sydney Steven Hamilton, B.S. in business administration
North Bend Chad Michael Leftwich, B.S. in business administration
North Bend Lynn Marie Minarick, B.S. in education and human sciences with distinction
O'Neill Kelli Danielle Grenz, B.S. in nursing with high distinction (UNMC)
O'Neill Diego Ryan Hiebner, B.S. in industrial engineering
O'Neill Tiffany D. Johnson, B.S. in education and human sciences
O'Neill Jacob Forrest Peetz, B.S. in education and human sciences
O'Neill Sean M. Walters, master of arts
O'Neill Adam Wade Wiekamp, master of business administration
Orchard Carissa J. Hahn, B.S. in business administration
Orchard Catherine Frances Meier, bachelor of fine arts with highest distinction
Pender Douglas Ryan Smith, B.S. in animal science
Pierce Adam Robert Christensen, master of architectural engineering
Pierce Christina Carol Rasmussen, B.S. in education and human sciences with high distinction
Plainview Jamie Jo Brom, B.S. in nursing with high distinction (UNMC)
Platte Center Sallie Lynn Alswager, B.S. in business administration
Schuyler Neal Joseph Faltys, B.S. in electrical engineering
Schuyler Katherine Marie Heavican, bachelor of arts
Schuyler Debbie Ann Jones, bachelor of journalism
Schuyler Kristyn Elizabeth Bryant Kennedy, B.S. in education and human sciences
Schuyler Jamie Lee Krivohlavek, B.S. in education and human sciences
South Sioux City Garett Russell Carnell, B.S. in business administration
South Sioux City Michelle Ann Johnson, B.S. in education and human sciences
South Sioux City Brian Andrew Knapp, B.S. in business administration
South Sioux City Joseph William Morgan, B.S. in fisheries and wildlife
Spencer Belle Ann Howell, B.S. in education and human sciences
Spencer Constance Mae Kersch, master of education
Springview Chere Ann Stephen, B.S. in animal science
Stanton Beau Henry Starkel, B.S. in business administration
Stuart Kristina R. Butterfield, master of education
Tekamah Jarrod Lee Dorathy, master of business administration
Tekamah Sabina Marie Klein, bachelor of arts
Thurston Melissa Marie Lake, B.S. in nursing (UNMC)
Tilden Travis Joseph Rutjens, B.S. in computer engineering
Tilden Gina Marie Staub, B.S. in education and human sciences
Wausa Joshua Eugene Erickson, B.S. in education and human sciences
Wayne Leah Christine Dunklau, B.S. in education and human sciences
Wayne Kristin Lynn Ewing, master of arts
West Point Melanie Ann Feyerherm, bachelor of journalism
West Point Eric John Knobbe, B.S. in agribusiness
West Point Nathan Patrick Meiergerd, B.S. in agribusiness
West Point Barbara A. Schlickbernd, B.S. in education and human sciences
Alma Kerry Lee Boehler, B.S. in education and human sciences
Ansley Kelli J. Warren, master of science
Arapahoe Jonathan Dee Steinbrink, B.S. in mechanical engineering
Arapahoe Kristin Lynn Warner, B.S. in education and human sciences
Arcadia Johnna Leigh Bond, bachelor of arts
Archer Andrew Joel Ferris, B.S. in mechanized systems management
Arnold Casey Lee Van Camp, B.S. in education and human sciences
Aurora Beverly Colleen Babcock, master of science
Aurora Sharon Virginia Eickhoff, master of education
Aurora Andrew Clinton Rudebusch, B.S. in mechanical engineering
Aurora Faith Ann Tournor, bachelor of arts
Axtell Sara Lindsay Anderbery, B.S. in criminal justice cum laude (UNO)
Axtell Jonathan Lee Jelden, B.S. in business administration
Axtell Stacy Diane Nelson, B.S. in business administration
Axtell Samuel James Phillips, B.S. in business administration
Beaver City Nathan Brooks Weaver, B.S. in education and human sciences
Bee Sarah Lynn Bohuslavsky, B.S. in education and human sciences
Bee Amanda Frances Kunasek, B.S. in horticulture
Belgrade Jody Lee Imus, B.S. in mechanized systems management
Bertrand Joey Randall Robison, B.S. in mechanized systems management
Blue Hill Michel Frances Rasmussen, B.S. in education and human sciences
Broken Bow Jeffrey Charles McCaslin, B.S. in mechanical engineering
Burwell Dean Arthur Ackles, bachelor of arts
Burwell Adam Kent Tiffany, B.S. in electrical engineering
Burwell Amber R. Williams, B.S. in education and human sciences with distinction
Cairo Samantha Kay Pollart, B.S. in business administration
Cambridge Kristy Michelle Mirabella, B.S. in nursing (UNMC)
Central City Caitlin Starr Brandes, bachelor of arts
Central City Clayton Douglas Erickson Jr., bachelor of science
Central City Paul Stanley Nabity, master of science
Central City Jamie Marie Senkbile, B.S. in education and human sciences
Chapman Kristina Louise Vlcek, B.S. in horticulture
Chester Corey Lynn Heitmann, B.S. in agronomy
Clay Center Anita Dawn Ferrell, master of science
Clay Center Hillary Meredith Swanson, bachelor of arts with distinction
Comstock Jonathan H. Dockhorn, B.S. in electrical engineering
Deshler Sean Steven Fintel, master of science
Doniphan Jon Michael Lautenschlager, bachelor of journalism
Doniphan Brooke Nichole Marco, B.S. in nursing (UNMC)
Elm Creek Cole Clayton Brodine, B.S. in electrical engineering
Elm Creek Heidi Ann Harter, master of architecture
Elm Creek Rebecca Ann Zakrzewski, B.S. in education and human sciences
Elm Creek Michael Kenneth Zechmann, B.S. in construction management
Elwood Toby J. Boss, doctor of education
Elwood Ryan Christopher Boyle, B.S. in education and human sciences
Elwood Chad Kendall Clark, bachelor of arts
Exeter Jena Lynn Tauriella Johnson, B.S. in business administration
Exeter Daniel Edward Votipka, B.S. in diversified agricultural studies
Fairfield Ross David Brinkman, bachelor of arts
Fairmont Derek Allen Betka, B.S. in agribusiness
Franklin Carissa Ann Walton, B.S. in business administration with distinction
Gibbon Nichole Marie Ruyle, B.S. in business administration
Gibbon Jasmine Kay Zwiebel, bachelor of journalism
Giltner Geoffrey Louis Humphrey, B.S. in horticulture
Gothenburg Allison Marie Cheetsos, master of science
Gothenburg Archie Lynn Schmeeckle, bachelor of arts
Grand Island Richard Gene Alexander, B.S. in business administration and bachelor of arts
Grand Island Shani L. Bates, B.S. in nursing with distinction (UNMC)
Grand Island Nicolette Marie Brenton, B.S. in horticulture
Grand Island Kinsey Dawn Burr, B.S. in business administration
Grand Island Quentin Leo Cooksley, B.S. in mechanized systems management
Grand Island Mitchell Lee Critel, bachelor of fine arts
Grand Island Scott Taylor Davolt, B.S. in business administration
Grand Island Daniel Jonathan Deida, bachelor of music in education
Grand Island Ashlee Elizabeth Dolton, B.S. in education and human sciences
Grand Island Jeremy Paul Dondlinger, bachelor of arts
Grand Island Amanda L. Dymek, bachelor of fine arts
Grand Island Adam Theodore Ehly, B.S. in construction management
Grand Island Jeffrey Brian Fern, B.S. in business administration
Grand Island John Tyler Fisher, B.S. in education and human sciences
Grand Island Scott Lyle Fries, B.S. in education and human sciences
Grand Island Kyle Evan Hemje, B.S. in education and human sciences
Grand Island Brandon James Jordon-Thaden, doctor of philosophy
Grand Island Alan Mark Kully, bachelor of arts
Grand Island Kimngan Thi Nguyen, master of arts
Grand Island Kody Marie Sok, B.S. in animal science
Grand Island Jamie L. Wilkinson, master of arts
Gresham Tiffany Marie Buss, B.S. in business administration
Hampton Kyle D. Klute, bachelor of science
Harvard Holly Christine Samson, B.S. in veterinary science
Hastings Katherine Marie Ellerbee, B.S. in education and human sciences
Hastings Ryan C. Gager, bachelor of journalism
Hastings Douglas A. Golick, doctor of philosophy
Hastings Christopher Ross Lebsack, bachelor of science
Hastings Peter T. Scherr, bachelor of fine arts
Hastings Bradley Steven Spilinek, B.S. in business administration
Hastings Padraic Liam Stack, B.S. in design
Hastings Adam Paul Taylor, bachelor of arts and bachelor of science
Hastings Jill Elizabeth Thayer, master of arts
Hazard Michelle Annette Wilson, B.S. in agricultural journalism
Heartwell Chad Alexander Johansen, B.S. in business administration
Henderson Keaton James Friesen, B.S. in mechanical engineering
Henderson Bonnie Ann Manzanares, B.S. in business administration
Hildreth Lindsay Leigh Albers, bachelor of journalism with high distinction
Holdrege Michael Douglas Dahlgren, B.S. in business administration
Holdrege Jessica M. Hall, master of architectural engineering
Holdrege Trent Allen Heinz, B.S. in mechanical engineering
Holdrege Leslie Ann Johnson, bachelor of journalism
Holdrege Abigail Marie Keeler, master of arts
Holdrege Trisha Elizabeth Keeler, B.S. in education and human sciences
Holdrege Sean Aaron Meyer, bachelor of science
Holdrege Jed Lucas Moon, B.S. in agricultural economics
Holdrege Leah Ann Sawyer, B.S. in business administration
Holstein Rebecca Ann Riese, B.S. in agribusiness
Juniata Amy Cecilia McKinney, B.S. in industrial engineering
Juniata Gina Marie Witt, B.S. in nursing with distinction (UNMC)
Kearney Nathan Damon Bahensky, bachelor of science
Kearney Ashley Kyle Batie, B.S. in biochemistry
Kearney Stacy Lynn Bowers, B.S. in education and human sciences
Kearney Camille Jean Buskirk, B.S. in education and human sciences
Kearney Ryan Lee Dobesh, bachelor of journalism
Kearney Keely Michael Ernst, bachelor of journalism
Kearney Marcy Gibbons Ganz, bachelor of arts
Kearney Justin Randall Heckman, master of arts
Kearney Ashley Alyson Lewis, B.S. in animal science
Kearney Lindsey Ann Miller, bachelor of science in civil engineering
Kearney Amanda Ruth Minert, master of science
Kearney Beth Christine Roth, B.S. in nursing (UNMC)
Kearney Katherine G. Rundstrom, bachelor of arts
Kearney Elizabeth Ann Swinney, bachelor of arts
Kearney Cullen Paul Wright, bachelor of fine arts
Lawrence Scott Alan Kohmetscher, master of arts
Lawrence Marie Renee Pohlmeier, bachelor of arts
Lawrence Bethany Marie Thompson, bachelor of music in education
Lexington Travis Jay Atwood, B.S. in industrial engineering
Lexington Christopher Michael Denker, B.S. in business administration
Lexington Robert George Fischer, B.S. in business administration
Lexington Aaron John Konen, B.S. in business administration with highest distinction
Lexington Lisa Patricia Loudon, B.S. in education and human sciences
Lexington Natalie Joleen Mills, B.S. in education and human sciences
Lexington Matthew Gene O'Brien, B.S. in mechanical engineering
Lexington Joel David Stenberg, B.S. in biological systems engineering
Loomis Christopher James Fahrenbruch, B.S. in agricultural economics
Loup City Laura Leigh Teichmeier, B.S. in business administration
McCool Junction Grant James Jackson, B.S. in diversified agricultural studies
McCool Junction Jamie Le Miller, bachelor of science in civil engineering
Milligan Rebecca L. Hayek, B.S. in education and human sciences
Milligan Tamara LeAnn Vavra-Fong, B.S. in nursing (UNMC)
Minden Brett Gordon Amstuz, B.S. in business administration
Minden Justin Michael Cavanaugh, B.S. in agribusiness
Minden Travis Jon Layton, B.S. in business administration
Minden Kara Lee McCroden, B.S. in business administration
Minden Becky J. Schukar, B.S. in design
Nelson Ronald Matthew Porter, B.S. in agricultural education
Ohiowa Lindsay Dawn Bulin, B.S. in veterinary science
Ord Elizabeth Ann Estudillo, B.S. in education and human sciences
Ord Kara Nicole Novotny, B.S. in education and human sciences
Ord Lyndsay J. Petska, B.S. in business administration
Ord Wendy Kay Tullis, master of science
Ord Walker Lee Zulkoski, B.S. in business administration
Osceola Kylie Anne Watts, B.S. in business administration
Oxford Samuel Edward Trenchard, B.S. in electrical engineering
Pleasanton Melissa Kimberly Zwiener, B.S. in business administration with high distinction
Polk Crystal Sarah Lindburg, bachelor of arts
Ravenna Rick Allen Basnett, B.S. in business administration with highest distinction
Ravenna Catherine Renee Hervert, B.S. in animal science and B.S. in grazing livestock systems
Ravenna Matthew Steven Shrader, B.S. in education and human sciences
Red Cloud Jerrod Keith Meyer, bachelor of arts
Red Cloud Luke Alden Rasser, B.S. in diversified agricultural studies
Red Cloud Grant E. Tietjen, bachelor of arts
Red Cloud Andrew Robert Walters, master of music
Republican City Wanda Marie Schepler, master of arts
Ruskin Lesha Marie Eggers, B.S. in animal science
Ruskin Kathryn Louise Guenther, B.S. in education and human sciences
Ruskin Chad Bruce Meyer, bachelor of arts
Saint Paul Nathan Andrew Wood, B.S. in mechanical engineering with distinction
Scotia Kaylin Marie Linke, bachelor of arts
Scotia Erin Renee McDermott, bachelor of journalism
Shelton Kevin James Webben, B.S. in business administration
Shickley Brian Andrew Kempf, B.S. in business administration
St Libory Catherine A. Wieck Master of Fine Arts
Stromsburg Shane Mark Hanson, B.S. in mechanical engineering
Stromsburg Tabitha Nicole Jameson, bachelor of arts with distinction
Superior Shawn Carl Tordrup, B.S. in horticulture
Sutton Teri Kay Monson, bachelor of arts
Sutton Shalon Colby Nuss, B.S. in education and human sciences
Trumbull Shona Renee Lubken, B.S. in education and human sciences
Waco Chelsea Ann Kraft, B.S. in nursing with high distinction (UNMC)
Waco Kate Marie Romohr, B.S. in education and human sciences
York Austin Charles Kaliff, B.S. in agricultural economics
York Christi Marie McLain, bachelor of music
York Anslee K Ostergard, B.S. in nursing (UNMC)
York Mandy May Palik, B.S. in education and human sciences
York Leah Lynn Sandall, master of science
Alvo Sara Marie Hanes, B.S. in nursing with distinction (UNMC)
Alvo Nathan Michael Howe, bachelor of arts
Ashland Ann G. Tweet, bachelor of science
Auburn Sarah Lynn Heidzig-Kraeger, master of agriculture
Auburn Stacy Lynn Oakley, B.S. in nursing (UNMC)
Auburn Kristin M. Tyler, juris doctor and master of business administration
Beatrice Leigh Ashley Arnold, bachelor of arts
Beatrice Chase Clinton Behrens, B.S. in business administration
Beatrice Amanda M. Blanks, B.S. in business administration
Beatrice Ross Kevin Boesiger, master of music
Beatrice Cydney LeeAnne Bredwell, B.S. in education and human sciences
Beatrice Anthony Charles Brockman, B.S. in criminal justice (UNO)
Beatrice Robert Edward Engler, B.S. in criminal justice (UNO)
Beatrice Traci Danielle Garnett, B.S. in business administration
Beatrice Heather Mae Higgins, bachelor of arts
Beatrice Adam Lee Huttenmaier, B.S. in agricultural engineering
Beatrice Andy Charles Lane, B.S. in criminal justice (UNO)
Beatrice Abby Renae Wiest, B.S. in business administration
Bellwood Jeremy A Hoshor, B.S. in business administration
Bennet Kyle Brandon Smith, B.S. in business administration
Brainard Kristin Diane Perk, B.S. in education and human sciences
Brownville Melisha Lynn Brown, bachelor of science
Ceresco John Albert Sautter, doctor of philosophy
Ceresco Nicholas Eugene Wischhof, B.S. in electrical engineering
Cook Michelle Louise Panko, B.S. in education and human sciences
Cortland Summer Marie Severin, bachelor of arts with distinction
Crete Theodore Jeffrey Brown, bachelor of arts
Crete Katherine Marie Eggert, B.S. in business administration
Crete Jane-Stewart Engebretson, master of arts
Crete Klayton Kyle Estes, B.S. in criminal justice (UNO)
Crete Scott B. Hajek, B.S. in environmental studies
Crete Jennifer Lynn Mohlman, B.S. in horticulture
Crete Eric Donald Thornburg, B.S. in business administration
David City Karla Marie Birkel, B.S. in business administration
David City Matthew Robert Jones, B.S. in business administration
David City Andrea Lee Meysenburg, B.S. in nursing (UNMC)
David City Jonathan Russell Moravec, B.S. in business administration
David City Lyne' Ann Rerucha, B.S. in education and human sciences with highest distinction
David City Angela Rose Zavala, B.S. in nursing (UNMC)
Denton Nathan Dale Haman, master of science
DeWitt Tamara Roxanne Heflebower, doctor of education
DeWitt Christopher Ryan Kroese, B.S. in business administration
DeWitt Jane Anne Schuerman, master of secondary teaching
Dorchester Jedidiah Michael Burkey, B.S. in business administration with high distinction
Dunbar Sandra Lyn Neubauer, B.S. in biochemistry
Dwight Jeremy Allen VanDerslice, B.S. in mechanical engineering
Fairbury Kimberly Ann Lake, B.S. in nursing (UNMC)
Fairbury Amber ReNee Pliefke, B.S. in business administration
Fairbury Brian Ray Williams, B.S. in natural resources and environmental economics
Falls City Christian Ann Hunzeker, bachelor of fine arts
Falls City Matthew Aaron Jenkins, juris doctor
Firth Christy Elizabeth Cantonwine Doeschot, B.S. in nursing (UNMC)
Firth Laura Lynn Helgenberger, B.S. in education and human sciences
Firth Gay Lynn Sohl-Wahlstrom, master of education
Friend Mark Matthew Rohrig, B.S. in agribusiness
Friend Nicholas J. Svehla, B.S. in industrial engineering
Friend Ross Michael Weber, B.S. in agribusiness and B.S. in agricultural economics
Greenwood Chelsea Brooke Isaacson, B.S. in education and human sciences
Greenwood Bradley Alan Willadsen, B.S. in business administration
Hickman Andrew Foster Purviance, bachelor of journalism
Hickman Ronnie R Smith II, B.S. in business administration
Holmesville Nathan Cole Hartman, B.S. in environmental studies
Humboldt Carly Jean Steinblock, B.S. in business administration
Johnson Michael Andrew Burroughs, bachelor of arts
Lewiston Mary Beth Tuttle, master of education
Lincoln Tarek Oussama Abdul-Ghani, bachelor of arts
Lincoln Daniel Victor Aksamit, bachelor of arts
Lincoln Laura Ann Ames, B.S. in education and human sciences
Lincoln Sarah Susanne Andreesen, B.S. in education and human sciences
Lincoln Michelle Lynn Arnold, B.S. in business administration
Lincoln Erin Leigh Ash, bachelor of journalism
Lincoln Casey Dean Averett, B.S. in business administration
Lincoln Jay Daniel Bahm, B.S. in electrical engineering
Lincoln Morgan Jessica Baker, B.S. in criminal justice (UNO)
Lincoln Justin Garrett Baldassano, B.S. in nursing with distinction (UNMC)
Lincoln Joel E. Barkley, bachelor of science
Lincoln Adam Eugene Barrickman, B.S. in business administration
Lincoln Amanda Renee Baskin, bachelor of arts
Lincoln Daniel Elliott Bates, B.S. in business administration
Lincoln Cristine Renee Batten, bachelor of arts
Lincoln Timothy Adam Bauer, B.S. in business administration
Lincoln Moani Lei I Ka Noe Baumfalk, B.S. in business administration
Lincoln Melissa M. Beckstead, B.S. in business administration
Lincoln Michael Ryan Beideck, B.S. in business administration
Lincoln Matthew Scott Beran, bachelor of science in civil engineering
Lincoln Daniel James Biggs, bachelor of arts
Lincoln Jenny Marie Bindrum, bachelor of arts
Lincoln Jason Paul Bissell, bachelor of journalism
Lincoln Jeffrey S. Bjorkman, master of education
Lincoln Samantha Lynne Blackburn, B.S. in business administration
Lincoln Katie Lynn Bogatz, bachelor of arts
Lincoln Michelle L. Bohac, master of education
Lincoln Christopher John Borman, B.S. in horticulture
Lincoln Jason Larry Brchan, B.S. in electrical engineering
Lincoln Pamela Kay Brecka, B.S. in business administration with high distinction
Lincoln Erin Michelle Breen, bachelor of journalism
Lincoln Janny Rose Breen, bachelor of arts
Lincoln Andrew Brennfoerder, bachelor of science with high distinction
Lincoln Scott Alexander Broady, B.S. in business administration
Lincoln Chad Daniel Brock, bachelor of science
Lincoln Emily Lauren Brodersen, bachelor of science
Lincoln Melisa Kay Broening, bachelor of arts
Lincoln Sara Elizabeth Brostrom, bachelor of science with distinction
Lincoln Carrie Michelle Brown, bachelor of arts
Lincoln Chad Aaron Brown, bachelor of arts
Lincoln Tu Nhat Bui, B.S. in business administration
Lincoln Lindsay N. Bybee, master of professional accountancy
Lincoln Phu Tho Cao, bachelor of science
Lincoln Jared D. Carlson, B.S. in business administration
Lincoln Colin James Carney, B.S. in mechanical engineering
Lincoln Katherine Marie Castle, master of arts
Lincoln Chad Adam Cecrle, bachelor of science in civil engineering
Lincoln Brent William Champion, B.S. in business administration
Lincoln Ashley Suzanne Chaves, bachelor of arts
Lincoln Qile Chen, master of science
Lincoln Elaine Ruth Hudson Christiansen, B.S. in nursing with highest distinction (UNMC)
Lincoln Peter Lowell Clark, doctor of philosophy
Lincoln Carey Dale Collingham, bachelor of arts
Lincoln Brett Thomas Colombe, bachelor of science
Lincoln Melissa Ann Connor, doctor of philosophy
Lincoln April Lynn Cooper, bachelor of arts
Lincoln Michael John Corkle, bachelor of fine arts
Lincoln Matthew Earl Crandell, B.S. in nursing with distinction (UNMC)
Lincoln Brian Andrew Cratsenberg, bachelor of arts with distinction
Lincoln Andrea Kay Crawford, bachelor of arts
Lincoln John Edward Currie III, B.S. in water science
Lincoln Emily Marie Daniel, B.S. in business administration
Lincoln Saket Das, master of science
Lincoln Christopher Michael Davis, bachelor of science
Lincoln Joanna Leigh Demeter, B.S. in nursing (UNMC)
Lincoln Matthew Curtis Dickey, bachelor of science
Lincoln Michael Mai Dinh, B.S. in business administration
Lincoln Lien Thi Do, B.S. in biochemistry
Lincoln Elizabeth Denise Dorland, bachelor of journalism
Lincoln Jeffrey Alan Dousharm, B.S. in industrial engineering
Lincoln Matthew Richard Dregalla, B.S. in business administration
Lincoln Jaime Lee Dubas, B.S. in education and human sciences
Lincoln Neil James Eckstein, B.S. in biological systems engineering
Lincoln Shane Jay Edic, B.S. in education and human sciences
Lincoln Karen Ilene Eihusen, master of education
Lincoln Kristy Renee Endersby, master of arts
Lincoln Erin Leigh English, B.S. in business administration
Lincoln Deslie Dianne Ervin-Owen, bachelor of fine arts
Lincoln Anne Elizabeth Fandrey, B.S. in education and human sciences
Lincoln Lukas William Fenton, B.S. in business administration
Lincoln Martha Jeraldine Fiedler, bachelor of arts
Lincoln Steven Andy Fielder, B.S. in business administration
Lincoln Ryan S. Finke, B.S. in construction management
Lincoln Sarah Elizabeth Finke, B.S. in education and human sciences
Lincoln Vernon F. Fisher, doctor of education
Lincoln Jocelyn Harder Fitzgerald, bachelor of arts
Lincoln Melissa Leigh Flowers, bachelor of arts
Lincoln John Russell Fruhwirth, B.S. in business administration
Lincoln Sarah L. Funk, B.S. in business administration
Lincoln Kelly Cathleen Gates, B.S. in business administration with highest distinction
Lincoln Rajinder Singh Gill, doctor of philosophy
Lincoln Kip Michael Gillispie, B.S. in agronomy
Lincoln Amy Lynn Gonser, bachelor of music in education
Lincoln Krista Goodenberger, juris doctor
Lincoln Kristyl R. Gottner, bachelor of arts
Lincoln Marlene Faye Grayer, B.S. in education and human sciences with high distinction
Lincoln Evan Jonathan Green, bachelor of fine arts
Lincoln Kristi Jo Groth, master of education
Lincoln Ranee Marie Hall, B.S. in business administration
Lincoln Erica Whitney Hanks, B.S. in business administration
Lincoln Bridget M. Hansen, B.S. in business administration
Lincoln Michaela Ann Hardekopf, B.S. in criminal justice (UNO)
Lincoln Jami Marie Hardesty, B.S. in business administration
Lincoln Lisa Jean Harlow, bachelor of science
Lincoln Amy Loraine Harral, B.S. in nursing (UNMC)
Lincoln Heather Dawn Harrington, master of business administration
Lincoln Justin Skylar Harris, B.S. in electrical engineering
Lincoln Alyssa Moran Hart, B.S. in business administration
Lincoln Wendy Jo Hart, B.S. in business administration
Lincoln Christopher Ryan Helget, B.S. in business administration
Lincoln Jason Eric Hemenway, bachelor of arts
Lincoln Marissa Jo Herbon, B.S. in nursing with distinction (UNMC)
Lincoln Camille Nicolle Hergott, bachelor of arts
Lincoln Melissa Marie Hertzel, B.S. in education and human sciences
Lincoln Timothy Ryan Hiatt, B.S. in business administration with distinction
Lincoln Shaneice Lecole Hicks, B.S. in education and human sciences
Lincoln Jennifer Lynn Hruby, bachelor of science
Lincoln Micah Samuel Intermill, bachelor of journalism
Lincoln Julie O. Iromuanya, master of arts
Lincoln Danelle Leigh Irwin, B.S. in business administration
Lincoln Keith Norman Jensen, bachelor of science with distinction
Lincoln Erin Jennifer Johnson, B.S. in education and human sciences
Lincoln Julie Rose Kaiser, master of education
Lincoln Susan Kay Kassing, B.S. in criminal justice (UNO)
Lincoln Ashley Nicole Keith, B.S. in education and human sciences
Lincoln Victoria Rae Kelty, bachelor of journalism
Lincoln Kristine Louise Kenaston, B.S. in nursing (UNMC)
Lincoln Jonathan Simon Keyzer, bachelor of arts
Lincoln Tonya Lea Kinnison, B.S. in nursing (UNMC)
Lincoln Errin Nicholle Kiser, B.S. in nursing (UNMC)
Lincoln Benjamin David Kissling, bachelor of science
Lincoln Amy Renee Knoll, B.S. in education and human sciences
Lincoln Kaitlyn Elizabeth Koenigsman, bachelor of arts with distinction
Lincoln Cassandra Ray Krebs, B.S. in education and human sciences
Lincoln Katherine Elizabeth Kreutz, bachelor of arts
Lincoln Christl Arwen Kroeten, bachelor of arts
Lincoln Jeffrey T. Krumm, doctor of philosophy
Lincoln Justin James Kubick, B.S. in mechanical engineering
Lincoln Sarah Louise Lacey, bachelor of arts
Lincoln Brian Michael Lambelet, bachelor of arts
Lincoln Elizabeth Kalyn Lamer, bachelor of arts
Lincoln Melissa Noelle Landis, master of community and regional planning
Lincoln Frances A. Lange, bachelor of arts
Lincoln Seth James Lange, bachelor of science in civil engineering
Lincoln Sarah Ellen Langtry, bachelor of science
Lincoln Vitali Lapko, master of business administration
Lincoln Ted Russell Lathrop, B.S. in construction management
Lincoln Skyler Elaine Lawyer, master of professional accountancy
Lincoln Elizabeth J. Edwards Lay, bachelor of arts
Lincoln Tuan Huu Le, B.S. in computer engineering and B.S. in electrical engineering
Lincoln Vinh Ashley Le, B.S. in business administration
Lincoln Jason E. Leber, B.S. in business administration
Lincoln Kathleen Marie Lecher, B.S. in business administration
Lincoln Melissa L. Lee, bachelor of journalism
Lincoln Brian Michael Leitschuck, B.S. in business administration
Lincoln Brandon William Lester, bachelor of science
Lincoln Jessica Rae Lien, B.S. in nursing with distinction (UNMC)
Lincoln Edward Thomas Long, B.S. in criminal justice (UNO)
Lincoln Ralph Franck Loubeau, B.S. in business administration
Lincoln Matthew Kent Lovelace, master of secondary teaching
Lincoln Joshua Rueben Machacek, B.S. in electrical engineering
Lincoln Sara Joy Madsen, bachelor of arts
Lincoln Ahmed Hany Makkawy, B.S. in business administration
Lincoln Joyita Mallik, master of science
Lincoln Rochelle J. Markey, bachelor of arts
Lincoln Aislynne Marie Martin, B.S. in education and human sciences
Lincoln Jamie Kae Martin, master of education
Lincoln Kimberly Sue Martin, B.S. in business administration with high distinction
Lincoln Garrett Michael Matuska, bachelor of science
Lincoln Jeffery Matthew Mayfield, B.S. in business administration
Lincoln Brian Philip McMullen, B.S. in water science
Lincoln Heather Lynn McNally, bachelor of arts
Lincoln Martin Tesina Mehrhoff, bachelor of arts
Lincoln Vanessa Lynne Meinberg, B.S. in education and human sciences
Lincoln Gwendolyn Kaye Meister, master of arts
Lincoln Jeremie Leigh Memming, bachelor of fine arts
Lincoln Charlene Helen Merani, B.S. in business administration with high distinction
Lincoln Melissa Lynn Meyers, bachelor of arts
Lincoln Kimberlee Sue Milligan, master of arts
Lincoln Megan Marie Milligan, bachelor of arts
Lincoln Shirley Jean Mills, doctor of philosophy
Lincoln Lisabeth Paige Moore, bachelor of arts
Lincoln Jessica Rae Mumgaard, B.S. in business administration with distinction
Lincoln Stacy Lynn Munger, bachelor of science
Lincoln David James Nebel, master of arts
Lincoln Darlene Ashley Nguyen, bachelor of science
Lincoln Hanh My Nguyen, B.S. in biochemistry
Lincoln Hung Kim Nguyen, B.S. in business administration
Lincoln Kelly Nguyen, B.S. in education and human sciences
Lincoln Phuc H Nguyen, B.S. in business administration
Lincoln Vinh Quang Nguyen, bachelor of science
Lincoln Jarred Allen Norseen, B.S. in criminal justice (UNO)
Lincoln Chad N. Novotny, B.S. in business administration
Lincoln Justin Jon Obermeier, B.S. in business administration
Lincoln Travis Bradley Ocken, B.S. in criminal justice (UNO)
Lincoln Ian Michael Oehm, B.S. in criminal justice (UNO)
Lincoln Jonathan David Olson, B.S. in education and human sciences
Lincoln Matthew Loy Olson, B.S. in business administration
Lincoln John G. O'Neil, B.S. in education and human sciences
Lincoln Kevin R. Osberg, master of science
Lincoln Kimberly Anne Paul, doctor of philosophy
Lincoln Mary Margaret Pavelka, bachelor of journalism
Lincoln Brian Raymond Payment, bachelor of arts
Lincoln Jay Paul Perkins, B.S. in business administration
Lincoln Jennifer Anne Perkins, B.S. in education and human sciences with distinction
Lincoln Angela Sue Peters, bachelor of science
Lincoln Natalie Kay Peterson, bachelor of arts
Lincoln Charles Samuel Pham, B.S. in business administration
Lincoln Trinh Ngoc Pham, B.S. in biochemistry
Lincoln Kelly Nicole Plas, B.S. in nursing with high distinction (UNMC)
Lincoln Caleb Thomas Pollard, bachelor of arts
Lincoln Andrew David Potratz, bachelor of arts
Lincoln Cara Jeanne Powell, master of science
Lincoln Brent Andrew Price, B.S. in business administration
Lincoln Brian Richard Prochaska, B.S. in business administration
Lincoln Prasad R, B.S. in industrial engineering
Lincoln Hilary Abigail Raikes, doctor of philosophy
Lincoln Andrew J. Rausch, B.S. in business administration
Lincoln David Aaron Rawson, B.S. in business administration with highest distinction
Lincoln James Donald Reimers, bachelor of arts
Lincoln Blaise Harrison Reineke, bachelor of journalism
Lincoln Jeffrey James Richardson, bachelor of science with high distinction
Lincoln Heather NiCole Richey, bachelor of arts
Lincoln Julian Marcelo Rodriguez, bachelor of journalism
Lincoln Annie Elizabeth Ross, B.S. in criminal justice magna cum laude (UNO)
Lincoln Erin Michele Roth, bachelor of arts
Lincoln Robert George Rudebusch, B.S. in electrical engineering
Lincoln Tonia LeeAnn Runge, bachelor of arts
Lincoln Jeffrey P. Runyan, master of business administration
Lincoln Aaron William Ruskamp, B.S. in criminal justice magna cum laude (UNO)
Lincoln Nicholaus Joseph Rutt, bachelor of arts
Lincoln Nolan Scott Samek, bachelor of arts
Lincoln Laura M. Sandhorst, bachelor of arts
Lincoln Kellen Ann Schaffer, bachelor of journalism
Lincoln Daniel Francis Schellhorn, bachelor of science
Lincoln Eric Carl Schmidt, bachelor of fine arts
Lincoln Nicole Christina Schrader, bachelor of journalism
Lincoln James Daniel Schulz Jr., B.S. in business administration with high distinction
Lincoln Jason Christopher Schwab, master of business administration
Lincoln Armin Sehic, B.S. in electrical engineering
Lincoln Michael Edward Sheely, B.S. in horticulture
Lincoln Jennifer Lynn Shupe, bachelor of arts
Lincoln Justin Tyler Siefkes, B.S. in business administration
Lincoln Shane Robert Siegel, B.S. in business administration with high distinction
Lincoln Tiffany Nichol Siegrist, B.S. in criminal justice (UNO)
Lincoln Joseph Feliciano Silva, B.S. in education and human sciences
Lincoln Stacy Lyn Sindel, B.S. in education and human sciences
Lincoln Kate Elizabeth Singsaas, B.S. in education and human sciences
Lincoln Nathaniel Wyatt Skrivanek, B.S. in mechanical engineering
Lincoln Amanda Michelle Smith, B.S. in business administration
Lincoln Hannah Jo Smith, doctor of musical arts
Lincoln Kelli Kapustka Smith, doctor of philosophy
Lincoln Kelly Helm Smith, master of community and regional planning
Lincoln Robin R. Smith, B.S. in fisheries and wildlife
Lincoln Erica Sorensen, master of science
Lincoln Stephanie Nicole Sorensen, B.S. in education and human sciences
Lincoln Deanne Janel Splattstoesser, certificate in educational administration and supervision, and educational specialist
Lincoln Heather Marie Stark, B.S. in education and human sciences
Lincoln Troy Joseph Aaron Statmore, bachelor of arts
Lincoln Svyatoslav B. Stepanyuk, B.S. in mechanical engineering
Lincoln Brittany Leigh Stohl, bachelor of fine arts
Lincoln Derek Clayton Streich, B.S. in business administration
Lincoln Nicholas Alan Strope, B.S. in business administration
Lincoln Nicole Amber Talbot, B.S. in business administration
Lincoln Stephanie C. Thaden, B.S. in nursing (UNMC)
Lincoln Crystal Jean Thiele, B.S. in business administration with distinction and bachelor of arts
Lincoln Laura Kathleen Thompson, bachelor of arts
Lincoln Christopher Thien To, B.S. in business administration
Lincoln Robert John Tobin, doctor of philosophy
Lincoln Michael David Todd, B.S. in business administration
Lincoln Thanh Bui Truc Tran, bachelor of arts
Lincoln Doussou Traore, B.S. in business administration
Lincoln Brooke Marie Trevarrow, B.S. in education and human sciences
Lincoln Chunhao Tu, master of science
Lincoln Christopher Mark Turner, B.S. in criminal justice (UNO)
Lincoln Melissa Ann Turner, B.S. in education and human sciences
Lincoln Brian Daniel Van Bloom, bachelor of arts
Lincoln Molly Theresa Van Bloom, bachelor of arts
Lincoln Colby Scott Venema, B.S. in business administration
Lincoln Jon Conrad Vogel, master of science
Lincoln Christopher Ira Vorhies, B.S. in business administration
Lincoln David Vu, doctor of philosophy
Lincoln Craig P. Wacker, master of community and regional planning
Lincoln Eric John Wadell, B.S. in business administration
Lincoln David Michael Wagner, B.S. in business administration with distinction
Lincoln Kimberly Anne Walker, B.S. in education and human sciences
Lincoln Mandy Elizabeth Wallace, B.S. in criminal justice (UNO)
Lincoln Joseph R Warner, bachelor of arts
Lincoln Jordan Scott William Warren, bachelor of arts
Lincoln Linda Marie Watson, bachelor of fine arts
Lincoln Seth Ryan Watson, B.S. in fisheries and wildlife
Lincoln Tyler Ross Watson, B.S. in education and human sciences
Lincoln Elizabeth Ann Weber, B.S. in nursing with distinction (UNMC)
Lincoln Jared Wayne Wells, B.S. in mechanical engineering
Lincoln Suzette Marie White, bachelor of arts
Lincoln Rachel Michelle Williamson, bachelor of arts
Lincoln Philip Scott Willsie, B.S. in chemical engineering
Lincoln Jacob M. Wingrove, B.S. in construction management
Lincoln Lisa Marie Winterstien, B.S. in nursing (UNMC)
Lincoln Janice E. Woods, B.S. in education and human sciences with highest distinction
Lincoln Leslie Christine Working, master of arts
Lincoln Daniel Joseph Zemunski, bachelor of journalism
Lincoln Yijiang Zhao, doctor of philosophy
Lincoln Michelle Louise Ziemann, master of science
Louisville Bradley William Becker, bachelor of science
Malcolm Elaine Melissa Blessen, bachelor of arts
Milford Devin James Bastemeyer, bachelor of arts
Milford Jamie Lyn Bell, bachelor of arts
Milford Erin Renae Eberspacher, B.S. in business administration
Murdock Kristen Rose Bolles, B.S. in business administration with distinction
Murdock Brent Tyler McHugh, B.S. in business administration
Nebraska City Brandon M. Bliven, bachelor of arts
Nebraska City Jacqueline Rose De Kock, B.S. in education and human sciences
Nebraska City Amanda Jean Embrey, bachelor of arts
Nebraska City Gabriel Reed Fox, B.S. in construction management
Nebraska City Adam Earl Rademacher, bachelor of science
Nebraska City Rebecca Sue Wigington, B.S. in education and human sciences with highest distinction
Odell John Warren Knabe, B.S. in education and human sciences
Palmyra Andrew Joseph Tipton, B.S. in business administration
Pawnee City Kellsi Lauren Mezger, B.S. in business administration
Plattsmouth Robert Emil Adam Jr., B.S. in business administration with high distinction
Plattsmouth Kristopher Allen Kolden, bachelor of journalism
Plattsmouth Scott Edward Lockhorn, master of arts
Plattsmouth Bryan Allen Lorence, bachelor of science
Plattsmouth Jamie Lynn Pointer, B.S. in education and human sciences
Plattsmouth Gene Michael Wilkins, B.S. in electrical engineering
Pleasant Dale Katie Ann Lehr, bachelor of journalism
Pleasant Dale Rhiannon Sara Rexilius, B.S. in education and human sciences
Pleasant Dale Sharyl Louise Schultz, B.S. in agribusiness
Plymouth Jennifer Jo Becker, B.S. in education and human sciences
Plymouth Jessica Elizabeth Burger, bachelor of science
Plymouth Michael Jack Holtmeier, B.S. in diversified agricultural studies
Raymond Lori Ann Brophy, B.S. in business administration
Raymond Sean Nicholas Sloey, B.S. in horticulture
Roca Zachary James Becker, B.S. in mechanical engineering
Roca Ross Karim Krawczyk, bachelor of arts
Roca Jason Scott Schrader, master of science
Roca Laura Marian Vonk, bachelor of arts
Salem Brooke Marie Stitzer, B.S. in business administration
Seward Jeremy David Coufal, B.S. in mechanical engineering
Seward Michael James Flyr, B.S. in diversified agricultural studies
Seward Claire Marie Hicks, B.S. in education and human sciences
Seward Ryan David Hinrichs, B.S. in business administration
Seward Samuel David Koch, B.S. in business administration
Seward Brandon S. Kosek, B.S. in business administration
Seward Matthew Kurt Luebbe, master of science
Seward Aaron James Palik, bachelor of arts
Seward Eric David Rasmussen, B.S. in education and human sciences
Seward Denise Elizabeth Rolfsmeier, master of professional accountancy
Seward Lisa Lanae Steinbach, B.S. in education and human sciences
Seward Jason Bruce Thompson, B.S. in business administration
Seward Tara Kay Tonniges, B.S. in computer engineering
Seward Jacob David Wiegmann, bachelor of science in civil engineering
Sprague James L. Huguenin-Love, B.S. in electrical engineering with highest distinction and B.S. in computer engineering with high distinction
Sterling Elizabeth Dayle Barber, bachelor of arts
Sterling Aimee Lynn Parde, master of education
Syracuse Jeremy Lucas Britton, B.S. in business administration
Syracuse Jennifer Marie Kreifels, B.S. in education and human sciences
Talmage Jaclyn Rae Grundman Kreifels, B.S. in education and human sciences
Tecumseh Brent Carl Richard, master of business administration
Tobias Daniel Paul Endorf, doctor of education
Utica Korrina Lynn Tomes Hughes, B.S. in animal science
Valparaiso Austin M. Benes, B.S. in agricultural education
Virginia Valerie Dawn Lefler, B.S. in business administration with distinction
Wahoo Andrea Kathleen Anderson, B.S. in education and human sciences
Wahoo Nicholas John Jurgens, B.S. in business administration
Wahoo John David Martin, bachelor of arts
Wahoo Craig Michael McGill, bachelor of arts (College of Arts and Sciences) and bachelor of arts (Hixson-Lied College of Fine and Performing Arts).
Walton Anthony Scott Koester, B.S. in education and human sciences
Walton Jeffrey Robert Orosco, B.S. in criminal justice (UNO)
Waverly Brandon T. Bailey, B.S. in business administration
Waverly Derek Allen Bellinger, B.S. in business administration
Waverly Kimberly Ann Kavanaugh, B.S. in education and human sciences
Waverly Sean William Malone, bachelor of music
Waverly Tamara Renee Mendoza Greenlee, master of education
Waverly Kile Douglas Smith, B.S. in agribusiness
Waverly Philip B. Warrick, doctor of education
Weeping Water Amy Kristine Groathouse, bachelor of music in education with distinction
Weeping Water David Lee Holt, B.S. in construction management
Weston Melissa Lynn Cernik, B.S. in education and human sciences
Wymore Jessie M. Petersen, B.S. in business administration
Wymore Mitchell Todd Ramsey, B.S. in mechanized systems management
Yutan Karen Ann Siebe, master of science
Bellevue Miranda Lynn Benak, bachelor of arts
Bellevue Jason Andrew Booth, bachelor of arts
Bellevue Rachel Kristell Briggs, bachelor of journalism
Bellevue Laura Anne Engelhardt, bachelor of journalism
Bellevue Sarah Lynne Engelhardt, bachelor of arts
Bellevue Kimberly Marie Frederick, B.S. in education and human sciences with distinction
Bellevue Lawren Nicole Graf, master of science
Bellevue Jessica Lynn Lemke, bachelor of arts
Bellevue Adam Misha Marinovich, bachelor of arts
Bellevue Lisa Marie Maxwell, bachelor of arts
Bellevue Kristen Nicole Mercier, B.S. in education and human sciences
Bellevue Kathryn Claire Morrison, B.S. in education and human sciences with distinction
Bellevue Rebecca Lynn Nanfito, B.S. in education and human sciences
Bellevue Mackenzie Rae Parker, bachelor of journalism
Bellevue Diana Myong Riggs, B.S. in business administration
Bellevue Sara Caitlin Unrein, bachelor of arts with distinction
Bennington Brent T. Beachler, bachelor of arts
Bennington D. A. Drouillard, juris doctor
Elkhorn Jacob D. Du Pree, B.S. in education and human sciences
Elkhorn Derrick James Fitton, master of engineering
Elkhorn Brianne Jean Flor, bachelor of arts
Elkhorn Nathan Robert McIntire, bachelor of science
Elkhorn Jamie Marie Ramsbottom, B.S. in education and human sciences
Elkhorn Lacey Lynn Walsh, bachelor of music in education
Elkhorn Bryan Lee Witte, B.S. in business administration
Gretna Jay Robert Hentzen, bachelor of science
Gretna Todd Christopher Kubicek, B.S. in mechanical engineering
Gretna Joshua Phillip Vogel, B.S. in business administration
LaVista Benjamin Andrew Buskevicius, B.S. in education and human sciences
LaVista Stephanie Rae Crotty, B.S. in business administration
LaVista Erik Scott Eihusen, B.S. in electrical engineering
LaVista Aaron John Wiegert, master of professional accountancy
Omaha Titus W. Adams, B.S. in business administration
Omaha Stephanie Ann Allison, bachelor of fine arts
Omaha Anthony Ray Amato, B.S. in business administration
Omaha Aaron Joseph Anderson, B.S. in mechanical engineering
Omaha Lisa M. Austin, B.S. in business administration
Omaha Alberto Jose Dionicio Badillo Luna, doctor of philosophy
Omaha Jeremy Edward Baker, B.S. in business administration
Omaha Daniel Antonio Ballarin, bachelor of science
Omaha Stephanie Michelle Beran, bachelor of arts with highest distinction
Omaha Dana Aileen Berstler, B.S. in education and human sciences
Omaha Kristoff Erik Berzins, bachelor of science
Omaha Daniel Elias Bloom, B.S. in criminal justice (UNO)
Omaha Rebecca Jenny Blumkin, B.S. in business administration
Omaha Aaron Anthony Boni, B.S. in business administration
Omaha Keenan Pflepsen Bowery, bachelor of arts
Omaha Stephen L. Brock, doctor of philosophy
Omaha Aaron Michael Bruner, bachelor of fine arts
Omaha Kerri Kaye Buckley, master of science
Omaha Staci Ann Buoy, B.S. in criminal justice (UNO)
Omaha Brian Michael Butler, B.S. in mechanical engineering
Omaha Lawrence Thomas Butler, master of architectural engineering
Omaha Eric R. Chandler, juris doctor
Omaha Nathan Allen Charlow, bachelor of arts with highest distinction
Omaha Aaron Paul Christensen, bachelor of fine arts
Omaha Grant Tyler Christiansen, B.S. in education and human sciences
Omaha Danielle Leigh Clapper, bachelor of arts
Omaha Jeffrey Byron Clark, B.S. in business administration
Omaha Sarah Dawn Clatterbuck, B.S. in education and human sciences
Omaha Kandice Elizabeth Clements, bachelor of arts
Omaha Benjamin Matthew Clough, bachelor of arts
Omaha Charles Franklin Colon, master of business administration
Omaha Jennifer Marie Czyz, B.S. in criminal justice (UNO)
Omaha Andrew Michael Davis, bachelor of science with high distinction
Omaha John Lincoln DeMaris, master of business administration
Omaha Ellen Payne Dixon, B.S. in criminal justice (UNO)
Omaha Christopher John Ehlers, B.S. in construction management
Omaha Jennifer Ashley Evans, bachelor of arts
Omaha Adam Lee Gasper, bachelor of arts
Omaha Barbara Lynn Glazeski, bachelor of arts
Omaha Ryan Robert Grasse, master of architectural engineering
Omaha Kristina Marie Greenlee, B.S. in business administration
Omaha Ty Anthony Griess, bachelor of journalism
Omaha Aaron Michael Gzehoviak, B.S. in industrial engineering
Omaha Trenton Dean Hagelstein, B.S. in education and human sciences
Omaha Kimberly Rae Haiar, B.S. in business administration
Omaha Sarah Elizabeth Hall, bachelor of arts
Omaha Jacob Robert Hamik, B.S. in mechanical engineering
Omaha Meghan Elizabeth Hautzinger, B.S. in education and human sciences
Omaha Sarah Ann Haverkamp, B.S. in education and human sciences
Omaha Phillip E. Hodges, B.S. in business administration
Omaha Christian James Hoeger, bachelor of arts
Omaha Thomas James Hoff, B.S. in business administration
Omaha Darren E. Hoffart, B.S. in business administration
Omaha Alexis Mullen Hogan, bachelor of arts
Omaha Marshall Steven Hohman Jr., B.S. in electrical engineering
Omaha Rajeev Karki, master of engineering
Omaha Stephen M. Kass, bachelor of arts
Omaha Stephen Paul Kats, B.S. in business administration
Omaha Ellen Murray Kiteley, B.S. in business administration
Omaha Andrew Joel Klausen, B.S. in business administration
Omaha Travis Michael Knott, B.S. in business administration
Omaha Troy Matthew Knott, B.S. in business administration
Omaha Krista Ann Korbel, bachelor of science with distinction
Omaha Samuel Joseph Korth, bachelor of arts
Omaha Therese Marie Korth, doctor of philosophy
Omaha Gregory David Kratz, B.S. in business administration
Omaha Robert Michael Kros, B.S. in mechanical engineering
Omaha Joseph A. Lad, B.S. in business administration
Omaha Daniel Aaron Leamen, bachelor of arts
Omaha Mark Kevin LeFlore Jr., bachelor of arts
Omaha Sarah Opal Lewis, B.S. in education and human sciences
Omaha Richard A. Lombardo, doctor of philosophy
Omaha Corey John Maley, bachelor of arts with distinction and bachelor of science with distinction
Omaha Mindy Marie Maxson, B.S. in business administration
Omaha Nicholas Thornton Mazgaj, B.S. in business administration
Omaha Jayne Marie McClenahan, master of science
Omaha Luke Allen Miller, B.S. in business administration
Omaha Brent Michael Milow, B.S. in business administration
Omaha Ryan Michael Moore, B.S. in business administration
Omaha Leah Marie Moreno, bachelor of arts
Omaha David Matthew Muehling, B.S. in business administration
Omaha Nicholas Montez Murray, B.S. in diversified agricultural studies
Omaha Paul David Nabity, master of science
Omaha Ann M. Nadurata, B.S. in biological systems engineering
Omaha Matthew Todd Nagler, B.S. in criminal justice (UNO)
Omaha Jeffrey Scott Napierala, bachelor of arts
Omaha Kristen Lynne Nelson, B.S. in design
Omaha Lydia Victoria Novikov, B.S. in education and human sciences
Omaha Christopher Paul O'Malley, B.S. in business administration
Omaha Frank Robert Opal, B.S. in chemical engineering
Omaha Kristen Michelle Otterson, B.S. in business administration with distinction
Omaha Todd Michael Owen, bachelor of arts
Omaha David Benjamin Patton, B.S. in business administration
Omaha Robert J. Patton, B.S. in business administration
Omaha Jenny Marie Peterson, bachelor of arts with distinction
Omaha Anthony Joseph Pirruccello, B.S. in business administration
Omaha Rebecca Lynn Potter, master of business administration
Omaha Royal Allan Rarick, bachelor of arts
Omaha Crystal Ann Rice, bachelor of journalism
Omaha Lindsey K. Richters, B.S. in fisheries and wildlife with high distinction
Omaha Michelle L. Robinson, bachelor of journalism
Omaha Cynthia L. Robinson-Moore, doctor of philosophy
Omaha Kyle Douglas Rose, bachelor of arts and bachelor of science
Omaha Clayton Scott Rosenberg, B.S. in criminal justice (UNO)
Omaha Kristi Lin Rosso, B.S. in education and human sciences
Omaha Kari Anne Scarborough, B.S. in education and human sciences
Omaha Robert Joseph Schaffart Jr., B.S. in business administration with distinction
Omaha Eric Jon Schaible, bachelor of science
Omaha Laura Marie Schreier, bachelor of journalism with high distinction
Omaha Michael A. Schueth, doctor of philosophy
Omaha Matthew Anthony Schulte, B.S. in construction management
Omaha Matthew Michael Seiler, B.S. in business administration
Omaha Kristine Ann Seitz, B.S. in education and human sciences
Omaha Daniel Ryan Senft, B.S. in business administration
Omaha Hallie Blount Sharkey, bachelor of arts with distinction
Omaha Michael Joseph Shields, master of community and regional planning
Omaha Michael Jon Sillman Jr., B.S. in business administration with distinction
Omaha Jason Anthony Sisi Jr., B.S. in business administration
Omaha Jessica Lynn Smith, bachelor of arts
Omaha Aaron Michael Stephenson, B.S. in horticulture
Omaha Andrew P. Teeple, B.S. in chemical engineering
Omaha Christopher Ryan Thelen, B.S. in business administration
Omaha Callie Jordan Thomas, bachelor of arts
Omaha Ahleeya Shaley Tracy, B.S. in design
Omaha Joe T. Trout, B.S. in business administration
Omaha Kevin Lee Turgeon, B.S. in industrial engineering
Omaha Thomas John Van Houtte, B.S. in business administration with distinction
Omaha Derek Michael Vanosdall, bachelor of science
Omaha Brandon Michael Vecchio, B.S. in business administration
Omaha Ryan Douglas Wallace, B.S. in business administration
Omaha Danielle Ann Walz, B.S. in fisheries and wildlife
Omaha Audra Jo Wessel, B.S. in education and human sciences
Omaha Tracy Lynn West, bachelor of arts
Omaha Nicole Song Westercamp, bachelor of science with high distinction
Omaha Thomas George Whiteing, bachelor of science
Omaha Thomas Glenn Wilson, B.S. in business administration
Omaha Jessica Frances Wootton, B.S. in business administration with distinction
Omaha Simon Christopher Yost, bachelor of fine arts
Papillion Kendra Michelle Conway, B.S. in nursing (UNMC)
Papillion Amy Jo Dale, bachelor of science
Papillion Mark Edward Dreiling, bachelor of arts
Papillion Ron Scott Fortenbury, B.S. in business administration
Papillion Michael Shane Fredenburg, B.S. in mechanical engineering
Papillion Jennifer Lynn Gatewood, B.S. in criminal justice cum laude (UNO)
Papillion Michelle Kay Hadley, bachelor of arts
Papillion Sharon C. Hanson, master of education
Papillion Rachel Anna Huntoon, B.S. in education and human sciences
Papillion Brandee Lyn Knopik, B.S. in business administration
Papillion Nicole Danielle Novacek, B.S. in business administration
Papillion Michelle Lynn Pulte, B.S. in education and human sciences
Papillion Robert J. Rodriguez, master of professional accountancy
Papillion Brian Michael Svoboda, bachelor of arts
Papillion Zachary James Thomas, bachelor of arts
Ralston Christopher Jay Fuller, B.S. in business administration
Ralston Molly Kathleen McGath, bachelor of arts and bachelor of science
Ralston Kathryn Terrill Woodruff, B.S. in business administration
Valley Drew Spencer Berg, B.S. in education and human sciences
Valley Hethe Brandon Carl Berg, B.S. in business administration
Valley Jennifer L. Carlson, master of science
Waterloo Erin M. McEvoy, bachelor of arts
Waterloo Eric Roger Nielsen, master of professional accountancy
Avon, CT Justin Conan Biffinger, doctor of philosophy
Broad Brook, CT Ashley Marguerite Holden, B.S. in agricultural education
Campbell, CT Tamara M. Sniffen, master of business administration
Danbury, CT Richard Wallace Harper, master of science
Norwalk, CT James Barber Karas, doctor of philosophy
Stamford, CT Alexis Paige Agnew, bachelor of arts
Long Valley, NJ Alexandra Kelly Korky, bachelor of arts
Tabernacle, NJ Susan C. Davenport, doctor of philosophy
Westfield, NJ Carolee Ritter, doctor of philosophy
Rochester, NY Michelle Sue Swanger, master of arts
Rosendale, NY Peter John Jentsch, master of science
Chinchilla, PA Geraldine Carol Loveless, master of education
Coatesville, PA Mark A. Turner, master of arts
McKeesport, PA Michelle Cervo Hernandez, master of education
Mechanicsburg, PA Matthew T. Elsener, B.S. in business administration
Newton, PA Robert C Lockwood, master of business administration
Rockville, MD Karl Erich Kador, master of science
Charleston, SC Alvin Eugene Burch Jr., bachelor of journalism
Manassas, VA Thomas Michael Wittman, bachelor of science
Shenandoah, VA Steven Bruce Robertson, master of science
Woodbridge, VA Jessica Ayar Rose, B.S. in business administration
Birmingham, AL Emily L. Browning, master of science
Madison, AL Kevin Matthew Koenig, B.S. in business administration
Cape Coral, FL Ashley Michelle Rohlk, master of arts
Coral Springs, FL James Victor Panico, doctor of philosophy
Fort Myers, FL William Browder Swetnam, doctor of education
College Park, GA Sandra Pounds Slider, master of arts
Conyers, GA Heather Charmaine Batlle, master of education
Macon, GA LeKevin Jarmel Smith, B.S. in construction management
Snellville, GA Brian Paul Bockelman, master of science
Chattanooga, TN Daniel L. Bullocks, bachelor of arts
Franklin, TN Brittney Jean Ezell, master of education
Fort Wayne, IN John Dugan Carpenter Jr., bachelor of arts
Fort Wayne, IN Melissa R. Elmer, B.S. in business administration
Indianapolis, IN Aaron Michael Manning, B.S. in business administration
Indianapolis, IN Elizabeth Allyne Rebholz, bachelor of arts
Beaver Dam, KY April Denise Firestone, B.S. in education and human sciences
Cincinnati, OH Aaron Robert Brown, bachelor of fine arts
Altoona, IA Anne Christine Chittenden, bachelor of arts
Battle Creek, IA Hope Nicole Van Houten, bachelor of arts with distinction
Cedar Rapids, IA Douglas Charles Elam, master of science
Council Bluffs, IA Jessica L. Hiatt, master of architectural engineering
Council Bluffs, IA Abby Raye Schmitz, B.S. in diversified agricultural studies
Denison, IA Elizabeth Anne Arkfeld, bachelor of arts with distinction
Earling, IA Cynthia Ann Schneider, doctor of philosophy
Glenwood, IA Andrew Troy Dunn, B.S. in business administration
Harlan, IA Nicole Catherine Campbell, B.S. in business administration
Harlan, IA Angela Schechinger, B.S. in education and human sciences
Harlan, IA Larry Joseph Wendt Jr., B.S. in electrical engineering
Hinton, IA Kristen Maria Hansen, master of arts
Holstein, IA Jameson Carl Brummond, juris doctor with distinction
Hull, IA Joshua Ryan Pollema, B.S. in electrical engineering
Indianola, IA Alison Rebecca Penly, bachelor of arts
Milford, IA Tina Michele Kurtz, master of science
Monticello, IA Jennifer Erin Haas, B.S. in biochemistry
Muscatine, IA Amanda Michelle Lawhorn, bachelor of arts
Ottumwa, IA Samantha Louise Heckart, B.S. in fisheries and wildlife
Red Oak, IA Jonathan Duane Brummer, bachelor of fine arts
Sidney, IA Dustin Heath Schaaf, B.S. in animal science
Sioux City, IA Candy Areli Acosta, bachelor of journalism
Sioux City, IA Christopher Brian Baagoe, bachelor of arts
Titonka, IA Charon Lorraine Berka, bachelor of music
Wapello, IA Esther Elizabeth Vineyard, B.S. in business administration
Webster City, IA Megan Kathleen O'Rourke Hill, B.S. in business administration
West Des Moines, IA Brandi Lynn Marie Gottschalk, bachelor of arts
West Des Moines, IA Ryan Scott Hiatt, B.S. in business administration with high distinction
West Des Moines, IA Nicholas G. Ray, B.S. in business administration
Austin, MN Tiffany Ann Poirier, B.S. in business administration
Crookston, MN Sara Nicole Ingeman, B.S. in business administration
Elk River, MN Diann Faye Korus, B.S. in business administration
Elk River, MN Acacia Leigh Lemke, bachelor of journalism
Ellsworth, MN Janelle Valarie Jenniges, bachelor of science with distinction
Faribault, MN Lynnette Marian Hendrickson, bachelor of arts
Hopkins, MN Carrie Victoria Gleeson, bachelor of arts
Hopkins, MN Jennifer Ann Groth, B.S. in education and human sciences
Hutchinson, MN Karah Janean Moody, bachelor of arts
Long Prairie, MN Todd Blank, master of science
Marshall, MN Thomas Garrison Gemelke, master of arts
Minneapolis, MN Michael Lee Huebner, B.S. in business administration
Minnetonka, MN Jennifer Courtney Rehnelt, B.S. in business administration
Rochester, MN Andrew Francis Hinton, master of professional accountancy
Rochester, MN Kira Lynn Stearns, bachelor of science
Rosemount, MN Sarah Nikole Mueller, B.S. in education and human sciences
Saint Cloud, MN Mary Christina Bodvarsson, doctor of philosophy
Saint James, MN Jacob Thomas Zender, master of business administration
Tracy, MN William Howard Brockway, master of science
Waterville, MN Garrett Vernon Pommeranz, B.S. in agricultural engineering
Buffalo, MT Robert Erling Peterson, doctor of philosophy
Bismarck, ND Paul Wilhelm Ternes, B.S. in business administration and bachelor of arts
Fargo, ND Monica Ann Bandy, bachelor of arts
Grand Forks, ND Aaron Tyler Marsden, B.S. in business administration with highest distinction
Grand Forks, ND Kara Jean Rodacker, B.S. in education and human sciences
Lisbon, ND Daniel Bruce Braaten, master of arts
Minot, ND Kisha Marie Haye, doctor of philosophy
Beresford, SD Alexia Marie Bonte, B.S. in nursing (UNMC)
Brandon, SD Krista Marie Thompson, B.S. in education and human sciences
Brandon, SD Sarah Elizabeth Timm, bachelor of science
Brookings, SD Frank Asa Klock, master of arts
Brookings, SD Rachel LaNelle Maca, B.S. in education and human sciences
Delmont, SD Kyle Lee Roth, B.S. in business administration
Lennox, SD Troy Shane Bridgford, B.S. in construction management
Madison, SD Chad Errin Thomson, B.S. in education and human sciences
Mitchell, SD Josh Lee Suelflow, B.S. in business administration with distinction
Pierre, SD Scott David Decker, B.S. in business administration
Pierre, SD Chad Michael Harris, bachelor of science
Rapid City, SD Nicholas Frank Conway, B.S. in business administration
Rapid City, SD Michael Walsh Fritz, bachelor of journalism
Rapid City, SD Britton D. Nielsen, master of business administration
Sioux Falls, SD Bradley James Blomberg, B.S. in business administration
Sioux Falls, SD Jordan James Breckenridge, B.S. in business administration
Sioux Falls, SD Tina Marie Butterfield, B.S. in nursing with distinction (UNMC)
Sioux Falls, SD Neil Wanamaker Carmody, B.S. in mechanical engineering
Sioux Falls, SD Andrew Carl Feikema, B.S. in business administration
Sioux Falls, SD Todd Lucas Herrmann, master of architectural engineering
Sioux Falls, SD Robert Andrew Heuer, B.S. in business administration
Sioux Falls, SD Catalina Diana Hlihor, B.S. in business administration
Sioux Falls, SD Pamela Shell Kogel, B.S. in business administration with high distinction
Sioux Falls, SD Anne E. Pillar, bachelor of arts
Sioux Falls, SD Daniel Lawrence Sova, B.S. in biological systems engineering
Sioux Falls, SD Erin Kay Thie, bachelor of arts
Sioux Falls, SD Christopher John Tieszen, B.S. in business administration and bachelor of arts
Spearfish, SD Nathan Michael Johnson, B.S. in criminal justice (UNO)
Tea, SD Jason Allen Hascall, master of science
Vermillion, SD Kirsten Marie Rosacker, doctor of philosophy
Volga, SD Jay Daniel Carlson, bachelor of fine arts
Winner, SD Darla Joy McClanahan, B.S. in business administration with high distinction
Yankton, SD Benjamin H. Williams, bachelor of science
Kohler, WI Paul R. Hanson, doctor of philosophy
Sun Prairie, WI Landon Lynn Matz, B.S. in mechanical engineering
Chicago, IL Matthew Alexander Norcik, B.S. in criminal justice (UNO)
Genoa, IL Melissa Christine Grams, bachelor of music in education
Glenview, IL Jennifer Lynn Finley, B.S. in education and human sciences
La Grange, IL Katherine Elizabeth Easley, B.S. in biochemistry
Libertyville, IL Kurt Michael Hall, bachelor of arts and bachelor of journalism
Mazon, IL Christina Marie Othon, doctor of philosophy
Oak Forest, IL Scott Phillip Bernal, B.S. in business administration
Oak Forest, IL Chad Leslie Novak, B.S. in business administration
Quincy, IL Joseph Benjamin Nuernberger, B.S. in business administration
Rockford, IL Jeffrey Brian Nelson, B.S. in business administration
Wheaton, IL Katherine Jean Cloke, B.S. in education and human sciences
Belleville, KS Phillip John Kniep, bachelor of arts
Frankfort, KS Zachary Paul Cullimore, bachelor of arts
Gardner, KS Casey Len Griffith, bachelor of journalism
Hesston, KS Christina Rheann Lehman Krug, B.S. in nursing (UNMC)
Holyrood, KS Brandon Edward Koch, B.S. in electrical engineering
Lawrence, KS Kristen Michelle Jordan, bachelor of arts with distinction
Lawrence, KS Courtney Diane Luthye, bachelor of journalism
Lawrence, KS Henry Arthur Schimke, B.S. in business administration
Overland Park, KS Colleen Erin Brady, bachelor of arts
Overland Park, KS Clarissa Marie Craig, doctor of philosophy
Overland Park, KS Brandy J. Hobbs, bachelor of science with distinction
Pittsburg, KS J. Bradford Grant Hodson, doctor of philosophy
Rose Hill, KS Ryan Dean McCullough, bachelor of science in civil engineering
Scott City, KS Kara Anne Guernsey, B.S. in education and human sciences with high distinction
Smith Center, KS Betty Lou Elder, doctor of philosophy
Stafford, KS Dana Cheree Fritzemeier, master of science
Topeka, KS Kristin A. Heslop, doctor of musical arts
Wichita, KS Mark J. Stigge, master of science
Benton, MO Douglas Gerard Felter, master of science
Blue Springs, MO Emily Ellen Wilson, B.S. in education and human sciences
Columbia, MO Cheryl Rathert, doctor of philosophy
Emma, MO Kendra Lauren Benson, B.S. in education and human sciences
Kansas City, MO Natalie Lynn Holtgraves, B.S. in business administration
Kansas City, MO Lindsay Renee Morris, B.S. in education and human sciences
Kansas City, MO Marcus Correll Oatis, bachelor of music
Lake Lotawana, MO Cameron Colby Thomson, master of business administration
Liberty, MO Lindsey Leigh Harms, B.S. in education and human sciences
Saint Louis, MO Corey Jovan Simms, bachelor of arts
St. Louis, MO Shupei Yu, master of science
Fort Smith, AR Angela Renee Wheeler, master of arts
Mountain View, OK Robyn Renee Sites, master of science
Ponca City, OK Anitra M. Warrior Mallory, bachelor of arts
Alice, TX Erica Marcella Alvarado, B.S. in education and human sciences
Arlington, TX Ben Matthew Murray, master of business administration
Brenham, TX Dennis Keith Crowson, doctor of philosophy
Carrollton, TX Kayla Rose Christiansen, bachelor of journalism
San Antonio, TX John Jared Phipps, master of business administration
Spring, TX Brandon Michael Kologinczak, master of business administration
Spring, TX Adam Louis Tietze, bachelor of arts
Weatherford, TX Matthew Gabriel Forsyth, master of business administration
Chandler, AZ Lesley Marie Vaughn, bachelor of science
Phoenix, AZ Joshua Tomas Rasile, B.S. in education and human sciences
Tucson, AZ Shawn Patrick O'Keefe, bachelor of arts
Arvada, CO Ellen Jean Knorr, B.S. in education and human sciences
Castle Rock, CO Michael Douglas Altschuld, B.S. in industrial engineering
Castle Rock, CO Kacey Alisha Comstock, bachelor of journalism
Delta, CO Samuel Reuben Randall, juris doctor with distinction
Durango, CO Larry W. Hughes, doctor of philosophy
Englewood, CO Megan Elizabeth Ratchford, bachelor of fine arts with high distinction
Fleming, CO Candice Jean Wisdom, bachelor of arts
Greeley, CO Melissa Brooke Houtchens, B.S. in business administration with distinction
Greeley, CO Tyler Kenji Watada, bachelor of arts
Highlands Ranch, CO Andrea Kristine Ash, bachelor of journalism
Highlands Ranch, CO Paige Denise Beilby, B.S. in business administration with highest distinction
Highlands Ranch, CO Robert James Reed, bachelor of journalism
Lafayette, CO Philip W. Bland, B.S. in business administration
Longmont, CO Katie Ann McManaman, B.S. in education and human sciences
Loveland, CO Jessica Lynn Jenkins, B.S. in business administration
Pueblo, CO Gary Kristopher Pike, bachelor of science
Thornton, CO Deanna Lynne Turk, master of science
McCall, ID Steve Harold Odmark, doctor of philosophy
Alamogordo, NM Spencer Douglas Smith, B.S. in education and human sciences
Santa Fe, NM Nicole M. Crawford, master of arts
Las Vegas, NV Amanda Dawn Morrissey, bachelor of arts
Reno, NV Sarah-Erin Omaira Reyes, master of architecture
Parowan, UT James Brandon Eves, juris doctor
Price, UT Jeremy Murray Shorts, juris doctor
Cheyenne, WY Shannon Elizabeth Kelly, B.S. in business administration with high distinction
Newcastle, WY Kristina Marie Cooper, B.S. in nursing with highest distinction (UNMC)
Sheridan, WY Brandi Jo Harkins, bachelor of arts
Daly City, CA Elaine Therese Santore, bachelor of arts
Hemet, CA Carrie Michelle Dominguez, bachelor of arts
Huntington Beach, CA Ryan Robert Gordon, master of science
Mariposa, CA Sean Paquette, master of education
Pasadena, CA Rafael Mevorach, doctor of musical arts
Santa Rosa, CA Cicely Arceneaux Washington, doctor of philosophy
Sunnyvale, CA Jessica L. Winter, master of business administration
Visalia, CA Steven Paul Springer, B.S. in business administration
Honolulu, HI Megan Mahealani Carney, bachelor of arts
Bellevue, WA Mark A. Miller, master of business administration
Chehalis, WA Terri Moore, master of science
Abudhabi, United Arab Emirates Babar Rashid Khan, bachelor of journalism
Akpafu-Todzi, Volta Region, Ghana Epiphania Emefa Bonsi, doctor of philosophy
Athens, Greece Laurence Evan Myers, master of education
Bangalore, Karnataka, India H. G. Venkatesh Sharma, master of business administration
Bangkok, Thailand Kittikrai Lilabhan, master of science
Baoding, Hebei, China Wei Li, doctor of philosophy
Batu Pahat, Johor, Malaysia Chun Kai Lim, bachelor of arts
Beijing, China Wei Zhao, B.S. in business administration
Bogota, Colombia Manuel Hernando Otalora, B.S. in business administration
Bucaramanga, Colombia Jimmy Gonzalo Soto Leon, bachelor of science
Bukit Mertajam, Malaysia Keat Siang Tan, B.S. in business administration
Cairo, Egypt Sanaa Youssef El Touny, master of science
Calcutta, West Bengal, India Somali Ghosh, master of science
Cameron Highlands, Pahang, Malaysia Seng Yee Wong, master of science
Chengdu, Sichuan, China Jiang Liu, doctor of musical arts
Chennai, Tamil Nadu, India Vettrivel Gnaneswaran, master of science
Chennai, Tamil Nadu, India Sadayappan Mariappan, master of science
Chennai, Tamil Nadu, India Srinivasa Pushparaj Santhana, master of science
Chennai, Tamil Nadu, India Nirmal Kumar Srinivasan, master of science
Coimbatore, Tamil Nadu, India Saravana Avinashilingam Palanisamy, master of science
Dessie, Wello, Ethiopia Joseph M Debebe, doctor of philosophy
Dezhou, Shandong, China Min Chen, master of science
Douala, Littoral, Cameroon Patrice Bienvenu Guelah Sofak, bachelor of science
Edmonton, Alberta, Canada Jaykrishan Woosaree, master of agriculture
Fortaleza, Ceara, Brazil Marilena Silva Carvalho, master of engineering
Fortaleza, Ceara, Brazil Roberto Firmeza Soares, master of science
Gaborone, Botswana Bamphitlhi Tiroesele, master of science
Galle, Southern Province, Sri Lanka Namal Prasanna Malimbada Liyanage, master of science
Gelioya-Kandy, Central Provinc, Sri Lanka Subhashinee Samudra Kumari Wijeratne, doctor of philosophy
Guntur, Andhra Pradesh, India Sireesha Parvatham, master of science
Hangzhou, Zhejiang, China Xinyi Wang, master of science
Harbin, Helongjiang, China Dayu Dong, doctor of philosophy
Harbin, Helongjiang, China Gang Wang, doctor of philosophy
Hechuan, Chongqing, China Mengke Li, doctor of philosophy
Hefei, China Michael Zhiyuan Jiang, master of science
Huangmei, HuBei, China Yifeng Zhu, doctor of philosophy
Huwei Jen, Yunlin, Taiwan Yi-Fang Kuo, master of science
Hyderabad, Andhra Pradesh, India Sruthi Chennadi, master of science
Hyderabad, Andhra Pradesh, India Amarnath Singi Reddy, master of science
Hyderabad, Andhra Pradesh, India Satish Telu, master of science
Ichinomiya, Japan Yuko Ishiyama Murase, B.S. in business administration
Islamabad, Pakistan Imtiaz Ahmad Butt, bachelor of arts
Izmir, Turkey Nigar Tugba Ozgen, master of science
Jayapura, Papua, Indonesia Muhammad Taufik, bachelor of science
Jeddah, Saudi Arabia Tariq Ziad Zare, B.S. in computer engineering
Jilin, Jilin, China Dan Su, doctor of philosophy
Jishi, Hunan, China Xiaoming Liu, master of science
Johannesburg, South Africa Ross John Allan, bachelor of arts
Johannesburg, South Africa Steven Barry Friedman, B.S. in business administration
Kajang, Malaysia Tzee Yen Chen, B.S. in business administration
Kajang, Malaysia Chia-Hing Kong, B.S. in business administration
Kanazawa, Ishikawa, Japan Kozue Niida, bachelor of arts
Kashima, Ibaraki, Japan Toru Fujioka, master of arts
Kathmandu, Nepal Shrena Joshi, master of community and regional planning
Kelambakkam, Tamil Nadu, India Mahadevan Lakshminarasimhan, master of science
Khujand, Tajikistan Bahridin R. Saidov, B.S. in business administration
Klang, Malaysia Yic Teng Lum, B.S. in business administration
Klang, Malaysia Yenny Yenny, B.S. in industrial engineering
Kolhapur, Maharashtra, India Satish Shantilal Oswal, master of science
Kolkatta, India Chandreyee Mitra, master of science
Kota Bharu, Malaysia Yong Yee Tan, B.S. in education and human sciences
Kuala Lumpur, Malaysia Wei Jet Hew, B.S. in business administration
Kuala Lumpur, Selangor, Malaysia Jackie Loo, bachelor of arts
La Plata, Argentina Alejandro Sebastian Plastina, master of science
Lima, Peru Veronica Pamela Huapaya, bachelor of arts
Lima, Peru Raquel Alejandra Salvador, B.S. in nursing with high distinction (UNMC)
London, Canada Ismail Ozdemir, B.S. in business administration
Londrina, PR, Brazil Simone Saide Nascif Abdelnoor, master of science
Luala Lumpur, Malaysia Yong Jun Goh, doctor of philosophy
Lucknow, Uttar Pradesh, India Edward Ronald Lawrence, doctor of philosophy
Lucknow, Uttar Pradesh, India Sudhindra Shukla, master of science
Medicine Hat, Alberta, Canada Calvin Paul Hauserman, doctor of philosophy
Mexico City, Mexico Jose Angel Rivera, B.S. in industrial engineering
Modrica, Bosnia-Herzegovina Emir Ibrahimpasic, master of arts
Mumbai, India Vaishali Praveen Mendon, B.S. in business administration
Newbury, Berkshire, United Kingdom Angus Duncan MacIver, master of business administration
Odessa, Ukraine Olga Chyzh, bachelor of arts
Peradeniya, Sri Lanka Rohana Premachandra Dassanayake, doctor of philosophy
Petaling Jaya Selangor, Malaysia Jisan Chan, bachelor of journalism
Popay·n, Cauca, Colombia Juan Pablo Garcia, master of science
Pordenone, Italy Martina Brunetta, master of science
Punta Cardon, Falcon, Venezuela Ronald Arturo Chirinos, B.S. in electrical engineering
Qingdao, Shandong, China Yu Feng, master of science
Queretaro, Queretaro, Mexico Adriana Elizabeth Trejo Sanchez, master of science
Shanghai, China Chunlei Tan, master of science
Shenzhen, Guangdong, China Guanshan Yu, bachelor of science
Simpang Rengam, Malaysia Ching Ching Lim, B.S. in business administration
Suwon, Kyunggi, South Korea Il Jeon, master of arts
Taichung, Taiwan Jen-Chieh Tsai, master of science
Taipei, Taiwan Shu-Man Hsu, master of science
Taipei, Taiwan Yu-Pei Sun, master of science
Taiyuan, Shanxi, China Shaojie Li, doctor of philosophy
Taizhou, Zhejiang, China Bingxin Yu, doctor of philosophy
Thamaka, Thailand Chatuporn Kuleung, doctor of philosophy
Tongling, Anhui, China Qin Wang, master of arts
Toronto, Ontario, Canada Anthony Price Radford, doctor of musical arts
Urumchi, Xinjiang, China Guangtian Zhang, master of science
Vaasa, Finland Seppo Ovie Evwaraye, bachelor of arts
Vancouver, British Columbia, Canada Alleson Deaust, B.S. in nursing (UNMC)
Visakhapatnam, Andhra Pradesh, India Sateesh Babu Karri, master of arts
Vishakapatnam, Andhra Pradesh, India Swati Sevvana, master of science
Vizag, Andhra Pradesh, India Manjush Pattapurati, master of science
Wageningen, Netherlands Kirsten Marije de Beurs, doctor of philosophy
Wuhan, Hubei, China Xiaogeng Sun, doctor of education
Wuhan, Hubei, China Jianqin Wang, master of science
Xuyen Moc, Ba Ria-Vung Tau, Vietnam Phong Doan Nguyen, bachelor of science
Yang Zhou, Jiang Su, China Tao Chen, master of science
Yekaterinburg, Sverdlousk, Russia Ildar Fanisovich Sabirianov, doctor of philosophy and master of science
Zheng Zhou, China Xiufeng Yang, B.S. in business administration
Humacao, PR Luis G. Rosa, doctor of philosophy
................
................
In order to avoid copyright disputes, this page is only a partial summary.
To fulfill the demand for quickly locating and searching documents.
It is intelligent file search solution for home and business.
Related download
Related searches
- university of minnesota college of education
- university of minnesota school of social work
- wharton school of the university of pennsylvania
- cost of university of scranton
- university of minnesota school of education
- university of scranton cost of attendance
- university of south florida college of medicine
- terms of withdrawal lincoln financial
- university of minnesota masters of social work
- ecampus of university of phoenix
- university of minnesota college of continuing education
- state of nebraska dealer license