Amphitheater Pool - Site License HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - Page 1 ...
Amphitheater Pool - Site License
City of Tucson Parks and Rec. Championships July 24, 2017
Results - City of Tucson Final
HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - Page 1
Event 1 Girls 4-8 4x25 Yard Medley Relay
CITY: 1:32.06 R 7/1/1991 Ft. Lowell
Team
Relay
1 PH
A
2 PH
B
3 CAT
A
Finals Time 2:09.52 2:44.72 2:51.72
Event 2 Boys 4-8 4x25 Yard Medley Relay
CITY: 1:26.78 R 7/1/1983 Catalina
Team
Relay
1 PH
A
--- UD
A
Finals Time 2:10.78 NS
Event 3 Girls 9-10 4x50 Yard Medley Relay
CITY: 2:49.62 R 7/26/2003 Catalina Swim Team
A FALL, M HOWELL, M ALLEN, S MORRIS
Team
Relay
Finals Time
1 PH
A
3:08.58
2 PH
B
4:25.73
3 UD
A
4:35.77
--- QUIN
A
NS
Event 4 Boys 9-10 4x50 Yard Medley Relay
CITY: 3:01.26 R 7/1/1999 Himmel
Team
Relay
1 PH
A
2 CLE
A
Finals Time 3:31.83 3:54.30
Event 5 Girls 11-12 4x50 Yard Medley Relay
CITY: 2:24.95 R 7/1/1998 Randolph
Team
Relay
1 ARCH
A
2 FL-AR
A
Finals Time 3:27.52 3:33.45
Event 6 Boys 11-12 4x50 Yard Medley Relay
CITY: 2:28.24 R 7/24/2009 Udall SwimTeam
T Teich, J WALLACE, C Teich, M SCHERER
Team
Relay
Finals Time
--- PH
A
NS
Event 7 Girls 13-14 4x50 Yard Medley Relay
CITY: 2:16.46 R 7/22/2000 Randolph
L Diebold, L King, A Burton, A Perry
Team
Relay
1 PH
A
2 QUIN
A
Finals Time 2:47.04 3:19.83
Event 8 Boys 13-14 4x50 Yard Medley Relay
CITY: 2:12.60 R 7/23/2011 Udall SwimTeam
T Teich, T Honomichl, C Teich, D Couturier
Team
Relay
Finals Time
1 PH
A
2:34.68
2 QUIN
A
2:51.09
Event 9 Girls 15-17 4x50 Yard Medley Relay
CITY: 2:12.62 R 7/1/1997 Catalina
Team
Relay
1 QUIN
A
Finals Time 3:00.93
Event 10 Boys 15-17 4x50 Yard Medley Relay
CITY: 2:00.52 R 7/1/1986 Jesse Owens
Team
Relay
1 QUIN
A
Finals Time 2:23.70
Event 11 Girls 4-8 25 Yard Butterfly
CITY: 19.07 R 7/1/1998 Emma Darlington
Name
Age Team
Finals Time
1 Carissa Palomarez
7 QUIN
27.93
2 Brooklyn Gjurgevich
8 PH
29.20
3 Hailey Kennedy
7 PH
29.85
4 Theo Partain
8 CAT
31.33
5 Maren Muir
8 PH
32.65
6 Quincy Thaxton
7 HIM
32.81
7 Nadya Snider-Simon
6 HIM
33.69
8 Avery Bridgeford
8 CLE
34.04
9 Molly Civitera
8 UD
36.52
10 Eleanor Hiller
5 FL-AR
37.77
11 Analissa Velasco
7 QUIN
41.91
12 Almirah Copeland
6 QUIN
42.92
13 Jayden Green
7 CLE
48.61
--- Mia Palomarez
8 QUIN
NS
Event 12 Boys 4-8 25 Yard Butterfly
CITY: 18.49 R 7/1/1992 Aaron Jerz
Name
Age Team
1 Asher Taton
8 PH
2 Maddux Fajardo
7 QUIN
3 Zaith Torres
8 QUIN
4 Colton Krause
7 CLE
5 Carter Lindsay
8 UD
6 Bryson Taton
8 PH
7 Jovanni Fernandez
8 CLE
8 Oscar Ramos
7 CLE
9 Carlos Acuna
8 ARCH
10 Martin Montano
7 ARCH
11 Mateus Verardi
7 CAT
12 Owen Kennedy
6 PH
13 AJ Chiappini
6 CAT
--- Enoch Rogers
7 PH
--- TJ Johnson
8 UD
--- Tommy Mohr
8 ARCH
Finals Time 22.84 23.10 26.02 26.49 32.05 32.46 33.10 33.76 36.03 42.05 44.58 46.06 52.49 NS NS NS
Event 13 Girls 9-10 50 Yard Butterfly
CITY: 33.13 R 7/23/2004 Michelle Allen
Name
Age Team
1 Lauren Anderson
10 HIM
2 Tabitha Taton
10 PH
3 Kylie Gjurgevich
10 PH
4 Katelin Federlein
10 UD
5 Sara Kemp
10 PH
6 Alexandra Nuzzo
9 ARCH
7 Macey Thaxton
10 HIM
8 Gianna Errigo
10 UD
9 Stella Munro
10 CAT
10 Victoria Velasco
10 QUIN
11 Jennifer Meigs
10 UD
Finals Time 36.74 44.82 47.83 52.47 52.65 53.03 54.68
1:01.02 1:01.09 1:02.09 1:02.16
Amphitheater Pool - Site License
HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - Page 2
City of Tucson Parks and Rec. Championships
July 24, 2017
Results - City of Tucson Final
(Event 13 Girls 9-10 50 Yard Butterfly)
Name
Age Team
12 Leah Whetten
9 UD
13 Adele Baer
9 FL-AR
14 Grace Franzen
9 PH
15 Giulia Verardi
9 CAT
16 Mackenzie Osborne
10 UD
17 Paige Seifert
9 CAT
18 Hannah Watson
9 PH
19 Gabriella Bell
10 ARCH
Finals Time 1:05.38 1:06.18 1:06.25 1:07.22 1:10.81 1:12.63 1:18.30 1:19.53
Event 17 Girls 13-14 50 Yard Butterfly
CITY: 30.64 R 7/23/2004 Irene Rodriguez
Name
Age Team
1 Lily Collins
13 PH
2 Parker Bell
13 PH
3 Mary Ruiz
14 QUIN
4 Lucia Alday
13 CAT
5 Byrdee Biddleman-Owens 13 FL-AR
6 Rachel Evans
14 PH
7 Maya Angela Matson
13 UD
Finals Time 34.69 35.22 37.83 39.36 48.89 51.68 52.44
Event 14 Boys 9-10 50 Yard Butterfly
--- Shelby Rockel
14 CLE
NS
CITY: 32.76 R 7/1/1983 Travis Robinson
--- Brandi Wipff
14 CLE
NS
Name
Age Team
Finals Time
--- Catherine Vera
14 AMP
NS
1 Ethan Krause 2 Tyler Sorenson 3 Anthony Torgeson 4 Perry Thornley 5 Richard Graham 6 Grayson Sax 7 Hunter Chen 8 Ezra Partain 9 Hudson Brack 10 Dante Henderson 11 Christopher Lopez 12 Nikolai Snider-Simon 13 Brendon Pool 14 Jake Chen 15 Brandon Suares 16 Albert Mendoza --- Selvin Ham
Alternating Kick --- Ted Shin
Alternating Kick
9 CLE 10 PH 9 UD 10 PH 9 UD 9 PH 9 PH 10 CAT 9 CAT 10 CLE 10 CLE 9 HIM 10 ARCH 9 PH 9 QUIN 10 ARCH 9 QUIN
10 HIM
44.74 47.46 47.63 48.27 53.99 58.96 1:01.83 1:02.15 1:04.49 1:05.79 1:06.59 1:07.46 1:07.98 1:12.94 1:28.56 1:32.60
DQ
DQ
Event 18 Boys 13-14 50 Yard Butterfly
CITY: 28.08 R 7/1/1998 Aaron Jerz
Name
Age Team
1 Dakota Koukhansay
13 UD
2 Vincent Federlein
14 UD
3 Brock Sorenson
13 PH
4 Jared Kemp
13 PH
5 Paul Hillman
14 CLE
6 Phoenix Garcia
13 PH
7 Daniel Smith
14 ARCH
8 Josh Samadder
13 QUIN
9 Emilio Cordova
14 QUIN
10 Braden Peglow
13 CLE
11 Jacob Ramos
13 CLE
--- Alexis Bernal
14 CLE
Alternating Kick
--- Ivan Torres
13 QUIN
--- Ian Webb
14 CLE
--- Daniel Dong
14 QUIN
Finals Time 35.71 36.40 37.11 37.19 38.24 38.87 40.05 41.69 43.79 51.16 58.06 DQ
NS NS NS
Event 15 Girls 11-12 50 Yard Butterfly
CITY: 32.48 R 7/28/2001 Emma Darlington
Name
Age Team
Finals Time
1 Hope Tankesly
12 CLE
37.34
2 Kate Whetten
11 UD
41.21
3 Jessica Erickson
11 UD
47.67
4 Ashley Ruiz
12 FL-AR
47.71
5 Regan Sax
12 PH
52.72
6 Rowa Brack
12 CAT
54.10
Event 19 Girls 15-17 50 Yard Butterfly
CITY: 29.46 R 7/21/2007 Amanda Thompson
Name
Age Team
Finals Time
1 Isabel Teich
15 UD
35.67
2 Lisa Muir
15 PH
40.55
3 Margaret Eubanks
17 QUIN
44.23
4 Sydney Vigue
17 CLE
47.80
5 Alexandra Basurto
17 PH
1:14.80
--- Mia Fletcher
15 AMP
NS
7 Taylor Tamietti
12 CAT
57.21
Event 20 Boys 15-17 50 Yard Butterfly
8 Sisiki Bidleman-Owens
11 FL-AR
1:04.57
CITY: 25.42 R 7/26/2002 Eli Owenby
9 Isabel Richey
11 FL-AR
1:08.18
Name
Age Team
Finals Time
Event 16 Boys 11-12 50 Yard Butterfly
CITY: 32.81 R 7/1/1987 Abe Wick
Name
Age Team
Finals Time
1 Max Fajardo 2 Dominic Erickson 3 Javier Alday
15 QUIN 15 UD 17 CAT
28.93 32.22 39.04
1 Myles Fajardo
12 QUIN
35.57
Event 21 Girls 4-8 25 Yard Backstroke
2 Zach Raehl
12 CLE
44.39
CITY: 20.54 R 7/1/1988 Allysa Gowens
3 Esteban Henderson 4 Jonah Colson
12 CLE 12 PH
58.09 1:04.23
Name 1 Claudia Shin
Age Team 8 HIM
Finals Time 24.76
--- Miguel Villalpando
12 PH
NS
2 Brooklyn Gjurgevich
8 PH
26.51
3 Carissa Palomarez
7 QUIN
27.15
4 Jaylin Delgado
8 QUIN
27.40
Amphitheater Pool - Site License
HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - Page 3
City of Tucson Parks and Rec. Championships
July 24, 2017
Results - City of Tucson Final
(Event 21 Girls 4-8 25 Yard Backstroke)
3 Jane Hiller
10 FL-AR
51.77
Name
Age Team
Finals Time
4 Katelin Federlein
10 UD
53.29
5 Sara Feeny
8 FL-AR
29.57
5 Emma Lindsay
10 UD
53.92
6 Peyton Centvori
8 AMP
29.95
6 Harley Hebnes
9 PH
57.90
7 Avery Van Fleet
8 CLE
30.62
7 Grace DePuit
9 CLE
1:00.07
8 Avery Bridgeford
8 CLE
31.00
8 Leah Whetten
9 UD
1:01.34
9 Molly Fajardo
5 QUIN
31.51
9 Braelynn Barrett
9 CLE
1:02.59
10 Maren Muir
8 PH
33.84
10 Jennifer Meigs
10 UD
1:03.38
11 Shelby Hebnes
8 PH
37.31
11 Stella Munro
10 CAT
1:03.53
12 Eleanor Hiller
5 FL-AR
37.32
12 Macey Thaxton
10 HIM
1:04.15
13 Quincy Thaxton
7 HIM
37.34
13 Andrea Montesdeoca
9 AMP
1:04.32
14 Molly Civitera
8 UD
37.53
14 Clara Wettstein
9 QUIN
1:05.29
15 McCalla Barrett
6 CLE
38.80
15 Mariana Rascon
10 CAT
1:08.21
16 Shyanne Taton
7 PH
43.33
16 Giulia Verardi
9 CAT
1:08.35
17 Adeline Taton
6 PH
45.06
17 Ryin Hilyard
9 HIM
1:11.31
18 Mabel Mash
5 AMP
46.26
18 Maria St. Clair
10 PH
1:12.11
19 Kaelynn Sax
5 PH
48.11
19 Aaliyah Copeland
9 QUIN
1:13.11
20 Belen Alday
5 CAT
51.17
20 Paige Seifert
9 CAT
1:13.27
21 Anna Seifert
5 CAT
56.24
21 Alyssa Evans
10 PH
1:19.94
22 Isabella Watson
6 PH
57.37
22 Hannah Watson
9 PH
1:22.15
23 Tessla Kanoza
5 AMP
1:00.04
--- Cambria McLeod
10 CLE
NS
--- Jazmin Beltran
10 FL-AR
NS
Event 22 Boys 4-8 25 Yard Backstroke
--- Kateryna Sasova
9 AMP
NS
CITY: 19.35 R 7/1/1992 Parker Pattison
--- Cassandra Rodriguez
10 QUIN
NS
Name
Age Team
Finals Time
--- Maryam Hillman
9 CLE
NS
1 Asher Taton
8 PH
23.50
--- Alicia Claribel Romo
9 AMP
NS
2 Conrad Miller
8 PH
28.09
3 Jovanni Fernandez
8 CLE
31.25
Event 24 Boys 9-10 50 Yard Backstroke
4 Colton Krause
7 CLE
31.42
CITY: 39.60 R 7/22/2000 Isaac Lunsford
5 Carter Lindsay
8 UD
31.48
Name
Age Team
Finals Time
6 Oscar Ramos
7 CLE
32.92
1 Ethan Krause
9 CLE
47.25
7 Gabriel Torgeson
7 UD
33.23
2 Richard Graham
9 UD
49.90
8 Maddux Fajardo
7 QUIN
33.57
3 Ezra Partain
10 CAT
57.71
9 Rafael Rascon
6 CAT
35.00
4 Cash Tamietti
10 CAT
1:01.06
10 Samuel Biehl
8 UD
36.70
5 Zane Colson
10 PH
1:01.59
11 Nathan Van Fleet
6 CLE
36.71
6 Garrett Tews
9 PH
1:07.18
12 Isaiah Gonzales
8 FL-AR
36.83
7 Hunter Chen
9 PH
1:10.59
13 Isaac Jorquera
6 CAT
40.47
8 Ebenezer Negash
9 FL-AR
1:17.73
14 Bernard Hillman
6 CLE
40.50
9 Eduardo Ramos
9 CLE
1:24.42
15 Juan Pablo Caballero
5 CAT
44.14
10 Nikolai Snider-Simon
9 HIM
1:26.37
16 Roger Wallace
8 FL-AR
44.29
--- Connor McLaughlin
9 UD
DQ
17 Owen Kennedy
6 PH
46.69
Shoulders past vertical toward breast
18 Derrick Centvori
6 AMP
48.13
--- Trilliam Newcomb
9 FL-AR
DQ
19 AJ Chiappini
6 CAT
48.64
Shoulders past vertical toward breast
20 Mykah Shorty
8 FL-AR
1:02.67
--- Saul Oritz
9 CLE
NS
--- Elijah Elliot
5 FL-AR
Shoulders past vertical toward breast
--- Enoch Rogers
7 PH
--- TJ Johnson
8 UD
--- Seamus McLeod
7 CLE
--- Michael Rogers
5 PH
DQ
Event 25 Girls 11-12 50 Yard Backstroke
CITY: 34.43 R 7/21/2007 Alexa Stallworth
NS Name
Age Team
Finals Time
NS 1 Valerie Ruiz
12 FL-AR
42.62
NS 2 Amari Corral
11 HIM
43.40
NS 3 Hope Tankesly
12 CLE
43.69
Event 23 Girls 9-10 50 Yard Backstroke
4 Jessica Thompson
12 FL-AR
47.30
CITY: 39.06 R 7/21/2000 Emma Darlington
5 Fiona Poulsen
12 CLE
48.43
Name 1 Morgan Gypton 2 Tulla Pope
Age Team 10 PH 10 HIM
Finals Time 44.58 49.96
6 Kaitlyn McLaughlin 7 Ashley Ruiz 8 Emma Wettstein
11 UD 12 FL-AR 12 QUIN
48.50 49.04 49.83
Amphitheater Pool - Site License
HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - Page 4
City of Tucson Parks and Rec. Championships
July 24, 2017
Results - City of Tucson Final
(Event 25 Girls 11-12 50 Yard Backstroke)
8 Phoenix Posey
13 CAT
1:15.81
Name
Age Team
Finals Time
--- Ian Webb
14 CLE
NS
9 Frances Olson
12 FL-AR
55.27
--- Nathan Tankesly
13 CLE
NS
10 Emma Taylor
12 PH
1:00.33
--- Joshua Schrah
14 CAT
NS
11 Rowa Brack 12 Anastasia Nuzzo
12 CAT 11 ARCH
1:01.47 1:11.91
Event 29 Girls 15-17 50 Yard Backstroke CITY: 31.98 R 7/23/2010 Alexa Stallworth
Event 26 Boys 11-12 50 Yard Backstroke
Name
Age Team
Finals Time
CITY: 32.77 R 7/1/1996 Jacob Miller
1 Faith Wettstein
16 QUIN
38.81
Name
Age Team
Finals Time
2 Gloria Poulsen
15 CLE
39.70
1 Andres Montano
12 ARCH
44.70
3 Milagros Alday
15 CAT
43.03
2 Zach Raehl
12 CLE
45.67
4 Lisa Muir
15 PH
44.14
3 Emanuel Romo
12 AMP
46.01
5 Brooke Larson
16 UD
50.17
4 Javier Romo
12 AMP
59.78
6 Kathryn Eubanks
17 QUIN
52.64
5 Adam Tellez
12 ARCH
1:00.11
7 Alexandra Basurto
17 PH
59.61
6 Sammy Federlein
12 UD
1:00.46
--- Amber Soland
17 CAT
NS
7 Sage Newcomb
11 FL-AR
1:03.10
--- Mia Fletcher
15 AMP
NS
8 Rowley Miller
11 PH
1:04.70
--- Mackenzie Bekedam
16 CAT
NS
9 David Fernandez
12 CLE
10 Aidan Frye
12 CAT
11 Peter Thornley
12 PH
12 Jordan Peglow
11 CLE
--- Samuel Hillman
11 CLE
Shoulders past vertical toward breast
1:04.78 1:09.23 1:14.37 1:34.06
DQ
Event 30 Boys 15-17 50 Yard Backstroke
CITY: 27.77 R 7/27/2002 Eli Owenby
Name
Age Team
1 Yovani Urcadez
16 QUIN
2 Joseph Peglow
16 CLE
Finals Time 42.68 53.83
--- Myles Fajardo
12 QUIN
DQ
Event 31 Girls 4-8 25 Yard Breaststroke
Shoulders past vertical toward breast
CITY: 21.39 R 7/1/1983 Pam King
--- Joseph Webb --- Anson Vera
12 CLE 12 AMP
NS
Name
NS
1 Sara Feeny
Age Team 8 FL-AR
Finals Time 28.75
Event 27 Girls 13-14 50 Yard Backstroke
CITY: 32.34 R 7/1/1993 Summer Hammons
Name
Age Team
Finals Time
1 Parker Bell
13 PH
37.34
2 Shelby Rockel
14 CLE
37.71
3 Mila Kelly
14 HIM
41.72
4 Carolyn Zhao
14 FL-AR
42.21
5 Yuriliana Cuellar
13 QUIN
45.29
6 Lucia Alday
13 CAT
47.53
7 Rachel Evans
14 PH
48.24
8 Madelaine Galaz
13 ARCH
52.82
9 Sonja Chana
13 FL-AR
58.50
10 Rebekah Eubanks
13 QUIN
59.91
11 Byrdee Biddleman-Owens 13 FL-AR
1:01.98
12 Kailey Watson
13 PH
1:04.56
13 Rylee Blevins
13 CAT
1:10.34
--- Catherine Vera
14 AMP
NS
--- Brandi Wipff
14 CLE
NS
2 Theo Partain 3 Maria Alday 4 Jaylin Delgado 5 Avery Van Fleet 6 Claudia Shin 7 Analissa Velasco 8 Peyton Centvori 9 Nadya Snider-Simon 10 Molly Fajardo 11 Almirah Copeland 12 McCalla Barrett 13 Jayden Green 14 Adeline Taton 15 Shelby Hebnes 16 Isabella Watson 17 Mabel Mash --- Lily Tamietti --- Mia Palomarez --- Sofia Valdes
8 CAT 8 CAT 8 QUIN 8 CLE 8 HIM 7 QUIN 8 AMP 6 HIM 5 QUIN 6 QUIN 6 CLE 7 CLE 6 PH 8 PH 6 PH 5 AMP 7 CAT 8 QUIN 8 HIM
31.03 31.28 31.36 34.34 34.74 36.08 36.89 37.81 41.89 41.91 44.33 45.04 46.52 49.40 54.29 1:00.99
NS NS NS
Event 28 Boys 13-14 50 Yard Backstroke
CITY: 30.50 R 7/1/1998 Packer Pattison
Name
Age Team
1 Jonathan Teich
13 UD
2 Daniel Smith
14 ARCH
3 Braden Larson
13 UD
4 Jared Kemp
13 PH
5 Jacob Ramos
13 CLE
6 Alexis Bernal
14 CLE
7 Hernan Romero
13 ARCH
Finals Time 39.65 41.52 45.27 45.63 53.37
1:06.12 1:10.46
Event 32 Boys 4-8 25 Yard Breaststroke
CITY: 20.96 R 7/28/2001 Lucas Leifeld
Name
Age Team
1 Zaith Torres
8 QUIN
2 Tanner Larson
7 UD
3 Bryson Taton
8 PH
4 Conrad Miller
8 PH
5 Carlos Acuna
8 ARCH
6 Nathan Van Fleet
6 CLE
Finals Time 29.76 31.10 32.59 33.50 34.73 36.68
Amphitheater Pool - Site License
HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 - Page 5
City of Tucson Parks and Rec. Championships
July 24, 2017
Results - City of Tucson Final
(Event 32 Boys 4-8 25 Yard Breaststroke)
12 Grayson Sax
9 PH
1:08.50
Name
Age Team
Finals Time
13 Cash Tamietti
10 CAT
1:09.56
7 Mateus Verardi
7 CAT
37.07
14 Ebenezer Negash
9 FL-AR
1:09.78
8 AJ Chiappini
6 CAT
39.14
15 Brandon Suares
9 QUIN
1:11.41
9 Martin Montano
7 ARCH
45.80
16 Selvin Ham
9 QUIN
1:11.89
10 Tommy Mohr
8 ARCH
46.32
17 Ted Shin
10 HIM
1:13.85
11 Rafael Rascon
6 CAT
51.36
18 Brendon Pool
10 ARCH
1:14.76
12 Benny Tamietti
5 CAT
52.02
19 Albert Mendoza
10 ARCH
1:30.81
13 Roger Wallace
8 FL-AR
1:02.23
20 Trilliam Newcomb
9 FL-AR
1:38.33
--- Bernard Hillman
6 CLE
DQ
--- Jake Chen
9 PH
DQ
Alternating Kick
Alternating Kick
--- Seamus McLeod
7 CLE
NS
--- Eduardo Ramos
9 CLE
DQ
--- Michael Rogers
5 PH
NS
Event 33 Girls 9-10 50 Yard Breaststroke
CITY: 41.77 R 7/1/1986 Roxanne Jaseph
Name
Age Team
1 Lauren Anderson
10 HIM
2 Emma Lindsay
10 UD
3 Morgan Gypton
10 PH
4 Mackenzie Osborne
10 UD
5 Tulla Pope
10 HIM
6 Maria St. Clair
10 PH
7 Sara Kemp
10 PH
8 Savanna Hornina
9 UD
9 Jane Hiller
10 FL-AR
10 Grace DePuit
9 CLE
11 Alexandra Nuzzo
9 ARCH
12 Gianna Errigo
10 UD
13 Ryin Hilyard
9 HIM
14 Adele Baer
9 FL-AR
15 Grace Franzen
9 PH
16 Andrea Montesdeoca
9 AMP
17 Mariana Rascon
10 CAT
18 Braelynn Barrett
9 CLE
19 Alyssa Evans
10 PH
20 Gabriella Bell
10 ARCH
Finals Time 50.02 51.32 55.05 55.72 55.75 57.55
1:01.76 1:02.01 1:05.18 1:05.31 1:06.72 1:06.78 1:06.93 1:08.23 1:09.25 1:11.63 1:11.77 1:13.94 1:14.03 1:20.62
Entered water without permission
--- Saul Oritz
9 CLE
NS
Event 35 Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
CITY: 35.27 R 7/1/1997 Kristin Anderson
Name
Age Team
Finals Time
1 Amari Corral
11 HIM
42.40
2 Kate Whetten
11 UD
45.28
3 Jessica Erickson
11 UD
48.04
4 Kaitlyn McLaughlin
11 UD
48.68
5 Regan Sax
12 PH
50.20
6 Fiona Poulsen
12 CLE
50.22
7 Emma Wettstein
12 QUIN
50.52
8 Valerie Ruiz
12 FL-AR
50.67
9 Lee Ann Cameron
11 ARCH
51.56
10 Ashley Ruiz
12 FL-AR
54.18
11 Taylor Tamietti
12 CAT
55.45
12 Julieann Pool
12 ARCH
56.42
13 Jessica Thompson
12 FL-AR
57.22
14 Sisiki Bidleman-Owens
11 FL-AR
58.96
15 Emma Taylor
12 PH
1:02.25
16 Rosarios Chambers
12 ARCH
1:02.83
17 Alexis Baltier
11 ARCH
1:02.89
--- Anastasia Nuzzo
11 ARCH
DQ
Alternating Kick
21 Hannah Watson --- Alicia Claribel Romo --- Kateryna Sasova --- Cambria McLeod --- Maryam Hillman
9 PH 9 AMP 9 AMP 10 CLE 9 CLE
1:29.30 NS NS NS NS
Event 36 Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
CITY: 32.77 R 7/1/1984 Peet Brausch
Name
Age Team
1 Esteban Henderson
12 CLE
*2 Andres Montano
12 ARCH
Finals Time 55.52 55.74
Event 34 Boys 9-10 50 Yard Breaststroke CITY: 33.53 R 7/1/1993 Mark Linvingood
*2 Samuel Hillman 4 Adam Tellez
11 CLE 12 ARCH
55.74 1:06.51
Name 1 Tyler Sorenson 2 Ezra Partain 3 Eben Marian 4 Nikolai Snider-Simon 5 Christopher Lopez 6 Perry Thornley 7 Anthony Torgeson 8 Dante Henderson
Age Team 10 PH 10 CAT 9 HIM 9 HIM 10 CLE 10 PH 9 UD 10 CLE
Finals Time 49.89 51.46 53.46 54.61 56.89 57.28 59.45
1:01.13
5 Sammy Federlein 6 Jordan Peglow 7 David Fernandez 8 Peter Thornley 9 Aidan Frye --- Sage Newcomb
Alternating Kick --- Anson Vera --- Joseph Webb
12 UD 11 CLE 12 CLE 12 PH 12 CAT 11 FL-AR
12 AMP 12 CLE
1:06.61 1:08.13 1:09.42 1:15.06 1:22.72
DQ
NS NS
9 Hudson Brack
9 CAT
1:01.23
10 Connor McLaughlin
9 UD
1:05.22
11 Garrett Tews
9 PH
1:06.02
................
................
In order to avoid copyright disputes, this page is only a partial summary.
To fulfill the demand for quickly locating and searching documents.
It is intelligent file search solution for home and business.
Related download
- greater lowell technical high school in tyngsboro recently inducted two
- mckenzie extension program orthopedic associates of hartford
- hokiessoftball georgia tech at 15 virginia tech game 2 apr 17 2021
- the mackenzie family
- prince edward island
- schedule of attorneys suspended for violation of judiciary law 468 a
- amphitheater pool site license hy tek s meet manager 6 0 page 1
- douglas osborne
- an introduction to game theory university of toronto
- department of veterans affairs board of veterans appeals
Related searches
- java runtime environment 1 6 0 for windows 10
- java plugin java 1 6 0 29 download
- apa 6 title page format
- install java 1 6 0 29 download
- apa 6 reference page example
- apa 6 reference page format
- 6 0 xor if now sysdate sleep 15 0 xor z
- 192 1 waitfor delay 0 0 15 1 1 default username and password
- 192 udikbi8s waitfor delay 0 0 15 1 1 default username and password
- 192 1 waitfor delay 0 0 15 1 1 admin username and password
- 192 soowajd6 waitfor delay 0 0 15 1 1 admin username and password
- 192 1 waitfor delay 0 0 15 1 1 username and password verizon