Primaria Bistrita
Domnul preşedinte de şedinţă – iertaţi-mă, nu am documentul. Nu e treaba mea să mă asigur, treaba mea este ca în momentul în care mi se solicită ceva, am la ce să mă refer, am la ce să mă raportez. Eu nu am nici un document. Nu am o problemă să-l supun la vot, dar nu am documentul. ................
................
In order to avoid copyright disputes, this page is only a partial summary.
To fulfill the demand for quickly locating and searching documents.
It is intelligent file search solution for home and business.